Soccer

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
megjegyezném, hogy rég nem láttam ilyen formában a Juvét. ugyan csak a Leccét vertük meg, de a city és az Inter elleni meccs is bizakodásra ad okot. Aquilani beépült a csapatba. Melo egyre jobb formában Krasic pedig megállíthatatlan. ő különösen nagy igazolásnak tűnik ill. Bonucci(nagy párost alkotnak már most Chiellinivel).

szerintem jó lesz ez. dobogó simán kinéz.

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 054
Mascherano távozása ennyit nem jelenthet. Számít, persze, ahogy anno Alonso hiánya is meglátszott a csapat játékán, de védekezésben nem esett vissza a csapat jelentősen. Igaz, azért, mert nem tudott, mert már tavaly is kriminális volt a védelem.
Torres tavaly a szezon felét kihagyta, és amikor nem játszott, is fényévekkel jobb támadójátéka volt a csapatnak, mint amit idén vele produkál. Persze, Torres nagyon formán kívül van, de ez gyakorlatilag nem számít, mert meccsenként talán kétszer jut el hozzá a labda, akkor is véletlenül, annyira NULLA a támadójáték.

Biztos vagyok benne, hogy egy jó taktikus (pl. Rafa) Top10-ben lenne ezzel a szedett-vedett társasággal. Viszont Hodgson szar edző, így kvázi utolsó a csapat. Ez van.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
nem Milan:

http://www.topfoci.hu/index.php?heading_id=3&article_id=49066&title=Hodgson:%20A%20j%F3%20csapatok%20g%F3lokat%20l%F5nek

ennek a csávónak még egy normális nyilatkozata sem volt szerintem, mióta a Poolt irányítja 😀Stez
Ebben a nyilatkozatban is csak kétszer mond önmagának ellent.
Rosszabb mint egy szenilis öregember, komolyan.
Nagyon remélem, hogy (legkésőbb) januárban megköszöni neki felejthetetlen munkáját Henry, és kinevezi Dalglisht a helyére.
Rafa tavaly kvázi ugyanezzel a csapattal 7. lett, ő most éppen 19., és mindenki más hibás, csak ő nem.
Hogy van ez?Mikey
Pont azt nézem, hogy egyrészt rendre ellent mond önmagának, másrészt pedig teljesen vakegér azok alapján, amit egyes meccses után ő maga látni vél a pályán, de hogy mennyire fingja sincs a dolgokról, az biztos, nem tudom, hogyan lehet mégis jó pár sikeres szezon a csávó mögött, érthetetlen. 😊
Mondjuk a Rafa-csapattal nem hasonlítanám össze az ideit, míg tavaly egy playmaker Torres még többnyire egészséges volt a szezon elején, addig idén amellett, hogy rendre sérült, még totálisan formán kívül is játszik, de a védelem sem brillírozik, illetve azért egy Mascherano csak elment, ami elég komoly érvágás így Xabi Alonso távozása után.. Ez persze egyáltalán nem menti fel Hodgsont.

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 054
nem Milan:

http://www.topfoci.hu/index.php?heading_id=3&article_id=49066&title=Hodgson:%20A%20j%F3%20csapatok%20g%F3lokat%20l%F5nek

ennek a csávónak még egy normális nyilatkozata sem volt szerintem, mióta a Poolt irányítja 😀Stez
Ebben a nyilatkozatban is csak kétszer mond önmagának ellent.
Rosszabb mint egy szenilis öregember, komolyan.
Nagyon remélem, hogy (legkésőbb) januárban megköszöni neki felejthetetlen munkáját Henry, és kinevezi Dalglisht a helyére.
Rafa tavaly kvázi ugyanezzel a csapattal 7. lett, ő most éppen 19., és mindenki más hibás, csak ő nem.
Hogy van ez?
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a Dinho-Pato-Ibra trió egyszerűen zseniális, nagyon egyben kéne tartani ezt a három játékost.. És akkor már csak védelem kéne és esélyünk is lenne a Real ellen. 😂Stez
Védelmet állítólag a Benficából akarunk erősíteni: mind David Luiz mind Fabio Coentrao téli átigazolási célpont. Ha Coentraot leigazoljuk kérni fogok egy Berlusconi fan rangot 😀empty taxi
jó, én ilyenekre nem alapozok, mindkettőre égető szükség lenne, de az, hogy mi kikkel szemezgetünk és kiket hozunk el, az már egy teljesen más tészta 😀
zsidók vagyunk és Berlu ezt nem is tagadja, védőért nem hajlandó normális pénzt fizetni, szóval tanulva Cissokho esetéből, majd akkor hiszek a pletykáknak, ha az Milan mezben látom az új igazolást 😀 de ha nem jó a foga, akkor tuti nem lesz Milan játékos, kivéve Dinhot 😂

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 794 — Scream and scout
Ez a Dinho-Pato-Ibra trió egyszerűen zseniális, nagyon egyben kéne tartani ezt a három játékost.. És akkor már csak védelem kéne és esélyünk is lenne a Real ellen. 😂Stez
Védelmet állítólag a Benficából akarunk erősíteni: mind David Luiz mind Fabio Coentrao téli átigazolási célpont. Ha Coentraot leigazoljuk kérni fogok egy Berlusconi fan rangot 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
http://www.youtube.com/watch?v=M0SL0ELFX3g

szenzációs, reméljük ezt Khediráékkal is bejátssza párszor Roni 😛
a Barcában a végére kipukkadt, de esküszöm, nem kell neki több, mint hogy élvezze a játékot, hétről-hétre látom Dinhotol a hasonló cseleket, nem alibizik, fut és Ibrával nagyon egymásra találtak, húhú Patoval kiegészülve rettegett egy háromszög ez, holnap meccs, de várom már, a kocsma meg engem 😛Stez
amúgy nem írnám én le a Milannál Robinhot sem, nem véletlenül építi rá Menezes a válogatottat, ahol egyébként elég jól megy neki...eaglesmcnabb
ez nem a Robinho-éra egyelőre, most Dinho milliárdszor jobb és ő a standard kezdőnk is a poszton, ha nincs sérülés, vagy pihentetés, alap ez a Dinho-Pato-Ibra trió a kezdőben, márpedig egy Real ellen holnap tuti ők kezdenek.
Ronbinho számomra egyelőre teljesen jelentéktelen, én nem szeretem az utóbbi 1-2 éves játékát, amit a Realba a jó hónapjaiba játszott, nekem az a nyerő, vagy esetleg amikor az elején a Citybe is elkapta a fonalat.
kifejezetten tetszik ez a mostani Dinho, ugyanolyan szemtelen, sokszor irritáló, brazil játékot játszik továbbra is, ami nagyon beleillik az egyébként dolgos Milanba, míg Robinho az utóbbi időben nagyon hanyagolja a technikát és mindent alárendel a taktikának, ami belőle lassan kiöli az igazi brazil játékát és ez nekem nem jön be
szerettem a régi Robinhot, az újat már nem szeretem, játsszon csak Prince 😛

nem Milan:

http://www.topfoci.hu/index.php?heading_id=3&article_id=49066&title=Hodgson:%20A%20j%F3%20csapatok%20g%F3lokat%20l%F5nek

ennek a csávónak még egy normális nyilatkozata sem volt szerintem, mióta a Poolt irányítja 😀

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 584 — TODDHERREMANS79
http://www.youtube.com/watch?v=M0SL0ELFX3g

szenzációs, reméljük ezt Khediráékkal is bejátssza párszor Roni 😛
a Barcában a végére kipukkadt, de esküszöm, nem kell neki több, mint hogy élvezze a játékot, hétről-hétre látom Dinhotol a hasonló cseleket, nem alibizik, fut és Ibrával nagyon egymásra találtak, húhú Patoval kiegészülve rettegett egy háromszög ez, holnap meccs, de várom már, a kocsma meg engem 😛Stez
amúgy nem írnám én le a Milannál Robinhot sem, nem véletlenül építi rá Menezes a válogatottat, ahol egyébként elég jól megy neki...

😂 http://www.youtube.com/watch?v=7_m701SZJO0

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
http://www.youtube.com/watch?v=M0SL0ELFX3g

szenzációs, reméljük ezt Khediráékkal is bejátssza párszor Roni 😛
a Barcában a végére kipukkadt, de esküszöm, nem kell neki több, mint hogy élvezze a játékot, hétről-hétre látom Dinhotol a hasonló cseleket, nem alibizik, fut és Ibrával nagyon egymásra találtak, húhú Patoval kiegészülve rettegett egy háromszög ez, holnap meccs, de várom már, a kocsma meg engem 😛

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 054
A jövő szezoni rangadó a Tranmere - liverpool lesz... :cool:

COYBLittle Jarry
Két osztályt jön fel egyszerre a Rovers?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A jövő szezoni rangadó a Tranmere - liverpool lesz... :cool:

COYB
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a Dinho-Pato-Ibra trió egyszerűen zseniális, nagyon egyben kéne tartani ezt a három játékost.. És akkor már csak védelem kéne és esélyünk is lenne a Real ellen. 😂Stez
Nyugi a Realt úgyis elveritek,jöhettek akár 4en is Maldinivel vagy Costacurtával a hátvédsorba 😕 😕 😕 Tavaly is csak Dida balfas*kodásával volt egy kis reményünk,de már ő sincs 😕JoeyPorter
szerintem ez nem a tavalyi Real 😊 mondjuk a Milan sem :Seaglesmcnabb
A védelem szar és ez pont elég, hogy benyeljünk 2 gólt.
De kezd kinyílni a vezetőség szeme és már nagyban a védelem erősítésére készülünk a téli átigazolási szezonban.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 584 — TODDHERREMANS79
Ez a Dinho-Pato-Ibra trió egyszerűen zseniális, nagyon egyben kéne tartani ezt a három játékost.. És akkor már csak védelem kéne és esélyünk is lenne a Real ellen. 😂Stez
Nyugi a Realt úgyis elveritek,jöhettek akár 4en is Maldinivel vagy Costacurtával a hátvédsorba 😕 😕 😕 Tavaly is csak Dida balfas*kodásával volt egy kis reményünk,de már ő sincs 😕JoeyPorter
szerintem ez nem a tavalyi Real 😊 mondjuk a Milan sem :S

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Ez a Dinho-Pato-Ibra trió egyszerűen zseniális, nagyon egyben kéne tartani ezt a három játékost.. És akkor már csak védelem kéne és esélyünk is lenne a Real ellen. 😂Stez
Nyugi a Realt úgyis elveritek,jöhettek akár 4en is Maldinivel vagy Costacurtával a hátvédsorba 😕 😕 😕 Tavaly is csak Dida balfas*kodásával volt egy kis reményünk,de már ő sincs 😕

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a Dinho-Pato-Ibra trió egyszerűen zseniális, nagyon egyben kéne tartani ezt a három játékost.. És akkor már csak védelem kéne és esélyünk is lenne a Real ellen. 😂

több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 422 — Colts fan
Csak egyet tudok érteni.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 054
Tegnap délelőtt láttam egy interjút a szegény, átvert Tom Hicksszel.
Azt mondta benne, hibás döntésnek tartja, hogy a NESV-nek eladták a klubot, mert csak ők - Hicks és Gillett - tudnának bajnokesélyes Liverpoolt összehozni.
Hát, a tény az, hogy egy majdnem bajnokesélyes csapatot 3 év alatt egy 19. helyezett csapattá tettek.
Amely csak azért nem 20., mert a WHU-nak rosszabb a gólaránya.
Persze, lehet ő arra gondolt, hogy a Championshipben bajnokesélyes csapatot...

Szégyen és gyalázat.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 19 319 — Giants fan
voltak azért itt korszakos csapatok, Ajax, Milan, Madrid pl.: egyik csapat dream-teamjével sem tudom összehasonlitani a barcát.Mad
Ezeket én mind láttam játszani és én úgy ítélem meg, h ez a Barca jobb azoknál. Persze ez egy szubjektív vélemény, nem kell vele egyet érteni (meg nyilván nehéz is összehasonlítani különböző időszakokban játszó csapatokat), de azért az tuti, h ennyire látványosan egyik sem játszott.Szesze
A zsinórban 5 BEK-et nyerő Madridnál? A Beckenbauer és Gerd Müller által vezetett Bayernnél, a van Bastenes AC Milannál? Nálam nem, esetleg ha egy korszakon át folytatódik a dominanciájuk, akkor lehet összehasonlítani, most még semmi esetre se.

szerk: + A Benfica Eusebioval kimaradt a sorbólBlack_Adder
Nem elsősorban az eredményekre értem, h kuriózum, hanem a mutatott játékra. A régi idők fociját kár ehhez hasonlítani, óriási a sebességkülönbség. Eredményekben ma már nem igazán lehet akkora dominanciára szert tenni, mint régebben, így ezen a téren vszínű nem fogják beérni a fent említett csapatokat.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ARTETAAA SZEDD KI! _O_ :cool:
több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 422 — Colts fan
Azért valahol vicces, hogy a 2 óra múlva kezdődő Merseyside Derby egyik résztvevője a 17. helyen áll, a másik pedig a 18.-on.

Hol vannak már azok a régi szép idők, mikor ez a két csapat a bajnoki címért harcolt egymással...Mikey
És ráadásul szopunk 1-0-ra úgy, hogy csak akkor volt játékunk valami amikor az Everton a gól után visszaállt és csak rugdosta el a lasztikat. Hajjaj.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 054
Hodgson helyében a meccs után gondolkodás nélkül lemondanék.
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
tavaly Milito, idén Eto'o van csúcsformában, de a játék még mindig egyenlő egy kalap szarral...Divat
a játék ugyanaz a fos mint tavaly....nézhetetlen ócska tesco gazdaságos foci....Mad
giga dislike... 😊Divat

A mourinho "korszak" előtt csiptem az Intert, Lazio után a második legszimpatikusabb csapat volt olaszországban....de a tavalyi szezon miatt egy életre megutáltam őket.... 😊

@KJuraszik
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
tavaly Milito, idén Eto'o van csúcsformában, de a játék még mindig egyenlő egy kalap szarral...Divat
a játék ugyanaz a fos mint tavaly....nézhetetlen ócska tesco gazdaságos foci....Mad
giga dislike... 😊

|
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
tavaly Milito, idén Eto'o van csúcsformában, de a játék még mindig egyenlő egy kalap szarral...Divat
a játék ugyanaz a fos mint tavaly....nézhetetlen ócska tesco gazdaságos foci....

@KJuraszik
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
tavaly Milito, idén Eto'o van csúcsformában, de a játék még mindig egyenlő egy kalap szarral...

|