Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem értem, Nikolic beáll, gólt rúg, nyerünk. Debrecen ellen kezd, kikapunk :rolleyes: csak én látom a mintát? 😂petey
Már a loki meccs elején megmondtam, hogy nem jó, hogy kezd. Egyrészt tipikus cserecsatár, másrészt 1szem ékként feltolva szart sem ér. Amikor csereként bejön, általában már 2 csatár van, plusz ő akkor eszméletlen veszélyes, ha frissebb mint a többiek.

Kiss: Szerintem elég sokan megrakták... 😛
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ez az MTK több nézőt érdemelne.
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
2-0 után 13,5 volt volt vidi győzelemre a
szorzó.valaki be húzta? 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 467 — Csodabogár
Nem értem, Nikolic beáll, gólt rúg, nyerünk. Debrecen ellen kezd, kikapunk :rolleyes: csak én látom a mintát? 😂

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Attól még, hogy nem a kedvenc csapatod, nem kellene köcsögözni...JC6
Csak Margitékat lehet? 😀Asbee
De ők tényleg azok.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
eaglesmcnabb - fetomy 2-3
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 801 — Saturday Night Lights
A Bayernben kő-papír-ollóval döntik el, ki rúgja a szabadot: http://hvg.hu/sport/20120319_Bayern_Ribery_Kroos

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Attól még, hogy nem a kedvenc csapatod, nem kellene köcsögözni...JC6
Csak Margitékat lehet? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Hát idén akkor már nem lesz triplázás Európában 😛


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Attól még, hogy nem a kedvenc csapatod, nem kellene köcsögözni...JC6
ne érzékenykedd túl, nem vagy te pitscha ;Pfetomy
bocs főnök!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Attól még, hogy nem a kedvenc csapatod, nem kellene köcsögözni...JC6
ne érzékenykedd túl, nem vagy te pitscha ;P
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Attól még, hogy nem a kedvenc csapatod, nem kellene köcsögözni...
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
köcsögök


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Sokáig nem kellett nézni ezt a Barca meccset sem :/ Nyomtam is át rögtön a gól után a Dortmundra :rolleyes:
szerk:LOL!Szerencsétlen Fürth :oJoeyPorter
Hát ezt bemakkolták a köcsögök 😡
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Sokáig nem kellett nézni ezt a Barca meccset sem :/ Nyomtam is át rögtön a gól után a Dortmundra :rolleyes:
szerk:LOL!Szerencsétlen Fürth :o

több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Cazorla? :rolleyes:Hanni
Rég mondtam hogy őt kellene pool'ba vinni mikor még felröppent egy hasonló pletyka...
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 801 — Saturday Night Lights
Ez a mozdulat és a gól nem semmi: http://www.origo.hu/sport/focivilag/20120319-ujvideki-szerb-lotte-az-ev-egyik-alomgoljat-video.html

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Molnár Matyi 2001-ben is szép volt már(a videót én készítettem) 😊
http://www.youtube.com/watch?v=c73kEGRwYFA&context=C43f7838ADvjVQa1PpcFPNYP-KBvraWnj_PHLrkLKVtApqgApyArI=


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
...Na ezt szeretném újra átélni.Bálesz
el kell h keserítselek, de az nem mostanában lesz, HA lesz még egyáltalán hasonló valaha is...és igen most ennek a látszólagos cukormáznak is örülni kellene, és ez a mostani fos sztem qrvára jobb fos, mint a gatyás idejében levő...de hagyjuk is mert úgyse fogjuk a másikat meggyőzni. 😉

|
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
ahaértem, azért vmi biztató jelet is látsz? mondjuk bobby v tanár úr érához képest?? bár ha ha látnál akkor nem csak a pesszimista fröcsögés jönne. én látok, és qrvára nem ott van a helyünk még ezzel a fos kerettel sem, de erre majd a tavasz választ ad!Divat
Ez nem fröcsögés, csak néha le tudom venni a szemellenzőt. Ez egy nagy rakás fos, amit idén (is) játszunk. De mondhatnám azt is, hogy évek óta. Gatyás Bobbynál is fos volt, Pruknernél is fos volt és most is fos, hiába akarják egyesek cukormáz mögé rejteni.
De tessék, ott voltak a kifogásaim, cáfolj meg. Konkrét példákkal. Mutass kidolgozott akciókat, távoli lövéseket, jó beadásokat, szögleteket. A lehetőség adott, hogy ne csak a fröcsögésem legyen itt, hanem a tények is.

Tudod, kurvára unom, hogy úgy járok ki az Üllőire, hogy lófaszt nem kapok a pénzemért (igen, bérletem van, nem csak a rangadókra járok ki), gólt se rúgunk hazai pályán és minden meccs végén a kibaszott vendégszurkolók dalolását kell hallgatnom a metró felé menet. Ez nem foci. Persze tudom, én vagyok a hülye, mert minek járok ki, minek újítom meg a bérletem...

És igen, vén fasz vagyok, de én még jártam olyankor meccsre, amikor tényleg oroszlánbarlang volt a Fradi-pálya. És nem kell a kettős rangadókig visszamenni, azt meghagyom fateromnak. Na ezt szeretném újra átélni.Bálesz
Jogos, nagyon gyenge ez a Fradi is, most nehogy már úgy legyen beállítva mert Döme kifakadt a bunkerfoci ellen, hogy micsoda kreatív, mindenkit szétfocizó Fradi ez, csak piszok Kispest beállt bekkelni. Gyenge meccs volt, két elég hajtós, rakkolós csapat között, kicsit idegenben biztonságibb Honvéddal. Döme nem nagy edző, motiválni azt tud, ennyi az előrelépés szerintem a Prukner érához képest, de a keret pl. semmit nem erősődött szerintem, és ugyanúgy csak hajtani tud, meg küzdeni. Kb. a középmezőnyben a helye, mivel az nagyon sűrű, hogy az most az 5. hely, vagy a 10. körüli az pár ponton múlik.
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
nem semmi
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3RNfaIW5k1gJayB
Még Pinto is simán tolja
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
nem semmi
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3RNfaIW5k1g
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
És igen, vén fasz vagyok, de én még jártam olyankor meccsre, amikor tényleg oroszlánbarlang volt a Fradi-pálya. Bálesz
tudom h az ulloin sok auto jar mindig na de azert h olyan kibaszott budos legyen azt azert nem gondoltam vna 😀
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 868 — Illegális gyakorló
ahaértem, azért vmi biztató jelet is látsz? mondjuk bobby v tanár úr érához képest?? bár ha ha látnál akkor nem csak a pesszimista fröcsögés jönne. én látok, és qrvára nem ott van a helyünk még ezzel a fos kerettel sem, de erre majd a tavasz választ ad!Divat
Ez nem fröcsögés, csak néha le tudom venni a szemellenzőt. Ez egy nagy rakás fos, amit idén (is) játszunk. De mondhatnám azt is, hogy évek óta. Gatyás Bobbynál is fos volt, Pruknernél is fos volt és most is fos, hiába akarják egyesek cukormáz mögé rejteni.
De tessék, ott voltak a kifogásaim, cáfolj meg. Konkrét példákkal. Mutass kidolgozott akciókat, távoli lövéseket, jó beadásokat, szögleteket. A lehetőség adott, hogy ne csak a fröcsögésem legyen itt, hanem a tények is.

Tudod, kurvára unom, hogy úgy járok ki az Üllőire, hogy lófaszt nem kapok a pénzemért (igen, bérletem van, nem csak a rangadókra járok ki), gólt se rúgunk hazai pályán és minden meccs végén a kibaszott vendégszurkolók dalolását kell hallgatnom a metró felé menet. Ez nem foci. Persze tudom, én vagyok a hülye, mert minek járok ki, minek újítom meg a bérletem...

És igen, vén fasz vagyok, de én még jártam olyankor meccsre, amikor tényleg oroszlánbarlang volt a Fradi-pálya. És nem kell a kettős rangadókig visszamenni, azt meghagyom fateromnak. Na ezt szeretném újra átélni.

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
fent voltam a hétvégén pesten és ha már így alakult kimentünk a fradi-honvédre. alpvetően kur*a nagy élmény volt, elég jól szólt a fradi tábor örjöngése, meg alapból jó volt a hangulat, élveztem. sajnos a meccs egy rakás sz*r volt, de még így is megérte... a kispest végig 10 emberrel védekezett, gusztustalan bunkerfocit toltak, a fradi meg úgy ahogy van szar. sztem döme is elcseszte, h nem tolta feljebb a védekezést, de akkor is mosolyogtató volt, hogy ha labdát szerzett a fradi akkor max. 3an indultak meg a kapu felé kocogva... kulcsár egy komikum volt, pölöskeyt meg sztem nem kell bántani, hajtott és melózott annyit mint egy ló, kár h egyedül volt és nem voltak társai...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...