Soccer

40 feliratkozó

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Moldova, San Marino, Finnország
Hozzuk a kötelezőket mint Qman-nal.Sinisa
Koemannal ezt a meccset soha nem nyertük volna meg.
El tudod képzelni hogy az a noob támadni küldi őket a hosszabbításban? Nem hiszem...
Nem véletlen hogy mindenhonnan elküldték eddig ahol tevékenykedett.davemayer
Hogy őszinte legyek, Egervári szerintem bullshitelt a bátran támadtunk dumával a meccs után. A 91-92. perc körül is labdát szerzett valaki, Elek is sprintelt fel, ám a kezdőkörig se jutott el, mikor oldalról beüvöltött valaki, hogy "Ácsi!" és behúzta a kéziféket.

Egyszerűen a finnek annyira kitámadtak, hogy rengeteg helyünk volt és gyorsabbak voltunk a lomha védőiknél.marci
Nem volt annyira bullshit, mert az elsőben így volt- Más kérdés, hogy többnyire tanácstalanok voltunk a félpályát átlépve, és 3 egymás utáni jó passz nem volt. A 2.b-an meg kontrára álltunk, be is jött. Végül.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
akkor ma 6-kor Fradi-Újpest 😊Hurka
jótékonysági öregfiúk mérkőzés 😉

|
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
akkor ma 6-kor Fradi-Újpest 😊
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
"A SkySport24 sporttelevízió egyenesen azt kérdezte, hogyan lesz Szerbia az EU tagja, ha még szurkolóit sem tudja megnevelni." 😊Joci
Ivan, a retteget 😊 ...kiv leszek olaszok megkapják-e 3-0-al

off: nem küldünk egy derbyt vmikor?Divat
UG Iván 😂 😂

szerintem tuti megkapják,egyértelműen a vendégek balhéztak ok nélkül

15 30 körül gyere msnre tolunk egy kettőt 😊Joci
okay, fúú de kitömlek 😀

|
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
"A SkySport24 sporttelevízió egyenesen azt kérdezte, hogyan lesz Szerbia az EU tagja, ha még szurkolóit sem tudja megnevelni." 😊Joci
Ivan, a retteget 😊 ...kiv leszek olaszok megkapják-e 3-0-al

off: nem küldünk egy derbyt vmikor?Divat
UG Iván 😂 😂

szerintem tuti megkapják,egyértelműen a vendégek balhéztak ok nélkül

15 30 körül gyere msnre tolunk egy kettőt 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
"A SkySport24 sporttelevízió egyenesen azt kérdezte, hogyan lesz Szerbia az EU tagja, ha még szurkolóit sem tudja megnevelni." 😊Joci
Ivan, a retteget 😊 ...kiv leszek olaszok megkapják-e 3-0-al

off: nem küldünk egy derbyt vmikor?

|
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
"A SkySport24 sporttelevízió egyenesen azt kérdezte, hogyan lesz Szerbia az EU tagja, ha még szurkolóit sem tudja megnevelni." 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
drága miniszterelnök úr:

- Mi a véleménye arról, hogy a korábban pártatlannak vélt Csányi Sándor ön mellett ugrált a Videoton egyenlítő gólját követően a két csapat egymás elleni mérkőzésén?

- Pedig én meg azt hittem, hogy Csányi Fradi szurkoló…

😂 😊


pedig szép lenne Messi kék-feketébe 😛

|
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
friss, hogy az Angol szovetseg jovahagyta a Pool eladasat, igy mehet a NESV tranzakcio

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
két dolgot emelnék ki, ha jól tévedek még nem volt téma.

az egyik, hogy még az egyenlítő gól előtt volt egy jelenet, ahol (ha jól emlékszem) laczkó akadályozta a labda megjátszásában juhászt, aki első lendületből majdnem agyonütötte a debrecenit, de legalábbis lökdöste és gondolom (remélem) elküldte az anyjába is. jó volt látni hogy végre vkinek elege van a 25 év oboából és magából kikelve harcol azért h egyszer végre bírjuk ki a végét. kár h pont ők hibáztak a gól előtt. de ez a gyilkos ösztön ez nagyon kell.

a másik meg, hogy - bár most csak a második félidőt láttam - elmondható, hogy a helyzetkihasználásunk egészen jó. san marino ellen nyilván (bár korábban nem volt annyira nyilván), de a finnek ellen kb 3 komoly helyzetünk volt a 2. játékrészben, és abból 2 gól. csendben teszem hozzá, hogy 3-tól megfosztottak minket, illtve szalai helyzete a végén se volt éppen bűnrossz megoldás. ha tényleg szeretnénk vmit, akkor kulcs lesz, hogy azt a néhány helyzetet ami alakul egy meccsen ne a nézőtérre vagy a szögletzászlóra rúgjuk.

szóval két apróság ami hosszú évek óta nem volt jellemző, de ha tényleg akarunk vmit akkor teljesen alap. reméljük nem csak 2 meccsre szólt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
http://www.pepsifoci.hu/node/76132

de kurva rondán állna ez a mez Messin 😂

több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 692 — Illegális gyakorló
Nyilván nem szabad elszállni ettől, sőt. De végre idegenben vertünk egy fölöttünk lévő kalapból húzott ellenfelet igazi téttel bíró találkozón (a dán meccs épp ezért számomra nem számít), erre ezer éve nem volt példa. Ráadásul végre mi jöttünk ki jól az adok-kapokból, ez is hatalmas pozitívum.

Az nso-n írta kommentekben valaki, hogy ilyen a foci: ha nem intik be a "lest", akkor 2-0 ide, sima. Ha Litmanen bevágja 1-1-nél, akkor megint szopunk. Így meg nyertünk.

De ennyi és nem több. A két holland meccs sajnos sima, Moldova pedig kőkemény lesz idegenben és a finnek is jönnek még. De végre csapjuk meg a svédeket itthon, könyörgöm 😊

Viszont azt a dumát nem akarom többet hallani, hogy "erre lehet építeni". 20 éve mást sem csinálunk, csak "alapozunk", már rég állnia kellene a falaknak.

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 442 — Saturday Night Lights
Jó jó, középszer, meg tudjuk hol a helyünk, de azért ezt nem lehet elégszer visszanézni: http://www.youtube.com/watch?v=NwyRNEATGpU

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 167 — capitaine du château de Vienne 1487
nem erről van szó... de a Moldova-San Marino-Finnország trióból egyik sem világverő csapat, és még finoman fogalmaztam...
csak a tököm kivan hogy ilyenkor jön a sok hype, amikor meg a papírforma alapján simán, és amúgy is megérdemelten szopunk a svédektől, akkor azon siránkozunk hogy jajj de szarok vagyunk... valami átmenet kéne a kettő között, csak hát mi magyarok vagy a mennyben vagy a pokolban vagyunk...eaglesmcnabb
Nagyjából egyetértek veled, csak ezzel a "mi magyarok"-osással nem értek egyet. Szerintem mindenhol őszintén örül a nagy többség egy győzelem esetén, főleg ha egy papíron nálunk erősebb vagy legalább nem gyengébb csapatot idegenben legyőzünk. Lehet akárhogy csűrni-csavarni, de ez igenis egy siker a mai magyar focinak. És ennek nem tudom, hogy miért nem örülhetünk.F.Schleck
pontosan. szerintem is nagy szó a finnek legyőzése idegenben.
mert ők egy többre tartott csapat.

nekem 1 gondom van, hogy most tavaszig olyan hype-ot várok, hogy azt még akkor se lehetne felülmúlni ha vernénk a svédeket. tehát ennél jobban már nem lehet nyomni a válogatott sikerét, mint ami most megy.

2001-ben 2 meccset játszottunk a téli pihenő előtt.
EB döntős olaszokkal 2-2, aztán Litvániában nyertünk 6-1-re.
Mindenki megmondta, a világ császárai vagyunk.
Első tavaszi eredmény: Litvánia itthon, 1-1, Selejtezőbeli végső helyezés 4.
Szóval csak óvatosan a mellénnyel.Höri
azta három szivmelengető hónapot is sajnálod a szeginembertől TEEEEEEEE
hogy addig aztálmodja hogy a szarosgyatyában szopattya a világot széjje

réalitty pedig a számok nélkül - kétszer letérdelünk hollandia elé szépen, és a svéd meccs lesz a döntő - de ennyi szopás után kijárna nekünk egy kis mák. vagy kibaszott szerencsénk lesz és a finnek lerendezik helyettünk.
akkor megvan a második hely. ISTENCSÁSZÁRSÁG. megkapjuk mongyuk Montenegrót vagy Szerbiát és oboázunk tovább, tovább, tovább........


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hogy őszinte legyek, Egervári szerintem bullshitelt a bátran támadtunk dumával a meccs után. A 91-92. perc körül is labdát szerzett valaki, Elek is sprintelt fel, ám a kezdőkörig se jutott el, mikor oldalról beüvöltött valaki, hogy "Ácsi!" és behúzta a kéziféket.

Egyszerűen a finnek annyira kitámadtak, hogy rengeteg helyünk volt és gyorsabbak voltunk a lomha védőiknél.marci
na ja, nem véletlen Vili jött be a kapott gól utánHöri
azért azt elismerhetjük hogy ilyenkor eddig általában megszálltuk a kapunk előterét és kihúzzuk az Xet jobb esetben, itt meg 5en kontráztunk... koman klasszis teljesítményt nyújtott, kezd felnőni a feladathoz, legközelebb is csereként kéne játszatni, szvsz ha kezdő nem jön ki így belőle ez a játék.
Nem magasztalom Egervárit de itt legalább lehetett érezni hogy belenyúl pozitívan a meccsbe bár a pintért én egy ilyen kiélezett találkozón nem küldtem volna pályára.davemayer
nyilván úgy is fel lehet fogni, hogy jó csere volt Koman, meg úgy is, hogy el volt baszva a kezdő11.

ez örök téma.

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Kezeljük helyén ezt a 2-1-es (megsüvegelendő) győzelmet, de könyörgöm,ne szálljunk el. Én tudom hol a helyünk. A mostani erőviszonyokat figyelembe véve a 3. hely a cél. Simán elérhető, csak tegyék oda magukat. De ha most itt istenítés lesz...akkor már most borítékolom a 4-5. helyet...komolyan.

Szép volt, jó volt, csak így tovább, a megkezdett úton! Gratulálok fiúk!JC6
Ezzel egyetértek, bár elég triviális dolog.

Viszont azokat, akik szerint qmannal kibaszottul nagy siker volt az, h albániát és máltát megelőztük, Egervárit viszont felalá szopatják, (csak indokot nem találtak még eddig...) azokat nem értem. Benne van h csak 4.-5.-ek leszünk, de akkor is ott van a fejlődés lehetősége, mert ez egy fiatal csapat. Ha támadó játékos nélkül állunk ki, akkor mindegy kik vannak a keretben nem nyerhetünk, Egervárival legalább a lehetőség meg van rá. A megkezdett út az jó, kérdés meddig vezet. Én most kivételesen optimista vagyok és azt mondom, meglesz az a 3. hely...

Ja és magyarok vagyunk, szóval hinnünk kell a jó szereplésben, ha meg nem jön össze a nagy várakozás ellenére, az meg igazán magyaros lenne. Sőt pontosan ezt jelenti magyarnak lenni. 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 535 — "Grammar maci"
Koemannal ezt a meccset soha nem nyertük volna meg.
El tudod képzelni hogy az a noob támadni küldi őket a hosszabbításban? Nem hiszem...
Nem véletlen hogy mindenhonnan elküldték eddig ahol tevékenykedett.davemayer
Hogy őszinte legyek, Egervári szerintem bullshitelt a bátran támadtunk dumával a meccs után. A 91-92. perc körül is labdát szerzett valaki, Elek is sprintelt fel, ám a kezdőkörig se jutott el, mikor oldalról beüvöltött valaki, hogy "Ácsi!" és behúzta a kéziféket.

Egyszerűen a finnek annyira kitámadtak, hogy rengeteg helyünk volt és gyorsabbak voltunk a lomha védőiknél.marci
na ja, nem véletlen Vili jött be a kapott gól utánHöri
azért azt elismerhetjük hogy ilyenkor eddig általában megszálltuk a kapunk előterét és kihúzzuk az Xet jobb esetben, itt meg 5en kontráztunk... koman klasszis teljesítményt nyújtott, kezd felnőni a feladathoz, legközelebb is csereként kéne játszatni, szvsz ha kezdő nem jön ki így belőle ez a játék.
Nem magasztalom Egervárit de itt legalább lehetett érezni hogy belenyúl pozitívan a meccsbe bár a pintért én egy ilyen kiélezett találkozón nem küldtem volna pályára.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Moldova, San Marino, Finnország
Hozzuk a kötelezőket mint Qman-nal.Sinisa
Koemannal ezt a meccset soha nem nyertük volna meg.
El tudod képzelni hogy az a noob támadni küldi őket a hosszabbításban? Nem hiszem...
Nem véletlen hogy mindenhonnan elküldték eddig ahol tevékenykedett.davemayer
Hogy őszinte legyek, Egervári szerintem bullshitelt a bátran támadtunk dumával a meccs után. A 91-92. perc körül is labdát szerzett valaki, Elek is sprintelt fel, ám a kezdőkörig se jutott el, mikor oldalról beüvöltött valaki, hogy "Ácsi!" és behúzta a kéziféket.

Egyszerűen a finnek annyira kitámadtak, hogy rengeteg helyünk volt és gyorsabbak voltunk a lomha védőiknél.marci
na ja, nem véletlen Vili jött be a kapott gól után

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Moldova, San Marino, Finnország
Hozzuk a kötelezőket mint Qman-nal.Sinisa
Koemannal ezt a meccset soha nem nyertük volna meg.
El tudod képzelni hogy az a noob támadni küldi őket a hosszabbításban? Nem hiszem...
Nem véletlen hogy mindenhonnan elküldték eddig ahol tevékenykedett.davemayer
Hogy őszinte legyek, Egervári szerintem bullshitelt a bátran támadtunk dumával a meccs után. A 91-92. perc körül is labdát szerzett valaki, Elek is sprintelt fel, ám a kezdőkörig se jutott el, mikor oldalról beüvöltött valaki, hogy "Ácsi!" és behúzta a kéziféket.

Egyszerűen a finnek annyira kitámadtak, hogy rengeteg helyünk volt és gyorsabbak voltunk a lomha védőiknél.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 535 — "Grammar maci"
Moldova, San Marino, Finnország
Hozzuk a kötelezőket mint Qman-nal.Sinisa
Koemannal ezt a meccset soha nem nyertük volna meg.
El tudod képzelni hogy az a noob támadni küldi őket a hosszabbításban? Nem hiszem...
Nem véletlen hogy mindenhonnan elküldték eddig ahol tevékenykedett.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kezeljük helyén ezt a 2-1-es (megsüvegelendő) győzelmet, de könyörgöm,ne szálljunk el. Én tudom hol a helyünk. A mostani erőviszonyokat figyelembe véve a 3. hely a cél. Simán elérhető, csak tegyék oda magukat. De ha most itt istenítés lesz...akkor már most borítékolom a 4-5. helyet...komolyan.

Szép volt, jó volt, csak így tovább, a megkezdett úton! Gratulálok fiúk!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
a tótok 1-1et játszottak,nem is ez a lényeg hanem a gólszerzőjük neve Durica,ez a legendás 11-es bevágó Durica? 😀Joci
Nem tudom mennyire komoly a kérdés, de ő a spartak moskvás Jan Durica.
Közben amíg a szerbek balhéznak, Montenegró tényleg halad a legalább pótselejtező felé. Most éppen Angliával játszottak döntetlent idegenben.

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
végül 4-1re kaptak ki a svédek

a tótok 1-1et játszottak,nem is ez a lényeg hanem a gólszerzőjük neve Durica,ez a legendás 11-es bevágó Durica? 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Lökött izlandiak 😀 http://www.youtube.com/watch?v=KD49mZiyJYQ&feature=player_embeddedBleedingGreen
vóóótmááá, és azóta csomó hasonlóan vicces gólörömük 😛

|
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Lökött izlandiak 😀 http://www.youtube.com/watch?v=KD49mZiyJYQ&feature=player_embedded