Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azért, mert Pepe bejött a Barcánál, rögtön minden fiatalabb, volt spanyol playa be fog jönni és fasza lesz.
Stez
jaja jol bejott 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Az a baj, hogy tökre tipikusan fasz minden klubtulaj.
Azért, mert Pepe bejött a Barcánál, rögtön minden fiatalabb, volt spanyol playa be fog jönni és fasza lesz.
Azért, mert Mourinho ilyen karriert produkált, rögtön bejön minden más portugál is. Egy lófaszt. Villas-Boas is annyira túl lett értékelve, mint a fene. Jó, a Chelsea el is öregedett, ez tény, ettől függetlenül ez nem menti fel Pt teljes mértékig.
De Lampard már egy hete lenyilatkozta, hogy a fél csapat utálja Villas-Boast és kifejezetten rossz kapcsolatot ápol az edző a csapattal.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
én sem örülök a kirúgásánakkristof
bocsi, én ezt mint United drukker írtam 😛 😉davemayer
tudom, ettől függetlenül most egyikünk se örül 😛
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
A Roma Lazio meg nem gyengén indul
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
én sem örülök a kirúgásánakkristof
bocsi, én ezt mint United drukker írtam 😛 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
Inkább nézném a BLben az Arsenalt vagy a Chesleat, mint a nyomorék világoskékeket.

btw: http://www.hasandrevillasboasbeensackedyet.com/ 😀
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
sajnos kirúgták a Kanalas-Kígyóst :/ pedig én szerettem a munkáját 😛davemayer
Szerintem inkább a csapatuk szar.Duff
is-is, a játékosállományon is kéne renoválni egy kicsit de még így is elég ütőképes lehetett volna de sokszor rosszul állította össze a kezdőt AVB és nem is nyúlt bele jól a meccsekbe. Szerintem ez a feladat sok volt most neki, a Chelseanél komoly eredménykényszer van. Örülök hogy Hiddink télen elfogadta az Anzsi ajánlatát...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
én sem örülök a kirúgásának, nem értem miért nem lehet hagyni valakit dolgozni, de igazából már leszarom, jövő héten megnézem még hogy esünk ki a Napoli ellen, aztán a köv. szezonig nem nagyon fogok Chelsea meccset nézni.

ja és már csak kevesebb, mint 1 óra és kezdődik az nb1 😊)
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
sajnos kirúgták a Kanalas-Kígyóst :/ pedig én szerettem a munkáját 😛davemayer
Szerintem inkább a csapatuk szar.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
sajnos kirúgták a Kanalas-Kígyóst :/ pedig én szerettem a munkáját 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Emanuelsonnal sincs bajom, de szívesebben látnám a csapatban Boatenget. Remélhetőleg kitart Robinho mostanában mutatott jó formája.

A Juve hazai pályán leikszelt a Chievóval, így ha meg is nyerik szerdán a Bologna elleni bepótolt meccsüket, csak pontszámban érhetnek minket utol, jobb gólkülönbséggel maradunk a tabella első helyén.vassadi
Ha Boateng a kp vmelyik szélén játszik akk nem kell megbontani 😊empty taxi
Megakarod bontani a szélsebes és technikás muntari-van bommel/ambrosini-nocerino középpályát?? :ozolika26
Az a középpálya nem rossz. Van két, támadóbb felfogású, inkább gyors és technikás játékos, míg a van Bommel-Ambrosini duó meg szűr, vágja a fát, ütközik és védekezik inkább. Pont ezért lesz remek majd Montolivo, mert nagyon beleillik a rendszerünkbe. Boateng meg nem jó a középpályára. Vagyis jó, de az Ő sebessége és technikája, lendületes játéka leginkább Emanuelson helyén tud kibontakozni. És a Boateng-Robinho-Ibra trió jobb is egyébként. 😊
Halkan jegyzem meg, ki a lófasznak jut ilyenkor eszébe, hogy van egy Patonk? Hát pont ez az, hogy lassan nélküle jobban megy a csapatnak, mint vele, főleg mert Ő Ibrával együtt nem tud játszani, de ezeken a meccseken rendre Ibra is visszaesik. Ez nem véletlen. És még fel se épült Pato, de rögtön megint izomsérülést szedett össze. Kérdezném én, mégis miben? 😂 Biztos sokat kúr Barbarával. Az első 40 millió közeli ajánlatot elfogadnám és húzzon a faszba. Abból mi veszünk két minőségi játékost, ami nagyon kelleni fog. De az egész szezont IR-en töltve Pato ára addig fog esni, amíg örülhetünk, ha 20-25 milliót kapunk érte.. Berlu ezt nagyon elbaszta, nagyon nem érezte, mikor kellett volna eladni. Vagy csak az a rohadt kurva Barbara rinyálta ki a faszija maradását.

Nőők baszki, hülye mind. Gyűlölködjünk topik :rolleyes:

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Muntari ahhoz képest h nem rég van itt nem rossz, eleget ütközik és a kapu elé is odaér. Nem mondom h stabil kezdőnek kell lennie,de a rotációban simán helye van az eddigiek alapján szvsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
Az Emanuelson-Ibra-Robinho triónak nagyon megy. Remélem Allegri nem bontja meg ezt a hármast.Duff
Emanuelsonnal sincs bajom, de szívesebben látnám a csapatban Boatenget. Remélhetőleg kitart Robinho mostanában mutatott jó formája.vassadi
Ha Boateng a kp vmelyik szélén játszik akk nem kell megbontani 😊empty taxi
Én Muntari helyett raknám be, és akkor:
Boateng-Bommel-Nocerino
Emanuelson-Ibra-Robinho

Azon kívül, h muntari első meccsén beleakadt egy labdába 1 méterre a kaputól, szerintem gyenge.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jughead: Volt amikor dominánsan volt első a loki, és azt modntam, hogy lesz esélyük nemzetközi szinten (pl. főleg mikor a BL meglett ugye), de idén ha nem is azért, mert sok a szerencse, hanem mert fos a bajnokság, de csak azért elsők ennyire. A csapatok nagy része semmire nem jó kb. Jövőre jelen állás szerint egyetlen magyar csapatot se indítanék szívem szerint Európába, mert jelenleg első körben kiesnének még kb. valami máltai szartól is. A debrecen is, a győr is meg a vidi is.

Idén simán vertük volna a mezőny java részét, ha nem kell fél évet várni hogy összeszokjon valamennyire a csapat, meg ha már nyáron eladjuk Alvest a picsába.

Egyébként csak a lokiban meg bennünk látok olyan lehetőséget, hogy talán nyárra lesz egy épkézláb csapat, de ebben a kettőben is csak azért, mert maga a keret nem rossz egyáltalán egyikünknél sem és pénzből sincs hiány. Nálunk legalábbis többnyire elég jó a keret, és a lokiban is van bőven tehetség, ahogy írtad is, de a többi csapatban max 1-2-3 értelmes van. (Aztán még abból is van aki tőlünk van ott kölcsönben 😀)
több mint 12 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 910
CSAK FERENCVÁROS, ma is jobbak voltunk + Debrecenben is , mégis 2 V lett a vége...Kib@szottul túlértkelt a kondás, kicsit sem hasonlít egy bajnokesélyes csapatra, remélem a Győr nyeri a bajnokságot!Shilkor
Szerintem mind a két csapat botrány rossz volt, nem érdemeltük meg a 3 pontot (de a fradi se). :rolleyes: Szégyen egy meccs volt helyzetkihasználás semmi egyetlen értékelhető dolog volt Szakály gólja, egyébként meg semmi. A két másik gól meg... begyakorolt figura volt maradjunk ennyiben. 😊

Első körben sok loki meccset láttam, és baromira nem olyan jók, dominánsak mint amit a tabella mutat. De sajnos mégis ott vannak, mivel valahogy mindig bemákolják a W-ket... fetomy
Idegenben tényleg nem vagyunk túl jók, max szenvedős győzelmekre, de a több "nagyobb" csapat se az idegenbeli meccsek miatt van versenyben. Ennek ellenére azt kell, hogy mondjam, hogy lehet szerencsénk egy-két meccsen de 18 meccsen az már kicsit durva.
A bajnokság azonban még nem dőlt el (bármennyire is "jók" vagyunk idáig), kemény a tavaszi sorsolásunk.
Amúgy nem tudom, hogy a többi csapatnál hogy van ez, (nem nézek soccert csak Lokit, meg Real Madridot, majdnem ugyanaz a szint 😊 ) de valami elképesztő mennyi szerencsétlen játékosunk van, legtöbbjük képtelen labdát átvenni, vagy a két méterre álló társának passzolni. 😉 Akik tényleg jók: Varga Jóska, Bódi, Korhut, Simac, Mészáros és Novakovics. 😉
Ja és még egy nevet megemlítenék, akire érdemes odafigyelni: Ferenczi János, előtte szerintem nagy jövő állhat 20 éves saját nevelésű játékosunk. Bízok benne, hogy szerencsét hoz neki eme irományom mert Bódit is itt írtam le, mint általam tehetségesnek tartott játékos még a régi fórumon és szerencsét hozott neki. 😀
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Az Emanuelson-Ibra-Robinho triónak nagyon megy. Remélem Allegri nem bontja meg ezt a hármast.Duff
Emanuelsonnal sincs bajom, de szívesebben látnám a csapatban Boatenget. Remélhetőleg kitart Robinho mostanában mutatott jó formája.

A Juve hazai pályán leikszelt a Chievóval, így ha meg is nyerik szerdán a Bologna elleni bepótolt meccsüket, csak pontszámban érhetnek minket utol, jobb gólkülönbséggel maradunk a tabella első helyén.vassadi
Ha Boateng a kp vmelyik szélén játszik akk nem kell megbontani 😊empty taxi
Megakarod bontani a szélsebes és technikás muntari-van bommel/ambrosini-nocerino középpályát?? :o


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Az Emanuelson-Ibra-Robinho triónak nagyon megy. Remélem Allegri nem bontja meg ezt a hármast.Duff
Emanuelsonnal sincs bajom, de szívesebben látnám a csapatban Boatenget. Remélhetőleg kitart Robinho mostanában mutatott jó formája.

A Juve hazai pályán leikszelt a Chievóval, így ha meg is nyerik szerdán a Bologna elleni bepótolt meccsüket, csak pontszámban érhetnek minket utol, jobb gólkülönbséggel maradunk a tabella első helyén.vassadi
Ha Boateng a kp vmelyik szélén játszik akk nem kell megbontani 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
http://hu.wikipedia.org/wiki/M%C3%A1tyus_J%C3%A1nos

hogy én ezt csak most látom...

egyébként hamár REAC, a 2007-s szezonban két bunda gyanús meccset is játszottak a ZTE ellen. A legszebb, hogy egy bizonyos T. Norbert abban a szezonban megfordult mind2 csapatnál és az egyik meccsen játszott is a ZTE színeiben. Azt már fölösleges is hozzátenni, hogy T.Norbert csapattársa volt anno E.Károlynak, K. Vincének, és a szintén - más meccsek miatt - szurkolói szinten hírbe hozott S. Vilmosnak. Országos cimborája R. Péternek....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
túl nagy előnyük van a Vidivel szemben (és túl gyenge az nb1) így sztem még idén ők lesznek a bajnokok, de tény, hogy egyáltalán nem olyan dominánsak, mint régen.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Első körben sok loki meccset láttam, és baromira nem olyan jók, dominánsak mint amit a tabella mutat. De sajnos mégis ott vannak, mivel valahogy mindig bemákolják a W-ket... :/
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
fake ivottJoci
joci szopottfetomy
CSAK FERENCVÁROS, ma is jobbak voltunk + Debrecenben is , mégis 2 V lett a vége... Kib@szottul túlértkelt a kondás, kicsit sem hasonlít egy bajnokesélyes csapatra, remélem a Győr nyeri a bajnokságot! Jó lesz ez, ne adjuk fel! come on Frankcity!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Az Emanuelson-Ibra-Robinho triónak nagyon megy. Remélem Allegri nem bontja meg ezt a hármast.Duff
Emanuelsonnal sincs bajom, de szívesebben látnám a csapatban Boatenget. Remélhetőleg kitart Robinho mostanában mutatott jó formája.

A Juve hazai pályán leikszelt a Chievóval, így ha meg is nyerik szerdán a Bologna elleni bepótolt meccsüket, csak pontszámban érhetnek minket utol, jobb gólkülönbséggel maradunk a tabella első helyén.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Németh megint kezdett, 87 percet kapott 1-0 az excelsior ellen, az RKC már a 9. 😊eaglesmcnabb
Szalai meg kegyetlenül szépen készítette elő a góljukat


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Németh megint kezdett, 87 percet kapott 1-0 az excelsior ellen, az RKC már a 9. 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
Ibra visszatért.

Megvertük idegenben az Udinesét és a Palermót is, akik ellen eddig rendszeresen szívtunk.vassadi
Az Emanuelson-Ibra-Robinho triónak nagyon megy. Remélem Allegri nem bontja meg ezt a hármast.