Soccer

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hihetetlen, hogy az utóbbi 5 hsz erről szól egy győztes meccs után...

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 556 — TODDHERREMANS79
az szánalmasabb lesz, hogy most a bulvársajtóból hónapokig az fog folyni, hogy reális esélyünk van kijutni az EB-re, mert elvertük a Moldávokat, San Marinot meg a Finneket.
Természetesen örüljünk neki, de ettől még nem kell sokat várniharomt
mit kijutni? megnyerni az EB-t! 😊

ahogy lefújták a meccset, büszkén, somolyogva kapcsoltam is ki a tévét, mert a hypeoló (ön)értékeléseket már unom.Höri
teljesen egyetértek... azt nem szeretem ebben az országban, hogyha egyszer véletlenül nyerünk egy amúgy simán verhető csapat ellen(ha jól tudom a finneknek még pontjuk sincs) egyesek már akkora dolognak könyvelik el mintha EB-t nyertünk volna...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az szánalmasabb lesz, hogy most a bulvársajtóból hónapokig az fog folyni, hogy reális esélyünk van kijutni az EB-re, mert elvertük a Moldávokat, San Marinot meg a Finneket.
Természetesen örüljünk neki, de ettől még nem kell sokat várniharomt
mit kijutni? megnyerni az EB-t! 😊

ahogy lefújták a meccset, büszkén, somolyogva kapcsoltam is ki a tévét, mert a hypeoló (ön)értékeléseket már unom.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az szánalmasabb lesz, hogy most a bulvársajtóból hónapokig az fog folyni, hogy reális esélyünk van kijutni az EB-re, mert elvertük a Moldávokat, San Marinot meg a Finneket.
Természetesen örüljünk neki, de ettől még nem kell sokat várniharomt
de ennek köszönhetően legalább többen mennek majd ki a meccsekreJoci
nem. Ennek köszönhetően a jegyek lesznek drágábbak...
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
az szánalmasabb lesz, hogy most a bulvársajtóból hónapokig az fog folyni, hogy reális esélyünk van kijutni az EB-re, mert elvertük a Moldávokat, San Marinot meg a Finneket.
Természetesen örüljünk neki, de ettől még nem kell sokat várniharomt
de ennek köszönhetően legalább többen mennek majd ki a meccsekre


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az szánalmasabb lesz, hogy most a bulvársajtóból hónapokig az fog folyni, hogy reális esélyünk van kijutni az EB-re, mert elvertük a Moldávokat, San Marinot meg a Finneket.
Természetesen örüljünk neki, de ettől még nem kell sokat várni
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 794 — Gràcies Pep!
A két gólszerzőn kívül Koman (érthetetlen miért maradt ki a kezdőből) a két szűrő középpályás Elek és Vadócz játszott hatalmasat. Óriási respect nekik.Soldados
+1 némi kiegészítéssel:

Elek+Vadócz nagyonon jól játszott.
Nagyon tudatosan mozogtak együtt, ami szerintem fontos, hogy a két DM ne nagyon távolodjon el egymástól.

Szerintem Vermes is jól megállta a helyét, és Király is.
Gera is a jók között volt. És nem volt lesen. 😊

Laczkó nagyon gyenge volt.
Sajnos Juhász sem az igazi az utóbbi 4-5 meccsen. Liptáknak meg szinte nem volt pontos passza, a felszabadításai is mind taccsra mentek. Szerintem olykor feleslegesen lép ki a védő vonalból.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
A két gólszerzőn kívül Koman (érthetetlen miért maradt ki a kezdőből) a két szűrő középpályás Elek és Vadócz játszott hatalmasat. Óriási respect nekik.Soldados
én is így gondolom, shame on me, hogy nemrég szidtam Eleket, kegyetlen mit csinált itt az utolsó 10 percben
viszont Szalai speciel sztem ma nagyon gyenge volt, Gera játéka viszont most tetszett
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A két gólszerzőn kívül Koman (érthetetlen miért maradt ki a kezdőből) a két szűrő középpályás Elek és Vadócz játszott hatalmasat. Óriási respect nekik.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 842 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratula de azért szánalmas volt. Tudom most engem fog mindenk fikázni de ezt a finn csapatot két három góllak verni kellett volna ha egy kicsit több lélekkel koncentrálással játszunk, az volt a szerencsénk h még nálunk is gyengébbek s most nem sikerült teljesen lesüllyedni hozzájuk. Ebben a csapatban még több lehetne ha lenne aki kihozza belőlük s olyan védőket válogat be (ha vannak ilyenek)akik megtanultak futni meg helyezkedni.Kétszer is Gera szerelt hátul tanárian. Na mind1 örüljünk a győzelemnek remélem nem szállnak el maguktól. D
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
el se hiszem h nyertünk, Elek végén miket csinált 😊 és nyomtunk bazzeeeDivat
Én is kamilláztam.
Pedig én konzekvensen kikövetelem a válogatottból. 😊Sinisa
én is, de úgy látszik tud küzdeni ha akar...de laczkó megint vmi förtelem volt, Szalai-Koman-Gera tengely viszont egész jó, kárh Dzsudzsi a gólján kívül nem tudott alkotni

|
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 794 — Gràcies Pep!
el se hiszem h nyertünk, Elek végén miket csinált 😊 és nyomtunk bazzeeeDivat
Én is kamilláztam.
Pedig én konzekvensen kikövetelem a válogatottból. 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ,ez az, végre most mi lőttünk gólt, végreeeeeee!!!!
Dzsudszi mekkora góóóóól! 😂 😂 😂 😂 😂
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 989 — #neverpunt
Furcsa, az ilyen meccseken mindig mi kapunk ki. De nem baj hogy most másképp alakult. 😊

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Azerbajdzsán 1 - 0 Törökország 😊

|
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 360 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
mekkora góóóól!!! gyönyörű!! Elek Ákos fantasztikusan vitte végig a pályán!

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
el se hiszem h nyertünk, Elek végén miket csinált 😊 és nyomtunk bazzeee

|
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Végre visszakaptunk valamit onnan Fentről. Naaagyon nagy volt!! 😊

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 794 — Gràcies Pep!
JUJÁK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Ilyen is mikor volt utoljára???
A magyar válogatott idegenben támad a 90+ percben 1-1-nél.
Nagyon megérdemelt győzelem!

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
egész meccsen szidtam Dzsudzsit..errrrrrrrrrrreeeeeeee

|
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Góóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóól!

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Te atyaisten...Mekkora labda lett volna, és nem is volt les :o

Bíró és partjelzők leszophatnak...Asbee
Szokásos.
Mindig van egy olyan bírói baki,ami tönkreteszi a meccsünket.
Mostmár ne kapjunk ki.

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 794 — Gràcies Pep!
lehet tényleg megvan a csatárunk 10 évre 😊Divat
Ámen!
Bár Szabicsnál is ezt gondoltuk. 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 794 — Gràcies Pep!
B+
Ezt most megköszönhetjük a bírónak...
Pedig Voli beállása után jobbak voltunk!

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Te atyaisten...Mekkora labda lett volna, és nem is volt les :o

Bíró és partjelzők leszophatnak...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER