NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Aquilani volt nálam a meccs udvari bolondja. Amikor ment a labdáért olyan volt, mint egy jóllakott óvodás, és azt sem tudta mi van. 😀
És valami olyan elképesztően lelassult, hogy még én is lefutom kb. 😀Stez
Én is azt hittem, hogy Pirlót visszavettük erre a meccsre, még a haja is hasonlított


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát néhány évet öregedtem, bár a Gervinho-Van Persie helyzeten kívül csak néhány beadást kellett kiütnie a második félidőben Abbiatinak
Remélem valaki felvette az első meccset, mert valószínűleg az volt Ibra első és utolsó jó meccse BL-ben nagy csapat ellen
A meccs hőse pedig Van Bommel aki azok után, hogy az 5. percben kapott egy sárgát, a meccs hátralévő részében kb. egyedül (ok, Nocerino még ott volt, de a padon se volt más védekező középpályás) szűrte a támadásokat mintaszerűen szabálytalanság nélkülzolika26
Mi?
Ibra az első félidőben egy használható lasztit sem kapott, a másodikban meg csak és kizárólag Ő jelentett veszélyt a kapura
lőhetett volna legalább két gólt is, nagyon összekapta magát és jól játszott, míg Robinho és Emanuelson fos-fos kategóriát alakítottak ma...
a meccs hőse pedig egyértelműen a Silva-Mexés védőduó, akik habár nem játszottak hibátlanul, de előbbinek az első félidőben volt egy tucat kulcsmentése, utóbbinak meg a második játékrészben
Nocerino meg vicc, amit kihagyott, van Bommel mikor milyen volt, szörnyű percei is voltak, főleg az első félidőben, amikor a középpályánk átjáróház is voltStez
Silva nagyon jó, de a 2. gól az övé volt, úgyhogy inkább maradjunk ma Mexesnél 😉 Ok, plusz Abbiati és akkor ők hárman Van Bommellel a top és egyből alattuk Silva és Abate szerintem
Ibra pedig kapott 1-2 indítást az első félidőben csak éppen lesen volt az összesnél, nemtom hol van nála a két gól, az egyik az gondolom az éles lövés, ami tényleg nem volt rossz. A Robinho-Emanuelson párossal azért nem tartom helyén valónak a párhuzamot, mert ők nem mesterhármasokat lődöznek a hétvégén és nem beszélnek róluk az aranylabdával kapcsolatban
A többiben egyetértünk 😀zolika26
Pont ezért mondtam, hogy Silva nem játszott hibátlanul, mert egyet hibázott, amiből gól is lett, de amúgy vagy 4-5 gólt akadályozott meg és nagyot küzdött.
Ibra a második félidőben volt állat és amiatt mondom azt, hogy egy rossz szavunk sem lehet rá. Az elsőbe meg mindent felívelgettek rá, egy használható lasztit sem kapott, halott volt az egész első szekció. Semmi elképzelés, kritikkán aluli volt.
Emanuelson-Robinho: Kit izgat, kit emlegetnek aranylabdásként? Ibra kitett magáért, de Robinho és Emanuelson is kezdtek, elől nekik kellett volna megadni a lendületet a támadójátéknak, ehelyett leginkább csak akadály volt mindkettő. Azért, mert nem beszélnek róluk éls az aranylabdáról, még valamit nem árt alkotniuk. Ma nem tették, még a minimumot sem hozták kb. Az meg, hogy Robinho nem mesterhármasokat lődöz, az csak a saját hibája, mert használhatóbb labdákat kap Ibránál, vele konkrétan meglövetik a gólokat, de Ő meccsenként 1-2-3 ziccert hagy ki. Szóval de, neki végképp alkotnia kellene valamit most már, mert egy jó meccs édeskevés lesz, hogy ne adjuk el nyáron.
Aquilani volt nálam a meccs udvari bolondja. Amikor ment a labdáért olyan volt, mint egy jóllakott óvodás, és azt sem tudta mi van. 😀
És valami olyan elképesztően lelassult, hogy még én is lefutom kb. 😀

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Hát néhány évet öregedtem, bár a Gervinho-Van Persie helyzeten kívül csak néhány beadást kellett kiütnie a második félidőben Abbiatinak
Remélem valaki felvette az első meccset, mert valószínűleg az volt Ibra első és utolsó jó meccse BL-ben nagy csapat ellen
A meccs hőse pedig Van Bommel aki azok után, hogy az 5. percben kapott egy sárgát, a meccs hátralévő részében kb. egyedül (ok, Nocerino még ott volt, de a padon se volt más védekező középpályás) szűrte a támadásokat mintaszerűen szabálytalanság nélkülzolika26
Mi?
Ibra az első félidőben egy használható lasztit sem kapott, a másodikban meg csak és kizárólag Ő jelentett veszélyt a kapura
lőhetett volna legalább két gólt is, nagyon összekapta magát és jól játszott, míg Robinho és Emanuelson fos-fos kategóriát alakítottak ma...
a meccs hőse pedig egyértelműen a Silva-Mexés védőduó, akik habár nem játszottak hibátlanul, de előbbinek az első félidőben volt egy tucat kulcsmentése, utóbbinak meg a második játékrészben
Nocerino meg vicc, amit kihagyott, van Bommel mikor milyen volt, szörnyű percei is voltak, főleg az első félidőben, amikor a középpályánk átjáróház is voltStez
Silva nagyon jó, de a 2. gól az övé volt, úgyhogy inkább maradjunk ma Mexesnél 😉 Ok, plusz Abbiati és akkor ők hárman Van Bommellel a top és egyből alattuk Silva és Abate szerintem
Ibra pedig kapott 1-2 indítást az első félidőben csak éppen lesen volt az összesnél, nemtom hol van nála a két gól, az egyik az gondolom az éles lövés, ami tényleg nem volt rossz. A Robinho-Emanuelson párossal azért nem tartom helyén valónak a párhuzamot, mert ők nem mesterhármasokat lődöznek a hétvégén és nem beszélnek róluk az aranylabdával kapcsolatban
A többiben egyetértünk 😀


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
ez a raklap fos csapat oktatta két hete a kedvenc ágyúsaidat úgy, hogy 8-at lőhetett volna, ha nagyon erőlteti
ilyen rossz félidőt meg nem fognak még egyszer lehozniStez
ja, most meg fordítva történt ugyanez, csak nem egy libalegelőn.lol
Ezt a pálya szidását abszolút nem értem honnan vették... Amúgy akkor ha jól értem mind a két csapat nagyon gyenge csak az Arsenal még gyengébb, na mindegy...zolika26
sok dolgot szidhatnak az arsenal szurkolók, de igazából az egészet maguknak köszönhetik. igen lehet arra fogni, hogy Kassai szar volt, és igen mivel csak 1 gól volt a 2 csapat között ezért döntően belenyúlt a párharc alakulásába. igen lehetne arra is fogni, hogy nem volt 100%-os a San Siro gyepe, de a Milan is ugyanazon a pályán játszott. De szerintem ez értelmetlen, az első meccset nem lehet ennyire elrontani. Amúgy meg most a 2.ik félidőben is megvolt a lehetőség, hogy hosszabbításra mentse a meccset az Arsenal, de nem sikerült kihasználni. Ezt mint Arsenal szurkoló mondom, hogy ez a párharc sok apró tényező miatt alakult így, de a kiesést csakis saját magának köszönheti a csapat, mármint csakis a 3 héttel ezelőtti "produkciónak".
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
De a lényeg, hogy 5 év után megint ott vagyunk a negyeddöntőben.

Arsenal, Real, MU, Real, Spurs, Barca, Arsenal... Most jöhetne valami egyszerűbb is.vassadi
te nem united-es vagy?

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát néhány évet öregedtem, bár a Gervinho-Van Persie helyzeten kívül csak néhány beadást kellett kiütnie a második félidőben Abbiatinak
Remélem valaki felvette az első meccset, mert valószínűleg az volt Ibra első és utolsó jó meccse BL-ben nagy csapat ellen
A meccs hőse pedig Van Bommel aki azok után, hogy az 5. percben kapott egy sárgát, a meccs hátralévő részében kb. egyedül (ok, Nocerino még ott volt, de a padon se volt más védekező középpályás) szűrte a támadásokat mintaszerűen szabálytalanság nélkülzolika26
Mi?
Ibra az első félidőben egy használható lasztit sem kapott, a másodikban meg csak és kizárólag Ő jelentett veszélyt a kapura
lőhetett volna legalább két gólt is, nagyon összekapta magát és jól játszott, míg Robinho és Emanuelson fos-fos kategóriát alakítottak ma...
a meccs hőse pedig egyértelműen a Silva-Mexés védőduó, akik habár nem játszottak hibátlanul, de előbbinek az első félidőben volt egy tucat kulcsmentése, utóbbinak meg a második játékrészben
Nocerino meg vicc, amit kihagyott, van Bommel mikor milyen volt, szörnyű percei is voltak, főleg az első félidőben, amikor a középpályánk átjáróház is volt

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
büszkén estünk ki, rohadtul kitettek magukért a srácok..

ez a Milan meg egy raklap fos, az idegenben kapott 4 gól miatt még mindig verem a fejem a falba.

i love my gunners <3lol
ez a raklap fos csapat oktatta két hete a kedvenc ágyúsaidat úgy, hogy 8-at lőhetett volna, ha nagyon erőlteti
ilyen rossz félidőt meg nem fognak még egyszer lehozniStez
ja, most meg fordítva történt ugyanez, csak nem egy libalegelőn.lol
Ezt a pálya szidását abszolút nem értem honnan vették... Amúgy akkor ha jól értem mind a két csapat nagyon gyenge csak az Arsenal még gyengébb, na mindegy...


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nem fos ez a Milan, csak rohadt jól tippmixelnek 😀

amíg idegenben így játszik az Arsenal egy BL-meccsen, mint tette azt Milánóban, addig ne számítsanak sok jóra. nem lehet mindig a hazai pályában bízni.
a Milan otthon tette oda magát, majd elmentek taktikázni Londonba. lehozták a 2. félidőt úgy, hogy a végeredmény 4-3 lehetett volna, 3-0-és félidő után.
sajnálom, hogy kiesett az Arsenal, mert ritka szimpatikus csapat, de kevés az 1 félidő, a 4-ből...
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Hát néhány évet öregedtem, bár a Gervinho-Van Persie helyzeten kívül csak néhány beadást kellett kiütnie a második félidőben Abbiatinak
Remélem valaki felvette az első meccset, mert valószínűleg az volt Ibra első és utolsó jó meccse BL-ben nagy csapat ellen
A meccs hőse pedig Van Bommel aki azok után, hogy az 5. percben kapott egy sárgát, a meccs hátralévő részében kb. egyedül (ok, Nocerino még ott volt, de a padon se volt más védekező középpályás) szűrte a támadásokat mintaszerűen szabálytalanság nélkül


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
De a lényeg, hogy 5 év után megint ott vagyunk a negyeddöntőben.

Arsenal, Real, MU, Real, Spurs, Barca, Arsenal... Most jöhetne valami egyszerűbb is.
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
büszkén estünk ki, rohadtul kitettek magukért a srácok..

ez a Milan meg egy raklap fos, az idegenben kapott 4 gól miatt még mindig verem a fejem a falba.

i love my gunners <3lol
ez a raklap fos csapat oktatta két hete a kedvenc ágyúsaidat úgy, hogy 8-at lőhetett volna, ha nagyon erőlteti
ilyen rossz félidőt meg nem fognak még egyszer lehozniStez
ja, most meg fordítva történt ugyanez, csak nem egy libalegelőn.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
nem visszavett az arsenal csak iszonyatosan elfáradt. az első félidőben kihajtották magukat, mert a 2 gól után nagyon vitte őket a lendület és mindenki mint a mérgezett egér futott. érdemes volt megnézni Gibbs-et aki asszem az 60.ik perc környékén egy becsúszás után alig bírt felkelni úgy lihegett, vagy AOC lecserélésekor volt az átlag 9 km-nél. Nagyon jó meccs volt, az első félidőt végig ordítoztam, aztán a második félidőben végig a kontráktól féltem, mert a kontrák védekezésénél talán csak a rögzített szituációk kivédekezésében rosszabb az Arsenal. Sajnálom, hogy kiestek, mert szerintem jobb csapat mint a Milan, és az idei BL szezon nem mondható iszonyat erősnek, de az első meccset nagyon elb*szták, és a BL erről szól, hogy ezen a 2 meccsen ki a jobb. Remélem a csapat összeszedi magát és a Newcastle elleni győzelemmel még 1 nagy lépést fognak tenni a 4.ik helyért.
Amúgy Abbiati mióta ilyen jó kapus? A meccsen csak 4 nagy RvP helyzetet fogott ki amit sztem egy átlag kapus 3-mat bekapott volnakisvanek4
Abbiati évek óta remek kapus
csak félévente van egy ordas nagy potyája, egyébként tényleg kibaszott megbízható

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
büszkén estünk ki, rohadtul kitettek magukért a srácok..

ez a Milan meg egy raklap fos, az idegenben kapott 4 gól miatt még mindig verem a fejem a falba.

i love my gunners <3lol
ez a raklap fos csapat oktatta két hete a kedvenc ágyúsaidat úgy, hogy 8-at lőhetett volna, ha nagyon erőlteti
ilyen rossz félidőt meg nem fognak még egyszer lehozni

több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
nem visszavett az arsenal csak iszonyatosan elfáradt. az első félidőben kihajtották magukat, mert a 2 gól után nagyon vitte őket a lendület és mindenki mint a mérgezett egér futott. érdemes volt megnézni Gibbs-et aki asszem az 60.ik perc környékén egy becsúszás után alig bírt felkelni úgy lihegett, vagy AOC lecserélésekor volt az átlag 9 km-nél. Nagyon jó meccs volt, az első félidőt végig ordítoztam, aztán a második félidőben végig a kontráktól féltem, mert a kontrák védekezésénél talán csak a rögzített szituációk kivédekezésében rosszabb az Arsenal. Sajnálom, hogy kiestek, mert szerintem jobb csapat mint a Milan, és az idei BL szezon nem mondható iszonyat erősnek, de az első meccset nagyon elb*szták, és a BL erről szól, hogy ezen a 2 meccsen ki a jobb. Remélem a csapat összeszedi magát és a Newcastle elleni győzelemmel még 1 nagy lépést fognak tenni a 4.ik helyért.
Amúgy Abbiati mióta ilyen jó kapus? A meccsen csak 4 nagy RvP helyzetet fogott ki amit sztem egy átlag kapus 3-mat bekapott volna
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
büszkén estünk ki, rohadtul kitettek magukért a srácok..

ez a Milan meg egy raklap fos, az idegenben kapott 4 gól miatt még mindig verem a fejem a falba.

i love my gunners <3

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Aquilaninak sörhas befigyelt. besírtam rajta 😀
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
vicces nézni, hogy 3-0 után kimentek egy félidőt úgy focizni, hogy látni sem lehetett rajtuk, hogy még egy gólt akarnának rúgni
visszavettek teljes mértékig:Stez
annyira tipikus soccermeccs volt ez, hogy csak najjncaa
vagy csak a szünet a lehető legrosszabbkor jött az egyik csapatnak, míg a másiknak ugye volt ideje összekapnia magát, így egy unalmas második félidő lett a vége 😊Stez
nem, ez a szokásos túltaktikázás, az edző szépen visszafogja a maximális fordulatszámon pörgő csapatát, mert már csak egy gól kell és nem szabad túl sokat kockáztatni, aminek mindig, kivétel nélkül a felsülés a vége


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Ez az Arsenal, hogyan rugott itt 3 gólt. :rolleyes:
Egy helyzetük volt a második félidőben.

