NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mi ez az NSO-n? 😀

Ezt követően is a Videoton kezdeményezett, és már ekkor lehetett látni, hogy egy igen érdekes Torghelle, Budovinszky Krisztián szabadfogású, könyöklésekkel és vesén rúgásokkal ékített párharcra lesz kilátásunk. Kettejük között az első tömegjelenetbe torkollott lökdösődésre a 11. percre kellett várnunk, érdekes módon ez abból indult, hogy a magyar csatárt Youssef Sekour hátba térdelte, majd a biztonság kedvéért egy könnyed taslit is elhelyezett az arcán.

Rájárt a rúd egyébként is Torghellére, akire csapata 4–5–1-es hadrendje miatt jutott bőven védő, akik közül a 15. percben Nagy Tamás a szó szoros értelmében szemet szúrt neki.

Volt idő megfigyelni, ki gyakott le kit, mert a futball, mint olyan, igencsak esetleges volt az első félórában.

😀 😀 😀
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nyertünk idegenben, gólt sem kaptunk...szokni kell még az érzést 😀Habi
utánoztok minket... 😀Divat
hehehe 😀
jól mondod!

ez a félidei Budovinszky szösszenet is remek volt 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
PMFC - FTC:
"Mondjuk meg őszintén, egy igen gyenge találkozót láthattunk, még a mai magyar futball mércéje szerint is – reméljük, nem sokáig tart már a csapatoknál az idény eleji forma."JC6
Nem értettem ezt a Pécset...Kb úgy játszottak,mint ha megelégedtek volna azzal,hogy csak 1-0ra kapnak ki a Fraditól hazai pályán.Még ha így is lett volna,akkor nem jött be 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
PMFC - FTC:
"Mondjuk meg őszintén, egy igen gyenge találkozót láthattunk, még a mai magyar futball mércéje szerint is – reméljük, nem sokáig tart már a csapatoknál az idény eleji forma."
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Budovinszky az igazi tuskó. :d

több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
A játék továbbra is pocsék...de 3 pont a zsákban...city szopó....újra a tabella élén... :cool:


több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
United- és Milan-győzelem, City-vereség, szokásos Juve-bukta. Perfect.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Gondoltam megnézem NK9-et az Ajax ellen erre nincs a keretben...mi történt?zolika26
http://pepsifoci.hu/node/106946
Szalait meg kiállították tegnap. 😕 Ki így ki úgy pihen 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
eddig jó...mi megyünk Roo góljával a city meg 0-0-ra áll...mondjuk a swansea beverhette voln a tizit.... :mad:


több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
Gondoltam megnézem NK9-et az Ajax ellen erre nincs a keretben...mi történt?zolika26
Az Ajaxnak nagyon kell a pont, ezért lefizették őket, hogy pihentessék a szupersztárt 😉fetomy
NK9 már megtette amit kellett neki, most már jön a pihi a szezon végéig. 😀

off

fetomy kipihented a szombatot? 😉 😛 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Gondoltam megnézem NK9-et az Ajax ellen erre nincs a keretben...mi történt?zolika26
Az Ajaxnak nagyon kell a pont, ezért lefizették őket, hogy pihentessék a szupersztárt 😉fetomy
Lehet, hogy Amszterdamban mást érdekesebbnek talált a meccsnél 😛


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Gondoltam megnézem NK9-et az Ajax ellen erre nincs a keretben...mi történt?zolika26
Az Ajaxnak nagyon kell a pont, ezért lefizették őket, hogy pihentessék a szupersztárt 😉
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Gondoltam megnézem NK9-et az Ajax ellen erre nincs a keretben...mi történt?


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Salamon óriási tanárúr! NB1 szint. Más: Újpest, újpest... te szopni jársz ide. 😀szaba
Szinte biztos voltam benne hogy kikapunk ott megint. Remélem mostmár tényleg arra megy ki a játék hogy Spiljsakot elzavarják és jöjjön mondjuk Gyugyó!zavi27
Csertői is szabad 😉kristof
Csertői megy Gyirmótra 😉
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ferenczi futott vagy 4 kilómétert, tüsi91
NB2-ben az már teljesítmény, Galaschek annak idején NB1-es meccset hozott le 700 méterrel 😀Gogo
és úgy lőtt 2 gólt 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hihetetlen bazd amióta nincs Lass mennyivel szarabbak vagyunk 😉
Arbeloa, Khedira te jó ég.
hegyiIván meg bírózik az összes meccsünkön, kár hogy az első Betis gól is kezezés után volt. sebaj, lényeg hogy lehet megint bírózni.eaglesmcnabb
de most eagles!
első Betis gól kéz. oké.
de hol a Betis két 11-ese? az is fura volt, hogy a 3. gól után nem játszották vissza, pedig szerintem a kapus előtti RM player lesen volt, és zavarta is a védésben... ezt a W-t nyugodtan köszönhetitek a bírónak, de hát na, jó csapatnak szerencséje is van, elismerem.
de tényleg botrány volt a spori.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Hihetetlen bazd amióta nincs Lass mennyivel szarabbak vagyunk 😉
Arbeloa, Khedira te jó ég.
hegyiIván meg bírózik az összes meccsünkön, kár hogy az első Betis gól is kezezés után volt. sebaj, lényeg hogy lehet megint bírózni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tiszta szégyen ez a spanyol bírói kar. Ez a csávó az utánpótlás? Nagymamám jobban levezette volna a meccset... Össze - vissza fújkáltak, mind a ketten! Már sírtam kínomban, amikor a gyereket agyonrúgja Arbeloa, erre nem szabadrúgás, hanem szöglet, mikor a hazai játékosról ment ki... 2 tiszta hazai 11-es elmaradása, állítom 10 méternél nem állt messzebb egyiknél sem... Gusztustalan volt.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ramos a margit új kapusa? szép védés 😀

|
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nyertünk idegenben, gólt sem kaptunk...szokni kell még az érzést 😀Habi
utánoztok minket... 😀

|
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nyertünk idegenben, gólt sem kaptunk...szokni kell még az érzést 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Salamon óriási tanárúr! NB1 szint. Más: Újpest, újpest... te szopni jársz ide. 😀szaba
Szinte biztos voltam benne hogy kikapunk ott megint. Remélem mostmár tényleg arra megy ki a játék hogy Spiljsakot elzavarják és jöjjön mondjuk Gyugyó!zavi27
Csertői is szabad 😉kristof
Huh tényleg! 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Salamon óriási tanárúr! NB1 szint. Más: Újpest, újpest... te szopni jársz ide. 😀szaba
Szinte biztos voltam benne hogy kikapunk ott megint. Remélem mostmár tényleg arra megy ki a játék hogy Spiljsakot elzavarják és jöjjön mondjuk Gyugyó!zavi27
Csertői is szabad 😉
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ferenczi futott vagy 4 kilómétert, tüsi91
NB2-ben az már teljesítmény, Galaschek annak idején NB1-es meccset hozott le 700 méterrel 😀

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Salamon óriási tanárúr! NB1 szint. Más: Újpest, újpest... te szopni jársz ide. 😀szaba
Szinte biztos voltam benne hogy kikapunk ott megint. Remélem mostmár tényleg arra megy ki a játék hogy Spiljsakot elzavarják és jöjjön mondjuk Gyugyó!