NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Sok NFL-t nézett a spori és amint leesett a cipő (sisak) halottnak nyilvánította a játékot


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Csak találgatni tudok. Van olyan szabály, hogy csak futballcipővel érhetsz labdához? 😀
Mert Evrának leesett, közben meg focizott tovább és azt fújta le. Ezek szerint szabálytalanul ért hozzá 😀

szerk.: a Bilbaonak járt volna egy jogos 11-es.JC6
Fejelni? 😀 Na jó, viccet félretéve talán sérülés megóvása miatt oké, hogy addig szüneteltesse a játékot, menjen ki aztán húzza fel újra a cipőjét.Asbee
ezek szép és jó dolgok, de nem bírói labda volt HANEM közvetett (a spori emelte a kezét ahogy elment az állított labdától) szabadrúgás a Bilbao-nak! Ezt hogy hozták össze, egyszerűen nem értem komolyan.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Csak találgatni tudok. Van olyan szabály, hogy csak futballcipővel érhetsz labdához? 😀
Mert Evrának leesett, közben meg focizott tovább és azt fújta le. Ezek szerint szabálytalanul ért hozzá 😀

szerk.: a Bilbaonak járt volna egy jogos 11-es.JC6
Fejelni? 😀 Na jó, viccet félretéve talán sérülés megóvása miatt oké, hogy addig szüneteltesse a játékot, menjen ki aztán húzza fel újra a cipőjét.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Csak találgatni tudok. Van olyan szabály, hogy csak futballcipővel érhetsz labdához? 😀
Mert Evrának leesett, közben meg focizott tovább és azt fújta le. Ezek szerint szabálytalanul ért hozzá 😀

szerk.: a Bilbaonak járt volna egy jogos 11-es.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
de mi az hogy nem érdekel minket az EL ?? minden meccsen nyerni kell, egy manchester unitednek meg főleg. minden tisztelettel, egy huszadrangú csapattól kaptunk ki otthon, tükörsimán. ez elfogadhatatlan!

még is mi a faszomat csinál ferguson ?? és miért nincs egy vezér a pályán ??gabtsi
nincs egy vezér a pályán mert nem igazoltunk a középső középpályás posztra. idén már a sokadik túltaktikázott meccs, ez nem volt eddig Fergie sajátja márpedig én ezt a csapat mellett az ő sarának is érzem megint. Persze 1-2nél tudtunk nyomást gyakorolni a kapujukra, előtte meg a félpályát is csak akkor láttuk ha valaki előrebikázta a védelemből... Sosem ez volt a United és most sem ez, ez egy rosszul felépített taktika műve. Chicha meg pihenjen 3-4 hetet, az a csatár aki 1-2nél forgolódik az 5ös előtt a lövés vagy a passz helyett annak újra fel kell építenie magát.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
de mi az hogy nem érdekel minket az EL ?? minden meccsen nyerni kell, egy manchester unitednek meg főleg. minden tisztelettel, egy huszadrangú csapattól kaptunk ki otthon, tükörsimán. ez elfogadhatatlan!gabtsi
Így kellene lennie, de látod, hogy a játékosok nem így gondolják...

Ha a Bilbao a 100 helyzetéből belő 4-et egy szavam sem lenne de 2 ilyen gól azért na.davemayer
A második egyértelműen les volt, a harmadik erősen véleményes. De ahogy te is írtad az elején, teljesen megérdemelt a győzelmük.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
"sajnos" nem láttam mi volt, összefoglalná valaki három mondatban hogy futottunk ebbe bele ?gabtsi
United Labdabirtoklás: 45% Helyzetek: 10
Bilbao Labdabirtoklás: 55% Helyzetek: 20

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
teljesen megérdemelt Bilbao siker ez, ehhez kétség sem fér de egy olyan lesgólt kapni ahol nem ellentétes mozgás okozza hanem a támadó a passztól a lövés pillanatáig végig a védők előtt van úgy hogy egy irányban mozognak elég gáz. Észrevehető lett volna, főleg hogy van egy ember aki végig ezt figyeli. A 3. góljuk előtt meg tényleg nagyon kiváncsi vagyok mit tett a United hogy abból közvetett Bilbao-szabadrúgás lett a vége - lehetett látni h Roo odamegy a sporihoz és kérdőre vonja, majd az mond neki valamit amit ő félig-meddig elfogad. Mi a fasz történt ott?! Les nem lehetett, szabálytalanság meg nem volt...

Ha a Bilbao a 100 helyzetéből belő 4-et egy szavam sem lenne de 2 ilyen gól azért na.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
de mi az hogy nem érdekel minket az EL ?? minden meccsen nyerni kell, egy manchester unitednek meg főleg. minden tisztelettel, egy huszadrangú csapattól kaptunk ki otthon, tükörsimán. ez elfogadhatatlan!

még is mi a faszomat csinál ferguson ?? és miért nincs egy vezér a pályán ??

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
"sajnos" nem láttam mi volt, összefoglalná valaki három mondatban hogy futottunk ebbe bele ?gabtsi
Csak annyi, hogy az Ajax elleni visszavágó után megint megmutattuk, mennyire érdekel minket az EL. A harmadik kapott gólunk mindent elmond erről a meccsről. Tényleg csak De Geán múlt, hogy nem lett nagyobb pofon. Bilbao-lesgól ide vagy oda, nagyon megérdemelték ezt a győzelmet. Sajnálhatják, hogy egy rossz mozdulat miatt még maradt némi esélyünk a továbbjutásra, mert három gólt aligha lőttünk volna a visszavágón.
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Unitednek szava nem lehet ez a meccs után, De Gea volt a legjobbjuk. Ez a Bilbao meglepett 😊


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
"sajnos" nem láttam mi volt, összefoglalná valaki három mondatban hogy futottunk ebbe bele ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Lefőtt a coffee :/ Teljesen megérdemelt Bilbao siker (Azért nem véletlen X-eltek ők a Barcával sem) Ezzel a tizivel még maradt némi esély a visszavágóra,de nem hinném hogy 2-vel nyerne ott a United :rolleyes:
Eddig nagyon De Gea ellenes voltam(Mindig is Lloris leigazolásában reménykedtem),de kezdi azt a teljesítményt nyújtani a spanyol amit elvárnak tőle.Ma pl egy sima 5-6 gólt lőhettek volna a baszkok :/

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
valaki okos mondja meg mi a faszért jön az ellenfél szabadrúgással azért mert valakiről leesik a cipő???

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kiesett az MU.
De mi a szart fújt a bíró a 3. gól előtt, az MU ellen?
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Igeeeeeeen 😀

szerk.: francba, büntető. Gól.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mennyire szimpatikus csapat ez a Bilbao, az hihetetlen. 😊
Hajrá baszkok!

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
úgy ültem le nézni, hogy inkább United, de kurva jó kis csapat ez a Bilbao, abszolút megérdemelt volt az egyenlítés


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A bíró nem volt épp a helyzet magaslatán.
Mocskos City! 😀

SPOOOOOOOOOORTING!!!!!!!!!!!!!!!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
http://sportszelep.nso.hu/sportszelep/balotelli-uj-jarganyara-fix-hogy-nem-tesznek-buntetocedulat-foto-2120596

hatalmas forma.... 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
majd mingyá jön a dózsás Fake aztán kapsz... 😀Divat
Itt vagyok én is. 😀zavi27
te is dózsás vagy? ezt mintha hétvégén már hallottam volna vhol, józef neked nincs véletlen dézsávúd? 😀Divat
csöves forma a maccs előtt: "én is dózsás vagyok!!" 😀

Kezdő: görög - portugál, brazil, ciprusi, brazil - ciprusi, brazil, portugál, portugál - brazil, argentin

Csere: belga, brazil, ciprusi, brazil, ciprusi, ciprusi, macedón


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ott nem csak középpálya nincs 😂JC6
majd mingyá jön a dózsás Fake aztán kapsz... 😀Divat
Itt vagyok én is. 😀zavi27
te is dózsás vagy? ezt mintha hétvégén már hallottam volna vhol, józef neked nincs véletlen dézsávúd? 😀

|
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
nyilván nemJoci
nyilván defetomy
nyilván mi? 😀JC6
nyilván te

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nyilván. 😊Schleck
nyilván nemJoci
nyilván defetomy
nyilván mi? 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
hát nem tudom, ha bármelyik magyar csapat hasonlót érne el, pont leszarnám milyen nemzetiségűekkel sikerül 😊kristof
Nyilván. 😊Schleck
nyilván nemJoci
nyilván de