Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Na ez a komoly!
http://mueses.blog.nepsport.hu/archives/2012/03/13/Zart_kapuk_mellett_is_tele_volt_a_haz/
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Úgynézki hogy Júni 9. Lviv, Németorszég-Portugália :cool:
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Fieszta showt latta valaki, mennyire volt ertelmes?zavi27
Nekem tetszett,sok érdekes dolog volt már rögtön az első adásban.Mondjuk én elfogult vagyok kicsit az ilyen műsorokkal kapcsolatban,nekem a 3. félidő is egyik kedvencem 😊

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Van ilyen. Bebasztak útközben, megjött az önbizalom, nekikmentek, megcsúsztak.Asbee
De csak nálunk 😉fetomy
dehogyis, nálatok cukrostón semmi ilyen nincs, CSAAAAAK AAA FIIIIESSSZZZTAAAAA!!! 😉

|
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Fieszta showt latta valaki, mennyire volt ertelmes?
több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
érdekes érzés úgy felállni a stream elől újabban, hogy kurvára tudok örülni a holnapi zh anyagának is 😀 bár talán ez az elmúlt évek leggyalázatosabb szezonja, de emellett meg kb több örömöt okozott ez a csapat, mint az elmúlt 3 év során összesen..brk
Ezen gondolkoztam én is a meccs alatt. Sokan mondják, hogy az Arsenal már lassan 7 éve nem nyert semmit meg stb. De sztem, inkább egy ilyen szezonja legyen az Arsenalnak RvP csodáival, Henry visszatérésével, a Spurs elleni 5-2-vel, vagy a Chelsea elleni 3-5-tel, és remélhetőleg a végén a BL helyekre való odaéréssel, mint egy PL 7-8.ik hely, viszont egy nyögvenyelős FA vagy Carling Cup győzelem...
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
érdekes érzés úgy felállni a stream elől újabban, hogy kurvára tudok örülni a holnapi zh anyagának is 😀 bár talán ez az elmúlt évek leggyalázatosabb szezonja, de emellett meg kb több örömöt okozott ez a csapat, mint az elmúlt 3 év során összesen.
több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Newcastle is behúzva! Neccesen, de megvan a 3 pont. Ezzel pedig szerintem 2 csapat maradt a 4.ik helyért folyó csatában (vagy akár 3, ha a Spurs-öt is belevesszük) Ez a meccs pont a fordítottja volt a 'Poolinak, az utolsó percet leszámítva. Addig végig Arsenal dominancia, 30 helyzet, a Newcastle elvétve lépi át a térfelet, de csak nem születik meg az a második gól. Aztán 1 perccel a vége előtt jön Vermaelen és eldöntötte. 1 pontra a Spurstől 3mal a Chelsea előtt
Webb magához képest elfogadhatóan vezette a meccset, de még így is vállalhatatlan volt. Tényleg nem értem, hogy lehet ő még angol első osztályban bíró...
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
zsinórban 5. győzelem

wenger knows!

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Balotelli megint alkotott 😀
"-So Arsenal have signed Lukas Podolski? He's only 26. Why has he decided to end his career so early? "
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
tehát ennyi lenne a Manchester legyőzésének titka? 😊
http://sportszelep.nso.hu/sportszelep/felnottfilmes-muvesznokkel-melegitettek-az-united-veresre-a-bilbao-fiataljai-kepek-2121314Habi
Egyre szimpatikusabb nekem ez a csapat 😀 Csak Gronkot utánozzák... 😛


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Van ilyen. Bebasztak útközben, megjött az önbizalom, nekikmentek, megcsúsztak.Asbee
De csak nálunk 😉
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Van ilyen. Bebasztak útközben, megjött az önbizalom, nekikmentek, megcsúsztak.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Balhé a DVTK – Videoton meccs előtt
A tegnap 18.00-kor kezdődő záró mérkőzés előtti percek sem teltek esemény nélkül. 17:45 perckor a Diósgyőriek törzshelye (a Kata Espresso) előtti úton állt meg egy busz, amiből a Diósgyőrieket ócsároló rigmusok hallatszottak, majd másodpercek múlva a buszról kék-piros sí maszkban ugráltak le az emberek, akik a Diósgyőriekkel összecsaptak, nem volt kétséges, hogy melyik tábor fog rosszabbul kijönni ebből a párharcból. A pár perces ököl párbaj után a fehérváriak egy része a buszra szállt vissza (ahol nők is tartózkodtak), a másik része a vendégszektor felé vette az irányt. Ezek után a történések után 5-10 perc múlva érkeztek a helyszínre a rendőrök, akik már semmit sem tehettek, egyszerűen későn érkeztek. (érdekes, hogy egy kiemelt mérkőzés előtt nem biztosítják a rendőrök a vendégszurkolók beérkezését a stadionba, és a diósgyőriek törzshelyét is őrizetlenül hagyták).
Az általunk megkérdezett diósgyőriek azt mondták semmit sem tehettek, meg kellett védeni magukat, szerintük a piros-kékek egyértelműen balhézni mentek. A másik tábor azt mondja, hogy nem volt semmi ilyen céljuk, egyszerűen rossz irányba ment a buszuk, és a Diósgyőriek támadtak rájuk. Ezek szerint egyik fél sem szeretett volna összecsapni a másik táborral, de mégis megtörtént az eset, úgy látszik vége a két tábor közötti szimpatizálásnak.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
tehát ennyi lenne a Manchester legyőzésének titka? 😊
http://sportszelep.nso.hu/sportszelep/felnottfilmes-muvesznokkel-melegitettek-az-united-veresre-a-bilbao-fiataljai-kepek-2121314


