Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
bunda 😂JoeyPorter
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
konda 😂

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Kispest - Kecsó már 0-3 😊 ez a vendéggyőzelem nekünk nagyon jól jönne, mert ha sikerülne legyőzni az Újpestet itthon (és a Pécs kikap a Viditől) akkor feljövünk az 5. helyre és a 4. (valszeg EL selejtezős) hely is csak 2(!) pontra lenne 😊kristof
tegnap este az egységbe(nem resti, ami ugye F. Józef otthona) találkoztam egy picipest fannal, eléggé agresszív volt, így inkább nem is beszéltem vele a meccsről...és nem mondanám h élmény volt ugyanazt a katonanótát hallgatni fél órán keresztül. 😀Divat
Nem Soldi volt?sutianap
csaknem... 😀

|
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Kispest - Kecsó már 0-3 😊 ez a vendéggyőzelem nekünk nagyon jól jönne, mert ha sikerülne legyőzni az Újpestet itthon (és a Pécs kikap a Viditől) akkor feljövünk az 5. helyre és a 4. (valszeg EL selejtezős) hely is csak 2(!) pontra lenne 😊kristof
tegnap este az egységbe(nem resti, ami ugye F. Józef otthona) találkoztam egy picipest fannal, eléggé agresszív volt, így inkább nem is beszéltem vele a meccsről...és nem mondanám h élmény volt ugyanazt a katonanótát hallgatni fél órán keresztül. 😀Divat
Nem Soldi volt?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Kispest - Kecsó már 0-3 😊 ez a vendéggyőzelem nekünk nagyon jól jönne, mert ha sikerülne legyőzni az Újpestet itthon (és a Pécs kikap a Viditől) akkor feljövünk az 5. helyre és a 4. (valszeg EL selejtezős) hely is csak 2(!) pontra lenne 😊kristof
tegnap este az egységbe(nem resti, ami ugye F. Józef otthona) találkoztam egy picipest fannal, eléggé agresszív volt, így inkább nem is beszéltem vele a meccsről...és nem mondanám h élmény volt ugyanazt a katonanótát hallgatni fél órán keresztül. 😀

|
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
U-17-ről vélemény?JC6
számomra csalódás

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
U-17-ről vélemény?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kispest - Kecsó már 0-3 😊 ez a vendéggyőzelem nekünk nagyon jól jönne, mert ha sikerülne legyőzni az Újpestet itthon (és a Pécs kikap a Viditől) akkor feljövünk az 5. helyre és a 4. (valszeg EL selejtezős) hely is csak 2(!) pontra lenne 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
"Attila olyan játékos, aki abszolút illeszkedik abba a klubfilozófiába, mely nyár óta jellemzi a Videoton FC-t."
😀Amadeus91
Egyébként az a mondat nagyon igaz, bár per pill inkább mondanám, hogy Bozsovics testesíti meg gykorlatilag 1on1 a jelenlegi videoton filozófiáját...fetomy
kis iróniával fűszereztem. 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
"Attila olyan játékos, aki abszolút illeszkedik abba a klubfilozófiába, mely nyár óta jellemzi a Videoton FC-t."
😀Amadeus91
Egyébként az a mondat nagyon igaz, bár per pill inkább mondanám, hogy Bozsovics testesíti meg gykorlatilag 1on1 a jelenlegi videoton filozófiáját...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
látom jó szokásod szerint megcsócsáltad a tréfarépát. 😀Amadeus91
😀 Örülök, hogy néha olyan poént is sikerül mondanom, ami nem csak nekem vicces :cool:

No de remélem nem gond, ha offolok még egy kicsit, de nincs kedvem átmenni a vicctopicba ezért:
Új szerződés Polonkaival

Az hagyján, hogy még két és fél évig itt kell látnunk, de úgy látszik soha nem szabadulunk meg tőle. Aktív karrierje után klubvezető lehet majd nálunk a drága Póló, és akkor a pojén része csak most jön.

