Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
A bundáskenyér Hercegfalvi is rohadtul hiányzott az nb1-be :/
Nem baj,úgy sem éri meg a nyarat szerintem :rolleyes:JoeyPorter
Tőlünk ment most a télen oda, hogy bomlassza a csapategységet. iktriad
Tudom,de a Honvédban kegyvesztett volt.Nem bántam volna ha így marad

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ha igen akkor Ivancsics Gege több gólt fog rúgni tavasszal, mint eddig összesen az NB1ben (10).iktriad
Gondolom az arca nem lett kisebb...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
végre gameday,már nagyon vártam.Hajrá Fradi!
vesszen a kondaJoci
Azért még aludj rá egyet 😛
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
végre gameday,már nagyon vártam.Hajrá Fradi!
vesszen a konda


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A bundáskenyér Hercegfalvi is rohadtul hiányzott az nb1-be :/
Nem baj,úgy sem éri meg a nyarat szerintem :rolleyes:JoeyPorter
Tőlünk ment most a télen oda, hogy bomlassza a csapategységet.
remek meccs volt, 3ból ketten akartunk eljönni a félidőben (igazából már a 20. percben), de végül maradtunk így láthattunk egy kaput eltaláló lövést. megérte.gabtsi
Elnézve ennek a Honvédnak a támadójátékát, csak így van esélyünk tavasszal meccset nyerni... Remélem továbbra is meglesz a minimum 1 nekünk ítélt 11es/meccs átlag. Ha igen akkor Ivancsics Gege több gólt fog rúgni tavasszal, mint eddig összesen az NB1ben (10).
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Most olvasom, hogy a DVTK-nál is szerződésbontás történt, a bundagyanú miatt. Komolyan nem értem, ezzel az erővel a fél NB1-et fel lehetne jelenteni , meg el lehetne tiltani.JC6
azt ne mond, hogy nem érdemelte meg. én személy szerint örülök, hogy a klubom próbálja komolyan venni a dolgot, és tisztán tartani a csapat becsületét.kristof
Nem csak egy játékos ad el meccse(ke)t...JC6
Aczélról lehetett hallani ő már ki volt hallgatva, H. Gábor szintén, én még Galt esetleg Radost "várom" a jelenlegi csapatból, de ha tényleg bundáztak akkor takarodjanak is a börtönbe 😉
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Most olvasom, hogy a DVTK-nál is szerződésbontás történt, a bundagyanú miatt. Komolyan nem értem, ezzel az erővel a fél NB1-et fel lehetne jelenteni , meg el lehetne tiltani.JC6
azt ne mond, hogy nem érdemelte meg. én személy szerint örülök, hogy a klubom próbálja komolyan venni a dolgot, és tisztán tartani a csapat becsületét.kristof
Nem csak egy játékos ad el meccse(ke)t...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Most olvasom, hogy a DVTK-nál is szerződésbontás történt, a bundagyanú miatt. Komolyan nem értem, ezzel az erővel a fél NB1-et fel lehetne jelenteni , meg el lehetne tiltani.JC6
azt ne mond, hogy nem érdemelte meg. én személy szerint örülök, hogy a klubom próbálja komolyan venni a dolgot, és tisztán tartani a csapat becsületét.
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 256 — 49ers GM
Most olvasom, hogy a DVTK-nál is szerződésbontás történt, a bundagyanú miatt. Komolyan nem értem, ezzel az erővel a fél NB1-et fel lehetne jelenteni , meg el lehetne tiltani.JC6
Ezt is kellene, mielőtt börtönbe kúrják az összes parasztot.

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
remek meccs volt, 3ból ketten akartunk eljönni a félidőben (igazából már a 20. percben), de végül maradtunk így láthattunk egy kaput eltaláló lövést. megérte.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Eljövök a meccsről és persze, hogy utána lő gólt...


