Soccer

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Pato ma nem lesz sérülés miatt, illetve Dinho sem kezd. Azt mondják sérült, de állítólag balhé van vele, mivel ez az utolsó éve és mint ha nem akarna a hosszabbításról beszélni, vagy mifene. Mindensetre Robinho lesz helyette ha minden igaz, szóval legjobb esetben döntetlen lesz.

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
én nem hiszem h egy championshipben lehet alibizni, főleg nem egy feljutásra aspiráló csapatnál.
gabtsi
Egy igazi magyar focista bárhol képes alibizni. 😀


több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 379 — Invisible man
melyik magyar játékos nem halott ha futni kell ?gabtsi
Dombi Tibi 😀konqueror
Ja nála a labdával van gond 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
melyik magyar játékos nem halott ha futni kell ?gabtsi
Ott a pont, bár azért kivételek mindig vannak, de ha alibizni kell, Gyepesék az élen járnak. El lehet tőle is ájulni, hogy hol játszik és kezdő, de ezek a vélemények 1-2 válogatott meccs után változni fognak. 😊Stez
persze ez is simán benne van. de én azt sem tartom jónak, hogy évek óta erőltetünk olyan embereket akiknek annak ellenérei nincs semmilyen upside-juk, hogy kurvaszarok.

én nem hiszem h egy championshipben lehet alibizni, főleg nem egy feljutásra aspiráló csapatnál.

ettől még mindig lehet neked igazad, én csak annyit mondtam, hogy az utóbbi időben tett annyit (többet), hogy egy próbát megérjen. sokkal szarabb nem lehet mint vanczák vagy szélesi pl.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
melyik magyar játékos nem halott ha futni kell ?gabtsi
Dombi Tibi 😀
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
melyik magyar játékos nem halott ha futni kell ?gabtsi
Ott a pont, bár azért kivételek mindig vannak, de ha alibizni kell, Gyepesék az élen járnak. El lehet tőle is ájulni, hogy hol játszik és kezdő, de ezek a vélemények 1-2 válogatott meccs után változni fognak. 😊

több mint 13 éve
valtine Indianapolis Colts 13
Egervári azért kapja az cinket rendesen mostanában... 😊
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ha már Csempioncsip, Buzsáky-nyilatkozat az origo-n. http://www.origo.hu/sport/magyarfoci/20100927-interju-buzsaky-akossal-aki-kimaradt-egervari-sandor-keretebol.html

Részlet: "Azért sok mindent elárul, hogy az augusztus eleji sérülésem óta egy árva telefonhívást sem kaptam a válogatottól, holott a kapitány a kommunikáció fontosságára helyezi a hangsúlyt."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
melyik magyar játékos nem halott ha futni kell ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hogy tudjon focizni ^^fetomy
Ennyire azért nem lehettek begyepesedettek. ( 😊 )
Őszintén, mikor láttad utoljára játszani Gyepest? Mint már írták, idén állandó kezdő a PL-re pályázó Cardiff Cityben, másból meg nem nagyon indulhatunk ki, hiszen gondolom nem sokan nézzük éjjel-nappal a Championship izgalmas küzdelmeit. Abból kiindulni, hogy 5 éve rúgott pár öngólt, enyhén nonsense...F.Schleck
Az a baj, hogy pont olyan, mint a többi húzóembernek kikiáltott magyar focista (Hajnal - amikor játszott, Dzsudzsák, Gera), hiába jó a klubjában, sose volt 2 jó meccse a válogatottban. Csak amíg a 3 említett úriember szar meccse annyiban merül ki, hogy nem rúgunk gólt, Gyepesnél posztjából adódóan ez leginkább kapott gólokban jelentkezik...somoskovig
Hát persze, mivel nagyban függ az ember teljesítménye a körülötte játszó csapattársaktól, Dzsudzsák ezért fos például a válogatottban, Gera is. És ahogy náluk, úgy Gyepesnél is nagyban segít szerintem a többi védő abban, hogy ő korrekt teljesítményt tud nyújtani. Valamikor emlékeim szerint 1-2 éve behívták a válogatottba, nem is volt annyira rossz, de azért hibázgatott.
Mindig is az az igazi favágó volt, belebasz a labdába és a babába is sokszor, de ha már futni kell, akkor halott. Nem viccből mondtam Onyewut, ugyanez. 😛

