NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Salamon óriási tanárúr! NB1 szint. Más: Újpest, újpest... te szopni jársz ide. 😀
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Egyik haverom unszolására elmentem Gyirmót - Dunaújváros NB II-es meccsre. Botrány. Ez a Gyirmót, aki ugye élcsapatnak számít bemutatott egy elképzelés nélküli, össze-vissza futballt. Ferenczi futott vagy 4 kilómétert, Csizi még innen is lefelé lóg ki. A tök utolsó Újváros meg a 87. percben még büntetőt is kihagyott.

Mellesleg Salamon Miki oktatott a védelem közepén. 😀. Mint anno.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mivan ezzel a Tottenham-mel? Kiakasztanak...

Más: a Mainznak megadtak egy olyan gólt, amit Bogdán kiszedett 😀
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Csodás nap: Nem csak a Barca tud 7:1re verni egy német középcsapatot... 😂
Bayern K.O., Loki "K.O." és a Dortmund se nyert! Csak így tovább!!!

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Köszi Augsburg. :cool:

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ivancsics = tavaszi Daniló. 😊 És az egyik gólja ráadásul nem is tiziből született-.
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ma éjféltől a Crew ellen season opener! Nagyon kíváncsi leszek rá, hogy mit tud ez a félig Dél-amerikai csapat, a felkészülés alatt nem nyűgöztek le, de Pareja nagyon bizakodó. Csak fel kell szívni pár csíkot, és jöhet bárki. 😊

Bővebb előzetes a rajt előtt:
http://denversports.blog.hu/2012/03/10/rapids_indul_a_2012_es_szezon


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Remélem 1-2 Bayern gól azért marad keddre is...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Még egy pont a goal line technologynak a Bolton-QPR meccsen, de azért Bogdán nagyot fogott 😊 Mondjuk igazságtalan ha megadják, mert akadályozták őt


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
na majd ha Pep az Interhez megy, kiderül, hogy a szarból Ő sem tud várat építeni és komolyabb ráfordítás és erősítések nélkül nem sokra jut majd 😊Stez
jó persze kellene igazolni pár minőségi játékost előre és hátra is, de azért ezzel kerettel is simán dobogóért kellenne/illene harcolnunk...

|
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
na majd ha Pep az Interhez megy, kiderül, hogy a szarból Ő sem tud várat építeni és komolyabb ráfordítás és erősítések nélkül nem sokra jut majd 😊

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Nyu Divat, azér nézted ugye?sutianap
nyám...nu de ha ez kell akkor idén többet továbbra se nézek, és meg lesz a kupaszereplés... 😊

bár nemtom, h sok értelme van h a Hercegék megmentsék Ranierit, miután már a Capitano se áll ki mellette...hozzuk el a Bolhást aztán lesz ami lesz! bár továbbra is Pepnek örülnék nyáron...Divat
ha kipicsáz a Márszej úgyis röpcsi, BL helyre meg nemérünk föl, az alhóházhoz meg pár pöttyre vagyunk. De a Stank-Csivu-Májkom berakás tuti nemzethalál.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Nyu Divat, azér nézted ugye?sutianap
nyám...nu de ha ez kell akkor idén többet továbbra se nézek, és meg lesz a kupaszereplés... 😊

bár nemtom, h sok értelme van h a Hercegék megmentsék Ranierit, miután már a Capitano se áll ki mellette...hozzuk el a Bolhást aztán lesz ami lesz! bár továbbra is Pepnek örülnék nyáron...

|
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Nyu Divat, azér nézted ugye?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Alekszidze komoly volt ma. 😀

több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
EZ az ö de ö Pintér-nyilatkozat ööö hatalmas. öööööööööööööö 😀
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Az, hogy leszarjuk az egy dolog. Viszont játszanak olyan fiatal srácok, mint pl. Tunnicliffe, akár Norwood (bár ugye őt kölcsön adtuk), a Keane ikrek, de Leat stb. Olyan fiatal srácok, akik a felnőttel edzenek. S ha akkor kapunk egy sima 5öst senkit nem érdekel. Ez sok mindennek/mindenkinek a szembeköpése.

Megfogadtam, hogy a Sneijder témába nem szólok bele. Utoljára mégis. 4-4-2 szervező középpályás belülre, aki védekezésben és támadásban is jó... Nincs sok, mert a jó szervező kp-k. nem ilyen felállásban játszanak. Egy Scholes képességű zseni (aki a valaha volt egyik legjobb box-to box kp. volt) meg nem terem mindenhol. Sneijderrel belül meg úgy átfutnának rajtunk, mint pl. tegnap.

Az ilyen meccsek mutatják meg tökéletesen, hogy a sokak által alibi játékosnak nevezett és utált Michael Carrick a csapat tán legfontosabb tagja.

Remélem vannak annyira gerincesek a játékosok, hogy elmennek Bilbaoba és becsületből úgy végig tolják a 90 percet, ahogy kell.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
zuhanyhíradóban most hallottam, ahogy Mészöly Kálmán "szívtelen gonosz embernek" nevezi Klement Tibort, mert kirúgta Csertőit 😀konqueror
még a végén lefejeli.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
konqueror 2 491 — ...
zuhanyhíradóban most hallottam, ahogy Mészöly Kálmán "szívtelen gonosz embernek" nevezi Klement Tibort, mert kirúgta Csertőit 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Feltételezem az EL-t csupa középcsapattal egy magát elitbe tartozónak gondoló csapat annyira nem vesz komolyan, nagy kihívásnak. Mondjuk ez baromira amatőr felfogás és Ferguson az, akiből ezt nem néztem volna ki, az öreg kezd egyre ellenszenvesebbé válni.
Mert hogy egy kupába eljátsszák ezt, amikor 2-3-4-5-öd osztályú csapattal kell játszaniuk, azt még elfogadná, ezt annyira nem.

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Azért megkérdezném Fergusont miért is szarik így az EL-re, amikor mellette csak a PL van, heti 2 meccset meg csak elbírnak a srácok...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
azzal hogy Evra cipő nélkül játékba avatkozott szabálytalanságot követett el...sajnos teljesen jogos volt a szabadrúgás...

Az Öreg meg nyilatkozhat bármit...qrvára leszarj az EL-t....látszott a kezdőn is / Giggs-Jones- Park középpálya ligakupa felállás / a Bilbao meg egy szimpatikus támadó focit játszó csapat..aki ha De Gea nincs feltörli velünk az Álmok Színházát... még ennél is jobban... 😕
Egyébként kiváncsian várom a kinti kezdő 11-et.... :rolleyes:
Kezdünk erősen európai középcsapat szintre süllyedni.......


több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én is elhoznám szó nélkül, de nem a játékmestert hiányolom, hanem a vasökölt ami odabasz ha köll. egy cantona, roy keane jellegű karaktert, aki a pályán belül vért köpet a többiekkel. én nekem ez hiányzik. és tök8 h ki az, csak tegye hozzá.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
csak azért nem írtam le a nevét mert így szezon közben már elég tré kimondani hogy le kellett volna tenni érte a pénzt. Mondjuk én elhoztam volna az tuti anno, de ez egy más kérdés. Az előző szezon után a legnagyobb need a kapus után a középső szervező középpályás volt, ehhez képest csak oda nem igazoltunk meg csatárt sem.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
de mi az hogy nem érdekel minket az EL ?? minden meccsen nyerni kell, egy manchester unitednek meg főleg. minden tisztelettel, egy huszadrangú csapattól kaptunk ki otthon, tükörsimán. ez elfogadhatatlan!

még is mi a faszomat csinál ferguson ?? és miért nincs egy vezér a pályán ??gabtsi
nincs egy vezér a pályán mert nem igazoltunk a középső középpályás posztra. idén már a sokadik túltaktikázott meccs, ez nem volt eddig Fergie sajátja márpedig én ezt a csapat mellett az ő sarának is érzem megint. Persze 1-2nél tudtunk nyomást gyakorolni a kapujukra, előtte meg a félpályát is csak akkor láttuk ha valaki előrebikázta a védelemből... Sosem ez volt a United és most sem ez, ez egy rosszul felépített taktika műve. Chicha meg pihenjen 3-4 hetet, az a csatár aki 1-2nél forgolódik az 5ös előtt a lövés vagy a passz helyett annak újra fel kell építenie magát.davemayer
Jól jönne egy bizonyos Sneijder. Annyira tré az Inter, hátha unja ott a szopást és idejön