NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nafene mi van itt, Lució-Samuel páros nem az ellenfélnek hozz össze gólt... :rolleyes:

|
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
carrollnak mennyi esze van...bár 30misiért mit várjon az ember... 😀

közbe a Herceg villant

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Németh Krisztián megint gólt lőtt. :rolleyes:
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
5-2re nyertünk a Novara ellen. Lehetett volna több is. Alakul ez.Habi
micsoda diadal! lesz ez még így se... 😊

nemtudom meg merjem-e nézni a Stramaccioni bemutatkozását....Divat
egy Genoa-t még talán Ti is meg tudtok verni otthon 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
5-2re nyertünk a Novara ellen. Lehetett volna több is. Alakul ez.Habi
micsoda diadal! lesz ez még így se... 😊

nemtudom meg merjem-e nézni a Stramaccioni bemutatkozását....

|
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
5-2re nyertünk a Novara ellen. Lehetett volna több is. Alakul ez.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
http://youtu.be/QT_wFem-CGQ
Ez azért elég paraszt megmozdulásnak tűnik nekem. Itt nem látszik, de legalább kért elnézést Higuaintól?Schleck
Mekkora suttyó ez a Cé, OMG 😀JC6
sztem még neki állt feljebb, amúgy utolsó emberként rúgta fel, szal sima piros... 😀

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://youtu.be/QT_wFem-CGQ
Ez azért elég paraszt megmozdulásnak tűnik nekem. Itt nem látszik, de legalább kért elnézést Higuaintól?Schleck
Mekkora suttyó ez a Cé, OMG 😀
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://youtu.be/QT_wFem-CGQ
Ez azért elég paraszt megmozdulásnak tűnik nekem. Itt nem látszik, de legalább kért elnézést Higuaintól?

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
azért nem semmi hogy Pintér egymás után háromszor kezdett, és mindhárom meccset megnyerték, ha így folytatják bent maradnak 10 pontos hátrányból 😀 durva hogy az elmúlt 2 meccsen a hosszabbításban húzta be a Zara' 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nagyon nagy gól volt, de azért a Puskás-díj ezért egy picit túlzás szerintem. 😊Schleck
ha iraola beakasztja akkor az ev hatralevo reszen nem lenne mirol beszelni 😕
mondjuk nalam igy is all-time top10 megmozdulas vot 😊
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
ez a mi játékunk, hagyjuk az ellenfelet birtokolni, aztán 1-2 gyors támadás és szevasz :cool:
Benzema gólja esélyes lesz a Puskás-díjra 😊eaglesmcnabb
Nagyon nagy gól volt, de azért a Puskás-díj ezért egy picit túlzás szerintem. 😊

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ez a mi játékunk, hagyjuk az ellenfelet birtokolni, aztán 1-2 gyors támadás és szevasz :cool:
Benzema gólja esélyes lesz a Puskás-díjra 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Parádés meccs volt ez a City-Sunderland. Sessegnon hatalmas király.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Na egy nyögvenyelős délutánon egy szokásosan meg nem adott szabályos góllal de nyertünk csak hogy joey ne örülhessen. 😀
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ilyen meccsek miatt nem lenne jó kiesni, szóval hajrá Paks & Pécs, beat Kaposvár & Pápa...Höri
amúgy simán jobbak voltatok, csak a ziccereket kellett volna beverni, szerencsére kimaradtak...

|
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ilyen meccsek miatt nem lenne jó kiesni, szóval hajrá Paks & Pécs, beat Kaposvár & Pápa...

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ott a kamu tizi, kinyalhatják a fradisták andószabó picsájátHöri
Remélem Détári megint mocskolja majd a bírót....Bazzani
ide-oda is tévedett, amúgy érdekességképpen, itt is le tudták fújni az "ütközést" a kapussal szemben...hercegfalvi ziccere sima les volt, Flóri nyilatkozata viszont korrekt volt. amúgy pedig továbbra is qrva gyengék vagyunk, Simic viszont biztatóan mozgott, igaz kicsit önző, de tudjuk be a bizonyítási vágynak...

|
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
ott a kamu tizi, kinyalhatják a fradisták andószabó picsájátHöri
Remélem Détári megint mocskolja majd a bírót....

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
mekkora kamu tizi, köszi ondó...végre a javunkra tévedett a spori, bár úgyis visszaadja majd...

|
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ott a kamu tizi, kinyalhatják a fradisták andószabó picsáját

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
hiányozni fog ez a 2 pont az biztos


JT Daniels fan
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Van az 4-4 😛 rossz szájízzel jelzem picit miután Hajnal lejött utána indult a gólgyártás....dande
láttam, 1 perccel utána lett 2-1 még gondoltam is hogy baj lehet ha nem lő gyorsan még egyet a Dortmund.

ILYEN NINCS, és még fordítanak is 2-3-ról 4-3-ra.

a leggyengébb odds a szelvényemen, buli szelvénynek indult de amikor bejött 9 mind 2-es odds vagy felette (kivéve egy 1,32-est) és ez a paraszt csapat vezet otthon 2-0ra a 69. percben akkor már komolyan kezdett érdekelni a dolog. Ez egy viccdavemayer
És még vagy 4 kapufát is rúgtak a számtalan kihagyott helyzet mellett :/ Ezt a meccset már az első félidőben el kellett volna dönteni,nem is értem 😕 Így délután a Nürnbergnek kell nagyot alkotnia :rolleyes:

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Van az 4-4 😛 rossz szájízzel jelzem picit miután Hajnal lejött utána indult a gólgyártás....dande
láttam, 1 perccel utána lett 2-1 még gondoltam is hogy baj lehet ha nem lő gyorsan még egyet a Dortmund.

ILYEN NINCS, és még fordítanak is 2-3-ról 4-3-ra.

a leggyengébb odds a szelvényemen, buli szelvénynek indult de amikor bejött 9 mind 2-es odds vagy felette (kivéve egy 1,32-est) és ez a paraszt csapat vezet otthon 2-0ra a 69. percben akkor már komolyan kezdett érdekelni a dolog. Ez egy vicc

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Van az 4-4 😛 rossz szájízzel jelzem picit miután Hajnal lejött utána indult a gólgyártás....