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Most olvasom, hogy a DVTK-nál is szerződésbontás történt, a bundagyanú miatt. Komolyan nem értem, ezzel az erővel a fél NB1-et fel lehetne jelenteni , meg el lehetne tiltani.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
A bundáskenyér Hercegfalvi is rohadtul hiányzott az nb1-be :/
Nem baj,úgy sem éri meg a nyarat szerintem :rolleyes:

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Remèlem az összes bundàzò szarhàzi megrohad a sitten.
Mondjuk akkor nem lenne holnap fordulò.

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én a honvéd táborba megyek, viszont kondaverésre nem tudok holnap 😕

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
érik a nézőcsúcs

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
elmúlt 8 évben ez a mai lesz azt hiszem a második NB1-es meccs amire megyek (az előző is vasas volt), de most legalább ismerős miatt
Hajrá vasas! 😊


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ki is látogatok, csak tudnám, hogy tudtak erre rávenni....gabtsi
szinten zenesz es hasonlokepp gondolom 😀 hnap uttest-fokvaros. kaprazatos mulatsag lesz. 😂
en rohogni megyek meg ittasodni mellettem meg faterom halkan agyverzest fog kapni pedig o meg lathatott futballt. vagy lehet epp ezert viseli igy lelken a dolgot ?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ki is látogatok, csak tudnám, hogy tudtak erre rávenni....

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
végre eljött ez a nap. folytatódik a bajnokság.

hajrá Vasas

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
családja is biztos örül neki...az ilyen embereket sose fogom megérteni, h nem gondolnak bele, h másnak mekkora fájdalmat okoznak ezzel...Divat
Bár ez itt off, de éppenséggel nyilván helyzettől függ, de aki pl. túlzott és hosszú depresszió, boldogtalanság miatt végez magával, az lehet, hogy a családjának fájni fog, de kérdem én egy igazi családtagjának az jobb, hogy él, tehát ő bármikor láthatja, de az illető meg alig várja a halálát? Ha valaki képes erre, ennyire szar az élete, akkor a rokonai sem lehetnek úgymond boldogok, hogy él. A rokonoknak jó, az illetőnek meg marha szar. A rokon sem várhatja el, hogy az illető hozzá alkalmazkodjon.

na de off vége, ha válaszolni akarsz, térjünk át az offtopicba 😀
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Hat elvileg igen amiatt.zavi27
Róla még el is hiszem. A magyar labdarúgásban szerintem a nagyon kevés hiteles emberek egyike volt. RIP.kittli
családja is biztos örül neki...az ilyen embereket sose fogom megérteni, h nem gondolnak bele, h másnak mekkora fájdalmat okoznak ezzel...Divat
Úgy, hogy szerinte gázabb lett volna, ha kiderül, hogy benne van...

Mert ugye halottról vagy jót vagy semmit. És szegény minden volt, csak hiteles nem, akik benne vannak ebben a sportágban, tudják nagyon jól.

Mindenestre RIP...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
A fogadási csalás miatt, ami érintette hőn szeretett klubját? Fel nem foghatom mire jó ez...JC6
Hat elvileg igen amiatt.zavi27
Róla még el is hiszem. A magyar labdarúgásban szerintem a nagyon kevés hiteles emberek egyike volt. RIP.kittli
családja is biztos örül neki...az ilyen embereket sose fogom megérteni, h nem gondolnak bele, h másnak mekkora fájdalmat okoznak ezzel...

|
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 194 — Steelers fan
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/gyasz-ongyilkos-lett-kutasi-robert-a-reac-igazgatoja-2119849 😐

RIPzavi27
A fogadási csalás miatt, ami érintette hőn szeretett klubját? Fel nem foghatom mire jó ez...JC6
Hat elvileg igen amiatt.zavi27
Róla még el is hiszem. A magyar labdarúgásban szerintem a nagyon kevés hiteles emberek egyike volt. RIP.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/gyasz-ongyilkos-lett-kutasi-robert-a-reac-igazgatoja-2119849 😐

RIPzavi27
A fogadási csalás miatt, ami érintette hőn szeretett klubját? Fel nem foghatom mire jó ez...JC6
Hat elvileg igen amiatt.