Soccer

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Robinhot azért hoztuk, mivel a nyáron kudarcba fulladtak a próbálkozások Dinhonál, hogy hosszabbítson, így nem titkoltan neki az lesz a feladata, hogy ha Dinho távozik, akkor őt pótolja, attól függetlenül, hogy inkább Pato stílusú játékos. Pato viszont egy állat és már most sokkal jobb Robinhonál, így a Dinho-Pato-Ibra tróba helye sincs Robinhonak, hacsak meg nem sérül valaki. Nyilvánvalóan némileg változna a véleményem róla, ha elkezdené ontani a gólokat és valami elképesztő formajavulás kezdődne el nála, de egyelőre a kezdő közelébe nem engedném, előbb raknám be Princet Pato helyére, pedig neki aztán abszolút nem az az eredeti posztja.
De jelenleg nem nagyon izgat a támadószekciónk, az rendbe lett rakva, a középpályával és a védelem szélével kell elkezdeni sürgősen a frissítéseket, télen. Ha a középpálya rendesen szűr, Pirlo sokkal szabadabban játszhat, ha ő szabadabban játszhat, megdobja az egész támadósort. De ha a középpálya rendesen szűr, akkor a védelem is lazán elbotorkál olyan szolídabb védőkkel is, mint Antonini például. Évekkel ezelőtt is bűn rossz volt a védelmünk, egyszerűen a középpálya mindent megoldott.
Gattuso pedig király, amennyit ő tett a klubért, egy rossz szót nem szólnék rá, még ha visszaesett a teljesítménye kicsit, akkor sem.

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ez az utolsó poszt a te szegénységi bizonyítványod. arra se érdemes h reagáljak rá.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gameover 20
meglátjuk majd ha eligazol azt a 20-25 gólt 😊
robinho, meg nyilvánvalóan nem olyan játékos mint ronaldinho, inkább olyan mint pato. nem irányítania kell nemtom honnan veszed...sehol nem várják el tőle. tegnap pl teljesen korrektül játszott, csak kihagyta azt a nagy zinyót.
na mind1 én 100szor többre tartok egy robinhot, aki a futballpályára született, mint pl egy gattusot akit megtanították, hogy kell ölni a focit azt cső, hajthat akármennyire a kutya nem kiváncsi rá.

bocs ha megbántottalak, tényleg nem direkt csinálom.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ja értem. biztos nem véletlenül bukott meg mindenhol Európában ezzel flegma, cigánykodós, színészkedős, kihanénnem sítlusával, amit brazíliában lehet elnéznek de itt lófaszra se fog vele menni.

denilson is parádés volt anno, viszont pechjére csapatsportot választott. robinho detto.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Robinho jelenleg szar. Sőt, évek óta szar, a Citybe az első 2 hónapban nagyon ment neki, de azóta alibizik egyfolytában. Ami a probléma, hogy őt Dinho pótlására hoztuk, ha jövőre távozna, tehát neki ezt a szerepkört is kéne tudni normálisan játszani, de ezt nem tudja. Azt meg sem említem, hogy a kaput nem képes eltalálni, de ami a lényeg, hogy nincs esze a játékhoz, nem tud Dinho-szinten osztogatni, irányítani, akkor pedig kitörölhetjük vele a seggünket, ha egyszer ez lenne a feladata. Főleg most, hogy Dinho ismét élvezi a játékot és nem is alibizik, hanem hajt mint a szemét.
Suarez pedig állat és ez pont a VB-n derült ki róla. Nyilván a gyenge Holland bajnokság után ha elmegy, nem 40 gólokat kell tőle elvárni, de 20-25-ket simán lőni fog akárhol.

több mint 13 éve
gameover 20
tökmind1 most h játszott robinho, attól még parádés. Csak ezt a zambrotta-gattuso-bonera-pirlo low brancsot kéne elzavarni és jók is lennénk.

bocs ha megbántottalak, tényleg nem direkt csinálom.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
suarez egy overrated fos....robinho pedig parádés
gameover
muhohahahhaaáá

Te mit is néztél ??

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gameover 20
suarez egy overrated fos. Ronaldo óta nem jött a holland bajnokságból igazán jó játékos. robinho pedig parádés, attól függetlenül, hogy még formán kívül játszik. jók leszünk. forza milan.

jameg: anelka a legnagyobb tanár gecc, ezek a tizik zseniálisak 😊

bocs ha megbántottalak, tényleg nem direkt csinálom.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ezekhez annyit tennék hozzá, hogy a 7. fordulóból pótolt meccsen ZTE 1-2 Vidi, no comment, hogy Polonkai gólt lőtt 😀 bár magához képest most nem játszott rosszulHurka
Húdefasza. Akkor most saccperkábé 15 meccsre jól be is betonozta magát a csapatba. Gondolom olyasmi gól lehetett, hogy a zte játékosok már vonultak be az öltözőbe, így az üres pályán volt ideje 74-et igazítani, majd eldönteni, hogy akkor végülis gurítani fogja középre.

Egyébként 4-2-3-1-et játszottunk. Kemény, úgy néz ki rájöttünk, hogy nem ártana valami újdonság 😛
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hiányzik Dinho, Robinhot egyelőre egy darab szaros faággal is helyettesíthetnénk. :/
Nem is vártam 3 pontot a meccstől, már sorsolás után megírtam, hogy egyedül az Ajaxtól tartok, mert az agilis, lendületes játékuk nem fog nekünk ízleni.

több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Di Maria a megmentő 😊

több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 336 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Fordított a Bayern! :cool: Bastian!!!4

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
na végre jön Pippo, reméljük Allegri is a tróger Robinhot akarja leimádkozni a pályáról
szerk.:jajj Prince az fájt

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Silva szokás szerint hatalmas király

több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Én úgy mondonám,hogy inkább a Realba, mint a Cselszkibe 😛JoeyPorter
csupán nézőpont kérdése 😊Divat
Nagyon régóta hatalmas Ajax fan vagyok, de amikor Huntelaar elment nem voltam beszarva, de az idei VB után nem hittem volna hogy Luis itt marad.
Hatalmas különbség van közte és Huntelaar között. Huntelaar egy egysíkú középcsatár a testi erejével verte meg a nem túl erős holland védőket. Suarez technikás ügyes jól cselez, most is beszopatta Nestát elég keményen. Remélem nem kerül Madridba, bár legalább lesz 1 db szimpatikus játékosuk 😊 Sztem illene is oda Rinyaroni mellett lenne mégvalaki aki a szélről be tud törni. Legszivesebben Barcelonában látnám persze. 😊 Oda illene szvsz. Jó lenne a rotációbaBlevi
Nagyon sokan be tudnak törni szélről Cén kívül is,csak gólt lőni felejtett el mindenki...

több mint 13 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
és reméljük nem a Reál vagy Lokomotiv Cselszki viszi el. 😊
amúgy vmien szinten Huntelaar is sikeres. ..😛Divat
Én úgy mondonám,hogy inkább a Realba, mint a Cselszkibe 😛JoeyPorter
csupán nézőpont kérdése 😊Divat
Nagyon régóta hatalmas Ajax fan vagyok, de amikor Huntelaar elment nem voltam beszarva, de az idei VB után nem hittem volna hogy Luis itt marad.
Hatalmas különbség van közte és Huntelaar között. Huntelaar egy egysíkú középcsatár a testi erejével verte meg a nem túl erős holland védőket. Suarez technikás ügyes jól cselez, most is beszopatta Nestát elég keményen. Remélem nem kerül Madridba, bár legalább lesz 1 db szimpatikus játékosuk 😊 Sztem illene is oda Rinyaroni mellett lenne mégvalaki aki a szélről be tud törni. Legszivesebben Barcelonában látnám persze. 😊 Oda illene szvsz. Jó lenne a rotációba
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
ezekhez annyit tennék hozzá, hogy a 7. fordulóból pótolt meccsen ZTE 1-2 Vidi, no comment, hogy Polonkai gólt lőtt 😀 bár magához képest most nem játszott rosszul
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Suarez sztem Ibra után a következő sikeres Ajax csatár lesz.Blevi
és reméljük nem a Reál vagy Lokomotiv Cselszki viszi el. 😊
amúgy vmien szinten Huntelaar is sikeres. ..😛Divat
Én úgy mondonám,hogy inkább a Realba, mint a Cselszkibe 😛JoeyPorter
csupán nézőpont kérdése 😊

|
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Frei!! 😊 Suarez :oJoeyPorter
Suarez sztem Ibra után a következő sikeres Ajax csatár lesz.Blevi
és reméljük nem a Reál vagy Lokomotiv Cselszki viszi el. 😊
amúgy vmien szinten Huntelaar is sikeres. ..😛Divat
Én úgy mondonám,hogy inkább a Realba, mint a Cselszkibe 😛

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
van egy disznónk meg egy csipszarunk, a disznó még gólt is tud lőni néha

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Frei!! 😊 Suarez :oJoeyPorter
Suarez sztem Ibra után a következő sikeres Ajax csatár lesz.Blevi
és reméljük nem a Reál vagy Lokomotiv Cselszki viszi el. 😊
amúgy vmien szinten Huntelaar is sikeres. ..😛

|
több mint 13 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Frei!! 😊 Suarez :oJoeyPorter
Suarez sztem Ibra után a következő sikeres Ajax csatár lesz.
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Frei!! 😊 Suarez :o

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Most volt a Chelsea - Newcastle meccs ismétlése Sportklubbon, ez a meccs valami hihetetlen jó volt így másodszorra is! 😊
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Pato ma nem lesz sérülés miatt, illetve Dinho sem kezd. Azt mondják sérült, de állítólag balhé van vele, mivel ez az utolsó éve és mint ha nem akarna a hosszabbításról beszélni, vagy mifene. Mindensetre Robinho lesz helyette ha minden igaz, szóval legjobb esetben döntetlen lesz.

  Felkapott fórum témák