Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Szánalmas, a Vasastól is kaptunk volna négyet ilyen játékkal.

Történelmi mélypont. .eaglesmcnabb
pedig a Vasastól egyre többen ki fognak kapni , már a közeljövőben is...😊
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
Jajj de szép ez a nap!!! 😀


AÚÚPAAA !!!!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szánalmas, a Vasastól is kaptunk volna négyet ilyen játékkal. Ilyen szarul még a Barca elleni ötösnél se játszottunk. Hiányzók ide vagy oda. Mondjuk Modric nélkül igazán jó meccsünk nem volt, Pepe nélkül meg nem hoztunk le gól nélkül meccset.

Történelmi mélypont. A csapatnál ma csak maga CR volt szarabb.eaglesmcnabb
Nem értem miért kell egyből ilyen nagy szavakat használni. Az összes Real-os fórumon azt látom, hogy egyből világvégét követelnek, és a csapat 75%-át elzavarnák....
Pocsék meccs volt, rendesen beleszaladt a késbe a csapat, ez van, tanulni kell belőle. Az Atleti ellen idegenben ki lehet kapni (persze a hogyan már más tészta). Isco és Khedira annyira súlytalan volt a középpályán, hogy eleve halálra volt ítélve az előre játék és a védekezés is. Kroos-t addig játszatja Carlo amíg lesérül. Ronaldo vagy sérült, vagy fejben nincs ott, de majdhogynem a legnagyobb kerékkötő az utóbbi meccseken. Bale agyatlan, nagyon nincs formában, Benzema inkonzisztens, Carvajal össze-vissza rohangál védekezés címszóval, Nacho max töltelék lehet, Varane még éretlen, kell mellé egy rutinos ember, Coentrao alig játszott idén, Casillas meg semmi plusszt nem jelent.
Ez így leírva baromira ócskán hangzik, de még szerencsére nincs veszve semmi, a BL-ben a Schalkét illik leverni, és a bajnokságban is az élen vagyunk (még). Innentől csak feljebb lehet kerülni a formaidőzítésben és a játékban

több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Nagyon örültem, mikor megláttam Ibe nevét a kezdőben. Eddig kb. az egyetlen játékosa a csapatnak, akiben van elképzelés arról, hogyan lehetne megverni az Evertont. Remélem rövid időn belül sztenderd kezdő lesz a kölyök, hatalmas potenciál lakozik benne.
Egyébként a legrosszabb Merseyside Derbyk között van a mai azok közül, amiket láttam.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Wenger papa pipa,
Ronaldo banda pipa (bár itt az X se lett volna rossz)
Pali indulása pipa
Dortmund is talán megindul pipa

már csak a Juve mai és a Barca holnapi győzelme kéne.... nem lesz egyszerű...... (lehet egyik se jön össze)
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Történelmi mélypont. A csapatnál ma csak maga CR volt szarabb.eaglesmcnabb
Nem semmi:
Cristiano Ronaldo's game by numbers vs. Atletico:

0 goals
0 shots on target
0 take-ons completed
0 chances created
0 crosses completed.

több mint 11 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
hogy lehet, hogy egyetlen szó se esik Dárdai mai meccséről? 😊baggio
Pedig esett.Schleck
jogos, akkor csak a végeredményről


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
hogy lehet, hogy egyetlen szó se esik Dárdai mai meccséről? 😊baggio
Pedig esett.

több mint 11 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
hogy lehet, hogy egyetlen szó se esik Dárdai mai meccséről? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
Szánalmas, a Vasastól is kaptunk volna négyet ilyen játékkal. Ilyen szarul még a Barca elleni ötösnél se játszottunk. Hiányzók ide vagy oda. Mondjuk Modric nélkül igazán jó meccsünk nem volt, Pepe nélkül meg nem hoztunk le gól nélkül meccset.

Történelmi mélypont. A csapatnál ma csak maga CR volt szarabb.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 740 — Poloska confirmed
Mondjuk így, hogy a fél kezdő sérült, országos 1es meccs volt 😀
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
hogy is szokták mondani?
beárazták a reált? 😀Negritis
gatya.
kb úgy érezhetik magukat most az atleti drukkerek mint mi a 2-6 után.

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 020 — The Mathematician
hogy is szokták mondani?
beárazták a reált? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Kikapott az Arsenal, hátrányban a Manchester City, ...Schleck
...és a So'ton sem vezet egyelőre. :fingerscrossed:

szerk.: a 93. percben azért csak megnyerték. Jellemző.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kikapott az Arsenal, hátrányban a Manchester City, vezet a Chelsea és a Hertha. De tökéletes ez eddig. 😊

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 020 — The Mathematician
nagyon szépen játszik az atleti,öröm nézni cr vergődését😀Kenny
de legalább továbbra is hisztizik mint egy fürdős kurva 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
nagyon szépen játszik az atleti,öröm nézni cr vergődését😀

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagy piros (troll) pont a nemzeti sport twitterének:
@NSOnline Visszacsábították Rossit
😀😀 😀😀 😀😀 😀😀 😀😀
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Casillas megint jó formában van.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
szabógyuri egy igazi paraszt😀
felkészülés közben felállítani az edződ,és visszahozni a régit...
szép.Kenny
Most olvastam. Nagyon 😀😀 -os a sztori. Mondjuk én nagyon csíptem/csípem Rossit. De ez azért ez elég gáz megoldás így....
Bár Rossi upgrade szinte minden magyar mesterhez képest, leszámítva persze Szanyó K-t, azért ennek a döntést megmagyarázni kb olyan lesz, mint Gene Smithnek megindokolni az Alualu/Anger draftot.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
szabógyuri egy igazi paraszt😀
felkészülés közben felállítani az edződ,és visszahozni a régit...
szép.

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 020 — The Mathematician
nem láttam az esetet, csak kicsit utána olvastam
ettől függetlenül itt nem fognak "fejek" hullani, kijelölnek 2 főbűnös, odavágják az oroszlánoknak őket és a többiek röhögnek az egészen
a fifa meg más zsebébe rakja a casht legfeljebb

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kíváncsi vagyok, hogy ezeket a sötét idiótákat (gyk. Egyenlítői Guinea) mennyire meszeli el a FIFA. Tajparaszt köcsögök!

Akkor szerkesztem: szégyen ez a kontinens! Nem néztem én ez az Afrika kupát, de mondom van vissza egy 20 perc lássuk. Erre nézem a ghánaiakat folyamatosan dobálják, épp gólt lőnek, gólöröm, erre hopp egy vizes palack trafál telibe egy ghánait. 3 perc múlva meg a ghánai szurkolók a pálya szélén álltak. Valszeg a saját biztonságuk miatt jöttek oda. Kb 40 percig állt a meccs, a ghánai szurkolók mellett egy kisebb afrikai ország vízszükségletének megfelelő mennyiségű vizes palack volt körülöttük. Kiürítették a stadion, majd 40 perc után folytatták a meccset. 82. szakadt félbe, az óra 90 percet mutatott az újrakezdésnél és lett 3 perc hosszabbítás és a bíró lefújta. Röhej és szánalom egyben!NB2
Ha a FIFA-n múlik semmi sem lesz az ügyből. Szépen befizetik a Guinea-i foci elnököt pár körre szűz thai lányokhoz a szavazatáért cserébe és szépen szőnyeg alá söprik az egészet. Esetleg kirúgják a portást és 3 securityst hogy látszódjon, hogy most mérgesek...

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Jéééééé hogy aszondja aszondja végre 😀

 www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/serie-a-az-interes-elnok-szerint-a-juvenak-32-bajnoki-cime-van-2393211dande
már azt hittem, Moratti hülyült meg öregkorára 😉
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jéééééé hogy aszondja aszondja végre 😀

 www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/serie-a-az-interes-elnok-szerint-a-juvenak-32-bajnoki-cime-van-2393211