Soccer

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Szalai ismét villant(gól+gólpassz) és tovább tart a mainz-i csoda...kiv leszek meddig fogják bírni.

|
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hát úgy gondolom az utóbbi időben(kizárás óta) elég szépen "kedvezménytelenek" vagyunk. 😊 Nem került be, mert tudod h úgy kezdődött az egész sztori, h a másik visszaütött. Amúgy meg miért került volna bele, csak nem vágnánk magunk alá a fát, bár kitudja. Egy a biztos, h valóban nevetséges. 😊 Az mlsz meg a következetesség pedig más csillagrendszerben van...

azért ezaz összes meccs kicsit vicces szvsz, bár azok alapján h mikor nem volt a Tábor a meccsen akkor is kaptuk a félmillás csekkeket, akkor igazad van. 😊Divat
Úgy írtam "emlékszem olyan évekre", nem az utóbbi időkre gondoltam, hanem inkább arra, hogy a fagyi vissza nyalt. Ezzel az egész óvás dologgal maga alatt vágja a fát a fradi vezetősége, nem pont most kellene a széllel szembe pisálni, mikor a kizárás is jelezte, a fradi nem az MLSZ szíve csücske jelenleg. Azt is írtam, szinte minden meccs, ami nem az összeset jelenti.... De azt el kell ismerni, nagyon kevés meccsen nincs cigányozás, zsidózás, pirózás, esetleg mindhárom együtt. Az első kettő esetében első figyelmeztetés után, ha nem használ, félbe kell szakítani a meccset. Az egy dolog, hogy a JV-knek elég szelektív tud lenni a hallása. A magyar játékvezetés olyan kb. mint az MLSZ, a Te szavaiddal élve más csillagrendszerben van.apeszos
egy dologra gondolunk, csak elbeszélünk egymás mellett 😉Divat
Már én is észrevettem.. 😀
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Hát úgy gondolom az utóbbi időben(kizárás óta) elég szépen "kedvezménytelenek" vagyunk. 😊 Nem került be, mert tudod h úgy kezdődött az egész sztori, h a másik visszaütött. Amúgy meg miért került volna bele, csak nem vágnánk magunk alá a fát, bár kitudja. Egy a biztos, h valóban nevetséges. 😊 Az mlsz meg a következetesség pedig más csillagrendszerben van...

azért ezaz összes meccs kicsit vicces szvsz, bár azok alapján h mikor nem volt a Tábor a meccsen akkor is kaptuk a félmillás csekkeket, akkor igazad van. 😊Divat
Úgy írtam "emlékszem olyan évekre", nem az utóbbi időkre gondoltam, hanem inkább arra, hogy a fagyi vissza nyalt. Ezzel az egész óvás dologgal maga alatt vágja a fát a fradi vezetősége, nem pont most kellene a széllel szembe pisálni, mikor a kizárás is jelezte, a fradi nem az MLSZ szíve csücske jelenleg. Azt is írtam, szinte minden meccs, ami nem az összeset jelenti.... De azt el kell ismerni, nagyon kevés meccsen nincs cigányozás, zsidózás, pirózás, esetleg mindhárom együtt. Az első kettő esetében első figyelmeztetés után, ha nem használ, félbe kell szakítani a meccset. Az egy dolog, hogy a JV-knek elég szelektív tud lenni a hallása. A magyar játékvezetés olyan kb. mint az MLSZ, a Te szavaiddal élve más csillagrendszerben van.apeszos
egy dologra gondolunk, csak elbeszélünk egymás mellett 😉

|
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hát úgy gondolom az utóbbi időben(kizárás óta) elég szépen "kedvezménytelenek" vagyunk. 😊 Nem került be, mert tudod h úgy kezdődött az egész sztori, h a másik visszaütött. Amúgy meg miért került volna bele, csak nem vágnánk magunk alá a fát, bár kitudja. Egy a biztos, h valóban nevetséges. 😊 Az mlsz meg a következetesség pedig más csillagrendszerben van...

