Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hajrá hajrá Kádár Tomi, pár éve még vele/ellene nyomtam a veszprémi grundon, mostanság meg válogatott meccseken látom a tévében. ezen mindig besokkolok 😀konqueror
én buzsakyval játszottam egy csapatban igaz nem a grundon hanem a grund fc-ben. nagyon örülök h visszakerült, jó jatekos és sokat dolgozott érte ellentétben egy ket buzival.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Valaki tud ehhez a világhírű meccshez egy sport1-es streamet, mert egy arab galattyolást vagyok kénytelen hallgatni.

több mint 12 éve
konqueror 2 491 — ...
hajrá hajrá Kádár Tomi, pár éve még vele/ellene nyomtam a veszprémi grundon, mostanság meg válogatott meccseken látom a tévében. ezen mindig besokkolok 😀
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 676 — no es importante
nagyon tetszik a kezdő, talán még egy jobbszélső kellene, mert a két szervező kp-t soknak érzem, Hajnal sose tudott ilyen felállásban normálisan játszani


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egervárinak kellemes élmény lehet Győr. Mintha 4-5 éve vele lett volna, hogy kivágása után valami emberke fiókjában elrejtett egy lapot, amire egy faszt rajzolt, alá pedig odaírta, hogy ennyit ér a szakmai munka Győrben 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az csak nekem tűnik fel, hogy az egervári összeveszett sousaval című story = nincs videotonos játékos a keretben? 😀

kivi lennék h a nagy válogatási elvek mentén haladva, csóró sándor gyurka mekkora formahanyatláson ment keresztül a télen h kimaradt ( persze egyáltalán nem hiányzik mert agyfa*zt kapok tőle, csak az elvek ugye... 😀 )peach
Nincs játékban, elég könnyen indokolható húzás. ellenben mondjuk a helyére kerülő Buzsákyval

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 617 — a new hope (again)
az csak nekem tűnik fel, hogy az egervári összeveszett sousaval című story = nincs videotonos játékos a keretben? 😀

kivi lennék h a nagy válogatási elvek mentén haladva, csóró sándor gyurka mekkora formahanyatláson ment keresztül a télen h kimaradt ( persze egyáltalán nem hiányzik mert agyfa*zt kapok tőle, csak az elvek ugye... 😀 )



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Wenger belehúzott, jövőre bajnokságot nyerne 😂
Az Arsenal állítólag megállapodott Lukas Podolskival
elit erősítésStez
Már régóta él sajnos ez a Podolski-Arsenal szál. Nagyon nem örülnék neki, ha elmenne Londonba, mivel egy igazi tahónak tartom. Nem tudom miért pont ő kéne az Arsenalnak, sztem ha elmenne oda olyan lenne mint Chamack és 2 éven belül menne vissza a Kölnbe. Bár a goal.com és a Bild információ nem sokat érnek, remélem kacsa az egész
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Wenger belehúzott, jövőre bajnokságot nyerne 😂
Az Arsenal állítólag megállapodott Lukas Podolskival
elit erősítésStez
Ideje volt, hogy Poldi végre erős csapatba kerüljön. Egyszer befürdött, most nem fog.
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Wenger belehúzott, jövőre bajnokságot nyerne 😂
Az Arsenal állítólag megállapodott Lukas Podolskival
elit erősítésStez
ja, csak ne RvP pótlására érkezzen..

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Wenger belehúzott, jövőre bajnokságot nyerne 😂
Az Arsenal állítólag megállapodott Lukas Podolskival
elit erősítés

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Valaki köpött.JC6
En azt hallottam pletykakent, hogy Aczel ur kopott most be par nevet, ezert engedtek ki hirtelen, es ez a mostani ujabb hullam, ez a REACos ezert jott most elo utana.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Flóri sztem kizárt, remélem nálunk nem lesz senki, mert akkor qrva nagyot csalódnék...Divat
S. Vili?Amadeus91
na sztem Ő tuti

|
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
gyanúsan a most szabaduló Stohl Buci a spicli
be kell baszni az OZ-ba, ott megtanulná, mi a magyarok IsteneStez
ő neki mi köze a futball maffiához?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
gyanúsan a most szabaduló Stohl Buci a spicli
be kell baszni az OZ-ba, ott megtanulná, mi a magyarok Istene

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Valaki köpött.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
Flóri sztem kizárt, remélem nálunk nem lesz senki, mert akkor qrva nagyot csalódnék...Divat
S. Vili?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Flóri sztem kizárt, remélem nálunk nem lesz senki, mert akkor qrva nagyot csalódnék...

|
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
E. Károlyt is bevitték....ejjj karcsi, karcsi.... 😀Divat
Már várom a T. Norbert, R. Péter, V. György, U. Flórián vonalat. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
E. Károlyt is bevitték....ejjj karcsi, karcsi.... 😀

|
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/a-reac-hat-jelenlegi-illetve-korabbi-labdarugojat-allitottak-elo-2119443

😀 😀 😀

szegény Léderer Áki mit kaphat. 😀Amadeus91
Reac - Diósgyőr 5-5...JoeyPorter
Csocsó?Amadeus91
1-0,1-1,2-1,2-2,3-2,3-3,4-3,4-4,5-4,5-5 😀

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/a-reac-hat-jelenlegi-illetve-korabbi-labdarugojat-allitottak-elo-2119443

😀 😀 😀

szegény Léderer Áki mit kaphat. 😀Amadeus91
Reac - Diósgyőr 5-5...JoeyPorter
Csocsó?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/a-reac-hat-jelenlegi-illetve-korabbi-labdarugojat-allitottak-elo-2119443

😀 😀 😀

szegény Léderer Áki mit kaphat. 😀Amadeus91
Reac - Diósgyőr 5-5...

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/a-reac-hat-jelenlegi-illetve-korabbi-labdarugojat-allitottak-elo-2119443

😀 😀 😀

szegény Léderer Áki mit kaphat. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
Hatalmas harc várható a nyáron Thiago Silváért. Spanyolországban a Real Madrid és a Barcelona is kész harcot indítani a világ talán legjobb védőjéért. A Milan eddig elutasított minden ajánlatot.

A milannews.it szerint a Real a nyáron egy mega-ajánlatot készül tenni a brazil játékosért. A spanyol klubtól származó információk szerint Silva 30 millió eurót és Ramos vagy Pepe játékjogát is megérné a fehérmezes gárda vezetőinek.

Pár nappal korábban a a Marca arról számolt be, hogy a Barcelona a nyáron 50 millió eurót költhet átigazolásokra és a fő cél a védelem megerősítése lesz. Pep Guardiola állítólag Thiago Silvát szeretné a leginkább a Milanból, de Gareth Bale-t is örömmel látná. A Barcelona állítólag 30 millióig menne el Silváért. Amennyiben a Milan kitart amellett, hogy Silva nem eladó, akkor a Barcelona a 26 éves Adil Rami játékjogát szerezné meg.

Tavaly nyáron a 27 éves Silvát már meg akarta szerezni a katalán alakulat, akkor egy olyan opcióval álltak elő, hogy odaadják érte Zalatan Ibrahimovicot – aki addig csak kölcsönben szerepelt a piros-feketéknél – és ráfizetnek még 16 millió eurót, így nagyjából 40 millió eurót áldoztak volna a játékosra. Akkor Silva a következőket mondta: “A Barcelona mindig minden játékos számára csábító. Ebben a pillanatban ez a világ legjobb csapata. Viszont a Milan sincs messze tőle, évről évre jobbak vagyunk”.

Vicces lesz, a büdös zsidó tutira elcsábul, ha valaki 40-45 millióra emeli a licitet, onnantól meg baszhatjuk, nem lesz védelmünk. Patot kéne a Realra sózni.Stez
topfoci?

criminal lawyer or criminal lawyer?