Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
most meg ez a Torres->Chelsea hülyeséggel is csorgattatják a nyálam, de úgyse lesz belőle semmi 😕kristof
Chelsea szurkolóként ezt őszintén merem is remélni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
tököm kivan nekem is am az átigazolási időszakkal. először Pienaart ígéri oda az Everton mégis a Spursben köt ki utána a Benfica bejelenti h elfogadta a Chelsea ajánlatát David Luizért h aztán visszamondhassák. most meg ez a Torres->Chelsea hülyeséggel is csorgattatják a nyálam, de úgyse lesz belőle semmi 😕
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Gondolom "ami bevált a Fulham-nél az Liverpool-ban is be fog" alapon.nDRo
Elvégre a Fulhamet jobb játékosok alkotják, ahogy megtudtuk Roy papától egy nyilatkozatából.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
azért konchesky kicsit más tészta mint suarez 😀 😀 azon mindenki felkapta a fejét hogy mégis mit gondolt a vezetőséga.kacsa
Az Hodgson agyszüleménye volt. De jóó ég pénzt kiadni érte. Insua-t meg eladtuk. *facepalm*

Gondolom "ami bevált a Fulham-nél az Liverpool-ban is be fog" alapon.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
azért konchesky kicsit más tészta mint suarez 😀 😀 azon mindenki felkapta a fejét hogy mégis mit gondolt a vezetőség
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
A klub történetének legdrágább igazolása lesz, szóval valóban a minimum hogy csinál valamit.

Csak én kicsit szkeptikus vagyok.Mikey
Én minden igazolással kapcsolatban szkeptikus vagyok. Ilyen Konchesky-k után... 10 méteren 11-et vernek rá a szélsők 😐
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
A klub történetének legdrágább igazolása lesz, szóval valóban a minimum hogy csinál valamit.

Csak én kicsit szkeptikus vagyok.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Nem is várok tőle csodát, Kuyt által van már tapasztalatom a hollandiai gólvágókból.

Persze Kuyt kb. teljesen más stílusú játékos, de a lényeg attól még az, hogy míg ott fosta a gólokat, itt max. 12-ig jutott egy évben (igaz szélsőként, és nem centerként).

Aztán korábban a már említett Huntelaar, meg anno Kezman... nem véletlen sokallom de nagyon a 23 millió fontot.Mikey
Hát ha kipengettünk érte ennyit, ajánlom hogy csináljon valamit.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Nem is várok tőle csodát, Kuyt által van már tapasztalatom a hollandiai gólvágókból.

Persze Kuyt kb. teljesen más stílusú játékos, de a lényeg attól még az, hogy míg ott fosta a gólokat, itt max. 12-ig jutott egy évben (igaz szélsőként, és nem centerként).

Aztán korábban a már említett Huntelaar, meg anno Kezman... nem véletlen sokallom de nagyon a 23 millió fontot.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nekem azt mondta egy Ajax fan ismerős, hogy tavaly szinte végig jobbszélen tolta, és úgy szerzett 35 gólt.

És hát a két csapatban a szélső poszt annyira nem különbözik egymástól, szóval szerintem mi is szélsőnek szántuk eredetileg, és nem Torres vetélytársának.

De meglátjuk. Ezek után könnyen lehet, hogy Torres koppan a padon, és Suárez center lesz.Mikey
Én, mint elég régi Ajax-drukker (amikor még nem voltak ilyen szarok, meg a holland bajnokság se szorult az orosz mögé, miközben szerintem végérvényesen leszakadt a 4 nagytól), ahhoz a 35 gólhoz kellett neki uszkve 170 ziccer. Nem kapuralövés, nem helyzetecske, Ziccer (nagy zével). Egy olyan bajnokságban, ahol Fehér Csaba még mindig megbízható kezdő. Ami miatt viheti valamire, hogy gólerősebb, mint Babel, gyorsabb, mint Huntelaar.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Nekem azt mondta egy Ajax fan ismerős, hogy tavaly szinte végig jobbszélen tolta, és úgy szerzett 35 gólt.

