Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
Thiago Silva a 10. percben megsérült a Roma ellen, nem játszhat a Barca ellen.
0-5 otthon, az első meccsen ezzel kipipálva.Stez
Nyugi tudjuk mi az ilyeneket nem kihasználni. Egyébként is Ibra extra motivált lesz és jó formában van tartok rendesen a párharctól.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Thiago Silva a 10. percben megsérült a Roma ellen, nem játszhat a Barca ellen.
0-5 otthon, az első meccsen ezzel kipipálva.Stez
örök pesszimista. 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Thiago Silva a 10. percben megsérült a Roma ellen, nem játszhat a Barca ellen.
0-5 otthon, az első meccsen ezzel kipipálva.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
"Én egytechnikai dolgot szeretnék kérdezni?: a beadásoknál miért látjuk azt , hogy a szélről a labdát a kapu elé rugó játékos akkorát rúg a bőrbe , hogy még fel is ugrik? Ez azért van mert fizikailag 0 a magyar játékosállomány?"

itt sírtam el magam a kommenteken. 😀 (Honvéd-Kecskemét)

nso, ofkorsz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
fake randalírozott?fetomy
most hogy kikaptak,szétkapja majd a várostJoci
egyébként a lefújás óta csak rendőrszirénák szólnak a környéken 😀kristof
http://www.youtube.com/watch?v=d_iaZSGfQyA
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
bakker mekkora gólt vert Crouch....remélem a city nem fordítja meg mint a cselszki ellen szerdán... :rolleyes:Keano
Döntetlenre tudták menteni, de még ez is bőven jó. Persze ne örüljünk előre, hétfőn verni kell a Fulhamet.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
a dózsánál bajvolt.Joci
fake randalírozott?fetomy
most hogy kikaptak,szétkapja majd a várostJoci
egyébként a lefújás óta csak rendőrszirénák szólnak a környéken 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Remélem hétfőn már nem az ijedtcigány lesz az edző. Elszomorító amit az óriási tehetségnek kikiáltott fiataljaink csinálnak (Barczi,Lázár). Lényeg, hogy a haj legyen belőve.
Ezek a külföldi igazolások meg nevetségesek.Bazzani
remelem hetfon minden jatekost kibasznak a picsaba. errol szted az edzo tehet h fosnak az egeszbe bele ?
neharagudj ha van olyan futballcsapat ahol van kb 3 30 even feluli, a fele pedig taknyosnak is fiatal es megis az elobbi korcsoport szedi ossze magat, foleg a bode (a vilag kocsoge) amit tavasszal osszealakit a tobbi kis fereghez kepest ... nos ott sztem legkevesbe az edzovel van baj ...Fake
Hát pedig szerintem edzőt mindenképpen kéne cserélni, mostmár nem 5 meccs óta van itt és nem sikerült eredményes lenni. 3 hónap alatt nem lett kialakítva a kezdőcsapat, összevissza variált 11 van mindig, nincs semmi kialakult játék, elképzelés, hogy mit akarunk játszani. Ezek edzői hibák, persze amellett, hogy a játékosok is szarok. Kabát az egyetlen aki tavasszal jó, és gólerős.zavi27
baszki nezz vegig 1 bajnokit es utana targyalunk. ha az szted edzoi hiba ha vki akkora segg (vagy akkora bundas geci) h 20 ev focizas alatt nem er el az agyaig h 1-1nel hazai palyan ne 4en orizzetek a felpalyan az ellenfel amugy ott sem levo csatarat amikor nalunk van a labda a 16osnal arra nem lehet mit mondani. sirdogalni h ehezik a csalad meg felvenni a gempat megy ezen kivul semmi mas. dunaba az osszessel tisztelet annak a 2-3 kivetelnek.
amugy szarok ra basszak ki az edzot csak ezzel hozzaallasban semmi nem fog valtozni. rohognek a markukba h kicsinaltak meg egy barmot aztan megy tovabb a logas utd ahogy eddig.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Sajnáltam, nem játszottunk rosszul, ikszes meccs volt, ez a Diósgyőr is egyre rosszabb amúgy.zavi27
Remélem hétfőn már nem az ijedtcigány lesz az edző. Elszomorító amit az óriási tehetségnek kikiáltott fiataljaink csinálnak (Barczi,Lázár). Lényeg, hogy a haj legyen belőve.
Ezek a külföldi igazolások meg nevetségesek.Bazzani
remelem hetfon minden jatekost kibasznak a picsaba. errol szted az edzo tehet h fosnak az egeszbe bele ?
neharagudj ha van olyan futballcsapat ahol van kb 3 30 even feluli, a fele pedig taknyosnak is fiatal es megis az elobbi korcsoport szedi ossze magat, foleg a bode (a vilag kocsoge) amit tavasszal osszealakit a tobbi kis fereghez kepest ... nos ott sztem legkevesbe az edzovel van baj ...Fake
Hát pedig szerintem edzőt mindenképpen kéne cserélni, mostmár nem 5 meccs óta van itt és nem sikerült eredményes lenni. 3 hónap alatt nem lett kialakítva a kezdőcsapat, összevissza variált 11 van mindig, nincs semmi kialakult játék, elképzelés, hogy mit akarunk játszani. Ezek edzői hibák, persze amellett, hogy a játékosok is szarok. Kabát az egyetlen aki tavasszal jó, és gólerős.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na emberhátrányban is sikerült nyerni remélem marad a mínusz 3 bár ha 4 lesz annak is örülök ami csodával érne fel! Forca Barca
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 452
13. helyen a Vasas. Játszik a csapat!Höri
Epic. 😀
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
13. helyen a Vasas. Játszik a csapat!Höri
Fetomy embere egyenlített 1-2ről 😀 Aranycipő :o

