Soccer

40 feliratkozó

több mint 13 éve
ReCatalunya 7
jaj ne, mar megint Gyugyoek. 😕 :ozavi27
sztem inkább örülnöd kéne, hogy az Újpest teljesen mértékben a bajnokságra tud koncentrálni 😛Hurka
Szerintem meg inkább a kupára kéne, mert a bajnokságban max. egy "4.-10. hely egyikét" tűzhetik ki, ami ugye nem ér nemzetközi kupaindulást, a kupa-győzelem meg igen.

Hajrá Barça!
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
magyar kupa sorsolás

Baja/Videoton-Haladás
MTK-Győr
Kaposvár-Paks
Siófok-FTC
Lombard-Újpest
Vasas-ZTE
Eger-Honvéd
DVSC-KTEJoci
vissza kell vágni bajnoki vereségért Miljkovic góljaival 😊

|
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 731 — Amerikai sportok rajongója
Jogos!! :o
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 098 — 28-14
jaj ne, mar megint Gyugyoek. 😕 :ozavi27
sztem inkább örülnöd kéne, hogy az Újpest teljesen mértékben a bajnokságra tud koncentrálni 😛
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 731 — Amerikai sportok rajongója
jaj ne, mar megint Gyugyoek. 😕 :o
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
magyar kupa sorsolás

Baja/Videoton-Haladás
MTK-Győr
Kaposvár-Paks
Siófok-FTC
Lombard-Újpest
Vasas-ZTE
Eger-Honvéd
DVSC-KTE


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
1-0-ra győztünk Mastroeni góljával! 😊 Végig támadtuk az egész meccset, sokkal simább is lehetett volna. Remélem ez az előny is elég lesz a visszavágóra, amit jövő szombaton játszunk. Addig még most hétvégén a másik három párharcban lesznek meccsek: San Jose-New York, Seattle-LA, Dallas-Salt Lake.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Sneijder 2015 ezazzzzzz

|
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Pályára lépsz te is? 😀 Sok sikert! 😀 😀 😀JC6
Engem a visszavágóra tartogatnak, ha esetleg szükség lesz egy terrortámadásra. 😛TheMileHighCity
visszavágós a PO??kristof
Csak most, az első kör ilyen, a többi egy meccsen dől el.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 225 — Whoops, looks like something went wrong.
Pályára lépsz te is? 😀 Sok sikert! 😀 😀 😀JC6
Engem a visszavágóra tartogatnak, ha esetleg szükség lesz egy terrortámadásra. 😛TheMileHighCity
visszavágós a PO??kristof
MLS vaze 😛

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Pályára lépsz te is? 😀 Sok sikert! 😀 😀 😀JC6
Engem a visszavágóra tartogatnak, ha esetleg szükség lesz egy terrortámadásra. 😛TheMileHighCity
visszavágós a PO??
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ma kezdődik az MLS playoff! Rögtön az első napon mi játszunk a Crew ellen hazai pályán. Már nagyon komoly lázban vagyok, végre bejutottunk, és most nagyon erős a csapat, bízom benne, hogy minél tovább sikerül eljutnunk! 😊

Ismeretterjesztő, kedvcsináló beharangozó:
http://denversports.blog.hu/2010/10/28/mls_playoff_rapids_a_rajatszasbanTheMileHighCity
Pályára lépsz te is? 😀 Sok sikert! 😀 😀 😀JC6
Engem a visszavágóra tartogatnak, ha esetleg szükség lesz egy terrortámadásra. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 608 — TODDHERREMANS79
Mi a különbség Higuain és Benzema között? Az előbbi lő gólokat, utóbbi nem, és akkor se lőtt amikor megkapta rá az esélyt. Tavaly se, pedig akkor tényleg kapott esélyt és nem véletlenül nem szorította ki Higuaint a kezdőből +Előbbinek nem kéne börtönben ülnie 😛
Lasst én se értem, de eddig nincs gond a Real védelmével, úgyh ott se indokolt a váltásBlack_Adder
nem értem miért kell egyfolytában ezen a dolgon lovagolni... ha neked azt mondja valaki hogy elmúlt 18, és bőven többnek néz ki, akkor elkéred a személyiét?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Ma kezdődik az MLS playoff! Rögtön az első napon mi játszunk a Crew ellen hazai pályán. Már nagyon komoly lázban vagyok, végre bejutottunk, és most nagyon erős a csapat, bízom benne, hogy minél tovább sikerül eljutnunk! 😊

Ismeretterjesztő, kedvcsináló beharangozó:
http://denversports.blog.hu/2010/10/28/mls_playoff_rapids_a_rajatszasbanTheMileHighCity
Pályára lépsz te is? 😀 Sok sikert! 😀 😀 😀JC6
Nem, megbukott az alkohol teszten 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Benzema halott Murinho számára a Marca szerint
Adná az ég!Black_Adder
Csak egy kis szösszenet a meccs végi riportból:"a Madrid messze nem játszott abban a tempóban, amin teljesített az elmúlt hetekben, a középpályán kevés volt a mozgás, a csatárok pedig nem nagyon kaptak használható labdát"
Így elég nehéz is gólt szerezni főleg egy csatárnak,az is egy vicc,hogy nem meri betenni éles meccsen,hogy bizonyítson csak ilyen 5-10 percekre,gondolom kifúrja a köcsög majd őt is úgy ahogy Lasst :mad:JoeyPorter
hát ja... Higuain sem jobb egy fokkal se mint Benzema... Lassról meg no comment, kedvencem a mostani Realba, kétszer annyit fut mint bármelyik más játékos a kezdőben 😊eaglesmcnabb
Mi a különbség Higuain és Benzema között? Az előbbi lő gólokat, utóbbi nem, és akkor se lőtt amikor megkapta rá az esélyt. Tavaly se, pedig akkor tényleg kapott esélyt és nem véletlenül nem szorította ki Higuaint a kezdőből +Előbbinek nem kéne börtönben ülnie 😛
Lasst én se értem, de eddig nincs gond a Real védelmével, úgyh ott se indokolt a váltás