És hát a két csapatban a szélső poszt annyira nem különbözik egymástól, szóval szerintem mi is szélsőnek szántuk eredetileg, és nem Torres vetélytársának.

De meglátjuk. Ezek után könnyen lehet, hogy Torres koppan a padon, és Suárez center lesz.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Most ábrándultam ki végleg Torresből.
Pont akkor akarja "feladni", amikor 23 milláért jön egy játékos? Mikey
Aki a vetélytársa a kezdőbe kerülésért.
Egyébként Suarez tud játszani a szélén bár középen jobb.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
nem azért mondom de a chelsea 8 ponttal van előttünk, pedig istenesen kiábrándító szezonunk volt eddig. mennyivel lenne ott jobb neki? lófasszal...
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 589
Úgy tűnik, izgalmas lesz az átigazolási időszak hátralévő része a 'Poolnál. Remélem Torres marad és nem megy a Chelsea-be, akikkel még azért számolnunk kell a bajnoki címért folyó versenyfutásban.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Liverpool FC have confirmed that Fernando Torres has on Friday evening submitted a transfer request. The request has been rejected.

The Club said in a statement: "Fernando Torres tonight submitted a written transfer request, which has been rejected by Liverpool.

"Fernando is under a long-term contract and the Club expects him to honour the commitment he made to Liverpool FC and its supporters when he signed the agreement."
Most ábrándultam ki végleg Torresből.
Pont akkor akarja "feladni", amikor 23 milláért jön egy játékos? Azaz úgy látszik, hogy Henryék nem csak a levegőbe beszélnek?
Booooo!!!
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nem gondoltam volna h Suárez pont a Poolba köt ki.

|
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
mondjuk ha elmegy, az a 30-35 millió jól jönne, de nagyon sajnálnám, mert imádom
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Takács Ákos Győrben; Abass is valami francia másodosztályú csapatban van. Ha ehhez hozzávesszük; hogy még 10-en léptek le a Hovédtól; és jött Hercegfalvi (aki lehet azzal a lendülettel megy is); Ivancsics (mert sehova se kelett); Ivan Lovrics meg érkezhet egy pár szokásos "ingyen igazolható" (=valószinű pocsék) légiós (akiknek állitólag mind nagy erőnléti lemaradásuk van ...) plusz néhányan a híres Magyar Akadémia "fantasztikus"nővendékei közül; (akik eddig bőszen harcoltak az NB II-ben a kiesés ellen; de majd az NBI-ben megmutatják...) elmondható hogy Hemi új célt tüzött ki 2011-re: essen ki a Honvéd az első osztályból.
Na most kiderül mennyire jó edző Supka. Ha ezzel a kerettel távol tudja tartani a Kispestet a kieséstől; tényleg nem rossz HC. .
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Nem tudom.
Ha menni akar, menjen. (Ezt mondanám Suárez nélkül is.)

Egyedül azt remélem, hogy maradunk a 4-5-1-nél. Ezért is kérdeztem, hogy esetleg Maxi helyére bal szélre jó-e.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
szted marad torres? szívesen megnéznék egy meireles-gerard-torres-suarez quartettet 😊
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Liverpool Football Club announced this afternoon that they had agreed a fee of up to 26.5million Euros with Ajax for the transfer of Luis Suarez, subject to the completion of a medical.

The Club have now been given permission by Ajax to discuss personal terms with the player and his representatives.liverpoolfc.tv
Az olyan 23 millió font lehet.
Hubazmeg. Ér annyit?
És tud széleken is játszani, vagy tényleg Torres utódjának jön centerbe?
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news/reds-agree-suarez-deal

huhuhuhuhu dejó 😊
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pazzini - Biabiany+12m(össz kb 20m)

Divat
+jött mégegy szupertehetséges olasz védő,aki Hollandiában volt kölcsönben.
Elment Cassano,elment Pazzini.
Megint várhatunk 10évet mire BL közelbe jutunk.
Na de nem baj,örüljünk mert van Komanunk meg Laczkónk.
Igaz,hogy semmi hasznuk,de nálunk vannak.
Ehhhh....

