NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
hát nem tudom, ha bármelyik magyar csapat hasonlót érne el, pont leszarnám milyen nemzetiségűekkel sikerül 😊kristof
Nyilván. 😊Schleck
nyilván nem


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
hát nem tudom, ha bármelyik magyar csapat hasonlót érne el, pont leszarnám milyen nemzetiségűekkel sikerül 😊kristof
Nyilván. 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
hát nem tudom, ha bármelyik magyar csapat hasonlót érne el, pont leszarnám milyen nemzetiségűekkel sikerül 😊
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Aztaqva Apoel 😀 😀 😀Double B
Faszák ezek a brazilok. 😀

több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Aztaqva Apoel 😀 😀 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Következő Juve meccs előtt a döntetlenre 1,1-es szorzó lesz 😀
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
v túl sok dózsa meccset... 😀Divat
ott nem csak középpálya nincs 😂JC6
majd mingyá jön a dózsás Fake aztán kapsz... 😀Divat
Itt vagyok én is. 😀
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
A Juve megint ikszelt, pontelőnnyel maradtunk a tabella élén.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Csak én nézek sok Real/Barca meccset vagy tegnap tényleg nem nagyon voltak középpályák? :oJoeyPorter
v túl sok dózsa meccset... 😀Divat
ott nem csak középpálya nincs 😂JC6
majd mingyá jön a dózsás Fake aztán kapsz... 😀

|
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
szakkommentátor: "Szabó játékvezető időnként össze-vissza fújdogál" neeeeeee 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Csak én nézek sok Real/Barca meccset vagy tegnap tényleg nem nagyon voltak középpályák? :oJoeyPorter
v túl sok dózsa meccset... 😀Divat
ott nem csak középpálya nincs 😂
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Csak én nézek sok Real/Barca meccset vagy tegnap tényleg nem nagyon voltak középpályák? :oJoeyPorter
v túl sok dózsa meccset... 😀Divat
Hál' istennek eddig megkímélt a sport tv őrbódééktól 😀

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ez kemény: http://www.youtube.com/watch?v=O4tVtfDTqJs

mi lenne szegény ifjú titánjainkkal...lehet székletfehérvárig vinné őket 😕

|
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Csak én nézek sok Real/Barca meccset vagy tegnap tényleg nem nagyon voltak középpályák? :oJoeyPorter
v túl sok dózsa meccset... 😀

|
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Csak én nézek sok Real/Barca meccset vagy tegnap tényleg nem nagyon voltak középpályák? :o

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Mondjuk Prince kibaszottul jó játékossá is nőtte ki magát és nélküle ez a támadógépezet Serie A-ra elmegy talán, de nemzetközileg nagyon gyenge. Boa színt visz a támadójátékba, elképesztő lendületet ad és egy igazi playmaker. Egyedül is bármikor megindulni, villanni, helyzetbe kerülni, a semmiből.
Nem hiába mondom, hogy Ő a legjobb. 😛Stez
lófaszt, sztem Rósa Dini a legbesztebb! ő és Aquilani remekül kiegészítenék egymást...Divat
Aquilani? felőlem...
vihetitek, nektek adjuk 😀 aztán akár sInterbe megy, akár a Fradiba, azért kifizethetnétek a Poolnak az érte járó opciós pénzt. 😂Stez
én úgy gondoltam, h ti viszitek Dinit, mert az NB1-et már kinőtte... 😀

|
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Btw ennyit számít egy európai élcsapat ellen h nincs boa-boa-boa-teng-teng-teng...empty taxi
Mondjuk Prince kibaszottul jó játékossá is nőtte ki magát és nélküle ez a támadógépezet Serie A-ra elmegy talán, de nemzetközileg nagyon gyenge. Boa színt visz a támadójátékba, elképesztő lendületet ad és egy igazi playmaker. Egyedül is bármikor megindulni, villanni, helyzetbe kerülni, a semmiből.
Nem hiába mondom, hogy Ő a legjobb. 😛Stez
lófaszt, sztem Rósa Dini a legbesztebb! ő és Aquilani remekül kiegészítenék egymást...Divat
Aquilani? felőlem...
vihetitek, nektek adjuk 😀 aztán akár sInterbe megy, akár a Fradiba, azért kifizethetnétek a Poolnak az érte járó opciós pénzt. 😂

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Btw ennyit számít egy európai élcsapat ellen h nincs boa-boa-boa-teng-teng-teng...empty taxi
Mondjuk Prince kibaszottul jó játékossá is nőtte ki magát és nélküle ez a támadógépezet Serie A-ra elmegy talán, de nemzetközileg nagyon gyenge. Boa színt visz a támadójátékba, elképesztő lendületet ad és egy igazi playmaker. Egyedül is bármikor megindulni, villanni, helyzetbe kerülni, a semmiből.
Nem hiába mondom, hogy Ő a legjobb. 😛Stez
lófaszt, sztem Rósa Dini a legbesztebb! ő és Aquilani remekül kiegészítenék egymást...

|
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Btw ennyit számít egy európai élcsapat ellen h nincs boa-boa-boa-teng-teng-teng...empty taxi
Mondjuk Prince kibaszottul jó játékossá is nőtte ki magát és nélküle ez a támadógépezet Serie A-ra elmegy talán, de nemzetközileg nagyon gyenge. Boa színt visz a támadójátékba, elképesztő lendületet ad és egy igazi playmaker. Egyedül is bármikor megindulni, villanni, helyzetbe kerülni, a semmiből.
Nem hiába mondom, hogy Ő a legjobb. 😛

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Btw ennyit számít egy európai élcsapat ellen h nincs boa-boa-boa-teng-teng-teng...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nem fos ez a Milan, csak rohadt jól tippmixelnek 😀JC6
itt a lényeg, vkiknek ezt biztos jól fizetett... NERC!!! 😀

|
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
De a lényeg, hogy 5 év után megint ott vagyunk a negyeddöntőben.

Arsenal, Real, MU, Real, Spurs, Barca, Arsenal... Most jöhetne valami egyszerűbb is.vassadi
te nem united-es vagy?lol
Is.

Én mondjuk személy szerint örültem annak, hogy akkor a két kedvencem összekerült, de a Milannak nem jött jól a United.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Én is azt hittem, hogy Pirlót visszavettük erre a meccsre, még a haja is hasonlítottzolika26
dehogy, még a pufi Ronaldora hasonlított leginkább 😂
nagyon aranyos volt, jókat röhögtem rajta, bár azért kicsit merésznek véltem a beállítását ezen a meccsen 😀Stez
Így is majdnem biztossá tette a továbbjutást az egyetlen emlékezetes megmozdulásával 😊zolika26
Az hatalmas laszti volt, nem is értem, hogy lehetett kihagyni.
De az biztos, hogy holnap van Persie és Nocerino ezek miatt elég sok osztást fognak kapni. 😀

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Aquilani volt nálam a meccs udvari bolondja. Amikor ment a labdáért olyan volt, mint egy jóllakott óvodás, és azt sem tudta mi van. 😀
És valami olyan elképesztően lelassult, hogy még én is lefutom kb. 😀Stez
Én is azt hittem, hogy Pirlót visszavettük erre a meccsre, még a haja is hasonlítottzolika26
dehogy, még a pufi Ronaldora hasonlított leginkább 😂
nagyon aranyos volt, jókat röhögtem rajta, bár azért kicsit merésznek véltem a beállítását ezen a meccsen 😀Stez
Így is majdnem biztossá tette a továbbjutást az egyetlen emlékezetes megmozdulásával 😊


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Aquilani volt nálam a meccs udvari bolondja. Amikor ment a labdáért olyan volt, mint egy jóllakott óvodás, és azt sem tudta mi van. 😀
És valami olyan elképesztően lelassult, hogy még én is lefutom kb. 😀Stez
Én is azt hittem, hogy Pirlót visszavettük erre a meccsre, még a haja is hasonlítottzolika26
dehogy, még a pufi Ronaldora hasonlított leginkább 😂
nagyon aranyos volt, jókat röhögtem rajta, bár azért kicsit merésznek véltem a beállítását ezen a meccsen 😀