Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Többet vártam a Realtól. Most simán betudnának rámolni 2-3 gólt, ha nagyon akarnának.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Ezért a másodikért nem adtam volna sárgát...
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Omg, de buta ez a colos. Így nem nagyon fog bejönni a fogadásom, hogy a real max 1-gyel nyer.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
nah, ki is esett a Spurs, hála Crouchnak
farok

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
A Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága az FTC–Újpest mérkőzésen történt rendezési hiányosságok, valamint a hazai és a vendégszurkolók rendzavarásai miatt az FTC-t – mint visszaesőt – 500 000 forint, az Újpestet 100 000 forint pénzbüntetés megfizetésére kötelezte – adta hírül az MLSZ honlapja.

bravó mlsz!csak a szokásos

az viszont tetszik ahogyan reagáltunk az úttest közleményére 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Inter bekezdett 😀kristof
real meccs meg még el sem kezdődött 😀braxa88
azért itt se kellett sokáig várni 😊
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Inter bekezdett 😀kristof
real meccs meg még el sem kezdődött 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Inter bekezdett 😀
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Nekem csak ezzel az eltiltással az a bajom, amikor pont Drogba fuckozott a kamerába, ő ezért nem kapott semmit az FAtől. Mondjuk most megkapja a Wigan ellenit. Lehet ez is benne van.tüsi91
Én is a City-meccs miatt sajnálom igazán, a Fulhamet - már csak az ősszel történtek miatt is - ütni kell otthon.

Kíváncsi vagyok, Rooney 'fuck'-olós esetének parodizálása során mik születnek majd...
http://www.youtube.com/watch?v=xJvGE7Vvd4M

Szerk.: Rooney fellebbez; azt mondják, akár még egy meccset (Newcastle ellen idegenben) is kaphat (aztán majd szép lassan eljutunk az Arsenal elleni rangadóig...).
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Rooney tegnapi "érzelemkitörése" miatt vizsgálatot indít az FA. Nem akarok vészjósló lenni, de Drogbát hasonló eset miatt tiltotta el az UEFA a 2009-es BL-elődöntő emlékezetes visszavágója után... :/ (mellesleg Rooney-nak volt az a vitatott esete a Wigan elleni meccsen is)vassadi
Szerintem ezért nem szabadna eltiltani. Ha eltiltják akkor abban már benne lesz a Wigan elleni is. Drogba eset teljesen más volt, akkor ő a játékvezetőt élesen kritizálta, Rooney pedig csak boldog volt, kicsit felszabadult...Duff
Nekem csak ezzel az eltiltással az a bajom, amikor pont Drogba fuckozott a kamerába, ő ezért nem kapott semmit az FAtől. Mondjuk most megkapja a Wigan ellenit. Lehet ez is benne van.

Nyílván nem szép/kulturált dolog ez, de egy 0-2ről megfordított meccsen előfordulhat ilyen szvsz. Ettől függetlneül megint ökör volt, ezt sohasem fogja kinőni. Fulham elleni nem lehet gond, a másikon meg a szezon egyik legfontosabb meccsét (nekem fontosabb, mint a holnapi pl, és a kinti drukkereknek is legalább egál a fontossági mércén) nélküle is megkell nyerni. Ilyen jellemtelen, undorító brigád még a Chelsea sem volt soha, sőőőt.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Csak a Tottenham!!! 😀JC6
Jaja, remélem is, hogy szép eredményt érnek el ma este, hogy aztán sima győzelem legyen a White Hart Lane-en. 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Csak a Tottenham!!! 😀
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Mondjuk azért úgy gondolom, mi jobban megérdemeljük, mint a Napoli, de tény, hogy az se semmi, amit ők művelnek, főleg Cavani. Félek is tőlük, totál esélytelenség nyugalmával játszhatják végig a bajnokságot, mondjuk ez megint csak egy egyéves tündöklés egy középcsapattól... :/
Cavanit meg már üldözi Mourinho. :/Stez
És az Inter még megy Nápolyba... 😛

Cavani tényleg óriási, remélem megnyeri az európai Aranycipőt C. Ronaldo és Messi előtt.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
már kezdtük azt hinni, h detoxba kerültél... 😊Divat
Hát 3 napig éjjel-nappal vedeltem is.. 😀
Csak nem igazán volt időm az eredménnyel és a meccsel foglalkozni. :/
De Leo azért alkotott és jól beégett, úgy látom. 😀
De még mindig csak 5 pont, ráadásul fosom a Nápolytól is, úgyhogy nem lettem azért nyugodtabb.. 😊 De fontos lépés a scudetto felé.Stez
nem dőlt még ez el, eredmény kényszer rajtatok, és télleg bármi lehet, Napoli érdemelné amúgy... 😛Divat
Így van.
Mondjuk azért úgy gondolom, mi jobban megérdemeljük, mint a Napoli, de tény, hogy az se semmi, amit ők művelnek, főleg Cavani. Félek is tőlük, totál esélytelenség nyugalmával játszhatják végig a bajnokságot, mondjuk ez megint csak egy egyéves tündöklés egy középcsapattól... :/
Cavanit meg már üldözi Mourinho. :/

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
De jó, hogy elutaztam 3 napra..
Nem láthattam az Inter-verést 😕
De úgy látom, Prince megint király volt :cool:Stez
már kezdtük azt hinni, h detoxba kerültél... 😊Divat
Hát 3 napig éjjel-nappal vedeltem is.. 😀
Csak nem igazán volt időm az eredménnyel és a meccsel foglalkozni. :/
De Leo azért alkotott és jól beégett, úgy látom. 😀
De még mindig csak 5 pont, ráadásul fosom a Nápolytól is, úgyhogy nem lettem azért nyugodtabb.. 😊 De fontos lépés a scudetto felé.Stez
nem dőlt még ez el, eredmény kényszer rajtatok, és télleg bármi lehet, Napoli érdemelné amúgy... 😛

|
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
De jó, hogy elutaztam 3 napra..
Nem láthattam az Inter-verést 😕
De úgy látom, Prince megint király volt :cool:Stez
már kezdtük azt hinni, h detoxba kerültél... 😊Divat
Hát 3 napig éjjel-nappal vedeltem is.. 😀
Csak nem igazán volt időm az eredménnyel és a meccsel foglalkozni. :/
De Leo azért alkotott és jól beégett, úgy látom. 😀
De még mindig csak 5 pont, ráadásul fosom a Nápolytól is, úgyhogy nem lettem azért nyugodtabb.. 😊 De fontos lépés a scudetto felé.

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
De jó, hogy elutaztam 3 napra..
Nem láthattam az Inter-verést 😕
De úgy látom, Prince megint király volt :cool:Stez
már kezdtük azt hinni, h detoxba kerültél... 😊

|
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Mexés fél évre hello. 😕
talán így több esély van rá, hogy marad, plusz az új tulaj is számít rá.
Gyógyulj Tátá!


JT Daniels fan
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Az összefoglaló a Rapids hétvégi remek sikeréről:

http://denversports.blog.hu/2011/04/05/rapids_ujabb_biztos_diadalmenet

Illetve Folan első gólját jelölték a 'Goal of the Week'-versenyben, eddig minden héten volt coloradói találat jelölve, de az elnyomás miatt egyszer sem nyerhettünk, és nyilván most is véletlen a NYRB-os köcsöggyerek sótlan ziccergólja lesz az első. Azért nyomjatok Folan-re. 😛
http://www.mlssoccer.com/att-goal-week


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
De jó, hogy elutaztam 3 napra..
Nem láthattam az Inter-verést 😕
De úgy látom, Prince megint király volt :cool:

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/ujpest-bocsanatkerest-kovetelnek-a-lila-majom-miatt-a-fraditol-2071661/

inkább megköszönnék hogy újra ki lett téve a majom úrfi,adtunk nekik +1 embert a maki táborukba 😀

knézy is megmondta 😛Joci
😂 😂

én is most olvastam, és gyanítom, kevésbé zavarná őket, ha ez egy ute-Fradin történik, fordított előjellel. vagy ha nem kapnak ki.

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/ujpest-bocsanatkerest-kovetelnek-a-lila-majom-miatt-a-fraditol-2071661/

inkább megköszönnék hogy újra ki lett téve a majom úrfi,adtunk nekik +1 embert a maki táborukba 😀

knézy is megmondta 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
hmm, érdekes. na mindig tanul valamit az ember. ademajom jutott még hirtelen eszembe aki szintén nem felel meg a kritériumnak, bár azért egy kiskaput hagytak a szabályban. de ezek szerint a Rapidsos srác nem volt special talent.gabtsi
Lehet, hogy a VB-szereplésük környékén a togóiak 70-en belül voltak.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hmm, érdekes. na mindig tanul valamit az ember. ademajom jutott még hirtelen eszembe aki szintén nem felel meg a kritériumnak, bár azért egy kiskaput hagytak a szabályban. de ezek szerint a Rapidsos srác nem volt special talent.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Mindkettőtöknek igaza van:
In response to concerns that clubs were increasingly passing over young British players in favour of signing less-expensive foreign players, in 1999, the Home Office tightened its rules for granting work permits to players from countries outside of the European Union. Currently a non-EU player applying for the permit must have played for his country in at least 75 percent of its competitive 'A' team matches for which he was available for selection during the previous two years, and his country must have averaged at least 70th place in the official FIFA world rankings over the previous two years. If a player does not meet those criteria, the club wishing to sign him may appeal if they believe that he is a special talent and "able to contribute significantly to the development of the game at the top level in the UK."