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Na valószínűleg a Róma amerikai kézbe került. Kicsit sajnálom, hogy nem volt egy olyan olasz ajánlat sem ami ütötte volna az amcsikét. Remélem nem az lesz mint a Poolnál és a MUnál, hogy adósság tengert csinálnak. És Ancellottit akarják edzőnek. Jobban örülnék ha visszahoznák a koboldot Szentpétervárról. És ne agyonsztárolt játékosokat vegyünk lécci-lécci. Ne jáccccuk el a hollywood effektet. Fiatalokat és pár jó csapatjátékost kérnék. Köszönöm!


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Kajak nem volt bent. Ennyi.Hanni
kajak bent volt. ennyi.

egyébként meg nem vagyok antireálos, igazából hidegen hagy totál a spanyol bajnokság. És nem azt mondtam, hogy a fantáziáddal forgasd el, hanem megmondtam példával, hogy ez nem képzeld el téma, hanem szimpla térgeometria. De úgy látom más máshogyan látja a térgeometriát...
Black, semmi értelme nincsen tovább magyaráznom. Leírtam részletesen, hogy miért gondolom ahogy. Ezek szerint figyelmen kívül hagytad, vagy szerinted nem igaz, leszarom. Akkor nem volt gól, mert ti azt mondtátok, ennyi. Én elfogulatlanul teljesen máshogy látom, ti nem, semmi értelme tovább folytatni, mert nem lehet értelmes érvet felhozni, mert azzal jön mindenki, hogy hülyeség. Mondom, legyen igazatok, szuper.

Sobri: A bírókat nem lehet hibáztatni nyilván, mert abszolút eldönthetetlen helyzet volt.fetomy
NEM hagytam figyelmen kívül. Ha vonalban lenne a kamera több látszódna a labdából, de semmi nem bizonyítja, hogy minden!!! /*már pedig a labdából ábszolút mindennek látszódnia kéne, ahhoz h gól legyen*/ Mi van ha a labdának csak 95% látszódna mondjuk, tehát 5% nem lépte volna át a gólvonalat. Hogy bizonyítod, h az nem csak 95% látszódna, hanem 100%??? Segítek: Sehogy! Ezért kell a másik oldalról nézni, ahonnan ki is derül, h nem volt gól...

Nekem úgy tűnik hogy te hagyod figyelmen kívül azt amit én írtam, és a másik oldalról viszont teljesen egyértelműen látszik, h NEM volt gól. eleve leszarom a spanyol kupát, ahogy a real is leszarta éveken át, meg a legtöbb csapat. Sőt egy jó ideig most magát a realt is leszarom, és tényleg elfogulatlanul modnon, h fizikailag, térgeometriailag, kooridinátageometriailag nem volt gól. 90% fölötti emeltszintű matek érettségit tettem pár éve, és az egyetemen is minden matekos tárgyból jó voltam, szal nem vagyok hülye.

Komolyan mindjárt írok rá egy programot amit aztán lehet forgatni. le modellezem az egész szart, ha lesz rá időm, már engem is nagyon érdekel...

szerk: A térgeometria bizonyításhoz meg vegyed elő a számokat. A labda alfa szögben látszik, a kamera síkja x méterre van, a labda sugara r. A kapufa sugara r2. d[m]-t takar ki a labdából. Vezesd le, h alfa egy fokkal történő változása alapján, hogyan változik d, és ez alapján, számítsd ki, h alfa=0-nél mennyi d. Ha <0 és a levezetésben vagy számolásban nincs hiba, akkor elismerem, h igazad van. Így kell bebizonyítani, h valami nem úgy van ahogy látszik.

Addig azonban továbbra is a szememnek hiszek, ami azt látja arról az oldalról, ahol minden további nélkül *egyértelműen* tisztán látszik az eset, h nincs bent.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear