Soccer

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 009
Azt a Torrest addig kellene eladni amíg valami pénzt lehet belőle csinálni és venni az árán valami normális csatárt.
Két eshetőség van:
1.Tényleg ennyi baja van.
2.Kurvára nem akar a Poolban focizni.

Én nem vagyok Pool drukker,de rossz nézni ami ott megy.
Kiesni azért nem fognak,de nem lesz BL és EL sem.Bazzani
Ha januárig nem változik semmi, úgyis eladjuk. Mert el akar majd menni, ahogy sokan mások is, meg kelleni fog az érte kapott pénz is. Egyébként nem gondolom, hogy nem akar Liverpoolban játszani. Alonso, Arbeloa, Mascherano, Luis García mind el akartak menni, és ezt le is nyilatkozták, szerintem Torres is megtenné.

A kiesés lehet, hogy túlzás, de nem jár messze a valóságtól. Ez így lóf_sz konkrétan, még egy Top10-es csapattól is fényévekre van.

Egyébként a lefújás után a Kop Dalglish nevét skandálta. Csak a miheztartás végett.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nagyon jó, hogy a héten olvastam, hogy Torres most már szuper fizikai állapotban van, és a sérülése már a múlté.

A 9. percben le kellett cserélni a Blackpool ellen. Valami ágyékhúzódás miatt, amivel korábban is sok gondja volt amúgy...Mikey
Azt a Torrest addig kellene eladni amíg valami pénzt lehet belőle csinálni és venni az árán valami normális csatárt.
Két eshetőség van:
1.Tényleg ennyi baja van.
2.Kurvára nem akar a Poolban focizni.

Én nem vagyok Pool drukker,de rossz nézni ami ott megy.
Kiesni azért nem fognak,de nem lesz BL és EL sem.

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 794 — Gràcies Pep!
remélem láttátok még 1-2-en a Honvéd-Győr U17-es UP meccs végét, hihetetlen volt komolyan, a norvégoknak itt is sikerült alkotnia, egészen megdöbbentő...Hurka
Mi történt?Sinisa
a cigányok megkergették és talán meg is ütötték a Honvéd edzőjét, miután előtte 2 percig szidták, mint a bokrot. Gondolom nem tette be a kicsi rajkójukat... Utána a pribékek lekapcsolták őket.tüsi91
És ezt élőbe nyomta a Sport2?
Szuper...
Gondolom sehol nem lesz fenn, vagy ez is lelátói hooliganizmus?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
remélem láttátok még 1-2-en a Honvéd-Győr U17-es UP meccs végét, hihetetlen volt komolyan, a norvégoknak itt is sikerült alkotnia, egészen megdöbbentő...Hurka
Mi történt?Sinisa
a cigányok megkergették és talán meg is ütötték a Honvéd edzőjét, miután előtte 2 percig szidták, mint a bokrot. Gondolom nem tette be a kicsi rajkójukat... Utána a pribékek lekapcsolták őket.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azt a kurva...Stuttgartnál kiállítás, 0-2-ről feljönnének, és tök szabályos gólt nem adnak meg "les" miatt... :o


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 794 — Gràcies Pep!
remélem láttátok még 1-2-en a Honvéd-Győr U17-es UP meccs végét, hihetetlen volt komolyan, a norvégoknak itt is sikerült alkotnia, egészen megdöbbentő...Hurka
Mi történt?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
remélem láttátok még 1-2-en a Honvéd-Győr U17-es UP meccs végét, hihetetlen volt komolyan, a norvégoknak itt is sikerült alkotnia, egészen megdöbbentő...
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 009
Ha nem lesz új tulajdonos legkésőbb decemberben, hogy januárban tudjunk erősíteni, és kinevezhessük Dalglisht menedzsernek, ki fogunk esni, most mondom.

