Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Mi az a 6 pont?
Jövünk 😛JC6
már csak 3 pont,én már beleszámolom az el clásicót 😊Joci
Akkor elszámoltál valamit mert úgy már 9 😛 😀
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Mi az a 6 pont?
Jövünk 😛JC6
már csak 3 pont,én már beleszámolom az el clásicót 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Akkor nagyon fiatal lehetsz mert ha jól emlékszem a 2008 EB-n Graham Poll a pályán hagyta Josip Simunic-ot az egyik horvát meccsen és csak a 3. sárgája után állította ki 😉davemayer
Mondjuk annak is sok esze volt amúgy. 😀 3 sárgát kapni nem csak azért művészet, mert szar a bíró, hanem azért, ha már kaptam 2-t, és mégse küldenek le, akkor 1) vagy lecseréljük de gyorsan, 2) meghúzom magam, hogy lehetőleg ne kapjak már mégegyet 😀fetomy
3) Elhitte, hogy ő immunis a sárgalapokra aznap. 😀Schleck
amúgy az első sárgát sztem nem Ruben kapta, csak a TV rosszul írta ki... "2." sárgájánál semmi oan reakciója nem volt sem neki, sem pedig a margitosoknak h ott bizony piros lap fog jönni.

|
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Akkor nagyon fiatal lehetsz mert ha jól emlékszem a 2008 EB-n Graham Poll a pályán hagyta Josip Simunic-ot az egyik horvát meccsen és csak a 3. sárgája után állította ki 😉davemayer
Mondjuk annak is sok esze volt amúgy. 😀 3 sárgát kapni nem csak azért művészet, mert szar a bíró, hanem azért, ha már kaptam 2-t, és mégse küldenek le, akkor 1) vagy lecseréljük de gyorsan, 2) meghúzom magam, hogy lehetőleg ne kapjak már mégegyet 😀fetomy
3) Elhitte, hogy ő immunis a sárgalapokra aznap. 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Akkor nagyon fiatal lehetsz mert ha jól emlékszem a 2008 EB-n Graham Poll a pályán hagyta Josip Simunic-ot az egyik horvát meccsen és csak a 3. sárgája után állította ki 😉davemayer
Mondjuk annak is sok esze volt amúgy. 😀 3 sárgát kapni nem csak azért művészet, mert szar a bíró, hanem azért, ha már kaptam 2-t, és mégse küldenek le, akkor 1) vagy lecseréljük de gyorsan, 2) meghúzom magam, hogy lehetőleg ne kapjak már mégegyet 😀
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Nos. Mielőtt bárki elolvassa ezt a hsz-t legyen tisztába azzal, hogy elsősorban 'pool szurkoló vagyok és csak másodsorban Real szurkoló. Nem játszott jól a Real de sokkal inkább győzelmet érdemelt mint a Villareal. A játékvezetés, a lehető legszégyenteljesebb volt amióta én futballt nézek. Hogy valaki két sárgával a pályán maradhasson????? :o Ilyet én még a büdös életben nem láttam. Pepe sárgát kap mert letarolják. Marcos Senna-t nem állítják ki. Nevetséges. Pfujj...nDRo
Akkor nagyon fiatal lehetsz mert ha jól emlékszem a 2008 EB-n Graham Poll a pályán hagyta Josip Simunic-ot az egyik horvát meccsen és csak a 3. sárgája után állította ki 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Blevi 8 274 — Lions & Cowboys fan
Nos. Mielőtt bárki elolvassa ezt a hsz-t legyen tisztába azzal, hogy elsősorban 'pool szurkoló vagyok és csak másodsorban Real szurkoló. Nem játszott jól a Real de sokkal inkább győzelmet érdemelt mint a Villareal. A játékvezetés, a lehető legszégyenteljesebb volt amióta én futballt nézek. Hogy valaki két sárgával a pályán maradhasson????? :o Ilyet én még a büdös életben nem láttam. Pepe sárgát kap mert letarolják. Marcos Senna-t nem állítják ki. Nevetséges. Pfujj...nDRo
Azt nem értem h pld a Nilmar ellen elmaradt tizit miért nem írtad a felsorolásba? Az első félidőben a Realnak nem volt épkézláb helyzete. 1-0nál visszaálltak bunkerbe. Minden fórumon megy most a bírózás, de pld a Betis meccs után (többek közt) mindenki sunyíott.
Az egész spanyol bírói kar vicc, ezt a mukit én pálya közelébe nem engedném. Nem hiszem h bàrki oldalára csalnának, ahoz túl sokat hibáznak, pusztán szarok.
Értem én h a szurkoló elfogult, de azért egy meccs alapjàn birózni egy 3x fordulós bajnokságban nem szerencsés, főleg úgy h Madrid javára / Barcelona kárára (espanyol meccs pld) is tévedtek a sporik.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mi az a 6 pont?
Jövünk 😛
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Nos. Mielőtt bárki elolvassa ezt a hsz-t legyen tisztába azzal, hogy elsősorban 'pool szurkoló vagyok és csak másodsorban Real szurkoló. Nem játszott jól a Real de sokkal inkább győzelmet érdemelt mint a Villareal. A játékvezetés, a lehető legszégyenteljesebb volt amióta én futballt nézek. Hogy valaki két sárgával a pályán maradhasson????? :o Ilyet én még a büdös életben nem láttam. Pepe sárgát kap mert letarolják. Marcos Senna-t nem állítják ki. Nevetséges. Pfujj...
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
nyert a Loki és a Vidi, ha bejutnak az MK döntőbe és marad a bajnokságban ez az állás, akkor a 4. kupainduló joga átszáll a 4. helyezettre, ami a Kispest 😀 lolHöri
kívánom, h legyenek 4.-ek és szopassa meg őket valami mini állambeli sztárcsapat...

