Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
A vasas legnagyobb legendája Aranyos Imre. Pont! 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 188 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
És aki ősVasasos, az emlékszik még a😊 : valaha MO-on játszott legjobb orosz játékosra BEKOVBEKOV... SIRINBEKOV-ra 😊ozibozi
ő nem orosz volt, hanem tádzsik
több mint 11 éve
ozibozi New York Giants 21 722
És aki ősVasasos, az emlékszik még a😊 : valaha MO-on játszott legjobb orosz játékosra BEKOVBEKOV... SIRINBEKOV-ra 😊
több mint 11 éve
ozibozi New York Giants 21 722
És aki ősvasasos, az emlékszik még a "Gyerünk, gyerünk Angyalföld!" buzdításra - 14 bpm-el.
(Miközben Galaschek Peti épp ilyen sebességgel passzolt Jean Claude M'bembához - gólhelyzetben.)Sobri Jóska
de előtte volt egy halálos passz :
 mindenuruguay.blog.hu/2013/06/20/az_uruguayi_aki_magyarorszagon_jatszott
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 417 — #NoStress
És aki ősvasasos, az emlékszik még a "Gyerünk, gyerünk Angyalföld!" buzdításra - 14 bpm-el.
(Miközben Galaschek Peti épp ilyen sebességgel passzolt Jean Claude M'bembához - gólhelyzetben.)

több mint 11 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Klasszis, ha ótvarszar meccse van is eldönti a csapat javára simán 😀 Amúgy ja nagy mázlista, 7-8 éve a legjobb idehaza, aztán milyen sűrűn beválogatták 😀 Mondjuk Vass nála is jobb, aztán mehetett a vasasbaeaglesmcnabb
Addig Vasasozól(sunyi módon kisbetűvel), amíg megint helycsere lesz. Volt már ilyen, de a Vasasok érdekes módon nem libsiztek ennyire...ellenben ki nem???? (gratula) amúgy pont leszarom,csak már unalmas...ozibozi
nem direkt volt a kis betű, amúgy Vasas a másik kedvenc pesti csapatom, szóval ez ordas nagy öngól...
Elnézést hogy sajnálom hogy a kedvenc játékosomat sikerült száműzni a csapatból a másodosztályba... Ez inkább a saját csapatomra nézve kritika nem a Vasasra.eaglesmcnabb
bocsi, vlsz csak felfáztam a (paksi) meccsen... összekeveredtem 😊 +más a mobiltel. majd később a gép is...
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
Klasszis, ha ótvarszar meccse van is eldönti a csapat javára simán 😀 Amúgy ja nagy mázlista, 7-8 éve a legjobb idehaza, aztán milyen sűrűn beválogatták 😀 Mondjuk Vass nála is jobb, aztán mehetett a vasasbaeaglesmcnabb
Addig Vasasozól(sunyi módon kisbetűvel), amíg megint helycsere lesz. Volt már ilyen, de a Vasasok érdekes módon nem libsiztek ennyire...ellenben ki nem???? (gratula) amúgy pont leszarom,csak már unalmas...ozibozi
nem direkt volt a kis betű, amúgy Vasas a másik kedvenc pesti csapatom (főleg hogy mostmá énis angyalfődi gyerek vagyok, hajrá VASAS hajrá ark se!
szóval ez ordas nagy öngól, már bocsánat...
Elnézést hogy sajnálom hogy a kedvenc játékosomat sikerült száműzni a csapatból a másodosztályba... Ez inkább a saját csapatomra nézve kritika nem a Vasasra.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Kanta Józsi milyen egy mázlista fasz, kb megbotlott és úgy vitte be a 16-osba a lasztit. 😀 😀berger90
Klasszis, ha ótvarszar meccse van is eldönti a csapat javára simán 😀 Amúgy ja nagy mázlista, 7-8 éve a legjobb idehaza, aztán milyen sűrűn beválogatták 😀 Mondjuk Vass nála is jobb, aztán mehetett a vasasbaeaglesmcnabb
Addig Vasasozól(sunyi módon kisbetűvel tizensokadjára), amíg megint helycsere nem lesz. Volt már ilyen, de a Vasasok érdekes módon nem libsiztek ennyire (soha)...ellenben ki nem???? (gratula) amúgy pont leszarom,csak már unalmas, mert nem a Vasas az ellenség...(tízensokadjára sem)
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Prukner, mint szakértő a Dunán, bazmeg, nagyon röhögök 😀 😀 😀 értem, hogy Kokó nem ért rá... na de azért ezberger90
miért, mit mondott, amin nevetni kell? a játékot így is jobban érti mind elméleti, mind gyakorlati szinten nagyon sok embernél. az egyetlen baja, hogy nem alfahím típus, és a bundázóknak nem hajlandó a torkára lépni, amíg van bennük élet.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
Kanta Józsi milyen egy mázlista fasz, kb megbotlott és úgy vitte be a 16-osba a lasztit. 😀 😀berger90
Klasszis, ha ótvarszar meccse van is eldönti a csapat javára simán 😀 Amúgy ja nagy mázlista, 7-8 éve a legjobb idehaza, aztán milyen sűrűn beválogatták 😀 Mondjuk Vass nála is jobb, aztán mehetett a vasasba

