Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
😂 😂 😂

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/video-ferencvaros-honved-2122223

Hukk.... Várjunkmá egy pillanatraaa!!! 😀 hukk hukk 😀JC6
kurva vicces. láttad a meccset?Joci
sajnos. többet nem teszem.
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
😂 😂 😂

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/video-ferencvaros-honved-2122223

Hukk.... Várjunkmá egy pillanatraaa!!! 😀 hukk hukk 😀JC6
kurva vicces. láttad a meccset?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
😂 😂 😂

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/video-ferencvaros-honved-2122223

Hukk.... Várjunkmá egy pillanatraaa!!! 😀 hukk hukk 😀
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Lehet, hogy élőben más, meg jó is szurkolni, ugrabugrálni a kemény magban, de a tévé előtt kínszenvedés egy ilyen magyar bajnoki...A körítéssel semmi gond, még az előétel is úgy ahogy elmegy, de a főfogás iszonyat 😀JC6
De akkor mi a f*sznak nézed?Tudja mindenki nagyon jól,hogy milyen a színvonal,mégis kb minden második oldalon el lehet olvasni,hogy így szar meg úgy szar...JoeyPorter
Az a baj még, hogy a többi minden második oldalon meg azt lehet olvasni, hogy ez mennyire jó, fantasztikus meccsek. Így legalább megvan az egyensúly! 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Lehet, hogy élőben más, meg jó is szurkolni, ugrabugrálni a kemény magban, de a tévé előtt kínszenvedés egy ilyen magyar bajnoki...A körítéssel semmi gond, még az előétel is úgy ahogy elmegy, de a főfogás iszonyat 😀JC6
De akkor mi a f*sznak nézed?Tudja mindenki nagyon jól,hogy milyen a színvonal,mégis kb minden második oldalon el lehet olvasni,hogy így szar meg úgy szar...JoeyPorter
Hogy beírhassam ide és te kiakadj.JC6
Annyit nem ér meg az önkínzás, és a kidobott órák. Sztem.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Lehet, hogy élőben más, meg jó is szurkolni, ugrabugrálni a kemény magban, de a tévé előtt kínszenvedés egy ilyen magyar bajnoki...A körítéssel semmi gond, még az előétel is úgy ahogy elmegy, de a főfogás iszonyat 😀JC6
De akkor mi a f*sznak nézed?Tudja mindenki nagyon jól,hogy milyen a színvonal,mégis kb minden második oldalon el lehet olvasni,hogy így szar meg úgy szar...JoeyPorter
Hogy beírhassam ide és te kiakadj.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Lehet, hogy élőben más, meg jó is szurkolni, ugrabugrálni a kemény magban, de a tévé előtt kínszenvedés egy ilyen magyar bajnoki...A körítéssel semmi gond, még az előétel is úgy ahogy elmegy, de a főfogás iszonyat 😀JC6
De akkor mi a f*sznak nézed?Tudja mindenki nagyon jól,hogy milyen a színvonal,mégis kb minden második oldalon el lehet olvasni,hogy így szar meg úgy szar...

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Lehet, hogy élőben más, meg jó is szurkolni, ugrabugrálni a kemény magban, de a tévé előtt kínszenvedés egy ilyen magyar bajnoki...A körítéssel semmi gond, még az előétel is úgy ahogy elmegy, de a főfogás iszonyat 😀
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Somalia sérülése után meg volt halva az egész játék :/ Hihetetlen,hogy ezt a Pölöskey-t nem lehet kirobbantani a kezdőből :mad:

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Leültem megnézni a Vidi-Loki, majd a Fradi-Honvéd meccset, hogy hosszú idő után nézzek magyar bajnokit. Hát két ilyen szar meccset rég láttam. 2x90 perc tömény unalom. Sajnálom, hogy itt tart az itthoni foci, hogy két értelmes passz nem sikerül egymás után.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Kicsit túlzás az a 30év. Jó lesz az 10-nek is.
Mondjuk nekem a tradícionális csapatok meccse most is rangadó, helyezéstől függetlenül. Egy Pápa-Paks pl. soha nem lesz az álljanak bárhogy.Bazzani
Óriási igazság. Mondjuk azt nem értem, minek nb1, de ha már van, akkor rangadó az tényleg egy Fradi-Honvéd tud lenni pl.szaba
Nincs is nb1, csak Monicomp Liga 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Kicsit túlzás az a 30év. Jó lesz az 10-nek is.
Mondjuk nekem a tradícionális csapatok meccse most is rangadó, helyezéstől függetlenül. Egy Pápa-Paks pl. soha nem lesz az álljanak bárhogy.Bazzani
Óriási igazság. Mondjuk azt nem értem, minek nb1, de ha már van, akkor rangadó az tényleg egy Fradi-Honvéd tud lenni pl.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kicsit túlzás az a 30év. Jó lesz az 10-nek is.
Mondjuk nekem a tradícionális csapatok meccse most is rangadó, helyezéstől függetlenül. Egy Pápa-Paks pl. soha nem lesz az álljanak bárhogy.

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 467 — Csodabogár
Hála az égnek megajándékoztuk a lokit egy bajnoki győzelemmel, úgyhogy így már nem kell idén több meccset végigszenvednem, meg idegeskedni azon, hogy megint micsoda parádés teljesíménnyel, a másik csapatot egyértelműennyilván lejátszva kapja meg a 3 pontot a loki.fetomy
LOL ennyi. ebből él a Loki egész szezonban. de hogy hazai pályán rohadt fontos meccsen nem megyünk nekik 3 csatárral nem is értem. itt ma csak mi akartunk játszani. Bozsovics biztos azt gondolta így felpörgünk 😀

mindegy, az ősz ráment a csapatépítésre.
hiányzik Polo na, Gyurika meg nem értem miért van kezdőben Tóth Balázzsal együtt.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azt mondja: Ferencváros - Honvéd rangadó!!!!

30 éve max... 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hála az égnek megajándékoztuk a lokit egy bajnoki győzelemmel, úgyhogy így már nem kell idén több meccset végigszenvednem, meg idegeskedni azon, hogy megint micsoda parádés teljesíménnyel, a másik csapatot egyértelműennyilván lejátszva kapja meg a 3 pontot a loki.
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
na Vidi is meg van, ha nincs is mindig parádé, küzdés,akarat mindig meg van. :cool: Taktikát 100%ig betartják.
Hajrá Loki!!!

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Air meg bejött, rögtön agyonrúgott valakit, aztán meg csak a fesztivált csinálta a szögletzászlónál is 😐JoeyPorter
Tehát hozta amit mindig, mi ebben a meglepő? 😀

Azt azért komolyan elmondhatná valaki, hogy ez a george alexander mi a fenére kapja a "hatalmas" hájpot... Nagyon sok vidi meccset nézek, de még nem láttam tőle olyat (jó, 2 megmozdulás/season), ami miatt akár egy nb2-es kieső csapatomhoz leigazolnám cserének :/
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Tujvel nyárig nyilván kibérli az első számú szerepét ezek után :rolleyes: Air meg bejött, rögtön agyonrúgott valakit, aztán meg csak a fesztivált csinálta a szögletzászlónál is 😐

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
fogadjunk sanyeszt kiszórják... 😀Divat
remélem is, jövő héten nem kell tartani tőle legalább 😛

Egyébként mennyit baszogatta mindenki Sousát (sok kritika belülről emiatt jött), hogy faszért tujvel véd, miért padozik Bozsovics. Most már várom, hogy mikor kezdik majd, hogy mi a faszért kellett Tujvelt lecserélni 😊

Most így kb. ugyanazt érzem, mint a Broncos-Bears-en Barber gyönyörű megmozdulásainál...
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
fogadjunk sanyeszt kiszórják... 😀

|
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
S nem az első csele volt... Bunda?tüsi91
Nem, mert a videoton a bundás csapat. Ez nagyon látszik idén a fordulók java részében. A debrecen ma megérdemelten vezet, semmi kirívó nem történt, nyomtak és betaláltak egy gyönyörű passz után.

Jajjszegénygyurcsónak meg belefújt a szél a szemébe 😒
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
ez egy válogatott kapus kérem szépen... kivédte az angolok szemét a Wembley-ben... serdülőben elküldik egy ilyenért.

ezt nem hiszem el 😂 😂 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
fideszoton LOL 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
S nem az első csele volt... Bunda?