"A Videoton FC számára roppant fontos, hogy azon játékosainknak, akik kiemelkedő kvalitásokkal bírnak a pályán alibizni...
...Középpályásunk számtalanszor bizonyította már, hogy nem csak kitűnő labdarúgó...
...Labdarúgóként fantasztikus tehetséggel bír szotyizni, amit már rengetegszer bizonyított..."


Én értem, hogy csak nem mondhatja, hogy egy kalap szar, de komolyan csodálom Tassyt, hogy röhögőgörcs nélkül ezeket el tudta mondani.. Maxi respekt!fetomy
"Attila olyan játékos, aki abszolút illeszkedik abba a klubfilozófiába, mely nyár óta jellemzi a Videoton FC-t."
😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
😂 😂 😂
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
látom jó szokásod szerint megcsócsáltad a tréfarépát. 😀Amadeus91
😀 Örülök, hogy néha olyan poént is sikerül mondanom, ami nem csak nekem vicces :cool:

No de remélem nem gond, ha offolok még egy kicsit, de nincs kedvem átmenni a vicctopicba ezért:
Új szerződés Polonkaival

Az hagyján, hogy még két és fél évig itt kell látnunk, de úgy látszik soha nem szabadulunk meg tőle. Aktív karrierje után klubvezető lehet majd nálunk a drága Póló, és akkor a pojén része csak most jön.

"A Videoton FC számára roppant fontos, hogy azon játékosainknak, akik kiemelkedő kvalitásokkal bírnak a pályán alibizni...
...Középpályásunk számtalanszor bizonyította már, hogy nem csak kitűnő labdarúgó...
...Labdarúgóként fantasztikus tehetséggel bír szotyizni, amit már rengetegszer bizonyított..."


Én értem, hogy csak nem mondhatja, hogy egy kalap szar, de komolyan csodálom Tassyt, hogy röhögőgörcs nélkül ezeket el tudta mondani.. Maxi respekt!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
De ők tényleg azok.szaba
Na ezt se sikerült tegnap megcáfolni.szaba
Így van!De léteznek olyanok is akiknek mindent szabad 😊 http://www.youtube.com/watch?v=_zC_I6GBqB0&noredirect=1 Sokkal szimpatikusabb 😂JoeyPorter
Ha a kettő ugyanaz szerinted, gratulálok.
Amúgy én ezért nem engedném, hogy kontakt legyen a játékvezető stáb, meg a kispad között. Sőt, simán büntetni kéne minimum sárgával az edzők, plusz kispados játékosok zóna-elhagyását, egyből megszűnne ez a folytonos rohangálás.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Így van!De léteznek olyanok is akiknek mindent szabad 😊 http://www.youtube.com/watch?v=_zC_I6GBqB0&noredirect=1 Sokkal szimpatikusabb 😂JoeyPorter
Szimpatikusabb is, hogy nem rohan be a pályára vagy ordítja 10 centiről a spori arcába, hogy a k. anyád!!!! 😀
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Csak Margitékat lehet? 😀Asbee
De ők tényleg azok.szaba
Na ezt se sikerült tegnap megcáfolni.szaba
Így van!De léteznek olyanok is akiknek mindent szabad 😊 http://www.youtube.com/watch?v=_zC_I6GBqB0&noredirect=1 Sokkal szimpatikusabb 😂

