Soccer

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 708 — Illegális gyakorló
Dzsudzsáknak kb annyi köze volt ahhoz a gólhoz, mint nekem... 😀 Tarkón rúgták a labdával és kész 😀

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 153 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Dzsudzsák gól, Koman gól, Juhász gól, erős nap volt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 086
Egy sakkmérkőzésen nagyobb iram és izgalom van, mint ezen a Napoli-Liverpool meccsen. 😕Mikey
Valami kisebb elemzés a meccsről? Mert edzés miatt mindig lemaradok.kristóf17
Ami tény, hogy ez a mai B-csapat kb. alázatosabban tud játszani, mint a "kezdők". Sokkal inkább odateszik magukat.
Ngog elég egyedül volt elöl, egy helyzete volt, amikor szépen lefordult a védőjéről, de pechére egy másik blokkolta a lövését.
Spearing szépen szűrt és osztogatott. Shelvey is bátran játszott, simán jobb volt, mint Gerrard szokott lenni hasonló szerepkörben.
Kelly hibázgatott, de nagy gond nem lett belőle.
Poulsen, Konchesky és Carragher fos volt megint, szerencsére félidőben le kellett cserélni Carrát, és Kyrgiakosszal mindjárt biztosabb volt a hátsú négyes. Főleg, miután beállt Aurélio is Konchesky helyére.
Összességében a csapat támadójátéka megint kritikán aluli volt, de most legalább nem voltunk beszorítva úgy, ahogy a WBA, Sunderland-féle meccseken... Tipikus csoportkörös 3. meccs volt, egyik csapat sem hajtotta szét magát, mindenki örült a maga 1 pontjának.

Kb. ennyi. Nem sok biztató, ha a szokásos 9-es kezdés lett volna, tuti bealszom félidőben...
több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 422 — Colts fan
Egy sakkmérkőzésen nagyobb iram és izgalom van, mint ezen a Napoli-Liverpool meccsen. 😕Mikey
Valami kisebb elemzés a meccsről? Mert edzés miatt mindig lemaradok.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 582 — "Grammar maci"
1-1. ez gyors volt 😀shawnka
ha jól emlékszem tavaly is vezettek a Fiorentina ellen... aztán mi lett belőle...eaglesmcnabb
bunda? 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 086
Egy sakkmérkőzésen nagyobb iram és izgalom van, mint ezen a Napoli-Liverpool meccsen. 😕
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 159 — Tyrone Creek
2-1 oda 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 584 — TODDHERREMANS79
1-1. ez gyors volt 😀shawnka
ha jól emlékszem tavaly is vezettek a Fiorentina ellen... aztán mi lett belőle...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 159 — Tyrone Creek
1-1. ez gyors volt 😀
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 086
hát igen... a Maffia 😂eaglesmcnabb
Az attól függ. Maffia akkor lesz, ha nyer a Pool, akkor az angolokat hazafelé menet lehet baleset éri. 😀Stez
nyer a pool 😀miilann
Jah, jó vicc. 😊

Nem szeretem, amikor idegenben játszik a csapat európai kupameccset. Mert a hangulat tuti szar, és általában a meccs is. :/
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 159 — Tyrone Creek
Vezet a Debrecen 😂
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 391 — Eagles fan
Nem baj az. 😀
Addig örülj, amíg nem kezdenek el mindenféle baromságot bedobálni a pályára, mert szokásuk.Stez
hát igen... a Maffia 😂eaglesmcnabb
Az attól függ. Maffia akkor lesz, ha nyer a Pool, akkor az angolokat hazafelé menet lehet baleset éri. 😀Stez
nyer a pool 😀

child please!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az camorra amit mondani akartok
maffia sziciliaban van
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Elmondani nem tudom, mennyire idegesítő, hogy a nápolyi szurkolók mást sem tudnak, csak fütyülni, ha a Liverpoolnál van a labda. :rolleyes:Mikey
Nem baj az. 😀
Addig örülj, amíg nem kezdenek el mindenféle baromságot bedobálni a pályára, mert szokásuk.Stez
hát igen... a Maffia 😂eaglesmcnabb
Az attól függ. Maffia akkor lesz, ha nyer a Pool, akkor az angolokat hazafelé menet lehet baleset éri. 😀

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 584 — TODDHERREMANS79
Elmondani nem tudom, mennyire idegesítő, hogy a nápolyi szurkolók mást sem tudnak, csak fütyülni, ha a Liverpoolnál van a labda. :rolleyes:Mikey
Nem baj az. 😀
Addig örülj, amíg nem kezdenek el mindenféle baromságot bedobálni a pályára, mert szokásuk.Stez
hát igen... a Maffia 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Elmondani nem tudom, mennyire idegesítő, hogy a nápolyi szurkolók mást sem tudnak, csak fütyülni, ha a Liverpoolnál van a labda. :rolleyes:Mikey
Nem baj az. 😀
Addig örülj, amíg nem kezdenek el mindenféle baromságot bedobálni a pályára, mert szokásuk.

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 086
Elmondani nem tudom, mennyire idegesítő, hogy a nápolyi szurkolók mást sem tudnak, csak fütyülni, ha a Liverpoolnál van a labda. :rolleyes:
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Állítólag de.

De lényegében mindegy. Álljanak ki ököl az ököl ellen, de ne késeljenek. Míg az előbbi fair dolog, addig utóbbi szimplán cigánykodás.Mikey
ebben egyetértünk, bár én azt sem értettem soha, miért jó poén az ellenfél szurkolóit ütni. és persze, én is sajnálom, akit megkéseltek, ne érts félre

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 086
Állítólag de.

De lényegében mindegy. Álljanak ki ököl az ököl ellen, de ne késeljenek. Míg az előbbi fair dolog, addig utóbbi szimplán cigánykodás.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ahogy olvasom, két Liverpool szurkolót megkéseltek olasz ultrák Nápolyban.

Na most erről meg is van a nem túl nyomdaképes véleményem, de tekintve, hogy akadnak itt olasz focit is szerető szurkerek, így inkább nem írom le.Mikey
nem hinném, hogy ez olasz foci, vagy nem olasz foci kérdése. mindkét csapatnak van egy elég szélsőséges tábora, valószínűleg nem ártatlan kisfiúkat késeltek meg ott. biztos vagyok benne, hogy Angliában fordítva történt volna 😉

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 086
Ahogy olvasom, két Liverpool szurkolót megkéseltek olasz ultrák Nápolyban.

Na most erről meg is van a nem túl nyomdaképes véleményem, de tekintve, hogy akadnak itt olasz focit is szerető szurkerek, így inkább nem írom le.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tök jó, Bale is egy éve a célkeresztünkben van, de folyton pöcsölünk, aztán sikeresen hozza az ilyen meccseit, az egy dolog, hogy az ára az egekbe szökik, de jövőre már a fél világ őt fogja üldözni rajtunk kívül. Újabb gratuláció a zsicinek és a kopasznak.

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Raúl a 15. különböző BL szezonban szerzett gólt, ez rekord, valamint duplájával 69. gólját szerezte az európai kupaporondon, amivel beérte Gerd Müllert. /*Igazából én eddig azt hittem, h a 67 már csúcsdöntés volt...*/.Black_Adder
a BL-ben volt csúcstartó, az európai kupaporondon majd idén lesz 😊 és ez az ember nem volt soha aranylabdás...hihetetlen...eaglesmcnabb
BL-ben már régebb óta csúcstartó volt, csak úgy rémlett h tavaly a 67tel egész erurópában az lett, de nem számít, idén meg lesz neki, csak az zavar, h nem Real mezben. Brrr, hideg ráz ha belegondolok...
Aranylabdás sajnos nem is lesz, ráadásul pont owen kapta helyette. Hát...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 584 — TODDHERREMANS79
Raúl a 15. különböző BL szezonban szerzett gólt, ez rekord, valamint duplájával 69. gólját szerezte az európai kupaporondon, amivel beérte Gerd Müllert. /*Igazából én eddig azt hittem, h a 67 már csúcsdöntés volt...*/.Black_Adder
a BL-ben volt csúcstartó, az európai kupaporondon majd idén lesz 😊 és ez az ember nem volt soha aranylabdás...hihetetlen...

szerk.: amúgy nem értem egy ember miatt hogy lehet nem drukkolni egy csapatnak... Beckham érkezésénél voltam így, de aztán hihetetlen módon megszerettem az angolt, és rájöttem hogy egy klub, amelynek múltja, és hagyománya van nem érdemli meg, hogy 1 ember miatt elpártoljak tőle...
Perezt lehet utálni, de ebben a világban ahol klubok tucatjai kerülnek csődközelbe a Real él és virul, (Laporta is mit csinált barcelonában undorító)... nem is beszélve arról hogy perez csak a szurkolók kívánságait teljesíti, idén végre rájött hogy volt minden csak normális edzőnk nem volt del Bosque óta. (egyetlen hibája szvsz hogy anno elküldte őt)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 171 — capitaine du château de Vienne 1487
Rosszul emlékszem, h ronaldo-t bírtad? Csak mert a barca-real, inter-milan, flamengo-corinthians párosok külön-külön is durvák lennének, együtt a hárommal meg más nem is 'büszkélkedhet'. /*mégha a flamengoban csak edzet, pályára nem lépett akkor is*/Black_Adder
jól emlékszel... csak az rám nem volt hatással, Ronaldot amikor megszerettem, már Milánóban rúgta a bőrt, de pl. Kenny Miller esete más, nagyon szerettem azt a Celticet, vele az élen, szar volt pár év múlva a Rangersben látni...
+Ronaldonak amikor a Milanba ment nem volt nagyon más választása, Mcnabb esetére tudom hasonlítani, ha ugyanolyan magas szinten akarta folytatni a pályafutását, akkor ez az egy opció volt... ja és érdekes módon Figot is bírtam, pedig ott is megvan a Real-Barca ellentét... ilyen szempontból nálam Eto'o a legalja, a Realban lett belőle valaki, aztán tudjuk mennyire utálja mégis őket...eaglesmcnabb
Egy senki volt a Reálban esélye nem volt MAllorcában lett valaki.Blevi
ottapont. KúperÚr!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak