Soccer

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Dzsudzsi: „A gól előtt nem néztem fel, csak miután ellőttem a labdát. Elsőre kicsit meg is ijedtem, de szerencsére megcsavarodott a lövés, így végül a kapuban kötött ki"
ez de bolond 😊

ennyi volt olasz-szerb meccs 😀Divat
full botrány van? 😀Joci
http://www.youtube.com/watch?v=tO2aA0HtKsE&feature=player_embedded

|
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hollandok rendesen megszórják a svédeket.

végén a gk vagy az egymás elleni számít pontegyenlőségnél ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Dzsudzsi: „A gól előtt nem néztem fel, csak miután ellőttem a labdát. Elsőre kicsit meg is ijedtem, de szerencsére megcsavarodott a lövés, így végül a kapuban kötött ki"
ez de bolond 😊

ennyi volt olasz-szerb meccs 😀Divat
full botrány van? 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Dzsudzsi: „A gól előtt nem néztem fel, csak miután ellőttem a labdát. Elsőre kicsit meg is ijedtem, de szerencsére megcsavarodott a lövés, így végül a kapuban kötött ki"
ez de bolond 😊

ennyi volt olasz-szerb meccs 😀

|
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
lehet már írtam, de nem baj, akkor is a meccs embere Elek volt, nagyon szégyellem magam, amit róla írtam a San Marino meccs előtt
Óriásit játszott
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
na,nyomass valami linket 😀Joci
RAI Uno adjaDivat
az nincs sajna 😕 ,szedik szét a stadiont rendesen?Joci
"pár" szék bánta, de sünök már bementek 😊

|
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nekem már az óriási előrelépést jelentene, ha egy ocsmány gusztustalan góllal megbasznánk végre a svédeket egyszer.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
szerbek huligánkodnak Genovában ezért még nem kezdődhet a meccs 😀Divat
na,nyomass valami linket 😀Joci
RAI Uno adjaDivat
az nincs sajna 😕 ,szedik szét a stadiont rendesen?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
szerbek huligánkodnak Genovában ezért még nem kezdődhet a meccs 😀Divat
na,nyomass valami linket 😀Joci
RAI Uno adja

|
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
szerbek huligánkodnak Genovában ezért még nem kezdődhet a meccs 😀Divat
na,nyomass valami linket 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
szerbek huligánkodnak Genovában ezért még nem kezdődhet a meccs 😀

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én is éppen ezt mondtam. Megverjük San Marinot. Papírforma. 1000 góllal is. A finnek kb egy szint, mivel idegenben nyertük így viszonyag megsüvegelendő. Moldova legyőzése papírforma. Ezek után jön majd, hogy Aranycsapat 2.
Kikaptunk idegenben a svédektől papírforma. Erre az jön, hogy gyász, mindenki takaroggyon, senki nem jó semmire.

EZen kéne változatni és elfogadni végre hogy a mi helyünk a totális középmezőny. Lehet róla cikkezni most áprilisig hogy Egervári az új király, de ettől még ugyan úgy 3-4. negyedikek leszük, ami miatt majd kibasszák, mert az MLSZ is elhiszi a sok hype miatt hogy van esélyünk.

De ez itt a fórumon is ment a svéd meccs után. Mindenki szidta egervárit meg a játékosokat, pedig semmi nem történt. Egy jobb csapattól vállalható vereség idegenben.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mondtam már san marino meccs után is, hogy vermes a difference maker amióta játszik a válogatottban csak nyerünk 😀Ork
de én azt se értem, ő egyáltalán hogy merült fel a válogatottban ?

még az újpestben is gyengének számít nem ?gabtsi
Nincs más. Minden jobbek szar.
Újpesten mondjuk nem ő az, hanem Szokol, a békéscsabai Coentrao.

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
mondtam már san marino meccs után is, hogy vermes a difference maker amióta játszik a válogatottban csak nyerünk 😀Ork
de én azt se értem, ő egyáltalán hogy merült fel a válogatottban ?

még az újpestben is gyengének számít nem ?gabtsi
vermessel semmi baj sincs, sanyi bá már régebb óta akarta a válogatottba csak az volt a baja, hogy ő jobb hátvédként akarja az újpestben meg középhátvéd már, de az elmúlt években már kb mindenhol játszott védelemben
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
így végeztünk az elmúlt években: 4., 4., 4., 4., 6., 4.
szóval a 3. hely is már nagy előrelépés lenne
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mondtam már san marino meccs után is, hogy vermes a difference maker amióta játszik a válogatottban csak nyerünk 😀Ork
de én azt se értem, ő egyáltalán hogy merült fel a válogatottban ?

még az újpestben is gyengének számít nem ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Moldova, San Marino, Finnország
Hozzuk a kötelezőket mint Qman-nal.Sinisa
csak Qman ezért több pénzt kért.

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 794 — Gràcies Pep!
Moldova, San Marino, Finnország
Hozzuk a kötelezőket mint Qman-nal.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
mondtam már san marino meccs után is, hogy vermes a difference maker amióta játszik a válogatottban csak nyerünk 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 556 — TODDHERREMANS79
Hihetetlen, hogy az utóbbi 5 hsz erről szól egy győztes meccs után...F.Schleck
nem erről van szó... de a Moldova-San Marino-Finnország trióból egyik sem világverő csapat, és még finoman fogalmaztam...
csak a tököm kivan hogy ilyenkor jön a sok hype, amikor meg a papírforma alapján simán, és amúgy is megérdemelten szopunk a svédektől, akkor azon siránkozunk hogy jajj de szarok vagyunk... valami átmenet kéne a kettő között, csak hát mi magyarok vagy a mennyben vagy a pokolban vagyunk...eaglesmcnabb
Nagyjából egyetértek veled, csak ezzel a "mi magyarok"-osással nem értek egyet. Szerintem mindenhol őszintén örül a nagy többség egy győzelem esetén, főleg ha egy papíron nálunk erősebb vagy legalább nem gyengébb csapatot idegenben legyőzünk. Lehet akárhogy csűrni-csavarni, de ez igenis egy siker a mai magyar focinak. És ennek nem tudom, hogy miért nem örülhetünk.F.Schleck
örüljünk neki persze ez természetes dolog, én is örülök, csak kezeljük a helyén...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hihetetlen, hogy az utóbbi 5 hsz erről szól egy győztes meccs után...F.Schleck
nem erről van szó... de a Moldova-San Marino-Finnország trióból egyik sem világverő csapat, és még finoman fogalmaztam...
csak a tököm kivan hogy ilyenkor jön a sok hype, amikor meg a papírforma alapján simán, és amúgy is megérdemelten szopunk a svédektől, akkor azon siránkozunk hogy jajj de szarok vagyunk... valami átmenet kéne a kettő között, csak hát mi magyarok vagy a mennyben vagy a pokolban vagyunk...eaglesmcnabb
Nagyjából egyetértek veled, csak ezzel a "mi magyarok"-osással nem értek egyet. Szerintem mindenhol őszintén örül a nagy többség egy győzelem esetén, főleg ha egy papíron nálunk erősebb vagy legalább nem gyengébb csapatot idegenben legyőzünk. Lehet akárhogy csűrni-csavarni, de ez igenis egy siker a mai magyar focinak. És ennek nem tudom, hogy miért nem örülhetünk.F.Schleck
pontosan. szerintem is nagy szó a finnek legyőzése idegenben.
mert ők egy többre tartott csapat.

nekem 1 gondom van, hogy most tavaszig olyan hype-ot várok, hogy azt még akkor se lehetne felülmúlni ha vernénk a svédeket. tehát ennél jobban már nem lehet nyomni a válogatott sikerét, mint ami most megy.

2001-ben 2 meccset játszottunk a téli pihenő előtt.
EB döntős olaszokkal 2-2, aztán Litvániában nyertünk 6-1-re.
Mindenki megmondta, a világ császárai vagyunk.
Első tavaszi eredmény: Litvánia itthon, 1-1, Selejtezőbeli végső helyezés 4.
Szóval csak óvatosan a mellénnyel.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hihetetlen, hogy az utóbbi 5 hsz erről szól egy győztes meccs után...F.Schleck
nem erről van szó... de a Moldova-San Marino-Finnország trióból egyik sem világverő csapat, és még finoman fogalmaztam...
csak a tököm kivan hogy ilyenkor jön a sok hype, amikor meg a papírforma alapján simán, és amúgy is megérdemelten szopunk a svédektől, akkor azon siránkozunk hogy jajj de szarok vagyunk... valami átmenet kéne a kettő között, csak hát mi magyarok vagy a mennyben vagy a pokolban vagyunk...eaglesmcnabb
Nagyjából egyetértek veled, csak ezzel a "mi magyarok"-osással nem értek egyet. Szerintem mindenhol őszintén örül a nagy többség egy győzelem esetén, főleg ha egy papíron nálunk erősebb vagy legalább nem gyengébb csapatot idegenben legyőzünk. Lehet akárhogy csűrni-csavarni, de ez igenis egy siker a mai magyar focinak. És ennek nem tudom, hogy miért nem örülhetünk.

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
btw, a beszari egervári majdnem megint elbaszta (ahogy az u vb-t). teljesen magunkra húztuk őket a végén, meg is kaptuk a kötelező gólt erre bejön Vanczák. WTF ???

még jó, hogy a végén sose látott erényeket csillogtattunk és nyertünk, legkevésbé egervári érdeme. Komanról már szólt Soldi, érthetetlen.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 556 — TODDHERREMANS79
Hihetetlen, hogy az utóbbi 5 hsz erről szól egy győztes meccs után...F.Schleck
nem erről van szó... de a Moldova-San Marino-Finnország trióból egyik sem világverő csapat, és még finoman fogalmaztam...
csak a tököm kivan hogy ilyenkor jön a sok hype, amikor meg a papírforma alapján simán, és amúgy is megérdemelten szopunk a svédektől, akkor azon siránkozunk hogy jajj de szarok vagyunk... valami átmenet kéne a kettő között, csak hát mi magyarok vagy a mennyben vagy a pokolban vagyunk...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
csak el ne higgyem megint h van esélyünk bármire.

nem is tudom mikor volt utoljára ilyen h nem mi szopunk a végén, talán épp a finnek ellen.


dzsudzsák: VVÉÉÉÉÉGREEE!

ami nem hajlik, az törik!