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 881 — 49ers GM
az angol másodosztály egyik élcsapatában stabil kezdő... mit akarunk még?JJ Tiller
Hogy tudjon focizni ^^fetomy
Ennyire azért nem lehettek begyepesedettek. ( 😊 )
Őszintén, mikor láttad utoljára játszani Gyepest? Mint már írták, idén állandó kezdő a PL-re pályázó Cardiff Cityben, másból meg nem nagyon indulhatunk ki, hiszen gondolom nem sokan nézzük éjjel-nappal a Championship izgalmas küzdelmeit. Abból kiindulni, hogy 5 éve rúgott pár öngólt, enyhén nonsense...F.Schleck
Az a baj, hogy pont olyan, mint a többi húzóembernek kikiáltott magyar focista (Hajnal - amikor játszott, Dzsudzsák, Gera), hiába jó a klubjában, sose volt 2 jó meccse a válogatottban. Csak amíg a 3 említett úriember szar meccse annyiban merül ki, hogy nem rúgunk gólt, Gyepesnél posztjából adódóan ez leginkább kapott gólokban jelentkezik...

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Úristen gyepi megint?! Az öngólkirály!! Van ennél még lejjebb?!zavi27
az angol másodosztály egyik élcsapatában stabil kezdő... mit akarunk még?JJ Tiller
Hogy tudjon focizni ^^fetomy
Ennyire azért nem lehettek begyepesedettek. ( 😊 )
Őszintén, mikor láttad utoljára játszani Gyepest? Mint már írták, idén állandó kezdő a PL-re pályázó Cardiff Cityben, másból meg nem nagyon indulhatunk ki, hiszen gondolom nem sokan nézzük éjjel-nappal a Championship izgalmas küzdelmeit. Abból kiindulni, hogy 5 éve rúgott pár öngólt, enyhén nonsense...

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Gyepes a magyar Onyewu, mi a baj vele? 😂

szerk.:

a madridi nagykedvenc.. 😛 tiltanám is el a csába

http://www.pepsifoci.hu/node/74852

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
gyepessel a múltján/renoméján kívül mi bajunk is van ?

persze tudom én volt olyan selejtező sorozatunk amin házi gólkirály volt, de most egy PL-be (nem is esélytelenül) aspiráló csapat alapembere, egy olyan bajnokságban ahol az a minimum h kurvakemény vagy. és ilyen tipusú védőkből nem úgy rémlik h hajde nagyon el vagyunk eresztve.

egy ideje gondolkodom rajta, hogy miért nem kap esélyt, annyi hozzáadott értéke neki is lenne a mezey-bébiknek. ha nem válik be, na bumm. legalább megpróbáltuk.gabtsi
Úristen gyepi megint?! Az öngólkirály!! Van ennél még lejjebb?!zavi27
az angol másodosztály egyik élcsapatában stabil kezdő... mit akarunk még?JJ Tiller
Hogy tudjon focizni ^^
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
San Marino ellen a Haladásnak is kötelező lenne a W, szóval semmi kockázat sincs pár új behívottban.

a finneknél meg biztos van pár medveölő csatár, akit csak Gyepi tud leütközni 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Edzőbuktatás Kecskeméten? Nem hiszem el, láttam az első 5 forduló KTE meccseit, és összesen - nem hazudok - 10-15 tiszta gólhelyzetet hagytak ki. Biztos nem ízlett a kemény munka, el is bírom képzelni, főleg Tököliről, hisz ő rohant már be az öltözőbe edzés közben, hogy nem bírja, így nem is csinálja. Kemény volt akkor Varga Zoli keze.