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Özil úgyfest megtanult spanyolul 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mákos City, mákos Bayern és most mákos Real...áh...JC6
ezekhez jön a túrós Barca, meg a diós Chelsea aztán meg is van a desszert vacsora utánra.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Beszarok, ezt nézzétek 😀

Villareal - Real Madrid

Sárga lap:

19' M. Ruben

55' M. Ruben

...és még mindig játszik 😀 😂
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Hát idén akkor már nem lesz triplázás Európában 😛zolika26
Még lehet 😛
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nyert a Loki és a Vidi, ha bejutnak az MK döntőbe és marad a bajnokságban ez az állás, akkor a 4. kupainduló joga átszáll a 4. helyezettre, ami a Kispest 😀 lolHöri
ők is megérdemlik, nyáron úgyis első körben esünk ki mindenhonnan. Max ha összesorsolják két csapatunkat akkor 1 megy 1 kört.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nyert a Loki és a Vidi, ha bejutnak az MK döntőbe és marad a bajnokságban ez az állás, akkor a 4. kupainduló joga átszáll a 4. helyezettre, ami a Kispest 😀 lol

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A meccs legnagyobb (és lényegében egyetlen) pozitívuma számomra a középhátvéd párosunk volt, Luiz és Cahill szerintem pár évre jó lehet ott.Schleck
jaja, ha a többi poszton is hasonló játékospolitikát folytatnánk nem panaszkodnék 😊
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Lampard mennyire inkonzisztens mostanában, te jó ég. vagy szar vagy nagyon szar :rolleyes:kristof
Egyszerűen nem látom értelmét a játékának. Védekezésben vagy teljesen alibizik, vagy csak szimplán kapunk egy gólt róla, mint ma, a támadásokhoz meg egyszerűen fel sem ér. Remélem ez a várható EL rádöbbenti Abráékat, hogy nagyon kéne fiatalítani már.
A meccs legnagyobb (és lényegében egyetlen) pozitívuma számomra a középhátvéd párosunk volt, Luiz és Cahill szerintem pár évre jó lehet ott.

több mint 12 éve
Blevi 8 274 — Lions & Cowboys fan
Madridnak nagyon fogja valaki a kezét fönt kb már 2-0nak kéne lennie.
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
"Bayern Munich vezetőedzője. Josef Heynckes cserélt. Mario Gomez helyére Ivica Olic állt be."


LOL
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
fetomy, ne akadj ki, de... nyert a Loki. megint 😀JC6
Áh, abszolút nem. Hétvégén még felbaszott,de ott számomra véget ért a 11-12es magyar bajnokság 😊

Amúgy örülök is neki, fárasztó volt már a sok csalózás, kapja kicsit most a zsebrecent. 😛
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szerintem piszkos Harry-ből elegük van a sarkantyúsoknak, erre enged következtetni ez az iszonyatosan szar forma, illetve az, hogy egy Stoke City 3 pontra esélyes a WHL-en... szégyen gyalázat...
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Coates látatlanban is meglőtte a forduló gólját!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
fetomy, ne akadj ki, de... nyert a Loki. megint 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Lampard mennyire inkonzisztens mostanában, te jó ég. vagy szar vagy nagyon szar :rolleyes: