Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
minek is mentem bele... legyen igaza a real fanoknak, érdekes módon mindenki más szerint gól... mindegy, nem létezik fizika, nem létezik térgeometria, semmi nem létezik, csak az a látószög, amiből ez nem gól, és amit "realszög"nek nevezünk...fetomy
Krvára nem vagyok real fan...

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
minek is mentem bele... legyen igaza a real fanoknak, érdekes módon mindenki más szerint gól... mindegy, nem létezik fizika, nem létezik térgeometria, semmi nem létezik, csak az a látószög, amiből ez nem gól, és amit "realszög"nek nevezünk...
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A poén, h 150 misi a kivásárlási ára. 😂 Ha valamely csapatnak esetleg kéne, sztem fizetnének érte max 15-20 millat...Duff
Busquets szerintem többet ér mint mondjuk 20 milla. Mondom ezt úgy, hogy a Reallal szimpatizálok.nDRo
akármikor odaadnám Khedirát meg egy 20ast mellé 😀maximilien
Én meg van Bommelt 😂

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
A poén, h 150 misi a kivásárlási ára. 😂 Ha valamely csapatnak esetleg kéne, sztem fizetnének érte max 15-20 millat...Duff
Busquets szerintem többet ér mint mondjuk 20 milla. Mondom ezt úgy, hogy a Reallal szimpatizálok.nDRo
akármikor odaadnám Khedirát meg egy 20ast mellé 😀maximilien
Busquetsért? 😂 neeeeeeeee. Elvből nem kéne 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
Busquets hosszabbított, 2015-ig BarcaStez
A poén, h 150 misi a kivásárlási ára. 😂 Ha valamely csapatnak esetleg kéne, sztem fizetnének érte max 15-20 millat...Duff
Busquets szerintem többet ér mint mondjuk 20 milla. Mondom ezt úgy, hogy a Reallal szimpatizálok.nDRo
akármikor odaadnám Khedirát meg egy 20ast mellé 😀

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Adebayor->Real
A kurva életbe 😕
Most kibaszottul elegem lett a Realból meg a soccerból...Black_Adder
Hát ne haragudj de inkább néznék egy Benzema-Adebayor párost, mint Higuaint 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Busquets hosszabbított, 2015-ig BarcaStez
A poén, h 150 misi a kivásárlási ára. 😂 Ha valamely csapatnak esetleg kéne, sztem fizetnének érte max 15-20 millat...Duff
Busquets szerintem többet ér mint mondjuk 20 milla. Mondom ezt úgy, hogy a Reallal szimpatizálok.
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Adebayor->Real
A kurva életbe 😕
Most kibaszottul elegem lett a Realból meg a soccerból...Black_Adder
Benzemát nem fogja kiszorítani 😊

több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Busquets hosszabbított, 2015-ig BarcaStez
A poén, h 150 misi a kivásárlási ára. 😂 Ha valamely csapatnak esetleg kéne, sztem fizetnének érte max 15-20 millat...
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Adebayor->Real
A kurva életbe 😕
Most kibaszottul elegem lett a Realból meg a soccerból...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Busquets hosszabbított, 2015-ig Barca

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Hát azért szerintem az a kameraállás egy kicsit sem alkalmas ennek a megítélésére. Csak gondolj bele, a labda gömb alakú, és te meg akarod állapítani, hogy a gömb mögött, hol van a talajra festett vonal síkja? Az a kép erre egyáltalán nem alkalmas, ellentétben a másikkal. Próbáld csak ki. Leraksz egy üveget pl az asztalra, mögé raksz ugyanilyen helyre egy tárgyat, nem is muszáj gömb alakút. Aztán fordulj el jobbra, hogy egy síkban legyél az alapvonallal. MEg fogod látni, hogy úgy már nem a labda 80%-a látszik, hanem az egész.
fetomy
Miért alkalmasabb az a kameraállás, ahol nem látszik a labda teljes terjedelme, és a gólvonal azon része se, ami alapján el kéne dönteni, h gól volt-e vagy sem?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Gól, nem gól, akkor is, ember legyen a talpán, aki ott ezt, élőben, kikockázás nélkül megmondja. Még talán a "felszabadító" Real játékos sem tudta volna őszintén, hogy benn volt-e...deny79
Na ezért gáz hogy mi látjuk a lassítást meg ilyen kikockázást, csak indulatokat szül + az ítéletet már nem befolyásolja.
Vagy ne legyen visszajátszás vagy dönthesse el adott esetben a spori ez alapján azt hogy mi a pályán hozott döntés. Ha minden csapatnak lenne egy meccsre 2-3, én megállítanám az órát amíg visszanézik.Így (pl 3 perccel számolva) kb 15 perccel növelné meg az időtartamát egy adott közvetítésnek - ha játék közben van challenge és a döntés alapján ez marad akkor játékvezetői labdával mehetne tovább. Sérülésnél is látunk ilyet, nem lenne nagy dolog.

Továbbra sem hallottam még egyetlen egy józan érvet a challenge ellen, vicc hogy nem vizsgálják ki a miértjét (tuti kenőpénz-hegyek...), és még ők mondják hogy törődnek a sportággal...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Igaza van fetomy-nak.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azért mondtam, mert ha szép alaposan megnézed azt a jelenetet, látszik, hogy nekirúgja, és a labda "megáll"-visszábbgurulna, de mégegyszer hozzá kell érjen a lába, hogy kimenjen.

Hát azért szerintem az a kameraállás egy kicsit sem alkalmas ennek a megítélésére. Csak gondolj bele, a labda gömb alakú, és te meg akarod állapítani, hogy a gömb mögött, hol van a talajra festett vonal síkja? Az a kép erre egyáltalán nem alkalmas, ellentétben a másikkal. Próbáld csak ki. Leraksz egy üveget pl az asztalra, mögé raksz ugyanilyen helyre egy tárgyat, nem is muszáj gömb alakút. Aztán fordulj el jobbra, hogy egy síkban legyél az alapvonallal. MEg fogod látni, hogy úgy már nem a labda 80%-a látszik, hanem az egész.

Egyébként se nem a videóbíró se nem az asszisztens hibáztatása miatt mondom, mert nekem aztán hótmindegy mi lett a vége, szimplán ténymegállapításként mondom, hogy ez gól volt.

Mégegyszer mondom, ha ránézel egy labdára, ami mögött igen közel ott van a földre festett vonal, az még akkor is úgy látszik, mintha fedné egymást, ha jópár centivel mögötte van a vonal.
több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
Szerintem egyértelmű. Ha még a kamera jobbra fordulna, hogy vonalban legyen, látszódna az egész labda, mivel ugye egyre kevesebbet takar ki belőle a kapufa, (akkor takarna egyre többet, ha balra forogna a kép), ami egyértelműen jelzi a gólt.
De ha valakinek ez sem elég, akkor nézze meg a videót 0:22-nél kb, amikor belülről mutatják ultraközelről, hogy kirúgja a labdát Albiol. Ott látszik, hogy hátulról nekirúgja a kapufának.
Ami viszont a legegyértelműbb, hogy az egész gólvonal látszik, egy kicsit sem takar ki belőle a labda. (Hacsak nincs a labdán egy 1-2 centis nyúlvány, ami pont befér arra a pár centis részére a vonalnak, amit kitakar a kapufa...)fetomy
akárhogy nézem azt a kameraállást,ami a túloldalról van,tehát nem takarja ki semmi,ott nincs egy olyan pontja sem,amikor ne fedné a vonal és a laszti egymást.
egyébként ezt a döntést a videobíró beveztésével sem változtatnák meg. szerintem. és ez nem azon múlik,hogy madrid drukker vagyok,vagy sem.