Sajnálom Pistát, szerintem igenis jó edző.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 074 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
gyepessel a múltján/renoméján kívül mi bajunk is van ?

persze tudom én volt olyan selejtező sorozatunk amin házi gólkirály volt, de most egy PL-be (nem is esélytelenül) aspiráló csapat alapembere, egy olyan bajnokságban ahol az a minimum h kurvakemény vagy. és ilyen tipusú védőkből nem úgy rémlik h hajde nagyon el vagyunk eresztve.

egy ideje gondolkodom rajta, hogy miért nem kap esélyt, annyi hozzáadott értéke neki is lenne a mezey-bébiknek. ha nem válik be, na bumm. legalább megpróbáltuk.gabtsi
Úristen gyepi megint?! Az öngólkirály!! Van ennél még lejjebb?!zavi27
az angol másodosztály egyik élcsapatában stabil kezdő... mit akarunk még?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
gyepessel a múltján/renoméján kívül mi bajunk is van ?

persze tudom én volt olyan selejtező sorozatunk amin házi gólkirály volt, de most egy PL-be (nem is esélytelenül) aspiráló csapat alapembere, egy olyan bajnokságban ahol az a minimum h kurvakemény vagy. és ilyen tipusú védőkből nem úgy rémlik h hajde nagyon el vagyunk eresztve.

egy ideje gondolkodom rajta, hogy miért nem kap esélyt, annyi hozzáadott értéke neki is lenne a mezey-bébiknek. ha nem válik be, na bumm. legalább megpróbáltuk.gabtsi
Úristen gyepi megint?! Az öngólkirály!! Van ennél még lejjebb?!zavi27
kabát petya 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 714 — Amerikai sportok rajongója
gyepessel a múltján/renoméján kívül mi bajunk is van ?

persze tudom én volt olyan selejtező sorozatunk amin házi gólkirály volt, de most egy PL-be (nem is esélytelenül) aspiráló csapat alapembere, egy olyan bajnokságban ahol az a minimum h kurvakemény vagy. és ilyen tipusú védőkből nem úgy rémlik h hajde nagyon el vagyunk eresztve.

egy ideje gondolkodom rajta, hogy miért nem kap esélyt, annyi hozzáadott értéke neki is lenne a mezey-bébiknek. ha nem válik be, na bumm. legalább megpróbáltuk.gabtsi
Úristen gyepi megint?! Az öngólkirály!! Van ennél még lejjebb?!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Urbányit elküldték Kecskemétről 😀 😂gamerkr
ezennel leveszem a kezem a csapatról. 😕

remélem talál magának egy padot, ahol Seagal módjára dolgozhat

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 504 — TODDHERREMANS79
Pintér eddig tervbe sem volt, mikor még MTKs volt, mots, hogy kiigazolt, játszott 10 percet egyből válogatott...tüsi91
teljesen igazad van... attól függetlenül válogatott-szint...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
nekem semmi bajom Gyepessel. Na de Koltai??? Pintér eddig tervbe sem volt, mikor még MTKs volt, mots, hogy kiigazolt, játszott 10 percet egyből válogatott...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
gyepessel a múltján/renoméján kívül mi bajunk is van ?

persze tudom én volt olyan selejtező sorozatunk amin házi gólkirály volt, de most egy PL-be (nem is esélytelenül) aspiráló csapat alapembere, egy olyan bajnokságban ahol az a minimum h kurvakemény vagy. és ilyen tipusú védőkből nem úgy rémlik h hajde nagyon el vagyunk eresztve.

egy ideje gondolkodom rajta, hogy miért nem kap esélyt, annyi hozzáadott értéke neki is lenne a mezey-bébiknek. ha nem válik be, na bumm. legalább megpróbáltuk.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 810 — Vikings fan
Szeretném a Fülöp-Gyepes-Vancál-Lackó dream teamet kérném hátra...
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
parádés: http://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/gyepes-pinter-es-koltai-egervari-kereteben-2046550/