azért ezaz összes meccs kicsit vicces szvsz, bár azok alapján h mikor nem volt a Tábor a meccsen akkor is kaptuk a félmillás csekkeket, akkor igazad van. 😊Divat
Úgy írtam "emlékszem olyan évekre", nem az utóbbi időkre gondoltam, hanem inkább arra, hogy a fagyi vissza nyalt. Ezzel az egész óvás dologgal maga alatt vágja a fát a fradi vezetősége, nem pont most kellene a széllel szembe pisálni, mikor a kizárás is jelezte, a fradi nem az MLSZ szíve csücske jelenleg. Azt is írtam, szinte minden meccs, ami nem az összeset jelenti.... De azt el kell ismerni, nagyon kevés meccsen nincs cigányozás, zsidózás, pirózás, esetleg mindhárom együtt. Az első kettő esetében első figyelmeztetés után, ha nem használ, félbe kell szakítani a meccset. Az egy dolog, hogy a JV-knek elég szelektív tud lenni a hallása. A magyar játékvezetés olyan kb. mint az MLSZ, a Te szavaiddal élve más csillagrendszerben van.
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 794 — Gràcies Pep!
Mondják ezt a fradinál... Ahol ugye ilyen sosem fordult elő.. 😛apeszos
tény h nevetséges dolog, de legalább végre óvni próbálnak, eddig mindent csak lenyelt a vezetőség...amúgy meg DVTK ellen tényleg negyed ennyiért szakították félbe a meccset 😛

Szabót meg úgyse fogják eltiltani...(bezzeg Rafát tavaly 😊)Divat
Az még OK, hogy Rafát eltiltották anno, de a bírót is...

Tegnap pedig olyan 100%-osan egyértelmű sárágk maradtak el, mint a szándékos kezezés, szándékos labdaelrúgás.
Kanta, Pál fejenként kaphatott volna két sárgát és egy szavuk sem lehetne.

Kiváncsi vagyok a két Vidist kiállítót bíró mikor vezet legközelebb. 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Mondják ezt a fradinál... Ahol ugye ilyen sosem fordult elő.. 😛apeszos
tény h nevetséges dolog, de legalább végre óvni próbálnak, eddig mindent csak lenyelt a vezetőség...amúgy meg DVTK ellen tényleg negyed ennyiért szakították félbe a meccset 😛

Szabót meg úgyse fogják eltiltani...(bezzeg Rafát tavaly 😊)Divat
Azért volt mit nyelni. Tény, hogy az MLSZ messze van a következetességtől, de én igencsak emlékszem olyan évekre, mikor a fradi volt a "kedvezményezett". A DVTK ellen jóval több dolog repült a pályára, és ott is több időt kivárt a játékvezető az előírtnál. Az újpest meccsen is a fradisták kezdték szétbontani a lelátót, és bedobálni a dolgokat. Viszont ez valahogy nem került be az óvásba. 😛 Azért érdekes, és legfőképpen nevetséges ez az óvás, mert a fradi szinte minden meccsét félbe lehetne szakítani a szabályok betű szerinti betartásának alkalmazásával. Ha ez jogos, akkor az is az lenne.....apeszos
Hát úgy gondolom az utóbbi időben(kizárás óta) elég szépen "kedvezménytelenek" vagyunk. 😊 Nem került be, mert tudod h úgy kezdődött az egész sztori, h a másik visszaütött. Amúgy meg miért került volna bele, csak nem vágnánk magunk alá a fát, bár kitudja. Egy a biztos, h valóban nevetséges. 😊 Az mlsz meg a következetesség pedig más csillagrendszerben van...

azért ezaz összes meccs kicsit vicces szvsz, bár azok alapján h mikor nem volt a Tábor a meccsen akkor is kaptuk a félmillás csekkeket, akkor igazad van. 😊

|
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mondják ezt a fradinál... Ahol ugye ilyen sosem fordult elő.. 😛apeszos
tény h nevetséges dolog, de legalább végre óvni próbálnak, eddig mindent csak lenyelt a vezetőség...amúgy meg DVTK ellen tényleg negyed ennyiért szakították félbe a meccset 😛

Szabót meg úgyse fogják eltiltani...(bezzeg Rafát tavaly 😊)Divat
Azért volt mit nyelni. Tény, hogy az MLSZ messze van a következetességtől, de én igencsak emlékszem olyan évekre, mikor a fradi volt a "kedvezményezett". A DVTK ellen jóval több dolog repült a pályára, és ott is több időt kivárt a játékvezető az előírtnál. Az újpest meccsen is a fradisták kezdték szétbontani a lelátót, és bedobálni a dolgokat. Viszont ez valahogy nem került be az óvásba. 😛 Azért érdekes, és legfőképpen nevetséges ez az óvás, mert a fradi szinte minden meccsét félbe lehetne szakítani a szabályok betű szerinti betartásának alkalmazásával. Ha ez jogos, akkor az is az lenne.....
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Mondják ezt a fradinál... Ahol ugye ilyen sosem fordult elő.. 😛apeszos
tény h nevetséges dolog, de legalább végre óvni próbálnak, eddig mindent csak lenyelt a vezetőség...amúgy meg DVTK ellen tényleg negyed ennyiért szakították félbe a meccset 😛

Szabót meg úgyse fogják eltiltani...(bezzeg Rafát tavaly 😊)

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
„Elintézettnek tartom az ügyet, rossz napot fogott ki a játékvezető. A kapott gól felhozta az ellenfelet, ezután elkezdtünk pánikfutballozni. Az első félidő szakmailag jó volt, a másodikat nehéz értékelni, mindenesetre büszke vagyok az együttesre, ez az első csapatom, amely nélkülem nyert meg egy mérkőzést” – mondta Mezey.

Természetesen ez a nyilatkozat akkor történt meg, miután a játékvezető sűrű bocsánatkérések közepette kijelentette, hogy ő bizony vasárnap a narancsosokra fog szavazni lakóhelyén. Az utolsó mondata meg .... 😀
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 794 — Gràcies Pep!
gá gá gá .... mtk 😊
rósa sérülése mennyire súlyos?
Joci
http://www.pepsifoci.hu/node/75177kristof
ez a kép nagyon durva :mad:Joci
Mégsem ért lapot.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Most nem tudom idézni,de hasonló szintű,mint a "nem lehet így footballt csinálni"-s 😀
Holnap már biztos fennt lesznek a szennyoldalakonJoeyPorter
"- Elmondtam a véleményemet az egyik ítéletről - mondta Mezey. - Nem hiszem, hogy olyan durva lettem volna. Ilyen bírók hogyan kerülhetnek ide? Átlépjük a félpályát, és már sípolnak..."
Abban a véleményben szerepelt egy erőteljes "b@zd meg az anyád" kitétel is. Az még nem tiszta, hogy ezzel kezdte, vagy fejezte be a mondatot.. 😀 Lehet, hogy ez neki nem durva....apeszos
sajnálom, hogy nincs itthon SportM (szerk: dehogy sajnálom, kell a fenének) mert a Darth Véber vs Dr Mezey nyilatkozatdömping abszolút kiemelkedik az nb1-es nyilatkozatok szürkeségéből. főleg, hogy már Urbányi sincs.

A játékosok meg aztán különösen sablonosak, az ősz egyedüli színfoltját Balajcza ("kurva szar ez a labda") jelentette.Höri
ahelyett, hogy ilyeneket írnál be, már 2-szer is megnézhetted volna az ismétlést a Sport1-en 😛
nagyon kemény meccs volt, a 2.félidő alapján 1 pontot megérdemeltünk volna, Vaskó és Lipták meg egy óriási paraszt...
Ja és Maric szabadja utáni Bozovic save az év védése eddig nálam
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
sajnálom, hogy nincs itthon SportM (szerk: dehogy sajnálom, kell a fenének) mert a Darth Véber vs Dr Mezey nyilatkozatdömping abszolút kiemelkedik az nb1-es nyilatkozatok szürkeségéből. főleg, hogy már Urbányi sincs.

A játékosok meg aztán különösen sablonosak, az ősz egyedüli színfoltját Balajcza ("kurva szar ez a labda") jelentette.Höri
Nekem van SpotM, bár nem kértem, csak úgy lett.. 😀 Azért nyugodtan idevehetjük a fradi vergődését az MLSZ-nél, csúnya dágványba süllyesztik a Club-ot. Részletek az óvás elutasításának fellebbezéséből:
"A mérkőzés 30. percében a hazai csapat szurkolótáborából hanggránátot dobtak a játéktér környékére, ebből néhány a pályára is került......
A nézőtéri rendbontás pszichésen is megzavarta játékosainkat, az egész stadiont hosszú percekig ellepő füst demoralizáló hatása negatívan befolyásolta csapatunkat a játék folytatását követően is. Köztudott, hogy az ilyen és ehhez hasonló helyzetek különösen nagy mértékben vannak hatással egy mérkőzés kimenetelére. A játékosok - különösen a fiatalabb, tapasztalatlanabb labdarúgók - joggal érezhetik magukat megfélemlítve a pályán uralkodó állapotok miatt. A sportolók koncentrációs készségét és mentális állapotát meglehetősen rosszul érintette a játéktéren többször is előfordult rendbontás. Ilyenkor a teljesítőképesség jelentős mértékben romlik és ez újabb mentális mélypontot idéz elő a labdarúgóknál - különösen igaz volt ez akkor, amikor a második félidő kezdetekor a játékosok megnyugodva, újult erővel és hittel készültek a mérkőzés folytatására, azonban a játék ismételten félbeszakadt közel negyed órára."
Mondják ezt a fradinál... Ahol ugye ilyen sosem fordult elő.. 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mit mondott az öreg már megint? 😀Höri
Most nem tudom idézni,de hasonló szintű,mint a "nem lehet így footballt csinálni"-s 😀
Holnap már biztos fennt lesznek a szennyoldalakonJoeyPorter
"- Elmondtam a véleményemet az egyik ítéletről - mondta Mezey. - Nem hiszem, hogy olyan durva lettem volna. Ilyen bírók hogyan kerülhetnek ide? Átlépjük a félpályát, és már sípolnak..."
Abban a véleményben szerepelt egy erőteljes "b@zd meg az anyád" kitétel is. Az még nem tiszta, hogy ezzel kezdte, vagy fejezte be a mondatot.. 😀 Lehet, hogy ez neki nem durva....apeszos
sajnálom, hogy nincs itthon SportM (szerk: dehogy sajnálom, kell a fenének) mert a Darth Véber vs Dr Mezey nyilatkozatdömping abszolút kiemelkedik az nb1-es nyilatkozatok szürkeségéből. főleg, hogy már Urbányi sincs.

A játékosok meg aztán különösen sablonosak, az ősz egyedüli színfoltját Balajcza ("kurva szar ez a labda") jelentette.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem inkább a nevetséges kategóriába tartozik Mezey nyilatkozata. Azért mindennek van határa.JC6
mit mondott az öreg már megint? 😀Höri
Most nem tudom idézni,de hasonló szintű,mint a "nem lehet így footballt csinálni"-s 😀
Holnap már biztos fennt lesznek a szennyoldalakonJoeyPorter
"- Elmondtam a véleményemet az egyik ítéletről - mondta Mezey. - Nem hiszem, hogy olyan durva lettem volna. Ilyen bírók hogyan kerülhetnek ide? Átlépjük a félpályát, és már sípolnak..."
Abban a véleményben szerepelt egy erőteljes "b@zd meg az anyád" kitétel is. Az még nem tiszta, hogy ezzel kezdte, vagy fejezte be a mondatot.. 😀 Lehet, hogy ez neki nem durva....
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ilyen gyér játékot amit ma nyújtottunk...szörnyű... Tischler kurwa jó de ha nem kap labdát esélytelen, többieket inkább nem részletezem...
de legalább Höri csapatában benn volt Sütő 😀eaglesmcnabb
franchise DE nálam.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 558 — TODDHERREMANS79
ilyen gyér játékot amit ma nyújtottunk...szörnyű... Tischler kurwa jó de ha nem kap labdát esélytelen, többieket inkább nem részletezem...
de legalább Höri csapatában benn volt Sütő 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
LOL!Gyuri bá megmondta a tutit 😀 Mondjuk igaza is volt teljes mértékbe,vicc amit művelt ez a bíró :/JoeyPorter
Szerintem inkább a nevetséges kategóriába tartozik Mezey nyilatkozata. Azért mindennek van határa.JC6
mit mondott az öreg már megint? 😀Höri
Most nem tudom idézni,de hasonló szintű,mint a "nem lehet így footballt csinálni"-s 😀
Holnap már biztos fennt lesznek a szennyoldalakon

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
LOL!Gyuri bá megmondta a tutit 😀 Mondjuk igaza is volt teljes mértékbe,vicc amit művelt ez a bíró :/JoeyPorter
Szerintem inkább a nevetséges kategóriába tartozik Mezey nyilatkozata. Azért mindennek van határa.JC6
mit mondott az öreg már megint? 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
LOL!Gyuri bá megmondta a tutit 😀 Mondjuk igaza is volt teljes mértékbe,vicc amit művelt ez a bíró :/JoeyPorter
Szerintem inkább a nevetséges kategóriába tartozik Mezey nyilatkozata. Azért mindennek van határa.
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
LOL!Gyuri bá megmondta a tutit 😀 Mondjuk igaza is volt teljes mértékbe,vicc amit művelt ez a bíró :/

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ahogy nézem még lapot sem kapott..nemhogy pirosat,sárgát sem

szeretem a bírókatJoci
asszem még szabad se volt...de legszebb, h 2 fradista is kapott sárgát vétlen kezezésért, pált meg csak figyelmeztette pedig 😊

szerk: meg amikor végén Csizit is megtalálta pál keze, akkor is Csizit lökdöste a partjelző 😊

|
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
ahogy nézem még lapot sem kapott..nemhogy pirosat,sárgát sem

szeretem a bírókat


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
utólag eltiltós eset 😀Mad
persze pont a Fradi esetében számíthatunk ilyenre az FB-től, még a végén Dinit tiltják el... 😀

|
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
utólag eltiltós eset 😀Mad
rósát nem hinném hogy ez vigasztalja 😕

és a véber banda is kikapott :cool:


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
utólag eltiltós eset 😀

@KJuraszik