Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ki gondolta volna? 😀

Csóringer Puhl, még hogy rosszul fújt a spori...13 sárga 1 piros. Persze nem lehet mindenki a tökéletes bíró, Sandor Puhl. 😀 😀 Neveccséges 😀

5+6+2+1 és mennyi volt még? 😀 már nem is emlékszem. Az a lényeg, hogy nem utálom a Madridot, csak műringyót és most alaposan a szájába toltak ezt - azt. Főleg annak örülök, hogy egyik csapata sem kapott ilyen verést, pedig ez nem a Porto volt, pölö, hanem a REAL MADRID.

Huh, köszönöm. 😊

BARCA!!!
több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
na közben hazaértem meccsről... Kurva jó csapat ez a Barca, de hogy a Real ma miért volt ilyen gyenge volt arra sincs nagyon magyarázat... :/eaglesmcnabb
Ezt Én sem értem a mai madrid nagyon gyengén és ötlettelenül játszott, legnagyobb szimbóluma ennek Ronaldo második félidei 40 méteres "bombája" volt a tetőpontja.
Örülök ennek a győzelemnek, és jövő héten a Realnak a Valencia ellen elég tartalékos védősorral kell felállnia.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
na közben hazaértem meccsről... Kurva jó csapat ez a Barca, de hogy a Real ma miért volt ilyen gyenge volt arra sincs nagyon magyarázat... :/
szerk.: kimaradt: Real szív, Real lélek, Madridista leszek, amíg élek. 0-5 ide,, vagy oda. és büszke vagyok hogy egy ilyen csapatnak a szurkolója lehetek (röhögjetek ki 😛). Innen szép felállni, és trófeákat nyerni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
...Black_Adder
én a divatszurkolókról beszéltem!Little Jarry
Boccs, paranoiás vagyok.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
...Black_Adder
én a divatszurkolókról beszéltem!
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Btw: Egy másodpercre nem tűntem el, úgyh kurvára nem értem az alaptalan rosszindulató hazug piszkálódást, dehát egy barca fantól senki se vár mást, így meg se lepődök. Nekik nem elég ha megy a csapatnak, kell még egy kis realtebuzitisztelegjabajnoknak, hovatűntasokrealosilynekor, stb.Black_Adder
Everton szurkoló vagyok, és nem pont arra gondoltam hogy eltűntetek, csak facebookon is egész héten az volt, hogy real oktatás lesz stb ilyenkor meg nem mernek kiírni semmit, vagy csak annyit, hogy: "elmegyek inkább aludni".

Az a lényeg, hogy sok az undorító divatszurkoló... :puke:Little Jarry
Még jó, h a meccs előtt levezettem, h egyrészt a Barca erősebb, másrészt megtippeltem h nyerni fognak, bár az tény h 5-0-ra nem tippeltem (leginkább mourinho miatt), és utálom a sok divat kedvencet a realban, és ezt valahányszor játszik a Real leírom, de megkapom miattuk, h a Reallal nem lehet szimpatizálni. Az illető biztos több mint 5éve néz focit, h ilyen egyetemes megállapításokat von le, de szerencsére már mindent megszoktam.

Ja még valami, a fejem rá, h több divatbarcás van mint divatrealos, de nagyon nem lovagolnék ezen, mert évről évre változik. Ettől függetlenül csak a divatRealosokat veszi észre mindenki.

De kérlek rúgjatok még belém 2-t 3-t a földön, ahhoz nem kell bátorság...Black_Adder
Legalább Messi nem lőtt gólt, képzeld el akkor még mit kéne kiállnunk. 😀
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Ötöt rúgtunk az Újpestnek, ötöt kapott a Real, gyönyörű este 😊Bálesz
és a Rapid is nyert az austria wien ellen 😊

nem megy most a lilákoknak 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Btw: Egy másodpercre nem tűntem el, úgyh kurvára nem értem az alaptalan rosszindulató hazug piszkálódást, dehát egy barca fantól senki se vár mást, így meg se lepődök. Nekik nem elég ha megy a csapatnak, kell még egy kis realtebuzitisztelegjabajnoknak, hovatűntasokrealosilynekor, stb.Black_Adder
Everton szurkoló vagyok, és nem pont arra gondoltam hogy eltűntetek, csak facebookon is egész héten az volt, hogy real oktatás lesz stb ilyenkor meg nem mernek kiírni semmit, vagy csak annyit, hogy: "elmegyek inkább aludni".

Az a lényeg, hogy sok az undorító divatszurkoló... :puke:Little Jarry
Még jó, h a meccs előtt levezettem, h egyrészt a Barca erősebb, másrészt megtippeltem h nyerni fognak, bár az tény h 5-0-ra nem tippeltem (leginkább mourinho miatt), és utálom a sok divat kedvencet a realban, és ezt valahányszor játszik a Real leírom, de megkapom miattuk, h a Reallal nem lehet szimpatizálni. Az illető biztos több mint 5éve néz focit, h ilyen egyetemes megállapításokat von le, de szerencsére már mindent megszoktam.

Ja még valami, a fejem rá, h több divatbarcás van mint divatrealos, de nagyon nem lovagolnék ezen, mert évről évre változik. Ettől függetlenül csak a divatRealosokat veszi észre mindenki.

De kérlek rúgjatok még belém 2-t 3-t a földön, ahhoz nem kell bátorság...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 654 — Illegális gyakorló
Ötöt rúgtunk az Újpestnek, ötöt kapott a Real, gyönyörű este 😊

több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
az utolsó momentum ismét megmutatta hogy lehet drukkolni a realnak de szimpatizálni vele soha... szánalmasok 😐davemayer
szeretni soha...
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Biztos ennek a kiállításnak is volt valami Mourinho-s oka. Azt akarták, hogy Ramos biztosan játsszon 6 meccs múlva a "most hirtelen nem tudom ki" ellen. Annyi eltiltást tuti kap!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tudtam, hogy ez lesz, túl nagy hypeot kapott a Real az utóbbi időben, pedig csak hozták a kötelező győzelmeket. Pippo is 2-t vágott egyedül. 😀

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Táltos, bazmeg Feri táltos! 😀 😊

Ramos legalább akkora egy féreg, mint Pepe.

Jó, hogy a "spanyol" válogatott játékosai, egymást csépelik, epic... 😀 😂
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
az utolsó momentum ismét megmutatta hogy lehet drukkolni a realnak de szimpatizálni vele soha... szánalmasok 😐

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez gyönyörű volt 😂 😂 😂 😂 😂 Kiváncsi vagyok JM tud e csupán annyit mondani hogy gratula vagy muszáj lesz vmit még kitalálnia?! Így tovább!

deee
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
lol erre mi szükség volt...

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Grat a Barcának. De ez a riporter kurvára felbaszott mekkroa gyökér... Már már gyula szintjén mozgott ma...
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
5* 😀 szép volt Barca

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Hát ez undorító volt .Tipikus Ramos.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
lol 😀 "Felmutatja mind az 5 ujját. Még szerencse, hogy nem 6 a vége, mert annyi ujja nincs. Vagy akkor sámán." 😀😀 Mármár Hotry-s magasság 😀

A szarházi kurva anyádat Ramos 😉
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
megint csak ezt tudom írni: CSÜRHE

szép volt fiúk! 5-0


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Btw: Egy másodpercre nem tűntem el, úgyh kurvára nem értem az alaptalan rosszindulató hazug piszkálódást, dehát egy barca fantól senki se vár mást, így meg se lepődök. Nekik nem elég ha megy a csapatnak, kell még egy kis realtebuzitisztelegjabajnoknak, hovatűntasokrealosilynekor, stb.Black_Adder
Everton szurkoló vagyok, és nem pont arra gondoltam hogy eltűntetek, csak facebookon is egész héten az volt, hogy real oktatás lesz stb ilyenkor meg nem mernek kiírni semmit, vagy csak annyit, hogy: "elmegyek inkább aludni".

Az a lényeg, hogy sok az undorító divatszurkoló... :puke:
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
konkrétan elaludtam a meccsen pedig nem voltam annyira hulla. mikor felkeltem újra elkezdtem nézni de mikor csukódott le a szemem inkább a tévét kapcsoltam ki.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Azért azt nem gondoltam volna hogy másodosztályú csapatot csinál a barca a realból... 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Szvsz annyira nem vicces, h Benzema pályán van /*pontosabban h egyáltalán a keretben van. Takaroggyá bazdmeg!*/, de azt megértem, h a Barcások vidulnak rajta.Black_Adder
ja én nem vok Barcás, csak margitot utálom, és ezt a benzemát hozták szóba Internél nemrég...na eza rossz vicc.Divat
tökön is szúrom magam, ha az a francia "philliprivers" milánóba jön...fetomy
remélem Cassanora viszont lecsapunk

|