Soccer
41 feliratkozó
több mint 11 éve
Kibebaszott jó meccs, egy pöcs bíróval.
Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
jé tudunk kontrázni mi a csuda 😀 amúgy meg úsztunk egy tizit......
több mint 11 éve
Mira meg bax egy ekkora ongolt....
több mint 11 éve
Igeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen
több mint 11 éve
Nem kezdek vitába most erről itt Stez mert nagyon off, de azért na.. mindegy túlélem csak akkor is......
több mint 11 éve
mindegy megadtak.2-1 :-p
több mint 11 éve
Azért az epic, hogy sem a Spurs, sem a Juve sem a Barca meccset nem tudom TV-ben nézni azért mert nincs Digi (ez nem az én kezemben van, hogy legyen). Kedves Sport Klub és Sport TV kicsit el lehetne gondolkodni........................ úgyhogy 3 stream, mintha NCAA-t vagy NFL-t NBA-t NHL-t néznék.......dandeFizesd ki nekik a közvetítési jogokat.
Elég súlyos pénzekről van szó.
több mint 11 éve
ezt a kamu 11-st.......................
több mint 11 éve
Azért az epic, hogy sem a Spurs, sem a Juve sem a Barca meccset nem tudom TV-ben nézni azért mert nincs Digi (ez nem az én kezemben van, hogy legyen). Kedves Sport Klub és Sport TV kicsit el lehetne gondolkodni........................ úgyhogy 3 stream, mintha NCAA-t vagy NFL-t NBA-t NHL-t néznék.......
több mint 11 éve
Ez igy mar nehez lesz...
több mint 11 éve
A kupában idén,igen!😀
több mint 11 éve
Torres mindig a félidő 1 perceire van időzítve?😊
több mint 11 éve
Kibaszott Torres, a Milanban miért nem tudott egy egyeneset a labdába rúgni?Kismocsok
több mint 11 éve
KÖLYÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖK
több mint 11 éve
El Nino 😀

Liverpool Fc
több mint 11 éve
Milyen meglepo....Mára én is látens Atletico drukker leszek. De a meccs lefújása után ha spanyol fociról van szó AMUNT VALENCA!
Ma este Auuuupaaaaa!!!
Nem lesz Godin... :-/ZoliZoltán

Liverpool Fc
több mint 11 éve
Costa 3 meccses eltiltást kapott Emre Can megtaposásáért.

Liverpool Fc
több mint 11 éve
Milyen meglepo....Ma este Auuuupaaaaa!!!
Nem lesz Godin... :-/
több mint 11 éve
persze, csak az ilyen kurvára idegesítMert szerinted ha Messi csinálni ilyet, ebben a helyzetben ő is max. 2-őt kapott volna, hogy játszhasson az Atletico ellen.
ha Jesús Carlos (nemtom van-e ilyen játékos 😀) csinál egy ilyen ütést akkor alsó hangon 3 meccs eltiltás, ha a lenyalt hajú hisztigép akkor csak 2 hogy azért a matracosok ellen már ott lehessenNegritis
touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 11 éve
persze, csak az ilyen kurvára idegesítha Jesús Carlos (nemtom van-e ilyen játékos 😀) csinál egy ilyen ütést akkor alsó hangon 3 meccs eltiltás, ha a lenyalt hajú hisztigép akkor csak 2 hogy azért a matracosok ellen már ott lehessen
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
jó, a zelklasszikót is betették Suarez büntetésének lejárta után egy napra, ezen felesleges rugózni.nem az ütésre céloztam, hanem hogy véletlen pont csak 2 meccs eltiltást kap a nyomorékNegritisAmúgy zseniális a gyerek lábon rúgják és elkezdi fogni a fejét XD. Amúgy a rúgásért általában 2-t szoktak adni, kérdés, hogy a ütés dolog miatt halmozhatták volna-e.TocaCR 2 meccs eltiltást kapott. Kihagyja a Real Sociedad és a Sevilla elleni meccset, az Atleti ellen már játszhat.Tonynem szándékos, ááá 😀Negritis
különben is, ki az, akiben felmerült, hogy a legfontosabb meccsek közül akár csak egyet is ki fog hagyni?
több mint 11 éve
nem az ütésre céloztam, hanem hogy véletlen pont csak 2 meccs eltiltást kap a nyomorékAmúgy zseniális a gyerek lábon rúgják és elkezdi fogni a fejét XD. Amúgy a rúgásért általában 2-t szoktak adni, kérdés, hogy a ütés dolog miatt halmozhatták volna-e.TocaCR 2 meccs eltiltást kapott. Kihagyja a Real Sociedad és a Sevilla elleni meccset, az Atleti ellen már játszhat.Tonynem szándékos, ááá 😀Negritis
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Amúgy zseniális a gyerek lábon rúgják és elkezdi fogni a fejét XD. Amúgy a rúgásért általában 2-t szoktak adni, kérdés, hogy a ütés dolog miatt halmozhatták volna-e.CR 2 meccs eltiltást kapott. Kihagyja a Real Sociedad és a Sevilla elleni meccset, az Atleti ellen már játszhat.Tonynem szándékos, ááá 😀Negritis
több mint 11 éve
CR 2 meccs eltiltást kapott. Kihagyja a Real Sociedad és a Sevilla elleni meccset, az Atleti ellen már játszhat.Tonynem szándékos, ááá 😀
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Tony
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
CR 2 meccs eltiltást kapott. Kihagyja a Real Sociedad és a Sevilla elleni meccset, az Atleti ellen már játszhat.
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '