Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
hát baszki szerencsétlen Muamba.. 😕
most láttam az esetet, remélem nem lesz baja
nagyon durva 😕

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
7 Bayern gól ma is simán meglehet...Győrieket pedig még jobban rühellem :rolleyes:

http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/17417973

"Ian Dennis, BBC Radio 5 live's chief football reporter, has just reported that Muamba is fighting for his life."

reméljük felépül 😕Jack Zoltán
Neki meg jobbulást... 😕


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/17417973

"Ian Dennis, BBC Radio 5 live's chief football reporter, has just reported that Muamba is fighting for his life."

reméljük felépül 😕
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Huszti hányszor bizonyítson még ennek a kopasznak????

NSO: Dinamo Moszva 😀JC6
Huszti bőven nem Zenit szintű játékos, az öreg Luciano nem véletlen igazolt a helyére télen is.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 467 — Csodabogár
Urbán mekkora arc lol. Györ meg egy fostalicska. Dudás overhyped nagy arcú.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nem-nemet-hanem-magyar-cegcsoport-lesz-a-vasas-uj-tulajdonosa-2121745

szerencsétlenek..előbb-utóbb konyec a Vasasnak. (Sajnos)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
Huszti először azt bizonyítsa, hogy akar magyar válogatott lenni.szaba
A kopasz alatt gyanítom, hogy Spallettit értette JC6.Schleck
Én kérek elnézést. 😕szaba
tekintve, hogy ebben a magyar válogatottban nem akar játszani.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Huszti hányszor bizonyítson még ennek a kopasznak????

NSO: Dinamo Moszva 😀JC6
Huszti először azt bizonyítsa, hogy akar magyar válogatott lenni.szaba
A kopasz alatt gyanítom, hogy Spallettit értette JC6.Schleck
Én kérek elnézést. 😕
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Huszti hányszor bizonyítson még ennek a kopasznak????

NSO: Dinamo Moszva 😀JC6
Huszti először azt bizonyítsa, hogy akar magyar válogatott lenni.szaba
A kopasz alatt gyanítom, hogy Spallettit értette JC6.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Huszti hányszor bizonyítson még ennek a kopasznak????

NSO: Dinamo Moszva 😀JC6
Huszti először azt bizonyítsa, hogy akar magyar válogatott lenni.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
mondjuk ha már minket kiejtenek, akkor nyerjék is meg a BL-t, nehogy már a Real nyerjen, aki megkapta azt az ágat, ahol a Bayern a legkeményebb ellenfél
a Barca viszont megérdemelné, elvégre megverné a Milan-t és vélhetően a Chelseat
kicsit komolyabb ellenfelekStez
szerintem meg a Bayern komolyabb csapat mint a Milan.
Azt ugye nem kell ecsetelni, hogy a német bajnokság erősebb is mint az olasz. A Chelsea sem olyan mint ezelőtt pár éve 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha minket kiejtenek, akkor már az APOEL-t sem bánnám végső győztesként 😂

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
mondjuk ha már minket kiejtenek, akkor nyerjék is meg a BL-t, nehogy már a Real nyerjen, aki megkapta azt az ágat, ahol a Bayern a legkeményebb ellenfél
a Barca viszont megérdemelné, elvégre megverné a Milan-t és vélhetően a Chelseat
kicsit komolyabb ellenfelek

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja, csak nem mindegy, hogy besétálunk-e a döntőbe, miközben a másik ágon a nagyok szarrá szopatják egymást, és teljesen leamortizálva érkeznek EGY meccsre, ahol még lehet esély így 😀Wyatt
Nyilván más. De azt nem lehet mondani, hogy "hát azért nem nyertünk bl-t, mert túl erős volt az ellenfél". BL-nél egyébként is nagyobb terhelést jelent a bajnokság. Nem hiszem, hogy azon sok múlna, hogy most valaki a Realt vagy a Barcát ejtette ki, vagy valamilyen gyengébb csapatot. Sőt előbbi talán még nagyobb lökést is adhat.Asbee
Úgyis a bárka nyeri meg, de minél nehezebb ágon jutnak el odáig, annál jobb, hátha véletlen kipukkadnak 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Persze, ez is inkább elméleti. De igen, tavaly nem, viszont ebben a szezonban nem lóg ki annyira a Barcelona a mezőnyből, mint akkor 😊 Am vicces stat, de az elmúlt időszakban a Barca a Real elleni győzelmek után nem tudta megnyerni a soron következő mérkőzését (az időtartam most nincs meg, de a nagyon ráérők visszanézhetik), szal azért valami mégiscsak van benne 😀Wyatt
? 😀
Ebben a szezonban mind a háromszor nyert a Barca a Real elleni győzelmek után.Pocs
Ne szopass, akkor az opta gecire meghülyült 😀

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 838 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na a mákos Madrid legalább még cikibb lesz kiesni 😉 Amúgy én jobban örültem volna egy picit ha a Bayern kerül a mi águnkra nem lenne jó esetleg a döntőben az otthonukban velük találkozni. De előbb a Milánt meg sanszosan a Chelsea-t kell túlélni nem lesz egyszerű.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Huszti hányszor bizonyítson még ennek a kopasznak????

NSO: Dinamo Moszva 😀
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Huszti>Dzsudzsák 😛zolika26
Azért, mert szegény Dzsudzsitól a sok szerencsétlen (Voronin, Samedov) félék elhappolták a szabadokat még nem biztos 😉


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Csak ne real-barca döntő legyen, mert már hányok az el clasicotól... De azért az összes pénzem feltettem volna, h külön ágon lesz a két spanyol, mert muszáj összejönnie a hipermegaszuperdöntőnek. Legyen Milan-Bayern 😛Duff
Ha már tavaly egy ágra kerültek 😊JoeyPorter
Mert akkor úgy akarta elcsalni az UEFA mit nem lehet ezen érteni...
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Csak ne real-barca döntő legyen, mert már hányok az el clasicotól... De azért az összes pénzem feltettem volna, h külön ágon lesz a két spanyol, mert muszáj összejönnie a hipermegaszuperdöntőnek. Legyen Milan-Bayern 😛Duff
Ha már tavaly egy ágra kerültek 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
elég fasza gól volt (mondjuk válogatott szempontból tökmindegy 😀)
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Huszti>Dzsudzsák 😛


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
Csak ne real-barca döntő legyen, mert már hányok az el clasicotól... De azért az összes pénzem feltettem volna, h külön ágon lesz a két spanyol, mert muszáj összejönnie a hipermegaszuperdöntőnek. Legyen Milan-Bayern 😛
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ja, csak nem mindegy, hogy besétálunk-e a döntőbe, miközben a másik ágon a nagyok szarrá szopatják egymást, és teljesen leamortizálva érkeznek EGY meccsre, ahol még lehet esély így 😀Wyatt
Nyilván más. De azt nem lehet mondani, hogy "hát azért nem nyertünk bl-t, mert túl erős volt az ellenfél". BL-nél egyébként is nagyobb terhelést jelent a bajnokság. Nem hiszem, hogy azon sok múlna, hogy most valaki a Realt vagy a Barcát ejtette ki, vagy valamilyen gyengébb csapatot. Sőt előbbi talán még nagyobb lökést is adhat.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER