Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Persze, ez is inkább elméleti. De igen, tavaly nem, viszont ebben a szezonban nem lóg ki annyira a Barcelona a mezőnyből, mint akkor 😊 Am vicces stat, de az elmúlt időszakban a Barca a Real elleni győzelmek után nem tudta megnyerni a soron következő mérkőzését (az időtartam most nincs meg, de a nagyon ráérők visszanézhetik), szal azért valami mégiscsak van benne 😀Wyatt
? 😀
Ebben a szezonban mind a háromszor nyert a Barca a Real elleni győzelmek után.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Persze, ez is inkább elméleti. De igen, tavaly nem, viszont ebben a szezonban nem lóg ki annyira a Barcelona a mezőnyből, mint akkor 😊 Am vicces stat, de az elmúlt időszakban a Barca a Real elleni győzelmek után nem tudta megnyerni a soron következő mérkőzését (az időtartam most nincs meg, de a nagyon ráérők visszanézhetik), szal azért valami mégiscsak van benne 😀

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hol adják az EL sorsolást?Bazzani
Most kezdődik az Eurosporton.Schleck
Köszi.
Van egy huszasom,hogy a Hannover és a Schalke külön ágon lesz.
Meg a Valencica és az Atletico is.
Az AZ pedig az egyik némettel játszik.Bazzani
Hát a két német lett külön ágon.
Athletic megint belenyúlt rendesen.

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Egyébként természetesen megértelek, viszont én úgy gondolom, hogy semmit nem számít, hogy top4-ben vagy top8ban esel-e ki. Márpedig ha BL-t akartok nyerni, akkor le kell győzni nagy csapatot is. Semmi esélyetek? Akkor nem mindegy, úgyse nyertetek volna a végén.

Ha szerinted viszont jobb 2-4. helyen végezni mint 5-8. helyeken, akkor még nem volt a csapatod edzője Héctor Cúper... 😛fetomy
Pontosan, ha valakik BL-t akarnak nyerni, akkor nem jöhetnek a sorsolással. Az útjukba kerülő csapatokat ki kell ejteni és pont.Asbee
Ja, csak nem mindegy, hogy besétálunk-e a döntőbe, miközben a másik ágon a nagyok szarrá szopatják egymást, és teljesen leamortizálva érkeznek EGY meccsre, ahol még lehet esély így 😀Wyatt
Tavaly azért egyáltalán nem tűnt leamortizáltnak a Barca,miután továbblépett a Realon :rolleyes:

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hol adják az EL sorsolást?Bazzani
Most kezdődik az Eurosporton.Schleck
Köszi.
Van egy huszasom,hogy a Hannover és a Schalke külön ágon lesz.
Meg a Valencica és az Atletico is.
Az AZ pedig az egyik némettel játszik.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Leszarom a Real hívőket, leszarom a Barca hívőket is, Ők mit pattogjanak? Mindenkit elvernek, kivéve ha emgkapják egymást. De a hülye is tudta, hogy direkt külön ágra fognak kerülni, hogy a sláger döntő összejöhessen. Nekem csak abból van elegem, hogy a Milan mindig megszopja ezeket a sorsolásokat.. Most is, rögtön a Barca. Faszt nem bunda ez. Esélyünk sincs. Ráadásul a visszavágót idegenben toljuk, hurrá.Stez
Egyébként természetesen megértelek, viszont én úgy gondolom, hogy semmit nem számít, hogy top4-ben vagy top8ban esel-e ki. Márpedig ha BL-t akartok nyerni, akkor le kell győzni nagy csapatot is. Semmi esélyetek? Akkor nem mindegy, úgyse nyertetek volna a végén.

Ha szerinted viszont jobb 2-4. helyen végezni mint 5-8. helyeken, akkor még nem volt a csapatod edzője Héctor Cúper... 😛fetomy
Pontosan, ha valakik BL-t akarnak nyerni, akkor nem jöhetnek a sorsolással. Az útjukba kerülő csapatokat ki kell ejteni és pont.Asbee
Ja, csak nem mindegy, hogy besétálunk-e a döntőbe, miközben a másik ágon a nagyok szarrá szopatják egymást, és teljesen leamortizálva érkeznek EGY meccsre, ahol még lehet esély így 😀

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hol adják az EL sorsolást?Bazzani
Most kezdődik az Eurosporton.

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Leszarom a Real hívőket, leszarom a Barca hívőket is, Ők mit pattogjanak? Mindenkit elvernek, kivéve ha emgkapják egymást. De a hülye is tudta, hogy direkt külön ágra fognak kerülni, hogy a sláger döntő összejöhessen. Nekem csak abból van elegem, hogy a Milan mindig megszopja ezeket a sorsolásokat.. Most is, rögtön a Barca. Faszt nem bunda ez. Esélyünk sincs. Ráadásul a visszavágót idegenben toljuk, hurrá.Stez
Egyébként természetesen megértelek, viszont én úgy gondolom, hogy semmit nem számít, hogy top4-ben vagy top8ban esel-e ki. Márpedig ha BL-t akartok nyerni, akkor le kell győzni nagy csapatot is. Semmi esélyetek? Akkor nem mindegy, úgyse nyertetek volna a végén.

Ha szerinted viszont jobb 2-4. helyen végezni mint 5-8. helyeken, akkor még nem volt a csapatod edzője Héctor Cúper... 😛fetomy
Pontosan, ha valakik BL-t akarnak nyerni, akkor nem jöhetnek a sorsolással. Az útjukba kerülő csapatokat ki kell ejteni és pont.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hol adják az EL sorsolást?

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Kíváncsi lennék, milyen párosítások kellettek volna ahhoz, hogy senki ne jöjjön a bundás szöveggel. 😀Schleck
Ja 😀 Eddig a Realosok jöttek,mert a Barca húzta a lehet legkönnyebbet,most fordítva 😊 Pedig miután kihúzták az Apoelt,tettem volna 1000 FT-ot minimum,hogy Barca lesz a következő :/

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Milyen böngészőből nézed? És pontosan mit látsz?Wyatt
Megnéztem Firefoxal, Explorerrel: a kapcsolódás sikertelen, nem képes kapcsolatot teremteni a kiszolgálóval. :/
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Milyen böngészőből nézed? És pontosan mit látsz?

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Másnak se jön már be kb. két napja az NSO?tüsi91
A hiba nálad van. Ctrl+f5?Wyatt
Ez érdekes.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Másnak se jön már be kb. két napja az NSO?tüsi91
A hiba nálad van. Ctrl+f5?

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Másnak se jön már be kb. két napja az NSO?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem egyáltalán nem mindegy, hogy mikor kapunk egy Barcát meg. Jobb később, főleg nekünk, akiknek a fél csapata sérült, aztán majd nyalunk 7-et tőlük. Most mi lesz? Még elbukjuk a bajnokságot is, mert kénytelenek vagyunk a fél csapatot padoztatni, hogy ne sérüljön senki és egyáltalán ki tudjunk majd állni, amíg meg a Serie A-ban szopkodni fogjuk a faszt. És egyáltaán nem mindegy, hogy a negyeddöntőben vagy az elődöntőben esel-e ki. Főleg, miután elég zsíros pénzeket kap a továbbjutó csapat. Nem mellékes.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy realos ágon ez sima döntő lett volna, aztán a Real–Barca továbbjutója egy meccsen TALÁN meglehet 😊
Oda-visszavágóban nehéz elképzelni, hogy ezeket megfogják

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Leszarom a Real hívőket, leszarom a Barca hívőket is, Ők mit pattogjanak? Mindenkit elvernek, kivéve ha emgkapják egymást. De a hülye is tudta, hogy direkt külön ágra fognak kerülni, hogy a sláger döntő összejöhessen. Nekem csak abból van elegem, hogy a Milan mindig megszopja ezeket a sorsolásokat.. Most is, rögtön a Barca. Faszt nem bunda ez. Esélyünk sincs. Ráadásul a visszavágót idegenben toljuk, hurrá.Stez
Egyébként természetesen megértelek, viszont én úgy gondolom, hogy semmit nem számít, hogy top4-ben vagy top8ban esel-e ki. Márpedig ha BL-t akartok nyerni, akkor le kell győzni nagy csapatot is. Semmi esélyetek? Akkor nem mindegy, úgyse nyertetek volna a végén.

Ha szerinted viszont jobb 2-4. helyen végezni mint 5-8. helyeken, akkor még nem volt a csapatod edzője Héctor Cúper... 😛
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem:

RM - Chelsea
Milan - Marseille
Barca - APOEL 😀
Bayern - BenficaJC6
Nem hinném, ez olyan mintha kiemelés lenne.
Egy szuperfantasztikussohailyennagy párharc tuti lesz.
Tippem a Barca-Milan.Bazzani
A héten lottóznom kell.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ezt már nem is lehet fanatizmusnak nevezni, inkább őrültség, amit Bánki Dodó leművel... de rühellem ezt az embert.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
a lehetőség adott! 😀Divat
ne röhögjél bazdmeg, neked is illene az egyetlen életben maradt olasz csapatért szorítanod, hiába vagy Interes
de baszottul kezdem unni, hogy mindig mi szopjuk ezekkel a bundákkal sorsolásokon
ráadásul még azt is lazán kihozták, hogy Real-Barca csak a döntőben lehessen, annyira egyértelmű volt, hogy mit akarnakStez
hát sírjak inkább? 😕
majd a fake-Herceg lehozza ezt is! feltéve, ha az asszony előtte nem rendezi le... 😀
amúgy előbb szorítok a bárkának, mint holmi rossoneriknek...innentől pedig: Nur Bayern! 😛

|
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Leszarom a Real hívőket, leszarom a Barca hívőket is, Ők mit pattogjanak? Mindenkit elvernek, kivéve ha emgkapják egymást. De a hülye is tudta, hogy direkt külön ágra fognak kerülni, hogy a sláger döntő összejöhessen. Nekem csak abból van elegem, hogy a Milan mindig megszopja ezeket a sorsolásokat.. Most is, rögtön a Barca. Faszt nem bunda ez. Esélyünk sincs. Ráadásul a visszavágót idegenben toljuk, hurrá.

több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 574 — Invisible man
Aztán majd jól elveri az APOEL a Realt és akkor lehet bundázni...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kíváncsi lennék, milyen párosítások kellettek volna ahhoz, hogy senki ne jöjjön a bundás szöveggel. 😀Schleck
Apoel - Marseille
Milan - Benfica
Bayern - Barca
Chelsea - Real

Mondjuk.JC6
Jah, értem. Ma is tanultam valamit.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Kíváncsi lennék, milyen párosítások kellettek volna ahhoz, hogy senki ne jöjjön a bundás szöveggel. 😀Schleck
Azt néztem én is,hogy most mivan, mert egész eddig arról volt szó ugye főként reál hívőktől, hogy majd a bundás barca megkapja az apoelt, aztán épp a reál kapta meg, most mégis megint bundázás van.. 😀
De hát érthető, vagy "mi" kapjuk a gagyi csapatot, vagy bunda van 😀