Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Zanzásítva.

- csak pislogtam, mikor megláttam a kezdőt
- ellenben a taktika látszik, csak botrány sok a pontatlanság
- az utolsó 15 percben megvoltak a helyzetek, Begovicnak további sportsikereket kívánok, csak nem ma (mit fogott bazmeg!!)
- Huth egy utolsó favágó paraszt még mindig (két 11-esen belüli egyértelmű feltartása még hagyján, a Kellyvel szembeni páros láb helyből pirosat ért volna)
- és hát megvolt a szokásos meg nem ítélt 11-es is xy Stoke védő kezezésekor
- standing ovation amikor Suárez melegíteni indul

Szóval viszonylag jó játék, egy piros és egy legalább 11-es elmaradása, és persze 0-0.

~3 góllal nyerni kéne a meccset a játék képe alapján.Mikey
azt hogy fogta meg b@szki :o :o
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 707
Zanzásítva.

- csak pislogtam, mikor megláttam a kezdőt
- ellenben a taktika látszik, csak botrány sok a pontatlanság
- az utolsó 15 percben megvoltak a helyzetek, Begovicnak további sportsikereket kívánok, csak nem ma (mit fogott bazmeg!!)
- Huth egy utolsó favágó paraszt még mindig (két 11-esen belüli egyértelmű feltartása még hagyján, a Kellyvel szembeni páros láb helyből pirosat ért volna)
- és hát megvolt a szokásos meg nem ítélt 11-es is xy Stoke védő kezezésekor
- standing ovation amikor Suárez melegíteni indul

Szóval viszonylag jó játék, egy piros és egy legalább 11-es elmaradása, és persze 0-0.

~3 góllal nyerni kéne a meccset a játék képe alapján.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Sir Alex Ferguson bejelenti, hogy Howard Webb nem eladó.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
http://mueses.blog.nepsport.hu/archives/2011/02/01/A_Torres-sztori_-_Ahogy_tortent/

mókás 😀Hanni
😂 😂
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://mueses.blog.nepsport.hu/archives/2011/02/01/A_Torres-sztori_-_Ahogy_tortent/

mókás 😀Hanni
Sírva vertem az asztalt 😀 Óriási 😀
Hogy egyeseknek mennyi szabadidejük van...
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Az eldobható hősökről

Egyik komment alul: "we hate you so much, because we loved you so much.."

Hát igen, ez a mai foci. Gerinctelenek és pénzimádók álszent játéka.Mikey
Imádtam Torrest-t és a játékát :/nDRo
Hagyjuk már a krokodilkönnyeket. Ezt az álszentséget nem bírom. A Liverpoolba miért igazolt? Az Atletico szerelemből engedte el? A szíve húzta ide? Pénzért, nem kevés pénzért, hanem jó sok pénzért leigazolták, és ő jött az edző személye, és a szakmai előrelépés miatt. Akkor gondolom senki sírta tele a párnáját szegény kicsimadrid drukkerek miatt. Amíg itt játszott, addig a csapat legjobbja volt. Ez a maximum, amit egy idegenlégióstól el lehet várni. Ez a maximum, amit egy munkavállalótól el lehet várni. Elment az általa kedvelt edző, ő pedig távozott egy olyan csapathoz, ami szakmai előrelépés. Nem egy Kenny Dalglish által felnevelt szegény utcagyerekről beszélünk. Ha nem tetszik, nézzél helyi meccseket. Azokhoz mindenkinek több köze van, mint mondjuk a Liverpoolhoz, a Barcelonához, vagy a Real Madridhoz. Bár ha valaki Angliába járt egyetemre, vagy odavalósi a felesége, esteleg kapott egy kézimunkát egy katalán csajtól, akkor van személyes kötödőés.füligjimmy
Engedtessék már meg nekem, hogy a kedvenc csapatomból legyen egy olyan játékos akinek szeretem a játékát, neadjisten a kedvenc játékosom. Ez álszentség???? És nincsenek krokodil könnyek, csak nem örülök neki hogy elment. Talán van jogom nem örülni. Ha nem tetszik a véleményem, ne olvasd el. És olyan meccseket nézek amilyenekhez kedvem tartja.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://sportgeza.hu/sport/futsal/2011/02/02/falcao_a_kapu_mogul_rabonazva_rugja_be/
Ez miért akkora nagy dolog? Nagyon nem értem.

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Az eldobható hősökről

Egyik komment alul: "we hate you so much, because we loved you so much.."

Hát igen, ez a mai foci. Gerinctelenek és pénzimádók álszent játéka.Mikey
Imádtam Torrest-t és a játékát :/nDRo
Hagyjuk már a krokodilkönnyeket. Ezt az álszentséget nem bírom. A Liverpoolba miért igazolt? Az Atletico szerelemből engedte el? A szíve húzta ide? Pénzért, nem kevés pénzért, hanem jó sok pénzért leigazolták, és ő jött az edző személye, és a szakmai előrelépés miatt. Akkor gondolom senki sírta tele a párnáját szegény kicsimadrid drukkerek miatt. Amíg itt játszott, addig a csapat legjobbja volt. Ez a maximum, amit egy idegenlégióstól el lehet várni. Ez a maximum, amit egy munkavállalótól el lehet várni. Elment az általa kedvelt edző, ő pedig távozott egy olyan csapathoz, ami szakmai előrelépés. Nem egy Kenny Dalglish által felnevelt szegény utcagyerekről beszélünk. Ha nem tetszik, nézzél helyi meccseket. Azokhoz mindenkinek több köze van, mint mondjuk a Liverpoolhoz, a Barcelonához, vagy a Real Madridhoz. Bár ha valaki Angliába járt egyetemre, vagy odavalósi a felesége, esteleg kapott egy kézimunkát egy katalán csajtól, akkor van személyes kötödőés.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
na a Stoke-ot azért illene megverni
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 600 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
http://mueses.blog.nepsport.hu/archives/2011/02/01/A_Torres-sztori_-_Ahogy_tortent/

mókás 😀
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Gary Neville visszavonul. Egy óriási játékossal és emberrel leszünk szegényebbek.

http://www.manutd.com/en/News-And-Features/Football-News/2011/Feb/Neville-announces-retirement.aspx
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szalay IR-re került.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 707
Egy olyan játékos miatt kár "siránkozni", aki menni akart.

Ma este újabb bajnoki otthon, és Suárez szerencsére ma már meg is kapta a munkavállalási engedélyét, így be is fog mutatkozni.
Hogy kezdőként vagy csereként, az kérdés, de játszani fog.

Ez a lényeg, és hogy egy győzelemmel 2 pontra lennénk a 6. helytől. Mellesleg ez W3 streaket is jelentene, ami mutatná hogy valóban jó úton haladunk Kennyvel. (Ami egyébként is igaz, de legalább az eredmények is igazolnák.)
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Az eldobható hősökről

Egyik komment alul: "we hate you so much, because we loved you so much.."

Hát igen, ez a mai foci. Gerinctelenek és pénzimádók álszent játéka.Mikey
Imádtam Torrest-t és a játékát :/
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Jó Napot! Gerincközpont? Egy gerincet kérnék a barátomnak, mert úgy tűnik nincs neki.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 707
Az eldobható hősökről

Egyik komment alul: "we hate you so much, because we loved you so much.."

Hát igen, ez a mai foci. Gerinctelenek és pénzimádók álszent játéka.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
WR10 megtalálta a góllövőcsukáját...remélem egész tavasszal rajta lesz.... :cool:Keano
Azon a néhány meccsen, amiről szezononként lemaradok, mindig valami nagy dolog történik. 😊 De a legfontosabb a győzelem (ráadásul a mostanság mumus Villa ellen), és hogy Rooney összekapta magát. Én is bízom benne, hogy ez nem csak egy alkalmi fellángolás volt. 😉

Milan miatt kicsit szomorú vagyok, eltöketlenkedték egy kicsit, mert ezt a meccset meg lehetett volna nyerni, de a Lazio ellen talán belefért a döntetlen.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nekem is két szelvényen is jött sőt egyiken az h pont egyel nyernek
még nagyobb az öröm ha a mu is csak egyel nyer, de így is pozitívba zártam a napot 😊

meccs meg hibátlan volt, minden megvolt ami kell sok gól hajtás küzdelem szép játék bunyó ááá isteni volt 😀
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A jó édes anyját a bírónak és a FIFA-nak, hogy nem képes bevezetni a videóbírót!
3 méteres lesgóllal vezet az Everton...Sebii
Az összes megtakarított (nem kevés) pénzem feltettem volna, hogy megfordítják az ágyúsok.JC6
Mikor egyenlítettek azután gyorsan megtettem bwinen, hogy megnyerik. 2,45szeres odds. Csak azt bánom, hogy csak 350 Ft-vel tettem meg.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A jó édes anyját a bírónak és a FIFA-nak, hogy nem képes bevezetni a videóbírót!
3 méteres lesgóllal vezet az Everton...Sebii
Az összes megtakarított pénzem feltettem volna, hogy megfordítják az ágyúsok.
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
WR10 megtalálta a góllövőcsukáját...remélem egész tavasszal rajta lesz.... :cool:


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
már egyszer mondtam mennyire imádom ha a Sunderland és a Chelsea egymás ellen játszik. tippmixem már bejött (4 v több gól) és a meccs is kurvajó 😀
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 362
A jó édes anyját a bírónak és a FIFA-nak, hogy nem képes bevezetni a videóbírót!
3 méteres lesgóllal vezet az Everton...
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Nézegettem győri oldalakat, állítólag 10.-én aláírják Audival szerződést, amivel az egyik legtehetősebb magyar klub lesz az ETO 😊 Jeeeee
Meg persze még sok egyéb cicomáról is szó van, autók a vezetőségnek (nem meglepő, még a sulinak is adtak állítólag), hozzák a Bayern öreg csapatát (Kahnnal, Makaayjal), meg még amúgy is együtt müködnek a müncheniekkel.deny79
és persze az évi 350m se rossz 😊Divat
hmm 2 év múlva meg jöhetett volna egy kiöregedett van Bommel... De kár, hogy elment a Milanba. 😂

A Chelseas témába: ugye 4-3-3at játszanak, vagy 4-5-1et kinek hogy tetszik, szóval Torres és Drogba elég nehezen lesznek együtt fenn. Egyikük sem a szélről indul (lsd, Malouda, Anelka, Kalou). Erre céloztam az érdekes helyzetnél.tüsi91
így majd Klose jön, v 5 év múlva Schweini 😊

|
több mint 13 éve
bogjosi New England Patriots 1 195
Van der Sar mekkora gólpasszt adott! 50.sec 1-0 😊
szerk1: Rooney 45.perc 2-0
szerk2: Vidic 63. 3-1

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!