több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
bakker mekkora gólt vert Crouch....remélem a city nem fordítja meg mint a cselszki ellen szerdán... :rolleyes:


több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
13. helyen a Vasas. Játszik a csapat!

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ibra másodjára nyír ki minket idén...Kjaer Te meg elmész a jó ..... .....ba


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sajnáltam, nem játszottunk rosszul, ikszes meccs volt, ez a Diósgyőr is egyre rosszabb amúgy.zavi27
Remélem hétfőn már nem az ijedtcigány lesz az edző. Elszomorító amit az óriási tehetségnek kikiáltott fiataljaink csinálnak (Barczi,Lázár). Lényeg, hogy a haj legyen belőve.
Ezek a külföldi igazolások meg nevetségesek.Bazzani
remelem hetfon minden jatekost kibasznak a picsaba. errol szted az edzo tehet h fosnak az egeszbe bele ?
neharagudj ha van olyan futballcsapat ahol van kb 3 30 even feluli, a fele pedig taknyosnak is fiatal es megis az elobbi korcsoport szedi ossze magat, foleg a bode (a vilag kocsoge) amit tavasszal osszealakit a tobbi kis fereghez kepest ... nos ott sztem legkevesbe az edzovel van baj ...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sajnáltam, nem játszottunk rosszul, ikszes meccs volt, ez a Diósgyőr is egyre rosszabb amúgy.zavi27
Remélem hétfőn már nem az ijedtcigány lesz az edző. Elszomorító amit az óriási tehetségnek kikiáltott fiataljaink csinálnak (Barczi,Lázár). Lényeg, hogy a haj legyen belőve.
Ezek a külföldi igazolások meg nevetségesek.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
a dózsánál bajvolt.Joci
fake randalírozott?fetomy
most hogy kikaptak,szétkapja majd a várostJoci
jaja a herkastummel.
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
a dózsánál bajvolt.Joci
fake randalírozott?fetomy
most hogy kikaptak,szétkapja majd a várost


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Sajnáltam, nem játszottunk rosszul, ikszes meccs volt, ez a Diósgyőr is egyre rosszabb amúgy.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
a dózsánál bajvolt.Joci
fake randalírozott?
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
a dózsánál bajvolt.


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
konda 😂JoeyPorter
Pedig megpróbálták megnyeretni velük. Akkora kamu tizit...Bazzani
Csak Bódi úgy érezte, ez már tényleg sok lenne? 😊

Petey: Mondtam már. Nyenyanya nem illik a rencerbe. Majd ha felfejlődik nb1es szintre, vagyis 6 meccsenként talál egyáltalán kaput, akkor szóba jöhet 😉
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
De rohadt idegesítő ez a háttérszurkoló a DVTK meccsen :/

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
konda 😂JoeyPorter
Pedig megpróbálták megnyeretni velük. Akkora kamu tizit...