Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Nem is értem Cuadrado miért ment Angliába,össze fogják törni 2-3 hónap alatt,már ha utolérik.

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Dögöljek meg, ha értem ezt a játékos mozgási politikát ami a Chelseanál folyik. Schürlet még én személy szerint bírtam is. Nyilván Hazard Oscar mögött nehéz kitűnni, de nekem a kevesek egyike volt akiket szerettem onnan. Olyan sokszor ez van, megveszik 1.5-2 év és mehet is isten hírével.balazs799
Azért ha megnézed a töltelék (és Schürle ha nem is a képességei, de a szerepe alapján az volt Londonban) minden nagy csapat háza táján viszonylag gyakran megújul és cserélődik. Egyszerűen azért, hogy az egészséges versenyszellem megmaradjon a csapatban, vagy mert a játékos úgy érzi máshol tuti kezdő lenne, nem elég neki a kispad.

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
Simon beszart Ramireztől és egészen Münchenig menekült😀
Mellesleg jó helye lesz ott.Kenny
borzalmasan fog hiányozni 😕berger90
Nagy K.O.! 😕
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Lehet, hogy Schürrle unta meg a padozást. Így megy ez, ha a legjobb csapatok összevásárolnak ~20 kezdő szintű játékost...

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Dögöljek meg, ha értem ezt a játékos mozgási politikát ami a Chelseanál folyik. Schürlet még én személy szerint bírtam is. Nyilván Hazard Oscar mögött nehéz kitűnni, de nekem a kevesek egyike volt akiket szerettem onnan. Olyan sokszor ez van, megveszik 1.5-2 év és mehet is isten hírével.


Liverpool Fc
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
Simon beszart Ramireztől és egészen Münchenig menekült😀
Mellesleg jó helye lesz ott.Kenny
borzalmasan fog hiányozni 😕

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Simon beszart Ramireztől és egészen Münchenig menekült😀
Mellesleg jó helye lesz ott.

több mint 11 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Ibra a tegnapi PSG-Rennes (1:0) után lemészárolta a kötekedő újságírót
- Jobban ért a focihoz, mint én?
- Nem.
- Akkor miről beszél? Maga újságíró vagy operatőr?
- Újságíró.
- Akkor miért ön tartja a kamerát? Kellene egy operatőr magának, nem? Alacsony a költségvetés, mi?

 www.youtube.com/watch?v=QCP7xYoVOCY
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
hóhó (Rocky) Balboa az Afrika kupán 😛 😀
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
Grizi! 1-0 ! 😊

Kiváncsi vagyok meddig mehet a meccs...
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
Eibar pálya csodálatos....



VAMOS ATLETI !!!
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
Benzema kis gólt ragasztott a fickába....
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
Dobjam el a cipőmet?Nekem mind jó....

ON
több mint 11 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
hasonlókat neked is!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
nemhogy a meccsen megúszta sárgával, el sem tiltják Arda Turant...

grat!baggio
Helyes!Csak nyomta a lábujját! 😊
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 018 — The Mathematician
Markovic kb eldönthette volna már a meccset
Sterlinggel nem bírnak
mondjuk nekünk is van bajunk Valenciával

sajna a 2. félidőt nem látom 😕

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 018 — The Mathematician
nem pályára való az a cipő, csak gyorsan kidobta a partvonalra, nem tudom mi a bajotok 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
nemhogy a meccsen megúszta sárgával, el sem tiltják Arda Turant...



grat!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
Real meccs jól kezdődött! 😀
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 018 — The Mathematician
nah a WHU-t verni kell itthon és akkor megkezdjük a tényleges felzárkózást

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Darren Fletcher -> west ham

az összes karakter kiveszik a csapatomból 😕gabtsi
Ez sajnos így van, de ez most teljesen érthető. Annyira kinyírta a betegsége, hogy akármikor amikor pályára lépett, rossz volt nézni. Nem is értem, hogy minek kell a West Hamnek.

Bár jobban örülnék, ha Van Gaal meg a divatbuzi igazolásai távoznának már végre.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Tetszik nekem ez a lengyel vonal (Kádár, Lovrencsics, Holman, Guzmics), ami kialakulóban van. Erősebb bajnokság, mint a mienk, nézők is vannak a lelátókon, s onnan még előrelépni is könnyebb. Minél többen mennének ki legalább ilyen szintű ligába hazánk fiai közül.
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szépen beárazzák a Bayern-t a "mi vagyunk a BL legnagyobb esélyesei" nyilatkozat után 😀flzoli
évente egy szar meccse mindenkinek van, csak nem mindegy, hogy mikor.slowmotion
Az egy dolog, de a Wolfsburg pont avval a taktikával ütötte a bajorokat, amivel tavaly a Real kifilézte őket. Ez alapján olyan hű de nagy előrelépést nem látok náluk. Persze Lewa vagy Thiago beépítése nagy erősítés, de a másik serpenyőben ott van Kroos eladása és a védelem balfaszkodásai....
Mindentől függetlenül azért bitang erős egy csapat, akiket csak egy csúcsra járatott Real vagy egy ultra deffenzív Chelsea üthet maximum szerintem a BL-ben.

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Szépen beárazzák a Bayern-t a "mi vagyunk a BL legnagyobb esélyesei" nyilatkozat után 😀flzoli
évente egy szar meccse mindenkinek van, csak nem mindegy, hogy mikor.
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szépen beárazzák a Bayern-t a "mi vagyunk a BL legnagyobb esélyesei" nyilatkozat után 😀