NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Na, errol beszeltem, hogy itt tartunk, de persze akkor le lettem ugatva, hogy eltulzom, meg nalunk nincs is igazan nagy gond Magyarorszagon ebben a temaban, sot meg nem is art neha nehanyak szerint. :mad:zavi27
Néha valóban öregeket kell üldözni, ezt mondtam. Sőt, én meg is agyalnám őket szívem szerint, meg esetleg forgatnék bennük pár kést, sőt kardot.

Mellesleg pedig nem mondtam egy szóval sem, hogy nincs, csak hogy pár eset van egy évben. És a mondandom lényege pedig az volt, hogy nem csak a mi lelkes fiaink zúznak őrbódékat, hanem más nemzetek fiai is végeznek hasonló cselekedeteket, de ha szeretnéd akkor legyen: Magyarországon életveszélyes labdarúgómérkőzésre menni, mivel terrorakciókkal felérő események van rendszeresen. Bárcsak máshol, főleg Angliában lehetnénk, ahol ősi rivális csapatok hardcore szurkolói kedvesek, segítőkészek egymással, és mindig számíthatnak a másikra ha bármi történne.fetomy
Termeszetesen ez is eros tulzas es sarkitas, ahogy en is az oreges kep kapcsan irtam, hogy enyem is szandekosan tulzas volt picit, de az azota tortent 2 eset is bizonyitja hogy a tendencia nagyon rossz es amit mar evtizedek ota mondanak, a halaeset iranyaba megy folyamatosan. Akkor majd eleg lesz az az evi egy eset.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
konda ultrász:

"Tud valaki valamit arról a kb 20-25 fős “csoportról” akik fradista emberekbe kötöttek bele, sálat téptek le emberekről legyen az fiatal vagy öreg az első metrón ami népligetből újpest felé ment? , minket Arany János utcánál kaptak el, mondták hogy adjuk oda a sálunkat(én és a párom) mire mi mondtuk hogy nem, úgy úsztuk meg, hogy Nyugati jött és kirohantak mert meglátták a sok leszálló Fradistát…
Remélem nem lett senkinek komolyabb baja 😕"

"Okés, köszönöm. Reméltem hogy nem mennek neki a Fradistáknak, láttam hogy az emberek mentek haza, és féltem hogy valami komolyabb lesz, sajnos mi nem voltunk olyan szerencsések hogy tisztes távolból nézzük, a szemben ülő 50év körüli férfire ketten dobták magukat hogy azonnal adja oda a sálat mire, szerencsétlen csak menekült és hajtogatta hogy ő leszáll , kéri hogy hagyják békén, a menyasszonyomra és rám ordítottak hogy azonnal adjuk oda vagy megjárjuk, de hála Istennek pont beértünk Nyugatiba…Kés volt náluk meg egyéb eszközök… Menyasszonyomnak ez nagyon betett, soha nem történt még ilyen velünk…Nagyon sajnálatos 😕"

ha már nemrég téma volt...persze mhol vannak ien "szurkolók"Divat
Na, errol beszeltem, hogy itt tartunk, de persze akkor le lettem ugatva, hogy eltulzom, meg nalunk nincs is igazan nagy gond Magyarorszagon ebben a temaban, sot meg nem is art neha nehanyak szerint. :mad:zavi27
mhol vannak ien "szurkolok" és keményebb rivalizálások, de nekem senki se mondja, h ugyanez nincs meg pepitában akár Angliában, akár Olaszországban, akár Svájcban...segítek, ott se oldották meg!Divat
En nem mondtam hogy mashol nincsenek ilyenek, vannak, de nalunk is egyre inkabb sajnos egyre jobban elfajul a dolog, es ez szomoru, nem tetszik, de mindegy akkor. Meg nem ertem miert lenne ez felmentes, hogy ja mashol is vannak ilyenek, dejo akkor nem gond hogy nalunk is ez van. Hat nem tudom akik most eppen belekerultek a Nyugatinal vagy mutkor Bajan a 2 srac az mennyire nem erezte magat eletveszelyben. Igaz fura hogy pont lilakent en irom ezeket, de csak azert teszem mert ez altalanosan egyre elterjedoben levo dolog szerintem, csak ez bant. Jo persze csak egy kisebbseg mindenhol nyilvan.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na, errol beszeltem, hogy itt tartunk, de persze akkor le lettem ugatva, hogy eltulzom, meg nalunk nincs is igazan nagy gond Magyarorszagon ebben a temaban, sot meg nem is art neha nehanyak szerint. :mad:zavi27
Néha valóban öregeket kell üldözni, ezt mondtam. Sőt, én meg is agyalnám őket szívem szerint, meg esetleg forgatnék bennük pár kést, sőt kardot.

Mellesleg pedig nem mondtam egy szóval sem, hogy nincs, csak hogy pár eset van egy évben. És a mondandom lényege pedig az volt, hogy nem csak a mi lelkes fiaink zúznak őrbódékat, hanem más nemzetek fiai is végeznek hasonló cselekedeteket, de ha szeretnéd akkor legyen: Magyarországon életveszélyes labdarúgómérkőzésre menni, mivel terrorakciókkal felérő események van rendszeresen. Bárcsak máshol, főleg Angliában lehetnénk, ahol ősi rivális csapatok hardcore szurkolói kedvesek, segítőkészek egymással, és mindig számíthatnak a másikra ha bármi történne.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Na, errol beszeltem, hogy itt tartunk, de persze akkor le lettem ugatva, hogy eltulzom, meg nalunk nincs is igazan nagy gond Magyarorszagon ebben a temaban, sot meg nem is art neha nehanyak szerint. :mad:zavi27
Azért szerencsére nem ez az általános (tizensok év aktív meccsrejárás alatt sosem lettem betalálva. Igaz, nem is keresem magamnak a balhét, de messze nem életveszély kijárni manapság sem). Sőt, lila részről is csak azt a pár "nagyon erős" AB-s arcot kellene megnevelni, akik csak ilyenkor ugrálnak. Ha meg megy nekik a telefon, akkor sosem érnek rá, vagy ha igen, akkor ott már nem olyan erősek.Bálesz
ígyvan...pl lilákokkal még én se kerültem így összetűzésbe, pedig nem egy derbyn voltam már...ellenben a drága sünökhöz már volt szerencsém!!! és nálunk sztem ez inkább a jellemzőbb. volt ugye a múltkori komolyabb balhé a barbieba, és 2* se mondom h semmi köze nem volt ahhoz a szekuritynak, és mégis az jött le ország-világnak, h megint a ződ csőcselék balhézik, pedig aki ott volt azt tudja és látta h mi történt...

|
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
konda ultrász:

"Tud valaki valamit arról a kb 20-25 fős “csoportról” akik fradista emberekbe kötöttek bele, sálat téptek le emberekről legyen az fiatal vagy öreg az első metrón ami népligetből újpest felé ment? , minket Arany János utcánál kaptak el, mondták hogy adjuk oda a sálunkat(én és a párom) mire mi mondtuk hogy nem, úgy úsztuk meg, hogy Nyugati jött és kirohantak mert meglátták a sok leszálló Fradistát…
Remélem nem lett senkinek komolyabb baja 😕"

"Okés, köszönöm. Reméltem hogy nem mennek neki a Fradistáknak, láttam hogy az emberek mentek haza, és féltem hogy valami komolyabb lesz, sajnos mi nem voltunk olyan szerencsések hogy tisztes távolból nézzük, a szemben ülő 50év körüli férfire ketten dobták magukat hogy azonnal adja oda a sálat mire, szerencsétlen csak menekült és hajtogatta hogy ő leszáll , kéri hogy hagyják békén, a menyasszonyomra és rám ordítottak hogy azonnal adjuk oda vagy megjárjuk, de hála Istennek pont beértünk Nyugatiba…Kés volt náluk meg egyéb eszközök… Menyasszonyomnak ez nagyon betett, soha nem történt még ilyen velünk…Nagyon sajnálatos 😕"

ha már nemrég téma volt...persze mhol vannak ien "szurkolók"Divat
Na, errol beszeltem, hogy itt tartunk, de persze akkor le lettem ugatva, hogy eltulzom, meg nalunk nincs is igazan nagy gond Magyarorszagon ebben a temaban, sot meg nem is art neha nehanyak szerint. :mad:zavi27
mhol vannak ien "szurkolok" és keményebb rivalizálások, de nekem senki se mondja, h ugyanez nincs meg pepitában akár Angliában, akár Olaszországban, akár Svájcban...segítek, ott se oldották meg!

|
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 868 — Illegális gyakorló
Na, errol beszeltem, hogy itt tartunk, de persze akkor le lettem ugatva, hogy eltulzom, meg nalunk nincs is igazan nagy gond Magyarorszagon ebben a temaban, sot meg nem is art neha nehanyak szerint. :mad:zavi27
Azért szerencsére nem ez az általános (tizensok év aktív meccsrejárás alatt sosem lettem betalálva. Igaz, nem is keresem magamnak a balhét, de messze nem életveszély kijárni manapság sem). Sőt, lila részről is csak azt a pár "nagyon erős" AB-s arcot kellene megnevelni, akik csak ilyenkor ugrálnak. Ha meg megy nekik a telefon, akkor sosem érnek rá, vagy ha igen, akkor ott már nem olyan erősek.

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
konda ultrász:

"Tud valaki valamit arról a kb 20-25 fős “csoportról” akik fradista emberekbe kötöttek bele, sálat téptek le emberekről legyen az fiatal vagy öreg az első metrón ami népligetből újpest felé ment? , minket Arany János utcánál kaptak el, mondták hogy adjuk oda a sálunkat(én és a párom) mire mi mondtuk hogy nem, úgy úsztuk meg, hogy Nyugati jött és kirohantak mert meglátták a sok leszálló Fradistát…
Remélem nem lett senkinek komolyabb baja 😕"

"Okés, köszönöm. Reméltem hogy nem mennek neki a Fradistáknak, láttam hogy az emberek mentek haza, és féltem hogy valami komolyabb lesz, sajnos mi nem voltunk olyan szerencsések hogy tisztes távolból nézzük, a szemben ülő 50év körüli férfire ketten dobták magukat hogy azonnal adja oda a sálat mire, szerencsétlen csak menekült és hajtogatta hogy ő leszáll , kéri hogy hagyják békén, a menyasszonyomra és rám ordítottak hogy azonnal adjuk oda vagy megjárjuk, de hála Istennek pont beértünk Nyugatiba…Kés volt náluk meg egyéb eszközök… Menyasszonyomnak ez nagyon betett, soha nem történt még ilyen velünk…Nagyon sajnálatos 😕"

ha már nemrég téma volt...persze mhol vannak ien "szurkolók"Divat
Na, errol beszeltem, hogy itt tartunk, de persze akkor le lettem ugatva, hogy eltulzom, meg nalunk nincs is igazan nagy gond Magyarorszagon ebben a temaban, sot meg nem is art neha nehanyak szerint. :mad:
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
najó...asszem uccsó sinter meccsem volt egy időre.....KABARÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉDivat
hátha ha ez kell akkor télleg nem nézem ezt fost, így még pontot is szerzünk...lehet én vok a fék a a csapat számára? 😀
kövi meccset tuti kihagyom, kiv leszek mennyi lesz... 😀

|
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 868 — Illegális gyakorló
mobon írják hogy ezt nem először játszották el a lilák,a nyugatiban vadásznak a Fradistákra és betámadják őket.szerintem a honvéd meccs után lesz egy kisebb társaság aki elnéz majd a Nyugatiba hogy mi is folyik ott és akkor lesz nemulass a csoda bámulóknak.Joci
Nyugi, akkor épp "nem érnek majd rá" vadászni.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
lelőni mind!
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
mobon írják hogy ezt nem először játszották el a lilák,a nyugatiban vadásznak a Fradistákra és betámadják őket.szerintem a honvéd meccs után lesz egy kisebb társaság aki elnéz majd a Nyugatiba hogy mi is folyik ott és akkor lesz nemulass a csoda bámulóknak.


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
konda ultrász:

"Tud valaki valamit arról a kb 20-25 fős “csoportról” akik fradista emberekbe kötöttek bele, sálat téptek le emberekről legyen az fiatal vagy öreg az első metrón ami népligetből újpest felé ment? , minket Arany János utcánál kaptak el, mondták hogy adjuk oda a sálunkat(én és a párom) mire mi mondtuk hogy nem, úgy úsztuk meg, hogy Nyugati jött és kirohantak mert meglátták a sok leszálló Fradistát…
Remélem nem lett senkinek komolyabb baja 😕"

"Okés, köszönöm. Reméltem hogy nem mennek neki a Fradistáknak, láttam hogy az emberek mentek haza, és féltem hogy valami komolyabb lesz, sajnos mi nem voltunk olyan szerencsések hogy tisztes távolból nézzük, a szemben ülő 50év körüli férfire ketten dobták magukat hogy azonnal adja oda a sálat mire, szerencsétlen csak menekült és hajtogatta hogy ő leszáll , kéri hogy hagyják békén, a menyasszonyomra és rám ordítottak hogy azonnal adjuk oda vagy megjárjuk, de hála Istennek pont beértünk Nyugatiba…Kés volt náluk meg egyéb eszközök… Menyasszonyomnak ez nagyon betett, soha nem történt még ilyen velünk…Nagyon sajnálatos 😕"

ha már nemrég téma volt...persze mhol vannak ien "szurkolók"

|
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
najó...asszem uccsó sinter meccsem volt egy időre.....KABARÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ

|
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
Amíg Orbán papa vidis addig én is vidis vagyok!fetomy
Orbán papa szemefénye, a mi Gáspárunk bemutatkozott már a felnőttben?Amadeus91
Az nem valószínű 😀 Tudtommal a tartalék keret B csapata cseréinek szokta a labdát szedni.fetomy
figyeld meg, egy nap válogatott lesz! Úgy fog indulni a névsor: Orbán Gáspár. (nem, nem a roma válogatotté)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nemnem,fetomy a dózsás!Joci
Amíg Orbán papa vidis addig én is vidis vagyok!fetomy
Orbán papa szemefénye, a mi Gáspárunk bemutatkozott már a felnőttben?Amadeus91
Az nem valószínű 😀 Tudtommal a tartalék keret B csapata cseréinek szokta a labdát szedni.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
sztem a dózsás fake a legbesztebb!!!

józsua te is dózsás vagy? 😀😀Divat
nemnem,fetomy a dózsás!Joci
Amíg Orbán papa vidis addig én is vidis vagyok!fetomy
Orbán papa szemefénye, a mi Gáspárunk bemutatkozott már a felnőttben?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
sztem a dózsás fake a legbesztebb!!!

józsua te is dózsás vagy? 😀😀Divat
nemnem,fetomy a dózsás!Joci
Amíg Orbán papa vidis addig én is vidis vagyok!fetomy
nemnem, sztem te székletes lehetsz....

|
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
sztem a dózsás fake a legbesztebb!!!

józsua te is dózsás vagy? 😀😀Divat
nemnem,fetomy a dózsás!Joci
Amíg Orbán papa vidis addig én is vidis vagyok!
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Divat, ma lemék megnézem a meccsetsutianap
lemék? tedd azt 😀

|
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
sztem a dózsás fake a legbesztebb!!!

józsua te is dózsás vagy? 😀😀Divat
nemnem,fetomy a dózsás!Joci
ő is? de jó neki is!

|
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
sztem a dózsás fake a legbesztebb!!!

józsua te is dózsás vagy? 😀😀Divat
nemnem,fetomy a dózsás!


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Divat, ma lemék megnézem a meccset


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
sztem a dózsás fake a legbesztebb!!!

józsua te is dózsás vagy? 😀😀

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én meg még arról álmodtam, hogy ez a Tottenham végre ebben a szezonban bajnok lesz...LOL
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Fake erről a kétrudasról beszéltem 😀


ezt a kettőt meg csak úgy 😊



http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/