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Prukner, mint szakértő a Dunán, bazmeg, nagyon röhögök 😀 😀 😀 értem, hogy Kokó nem ért rá... na de azért ezberger90
Nem tök mindegy melyik szagért? A kedvencem mikor az angol, spanyol, német bajnokik alatt osztják a pro licencüket.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
Prukner, mint szakértő a Dunán, bazmeg, nagyon röhögök 😀 😀 😀 értem, hogy Kokó nem ért rá... na de azért ez

Mindig jövőre
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
Kanta Józsi milyen egy mázlista fasz, kb megbotlott és úgy vitte be a 16-osba a lasztit. 😀 😀

Mindig jövőre
több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 29 061 — nabege2@yahoo.com
 www.origo.hu/sport/magyarfoci/20150225-igy-hasznaltak-ki-az-ujpestet-offshore-cegek-sotet-bizniszeiben.html
ilyeneket olvasva én mindig a szurkolókat sajnálom, akik szívvel-lélekkel kiállnak egy klubért
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
A Nemzetközi Labdarúgó Szövetség hivatalosan bejelentette, hogy az ország klimatikus viszonyai miatt Katar nem rendezheti meg a világbajnokság főpróbájának számító 2021-es Konföderációs Kupát. Azt viszont nem közölte, hogy a tornára hol kerül sor.origo
Ezek is aztán mindig eggyel magasabb szintre tudják emelni az önlejáratás művészetét. 😀

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kíváncsi leszek milyen büntetést kap a Feyenoord. Abban biztos vagyok, hogyha ugyanezt egy kelet-európai csapat csinálta volna, akkor őket azonnal kizárnák legalább egy évre minden európai kupasorozatból.

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
ez a bíró egyébként milyen indíttatásból adott egyből pirosat a Roma meccsén a holland csávónak egy sárga lapos szabálytalanságra?
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 024 — The Mathematician
az a vicc hogy az első félidő teljesen jó volt, csak jó pár ziccert kihagytunk
én nem lepődtem volna meg rajta, az lepett meg hogy mind a 4 brit gond nélkül bevágta az elején

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
nem Lovren hibája ez, még ha sokan rá is fogják kenniNegritis
Azért meglepődtem volna, ha Dejan barátunk belövi. 😀

Ilyen sz*r 120+ percet régen láttam. De legalább lehet a bajnokság 3. helyére és az FA Kupa-győzelemre figyelni, azok sokkal fontosabbak.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 936 — Patriots fan
Akkor lehet a bajnokságra koncentrálni, hogy valami jót is találjak a mai produkcióban.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 024 — The Mathematician
kell ez a hosszabbítás mint pattanás a seggre

nem Lovren hibája ez, még ha sokan rá is fogják kenni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 936 — Patriots fan
Ezt megérdemeltük. Ennyire "energiatakarékosan" nem szabad játszani.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 024 — The Mathematician
nincs olyan dolog ahol érdekel bármi amit Puzsér mond ...

az első félidő eddig nem rossz, de ki kéne használni a helyzeteinket
vékony jégen táncolunk, jó lenne gólt lőni

háát ezt benyeltük ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
de fázok tőle mert a fél kezdő nem utazott elNegritis
Egészen bámulatos nevetséges úgy a kezdő 11, mint a kispad. 😀
Nem lennék feltétlen csalódott, ha kiesne a csapat.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May