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ma kezdődik az MLS playoff! Rögtön az első napon mi játszunk a Crew ellen hazai pályán. Már nagyon komoly lázban vagyok, végre bejutottunk, és most nagyon erős a csapat, bízom benne, hogy minél tovább sikerül eljutnunk! 😊

Ismeretterjesztő, kedvcsináló beharangozó:
http://denversports.blog.hu/2010/10/28/mls_playoff_rapids_a_rajatszasbanTheMileHighCity
Pályára lépsz te is? 😀 Sok sikert! 😀 😀 😀
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ma kezdődik az MLS playoff! Rögtön az első napon mi játszunk a Crew ellen hazai pályán. Már nagyon komoly lázban vagyok, végre bejutottunk, és most nagyon erős a csapat, bízom benne, hogy minél tovább sikerül eljutnunk! 😊

Ismeretterjesztő, kedvcsináló beharangozó:
http://denversports.blog.hu/2010/10/28/mls_playoff_rapids_a_rajatszasban


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 608 — TODDHERREMANS79
Benzema halott Murinho számára a Marca szerint
Adná az ég!Black_Adder
Csak egy kis szösszenet a meccs végi riportból:"a Madrid messze nem játszott abban a tempóban, amin teljesített az elmúlt hetekben, a középpályán kevés volt a mozgás, a csatárok pedig nem nagyon kaptak használható labdát"
Így elég nehéz is gólt szerezni főleg egy csatárnak,az is egy vicc,hogy nem meri betenni éles meccsen,hogy bizonyítson csak ilyen 5-10 percekre,gondolom kifúrja a köcsög majd őt is úgy ahogy Lasst :mad:JoeyPorter
hát ja... Higuain sem jobb egy fokkal se mint Benzema... Lassról meg no comment, kedvencem a mostani Realba, kétszer annyit fut mint bármelyik más játékos a kezdőben 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 225 — Whoops, looks like something went wrong.
A Paul polipról filmet forgató kínai Hsziao Csiang szerint a 2010-es világbajnokság legnépszerűbb állata már két nappal a finálé előtt halott volt, és egy „dublőr” jósolta meg a spanyol válogatott győzelmét.

„A film forgatása során rengeteget nyomoztunk, és hatvan-hetven százalékos biztossággal állíthatom, hogy Paul már július kilencedikén halott volt, és a németek eltitkolták a halálhírét” – mondta Hsziao Csiang.

Mint beszámoltunk róla, az oberhauseni tropikárium vezetői a héten tudatták, hogy Paul elpusztult, és most cáfolták, hogy a polip már korábban halott lett volna.


😂 😂 😂
Bunda volt az egész!

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/het-spanyol-a-fifa-aranylabda-23-as-jeloltlistajan-2050261/

Nevetséges az aranylabda jelöltlistájaStez
ha nem Forlán nyer akkor szar az egész 😛konqueror
Cummings sehol? Buzik ezek. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Benzema halott Murinho számára a Marca szerint
Adná az ég!Black_Adder
Csak egy kis szösszenet a meccs végi riportból:"a Madrid messze nem játszott abban a tempóban, amin teljesített az elmúlt hetekben, a középpályán kevés volt a mozgás, a csatárok pedig nem nagyon kaptak használható labdát"
Így elég nehéz is gólt szerezni főleg egy csatárnak,az is egy vicc,hogy nem meri betenni éles meccsen,hogy bizonyítson csak ilyen 5-10 percekre,gondolom kifúrja a köcsög majd őt is úgy ahogy Lasst :mad:

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 225 — Whoops, looks like something went wrong.
"Nem mindennapi esetet követően kapott piros lapot Zoran Supics, a Lombard Pápa játékosa a Gyirmót elleni kupameccsen. A védő a gyirmótiak hivatalos honlapján olvasható online közvetítés szerint nemi szervét mutogatta a nézőknek."

😂 😂 😂Joci
Ezzel majdnem odaért nálam a McAfee szintre. 😂

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
"Nem mindennapi esetet követően kapott piros lapot Zoran Supics, a Lombard Pápa játékosa a Gyirmót elleni kupameccsen. A védő a gyirmótiak hivatalos honlapján olvasható online közvetítés szerint nemi szervét mutogatta a nézőknek."

😂 😂 😂Joci
agybeteg...vagy lehet csak imponálni akart egy szép gyirmóti leányzónak 😊

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
FÓRUMFOCI IN BUDAPEST!!!!!!! ÍRJATOK MÁR VAZZE 😀 Ez nem állapot 😀
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
"Nem mindennapi esetet követően kapott piros lapot Zoran Supics, a Lombard Pápa játékosa a Gyirmót elleni kupameccsen. A védő a gyirmótiak hivatalos honlapján olvasható online közvetítés szerint nemi szervét mutogatta a nézőknek."

😂 😂 😂


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/