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nice, de ugye miskolc tiszta, L. Ákos is megmondta... 😀
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/fogadasi-botrany-diosgyori-legiosok-is-gyanuba-kerultek-2121280

|
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
fogalmam sincs mikor néztem utoljára spanyol focit, de a hétvégén becsúszott a Betis-Real és most az Osasuna-Bilbao is, hát egyik jobb volt, mint a másik 😊kristof
Bilbao nekem csütörtöktől egy nagyon szimpatikus csapat, kár, hogy most kikaptak


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
fogalmam sincs mikor néztem utoljára spanyol focit, de a hétvégén becsúszott a Betis-Real és most az Osasuna-Bilbao is, hát egyik jobb volt, mint a másik 😊
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
helyreállt a rend!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 292 — Ajmo Vatreni
PMFC - FTC:
"Mondjuk meg őszintén, egy igen gyenge találkozót láthattunk, még a mai magyar futball mércéje szerint is – reméljük, nem sokáig tart már a csapatoknál az idény eleji forma."JC6
Nem értettem ezt a Pécset...Kb úgy játszottak,mint ha megelégedtek volna azzal,hogy csak 1-0ra kapnak ki a Fraditól hazai pályán.Még ha így is lett volna,akkor nem jött be 😀JoeyPorter
Lehet, hogy jól fizetett a nulla hazai gól...Gogo
Kibaszott rossz meccs volt. Nem nagyon van jó formában a Pécs. Szezon elött játszottunk a Vasassal 0 gól, első forduló ZTE 0-0, most 0-2 és teljesen kilátástalan a támadójátékunk. Ki lehet kapni, de ez a Fradi kurva gyenge és még csak egy értelmes helyzetet sem alakítottunk ki ellenük. Szörnyű volt.
több mint 12 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Kilencedik meccsen nem nyertünk meg lassan 400 perce nem rúgtunk gólt, így nem fog menni... 😐

Van pozitívum is: kezdenek fogyni a divatok és hatalmasat csúsztak a nagyképű fehérváriak. 😀 Kellett nekik keménykedni Miskolcon.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Aztakurva Vaskó. Legutóbb mikor ilyenért sárgát kapni láttam valakit, a serdülővel játszottunk az Ikarus-al Bodajk ellen megye1 serdülőben, és 2 hétig ezen röhögtünk. Sosem hittem, hogy valaha ilyet még láthatok 😂
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
mi komolyan EL helyezésért megyünk? jelenleg csak a közönség van ezen a szinten...
nyenyanyát a válogatottba!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
lolgeci 😀 NYENYANYA beáll, 2 perc alatt gólt lő. Komolyan beszarok ezen a fazonon. Utolsó 6 nb1-es meccsén 8 gólt lőtt (mindegyiken legalább 1-et) úgy, hogy ebből 2 alkalommal játszott 35 percnél többet... Ezen az uccsó 6 meccsen 35 percenként talál be átlagosan (egész idényre nézve 54 percenként). Belőle valami kurvanagy gólcsászár lehetne, ha több esélyt kapna...
És halkan jegyzem meg, én azért átgondolnám azt a válogatott rencert is, nem tudnák-e mégis valami hasznát venni.
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
PMFC - FTC:
"Mondjuk meg őszintén, egy igen gyenge találkozót láthattunk, még a mai magyar futball mércéje szerint is – reméljük, nem sokáig tart már a csapatoknál az idény eleji forma."JC6
Nem értettem ezt a Pécset...Kb úgy játszottak,mint ha megelégedtek volna azzal,hogy csak 1-0ra kapnak ki a Fraditól hazai pályán.Még ha így is lett volna,akkor nem jött be 😀JoeyPorter
Lehet, hogy jól fizetett a nulla hazai gól...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."