Gyakorlatilag az utolsó 25 percben 75-25 lehet a labdabirtoklás a Milannak.zinedine5
vicces nézni, hogy 3-0 után kimentek egy félidőt úgy focizni, hogy látni sem lehetett rajtuk, hogy még egy gólt akarnának rúgni
visszavettek teljes mértékig
Stez
Nagyon nem kedvelem a Milant, de ezzel a második félidővel az Arsenal nem érdemelt továbbjutást.zinedine5
így van, itt mindent be kellett volna vetni, szerintem is inkább elfáradtak. ezért nem tudták beszorítani úgy a Milant mint kellett volna. Nem baj, az Arsenal mindig szépen hal meg, bár gondolom ezt elcserélnék már a szurkolóik egy izzadt kupagyőzelemért...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
vicces nézni, hogy 3-0 után kimentek egy félidőt úgy focizni, hogy látni sem lehetett rajtuk, hogy még egy gólt akarnának rúgni
visszavettek teljes mértékig:Stez
annyira tipikus soccermeccs volt ez, hogy csak najjncaa
vagy csak a szünet a lehető legrosszabbkor jött az egyik csapatnak, míg a másiknak ugye volt ideje összekapnia magát, így egy unalmas második félidő lett a vége 😊

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 292 — Ajmo Vatreni
Ez az Arsenal, hogyan rugott itt 3 gólt. :rolleyes:
Egy helyzetük volt a második félidőben.

Gyakorlatilag az utolsó 25 percben 75-25 lehet a labdabirtoklás a Milannak.zinedine5
vicces nézni, hogy 3-0 után kimentek egy félidőt úgy focizni, hogy látni sem lehetett rajtuk, hogy még egy gólt akarnának rúgni
visszavettek teljes mértékig
Stez
Nagyon nem kedvelem a Milant, de ezzel a második félidővel az Arsenal nem érdemelt továbbjutást.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
vicces nézni, hogy 3-0 után kimentek egy félidőt úgy focizni, hogy látni sem lehetett rajtuk, hogy még egy gólt akarnának rúgni
visszavettek teljes mértékig:Stez
annyira tipikus soccermeccs volt ez, hogy csak na


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez az Arsenal, hogyan rugott itt 3 gólt. :rolleyes:
Egy helyzetük volt a második félidőben.

Gyakorlatilag az utolsó 25 percben 75-25 lehet a labdabirtoklás a Milannak.zinedine5
vicces nézni, hogy 3-0 után kimentek egy félidőt úgy focizni, hogy látni sem lehetett rajtuk, hogy még egy gólt akarnának rúgni
visszavettek teljes mértékig
Bonera bazdmeg, mikor bejött 😂
azt se tudta hol van, mint ha 3 órás alvásból keltették volna fel épp 😀
de komoly volt az a fej 😂

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 292 — Ajmo Vatreni
Ez az Arsenal, hogyan rugott itt 3 gólt. :rolleyes:
Egy helyzetük volt a második félidőben.

Gyakorlatilag az utolsó 25 percben 75-25 lehet a labdabirtoklás a Milannak.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
jó, ez a legalja
Nocerino mit hagyott?
van Persie és Ő kapják a mai citrom díjat
vicc
és emiatt esünk majd ki

több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Gervinho-t kellett volna levinni..

- new orleans saints hungary - sig gallery -