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Attól még, hogy nem a kedvenc csapatod, nem kellene köcsögözni...JC6
Csak Margitékat lehet? 😀Asbee
De ők tényleg azok.szaba
Na ezt se sikerült tegnap megcáfolni.
több mint 12 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 910
Amúgy örülök is neki, fárasztó volt már a sok csalózás, kapja kicsit most a zsebrecent. fetomy
Az a baj, hogy a tegnapi MTK-Vidi után újra ti vagytok a csaló/bundás banda, nem pedig mi. 😉 Amúgy tényleg érdekes volt a vsaárnapi meccs azon gondolkodtam, hogy mennyivel ügyesebb a vezetőségünk, mint Orbánék, mert míg ti egy hagyományos bíró pénzeléssel próbálkoztatok, addig mi egyenesen rámentünk a kapusotokra, és nyertünk. Na hát ebből látszik, hogy mi már 5x-ös bajnokok vagyunk ti meg 1x-es majd belejösztök ti is. 😊
Amúgy konspirációs elméleteket félretéve, azért jó látni, hogy a Loki sehogy se tud veszíteni, mégha nem is megy nekik jól a játék, és igen ennek fő alapja a védelmünk (+ Varga a középpályáról) és Novakovics (ha még lábbal is megtanulna játszani), akik idegenben összesen 2!! gólt engedtek az ellenfeleknek. A középpályásaink már nem annyira jók, de magyar szinten elmennek. A csatár sorunkkal viszont annál nagyobb bajunk van, de én bízok Ferencziben (a loki fiatal tehetségére gondolok, nem az öreg favágóra), hogy majd ha visszatér talán tud lendíteni ezen, bár 1-1 gólokra így is képesek vagyunk, ami a védelem stabilsága miatt egy döntetlenre mindig elég. 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Én az MTK-Vidi meccsen történtek után már meg sem említem a Real meccset, mert ahhoz képest még ez a kártyaparti is picsafüst volt 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
csak BÖRFIKTrépát evett a mi fetamásunk, de megszoktuk már

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Mákos City, mákos Bayern és most mákos Real...áh...JC6
ezekhez jön a túrós Barca, meg a diós Chelsea aztán meg is van a desszert vacsora utánra.fetomy
látom jó szokásod szerint megcsócsáltad a tréfarépát. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
3) Elhitte, hogy ő immunis a sárgalapokra aznap. 😀Schleck
amúgy az első sárgát sztem nem Ruben kapta, csak a TV rosszul írta ki... "2." sárgájánál semmi oan reakciója nem volt sem neki, sem pedig a margitosoknak h ott bizony piros lap fog jönni.Divat
Pedig az első félidőben a szöglet előtti jelenetet be is játszották,mikor felmutatja neki a sárgát :rolleyes:JoeyPorter
ott jött Canti is asszem mellette :rolleyes: 😛

|
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Par eve valamelyik vilagesemenyem egy magyar spori is megcsinalta, hogy a nigronak megadta a 2. Sargalapot, majd kozolte a jatekossal, hogy nem allitja ki, de ez az utolso dobasa. Erre emberunk megint allatkodott, megkapta a pirosat. 😀Stez
ez asszem tavaly a női vébén volt, "mittom én milyen" gyöngyi volt a spori... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Par eve valamelyik vilagesemenyem egy magyar spori is megcsinalta, hogy a nigronak megadta a 2. Sargalapot, majd kozolte a jatekossal, hogy nem allitja ki, de ez az utolso dobasa. Erre emberunk megint allatkodott, megkapta a pirosat. 😀

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Mondjuk annak is sok esze volt amúgy. 😀 3 sárgát kapni nem csak azért művészet, mert szar a bíró, hanem azért, ha már kaptam 2-t, és mégse küldenek le, akkor 1) vagy lecseréljük de gyorsan, 2) meghúzom magam, hogy lehetőleg ne kapjak már mégegyet 😀fetomy
3) Elhitte, hogy ő immunis a sárgalapokra aznap. 😀Schleck
amúgy az első sárgát sztem nem Ruben kapta, csak a TV rosszul írta ki... "2." sárgájánál semmi oan reakciója nem volt sem neki, sem pedig a margitosoknak h ott bizony piros lap fog jönni.Divat
Pedig az első félidőben a szöglet előtti jelenetet be is játszották,mikor felmutatja neki a sárgát :rolleyes: