Soccer

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Akkor csak az eredményt szokták odaírni vagy azt hogy lapzárta után fejeződött be. Itt még írtak is róla. Nem vagyok egyik oldalon se csak ez feltűnt.Matthew99
Holnap lesz róla szó tuti. 22:00 órás meccs volt; általában ha nem a két nagy közül játszuik valamelyik- ez sokszor automatikus lapzárta után. Most betették. Holnap meg majd CR is megkapja a maga kis dicshimnuszát.iktriad
Nem, 8-tól játszott tegnap a Real. Szerintem csak szimplán megírták már a Messiset és nem akarták átvariálni.

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 410 — Invisible man
Akkor csak az eredményt szokták odaírni vagy azt hogy lapzárta után fejeződött be. Itt még írtak is róla. Nem vagyok egyik oldalon se csak ez feltűnt.Matthew99
Holnap lesz róla szó tuti. 22:00 órás meccs volt; általában ha nem a két nagy közül játszuik valamelyik- ez sokszor automatikus lapzárta után. Most betették. Holnap meg majd CR is megkapja a maga kis dicshimnuszát.iktriad
Lehet.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 233 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akkor csak az eredményt szokták odaírni vagy azt hogy lapzárta után fejeződött be. Itt még írtak is róla. Nem vagyok egyik oldalon se csak ez feltűnt.Matthew99
Holnap lesz róla szó tuti. 22:00 órás meccs volt; általában ha nem a két nagy közül játszuik valamelyik- ez sokszor automatikus lapzárta után. Most betették. Holnap meg majd CR is megkapja a maga kis dicshimnuszát.
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 410 — Invisible man
Akkor csak az eredményt szokták odaírni vagy azt hogy lapzárta után fejeződött be. Itt még írtak is róla. Nem vagyok egyik oldalon se csak ez feltűnt.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 233 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az milyen, hogy a mai NS fél oldalon foglalkozik azzal, hogy Messi két gólt rúgott és milyen jó formában van. Mellette egy sávban meg lazán elintézi CR 4 gólját. Hát nem tudom...Matthew99
Lapzárta esetleg?
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 410 — Invisible man
Az milyen, hogy a mai NS fél oldalon foglalkozik azzal, hogy Messi két gólt rúgott és milyen jó formában van. Mellette egy sávban meg lazán elintézi CR 4 gólját. Hát nem tudom...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ma éjjel Rocky Mountain Cup! Az alapszakasz utolsó fordulója lesz, és eldől, hogy melyik csapattal játszunk a rájátszás első körében: Columbus, LA, vagy NYRB - ebben a sorrendben szeretném kapni az ellenfelet.
TheMileHighCity
2-2 lett. Hihetetlen, 90 percen át lejátszottuk őket, végig támadtunk, igazi gálameccs volt, sokkal simább is lehetett volna, ha belőjjük a ziccereinket, de a 2-0-t semmi nem veszélyeztette. Aztán a hosszabbításban a kapusunk töketlenkedett, és blokkolták az előrelőtt labdáját, ami így a kapuba került, majd jött a szokásos kamu 11-es a nagynevű ellenfél javára réges rég az előrejelzett hosszabbítás lejárta után egy teljesen ártalmatlan, pontrúgásnál szokásos lökdösődésért. Így lett döntetlen. Végülis lehet jobban jártunk, mert a Galaxy helyett, így a Columbus-szal találkozunk a playoff-ban, de nyilván hiányérzetem van az újabb gyalázatos igazságtalanság miatt.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 730 — Amerikai sportok rajongója
Akkör jöhetnek lassan a véresszájú Mourinho ellenesek az unalmas, 1-0ra játsó defenzív szövegükkel lassan megint. 😛
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Jó, hogy így megy a madridnak. Így nagyobb heatbreaker lesz a classico elvesztése 😀szaba
Értem én, hogy kell a trash-talk és én is remélem, hogy ez lesz, de nehogy pofáraesés legyen a vége.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 137
Jó, hogy így megy a madridnak. Így nagyobb heatbreaker lesz a classico elvesztése 😀
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 391 — Eagles fan
nem gyenge a formája, de mondjuk ezt a 11est nem tom miért vele rugatták.MattMiller
mert ő a csapat 11es rúgója.miilann
azt én értem de ez számít 4:0nál?MattMiller
csak ugyanannyira mint 0-0nál

child please!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 596 — TODDHERREMANS79
nem gyenge a formája, de mondjuk ezt a 11est nem tom miért vele rugatták.MattMiller
mert ő a csapat 11es rúgója.miilann
azt én értem de ez számít 4:0nál?MattMiller
igen mert bejött Mehdi Lacen a VB fantasy csapatom sztárja és fordít 😂
méghogy CR önző, mekkora passzt adott má' Canalesnek...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
elmúlt 4 meccsén eddig 9 gól 5 gólpassz... de még ennek nincs vége 😊eaglesmcnabb
nem gyenge a formája, de mondjuk ezt a 11est nem tom miért vele rugatták.MattMiller
mert ő a csapat 11es rúgója.miilann
azt én értem de ez számít 4:0nál?

több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 391 — Eagles fan
4:0 😊
Ronaldo mennyit rúgott az utóbbi 5 meccsén?MattMiller
elmúlt 4 meccsén eddig 9 gól 5 gólpassz... de még ennek nincs vége 😊eaglesmcnabb
nem gyenge a formája, de mondjuk ezt a 11est nem tom miért vele rugatták.MattMiller
mert ő a csapat 11es rúgója.

child please!
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
4:0 😊
Ronaldo mennyit rúgott az utóbbi 5 meccsén?MattMiller
elmúlt 4 meccsén eddig 9 gól 5 gólpassz... de még ennek nincs vége 😊eaglesmcnabb
nem gyenge a formája, de mondjuk ezt a 11est nem tom miért vele rugatták.MattMiller
hogy gólkirály legyen


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
4:0 😊
Ronaldo mennyit rúgott az utóbbi 5 meccsén?MattMiller
elmúlt 4 meccsén eddig 9 gól 5 gólpassz... de még ennek nincs vége 😊eaglesmcnabb
nem gyenge a formája, de mondjuk ezt a 11est nem tom miért vele rugatták.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 596 — TODDHERREMANS79
4:0 😊
Ronaldo mennyit rúgott az utóbbi 5 meccsén?MattMiller
elmúlt 4 meccsén eddig 9 gól 5 gólpassz... de még ennek nincs vége 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Remélem Xavi addigra 100%-os lesz, mert nélküle forró lenne a pite...Sinisa
vele is az lesz... hidd el...eaglesmcnabb
Nagyon-nagyon forró 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
na berúgja Roni?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
4:0 😊
Ronaldo mennyit rúgott az utóbbi 5 meccsén?

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 596 — TODDHERREMANS79
15.perc 2:0 a Realnak 😊MattMiller
jaja telik a puttony a Bernabeuban is 27. perc 3-0... érdekes lesz majd az El Clasico, szerintem kicsit másabb lesz mint az elmúlt időszakban 😊eaglesmcnabb
Remélem Xavi addigra 100%-os lesz, mert nélküle forró lenne a pite...Sinisa
vele is az lesz... hidd el...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 796 — Gràcies Pep!
15.perc 2:0 a Realnak 😊MattMiller
jaja telik a puttony a Bernabeuban is 27. perc 3-0... érdekes lesz majd az El Clasico, szerintem kicsit másabb lesz mint az elmúlt időszakban 😊eaglesmcnabb
Remélem Xavi addigra 100%-os lesz, mert nélküle forró lenne a pite...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 596 — TODDHERREMANS79
15.perc 2:0 a Realnak 😊MattMiller
jaja telik a puttony a Bernabeuban is 27. perc 3-0... érdekes lesz majd az El Clasico, szerintem kicsit másabb lesz mint az elmúlt időszakban 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
15.perc 2:0 a Realnak 😊

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Mindenesetre ezt a Thiago-t tuti beraknám a szűkebb rotációba. Kreatív gyerek, ami mostanában hiánycikk Inin és Xavin kívül a középpályán...

Pep keveri a kártyákat, de lassan már a -z általa megcsócsált- zseniális keret sem menti meg.

Viszont ez a Farkas Norbi a sportközvetítés szégyene. Elhiszem hogy anyanyelven beszéli a spanyolt, de fogalmatlan, elfogult és semmi hangulatot nem csinál. Mai kedvencem (egy alig lassított, nem vonalban lévő kamerás ismétlésnél): "Villa egyértelműen lesen, millimétereken múlt"