Egy újonc Blackpool lefociz minket az Anfielden. Mindennek a legalja.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
poulsen teljesen használhatatlan. inkább játszana a spearing
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Azért jó lenne látni már valamit a csapattól úgy őszintén. Nem vagyok telhetetlen, elég nekem kevés is de na....kristóf17
tizi megfelelt? 😊
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 009
Azért jó lenne látni már valamit a csapattól úgy őszintén. Nem vagyok telhetetlen, elég nekem kevés is de na....kristóf17
Tessék, a 17 milliós védőnktől láthattál valamit. 😀
több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 422 — Colts fan
Azért jó lenne látni már valamit a csapattól úgy őszintén. Nem vagyok telhetetlen, elég nekem kevés is de na....
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 009
Nagyon jó, hogy a héten olvastam, hogy Torres most már szuper fizikai állapotban van, és a sérülése már a múlté.

A 9. percben le kellett cserélni a Blackpool ellen. Valami ágyékhúzódás miatt, amivel korábban is sok gondja volt amúgy...
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
ez gyors volt fernando
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 558 — TODDHERREMANS79
Én mindig mondtam / írtam, hogy sokkal nagyobb pontencián van benne, mint NK9-ben.
Már csak a testi adottságai miatt is... 😊

NK9 & Megyó kicsit eltűnt Hellászban.
Mit lehet róluk tudni?
Nekem az utolsó infóm, hogy Megyó 3. kapus, Németh-tel meg valami gondja van az edzőnek.Sinisa
Igaz, ezt adom.
NK9-nek biztos nagy az arca, azt nem bírja az edző. Mindig ez volt, a magyarjainkat nem bírják az edzők. Folyamatosan ezt olvastam régebben 😀 "Azért nem játszok, mert nem bír az edző. Mert túl jó vagyok. Mert többet dolgozok, mint a külföldi csapattársaim. Mert szebb a feleségem..." 😀 😀 😀JC6
azért pl. az AEK-nél az edző egyik kedvence volt...Németh hibája hogy túl korán ment ki, túl korán "sztár" lett... talán Tischlernél jobban odafigyelünk erre...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én mindig mondtam / írtam, hogy sokkal nagyobb pontencián van benne, mint NK9-ben.
Már csak a testi adottságai miatt is... 😊

NK9 & Megyó kicsit eltűnt Hellászban.
Mit lehet róluk tudni?
Nekem az utolsó infóm, hogy Megyó 3. kapus, Németh-tel meg valami gondja van az edzőnek.Sinisa
Igaz, ezt adom.
NK9-nek biztos nagy az arca, azt nem bírja az edző. Mindig ez volt, a magyarjainkat nem bírják az edzők. Folyamatosan ezt olvastam régebben 😀 "Azért nem játszok, mert nem bír az edző. Mert túl jó vagyok. Mert többet dolgozok, mint a külföldi csapattársaim. Mert szebb a feleségem..." 😀 😀 😀
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Pirlo 35-ről... ilyet is tud még az öreg? 😊

|
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 794 — Gràcies Pep!
Szalai ismét villant(gól+gólpassz) és tovább tart a mainz-i csoda...kiv leszek meddig fogják bírni.Divat
Szép és okos gólt lőtt!Sinisa
Az önzetlenségét emelném ki, ellenben NK9el. Megvan a csatárunk!JC6
Én mindig mondtam / írtam, hogy sokkal nagyobb pontencián van benne, mint NK9-ben.
Már csak a testi adottságai miatt is... 😊

NK9 & Megyó kicsit eltűnt Hellászban.
Mit lehet róluk tudni?
Nekem az utolsó infóm, hogy Megyó 3. kapus, Németh-tel meg valami gondja van az edzőnek.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
ez a hét valami kegyetlen jó az NB1-ben
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
DUNASZERDAHELY-slovan 2:1

szép volt fiúk! 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szalai ismét villant(gól+gólpassz) és tovább tart a mainz-i csoda...kiv leszek meddig fogják bírni.Divat
Szép és okos gólt lőtt!Sinisa
Az önzetlenségét emelném ki, ellenben NK9el. Megvan a csatárunk!
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 794 — Gràcies Pep!
Szalai ismét villant(gól+gólpassz) és tovább tart a mainz-i csoda...kiv leszek meddig fogják bírni.Divat
Szép és okos gólt lőtt!

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 391 — Eagles fan
van der vaart :cool:

child please!
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
szép volt Zete! 😀

a mainz pedig tényleg elképesztő


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Szalai ismét villant(gól+gólpassz) és tovább tart a mainz-i csoda...kiv leszek meddig fogják bírni.

|