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Gól, nem gól, akkor is, ember legyen a talpán, aki ott ezt, élőben, kikockázás nélkül megmondja. Még talán a "felszabadító" Real játékos sem tudta volna őszintén, hogy benn volt-e...
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS

Szerintem egyértelmű. Ha még a kamera jobbra fordulna, hogy vonalban legyen, látszódna az egész labda, mivel ugye egyre kevesebbet takar ki belőle a kapufa, (akkor takarna egyre többet, ha balra forogna a kép), ami egyértelműen jelzi a gólt.
De ha valakinek ez sem elég, akkor nézze meg a videót 0:22-nél kb, amikor belülről mutatják ultraközelről, hogy kirúgja a labdát Albiol. Ott látszik, hogy hátulról nekirúgja a kapufának.
Ami viszont a legegyértelműbb, hogy az egész gólvonal látszik, egy kicsit sem takar ki belőle a labda. (Hacsak nincs a labdán egy 1-2 centis nyúlvány, ami pont befér arra a pár centis részére a vonalnak, amit kitakar a kapufa...)fetomy
Nézd meg ezt: http://www.youtube.com/watch?v=r8w7r8pHVmE
0:50 környékén látszik, hogy egyszer sem ment át a gólvonalon teljes terjedelemmel a labda. Egyébként simán nekirúghatja a labda oldalát a kapufának akkor is, ha az eleje még a gólvonalon van. Ezt az érvet nem nagyon értettem.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó

Szerintem egyértelmű. Ha még a kamera jobbra fordulna, hogy vonalban legyen, látszódna az egész labda, mivel ugye egyre kevesebbet takar ki belőle a kapufa, (akkor takarna egyre többet, ha balra forogna a kép), ami egyértelműen jelzi a gólt.
De ha valakinek ez sem elég, akkor nézze meg a videót 0:22-nél kb, amikor belülről mutatják ultraközelről, hogy kirúgja a labdát Albiol. Ott látszik, hogy hátulról nekirúgja a kapufának.
Ami viszont a legegyértelműbb, hogy az egész gólvonal látszik, egy kicsit sem takar ki belőle a labda. (Hacsak nincs a labdán egy 1-2 centis nyúlvány, ami pont befér arra a pár centis részére a vonalnak, amit kitakar a kapufa...)
több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
A sevillai gól szabályos volt...JC6
valószínű

szerk:
http://www.youtube.com/watch?v=METbCdcceR4maximilien
Természetesen egy rm drukker nem ismeri el. Minek is? Szarok én a real-ra, 0-1 vagy 1-1 kit érdekel? Csak izgalmasabb lett volna. Biztos még mindig fáj a 0-5. Ez van.

Egyébként a belinkelt videót állítsd meg 0:28. Ott a válasz.
Gól.

SzavaszJC6
kapufa ebből a szögből kitakarja,de a kapuban lévő kamerából tisztán kivehető hogy nem volt gól.
a személyeskedésből meg kinőttem cirka 10 éve,lassan időszerű lenne neked is. bár tisztában vagyok vele,hogy a tiniknél vagy az nso-n ez a bevett szokás,de akkor ezt tartsd meg ott,köszi 😊

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A sevillai gól szabályos volt...JC6
valószínű

szerk:
http://www.youtube.com/watch?v=METbCdcceR4maximilien
Természetesen egy rm drukker nem ismeri el. Minek is? Szarok én a real-ra, 0-1 vagy 1-1 kit érdekel? Csak izgalmasabb lett volna. Biztos még mindig fáj a 0-5. Ez van.

Egyébként a belinkelt videót állítsd meg 0:28. Ott a válasz.
Gól.

Szavasz
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 670 — Illegális gyakorló
(Meireles majdnem luftja a gólvonalon... huhhh...)kristóf17
Hagyd már. Okosan sípcsonttal. Úgy akarta. 😊Mikey
Pantsil is úgy akarta, majdnem összejött neki 😀

több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
A sevillai gól szabályos volt...JC6
valószínű

szerk:
http://www.youtube.com/watch?v=METbCdcceR4

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Feczesin az Ascoli-hoz került kölcsönbe.

Öregem, ez a srác bejárja egész Italy-t...
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
(Meireles majdnem luftja a gólvonalon... huhhh...)kristóf17
Hagyd már. Okosan sípcsonttal. Úgy akarta. 😊