Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Százezerszeres szorzó volt arra, hogy mind a két meccs 4-1-es hazai győzelemmel fog véget érni, s lám, bejött. UEFA MAFFIA.

irónia 😀
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Még szerencse hogy csak az utolsó 10 percet láttam családi mozizás miatt, mert még megkérdezném hogy Torrest mikor basszuk már ki a picsába? :rolleyes:
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Torres tényleg egy skót védekező középpályás szintjére süllyedt le. Küzd, hajt, brusztol, de gólt azt nem tud rúgni...

Szép Chelsea siker.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 838 — Így remélem megfelelek nektek.....
jóltetted, ha esteleg továbbmentük volna, ozt kikapjuk az APOELt - aztán minden marad a szép meleg barna fosbansutianap
hát igen, a csapat jövőjét szem előtt tartva télleg jól tettem(DE a saját idegállapotomra való tekintetettel nem igazán..), jó lesz ha eltakarodik klaúdió, meg vele együtt pár játékos, és elkezdhetünk szépen építkezni fiatalokkal...Divat
Érdekes csapat ez az Inter.
Átlagosan kb. 3 évente megbuktatnak egy edzőt a játékosok. Korrekt.Stez
Van az kettő-három is 😀 Csak JM-nek sikerült az utóbbi időben rendes munkát végezni a többit nem nagyon hagyták.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
ne szegény rányiérit ekézzétek hanem, engem, mivel a korábbi fogadalmammal ellentétben, nem bírtam ki és belenéztem a meccsbe, hát nem kellett volna....az én hibám és vállalom, és ezennel benyújtom a lemondásomat is!

😕 😕 😕Divat
jóltetted, ha esteleg továbbmentük volna, ozt kikapjuk az APOELt - aztán minden marad a szép meleg barna fosbansutianap
hát igen, a csapat jövőjét szem előtt tartva télleg jól tettem(DE a saját idegállapotomra való tekintetettel nem igazán..), jó lesz ha eltakarodik klaúdió, meg vele együtt pár játékos, és elkezdhetünk szépen építkezni fiatalokkal...Divat
Érdekes csapat ez az Inter.
Átlagosan kb. 3 évente megbuktatnak egy edzőt a játékosok. Korrekt.

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
+1 csatlakozom :cool:

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Na végre egy értelmes ember :cool:
Double B
Van itt több is... 😀Asbee
Rólam se feledkezzetek meg. 😊

Elmúlt 2 meccs nagyon adta, bízzunk a hasonló folytatásban. 😊 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jó ez a Chelsea - Napoli.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jó volt a Győr meccsen a "Csertői, Csertői!" skandálás.

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Az Inter és a fiatalok az két külön fogalom.Sebii
amúgy qrvára nem lenne az, ha nem adogatnánk kölcsön őket amikor jól is játszanak és simán beférnének az öregek helyett....

|
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
"Hosszú túra semmiért, éjáéjáó!"
itthon is sima 3-0, így összecsap a Deutsch-Für és az Orbán legénység a 4 között 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 450
Az Inter és a fiatalok az két külön fogalom.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ne szegény rányiérit ekézzétek hanem, engem, mivel a korábbi fogadalmammal ellentétben, nem bírtam ki és belenéztem a meccsbe, hát nem kellett volna....az én hibám és vállalom, és ezennel benyújtom a lemondásomat is!

😕 😕 😕Divat
jóltetted, ha esteleg továbbmentük volna, ozt kikapjuk az APOELt - aztán minden marad a szép meleg barna fosbansutianap
hát igen, a csapat jövőjét szem előtt tartva télleg jól tettem(DE a saját idegállapotomra való tekintetettel nem igazán..), jó lesz ha eltakarodik klaúdió, meg vele együtt pár játékos, és elkezdhetünk szépen építkezni fiatalokkal...

|
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
ne szegény rányiérit ekézzétek hanem, engem, mivel a korábbi fogadalmammal ellentétben, nem bírtam ki és belenéztem a meccsbe, hát nem kellett volna....az én hibám és vállalom, és ezennel benyújtom a lemondásomat is!

😕 😕 😕Divat
Én a 74.perc körül aludtam el,beletörődve,hogy úgy is 0-0 marad,aztán reggel láttam az Eurosport 2-n az összefoglalót 😀

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
ne szegény rányiérit ekézzétek hanem, engem, mivel a korábbi fogadalmammal ellentétben, nem bírtam ki és belenéztem a meccsbe, hát nem kellett volna....az én hibám és vállalom, és ezennel benyújtom a lemondásomat is!

😕 😕 😕Divat
jóltetted, ha esteleg továbbmentük volna, ozt kikapjuk az APOELt - aztán minden marad a szép meleg barna fosban


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ne szegény rányiérit ekézzétek hanem, engem, mivel a korábbi fogadalmammal ellentétben, nem bírtam ki és belenéztem a meccsbe, hát nem kellett volna....az én hibám és vállalom, és ezennel benyújtom a lemondásomat is!

😕 😕 😕

|
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
höhö, Inter cumi
azért ez gáz, amit művelnek, Moratti kénytelen lesz kinyitni a pénztárcáját
de valahogy ezek az olaszok hatalmas zsicik

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Akárhogy is van, én nagyon sajnálom Ranierit...
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Byebye Tinkermann, you good misiss Ramieri! Thankyou LucioMaiconSamuelStankovicsChivu! This is the end of the bankRupt! Sorry, sorry and neveragain! NEVER, YOU KNOW!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Na végre egy értelmes ember :cool:
Double B
Van itt több is... 😀Asbee
Tudom, csak nagy az elnyomás a divatcsapatok részéről 😀
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na végre egy értelmes ember :cool:
Double B
Van itt több is... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Müller, végre!!!

jól van Gomez :cool:gamerkr
Na végre egy értelmes ember :cool:


Kíváncsi vagyok a digin mikor kezdik el szakérteni, hogy ezt a meccset messi már rég megnyerte volna az internek
:cool: :cool:
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Müller, végre!!!

jól van Gomez :cool:

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Nagyon kéne találnia a Baselnek egy gólt,mert így nem lesz jó vége :/

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na ez a komoly!
http://mueses.blog.nepsport.hu/archives/2012/03/13/Zart_kapuk_mellett_is_tele_volt_a_haz/JC6
külföldön zárt kapus meccs szurkoló rendbontás miatt?? 😮

btw nagyon komoly 😀