Soccer

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 794 — Gràcies Pep!
Azért ne ájuljunk el, még nekünk is kötelező győzelem ez, és én hosszútávon kételkedem Szalaiban. 3-4 jó meccse Priskinnek is volt, de aztán látjuk ő is mire vitte, úgyhogy ne most legyünk még okosak, hanem majd a selejtezők után. És azért, mert egy San Marino éppen nem lő nekünk gólt, attól még a védelem is egy vicc, de hát amint látjuk, van csapat, ami ellen még ez is bőven elég volt.Stez
Azért ennek a 6-0 lehet örülni.
Nem úgy mint 09.11-én... 😊

Ez végre nem egy kiszenvedett kötelező győzelem.
Szép gólok. A Fiúknak lesz legalább egy kis önbizalma.
Rudolfnak meg jól jöhet a két rúgott gól akár a klubcsapatában is.
Juják pedig végre a válogatottban is mutatott valamit.
Gerának kéne még egy kis önbizalom növelő.

Szerk:
Közben a hat már hét...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért ne ájuljunk el, még nekünk is kötelező győzelem ez, és én hosszútávon kételkedem Szalaiban. 3-4 jó meccse Priskinnek is volt, de aztán látjuk ő is mire vitte, úgyhogy ne most legyünk még okosak, hanem majd a selejtezők után. És azért, mert egy San Marino éppen nem lő nekünk gólt, attól még a védelem is egy vicc, de hát amint látjuk, van csapat, ami ellen még ez is bőven elég volt.

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
a san marinoiak is rájöttek ki a titkos fegyver és egyből lerúgták vermest
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 794 — Gràcies Pep!
Juják újabb A.
Szalai hat-trick.
😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Csak egyszer lássak előrébb jegyzett csapat ellen ilyen támadást. Egyszer....
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 301 — ℧
Nagyon kíváncsi vagyok a finnek ellen bevállalunk-e 2 csatárt vagy visszatérünk az ijesztően sikeres 4-2-3-1hez. Most bezzeg nagy királyok vagyunk, mert megszórjuk a san marinoiakat. A svédek,meg a hollandok ellen meg nincs 2 értékelhető támadásunk.tüsi91
Finnek ellen majd bevetjük a titkos fegyverünket Torghellét. 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Megnéztem Szalai néhány meccsét, de én egyébként tőle sem vagyok elájulva, nem is lepődnék meg, ha nem szárnyalna, mint ahogy Dzsudzsák sem a válogatottbaStez
biztos, h nem fog...kiv leszek 2 gyenge meccs után, mit szólnak majd akik folyamatosan a válogatott követelték... de legalább végre 2 csatárral játszunk 😊Divat
😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért SM-nak van tartása. Bárhova mennek, kevés az esélyük, mégis kiállnak és küzdenek. Szalai 2. gólja csodálatos volt.

Hogy negatív is legyek, kicsit: Rudolf viselkedése számomra gusztustalan. Szimpi SM játékos picit elkésik, odarúg neki. 2 percig csak bocsánatot kér, ellenben RG még rá sem néz. Utána ő szabálytalankodik és még fel sem segíti. Gusztustalan, nagy arcú majom. Mire??
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nagyon kíváncsi vagyok a finnek ellen bevállalunk-e 2 csatárt vagy visszatérünk az ijesztően sikeres 4-2-3-1hez. Most bezzeg nagy királyok vagyunk, mert megszórjuk a san marinoiakat. A svédek,meg a hollandok ellen meg nincs 2 értékelhető támadásunk.
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
csak vermes hiányzott a válogatottból, hogy sikeres legyen 😀
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 301 — ℧
Pff kisebb gól volt 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Megnéztem Szalai néhány meccsét, de én egyébként tőle sem vagyok elájulva, nem is lepődnék meg, ha nem szárnyalna, mint ahogy Dzsudzsák sem a válogatottbaStez
biztos, h nem fog...kiv leszek 2 gyenge meccs után, mit szólnak majd akik folyamatosan a válogatott követelték... de legalább végre 2 csatárral játszunk 😊Divat
Tudom, hogy még csak San Marino, de azért. 😊 😊

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 989 — #neverpunt
Kezd groteszkbe átmenni a meccs.
Amúgy szépek a gólok

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
hihetetlen de úgy tűnik hogy van nálunk is nagyobb lúzer San Marino személyében 😀
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 794 — Gràcies Pep!
Ez is szép gól!
Nem gondoltam volna, de örülök neki!

Szerk:
Közben Szalai "egyenlít".
Nem kis gól!!!

Remélem nem állunk meg...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Szép volt Juják.
Végre a válogatottban is egy pont a kanadai táblába!Sinisa
Arra nem biztos, de erre már tényleg megkapja. 😊
És Szalai a gólszerző, ennek külön örülök.F.Schleck
Mindkét csatárunk betalált.
Ilyen sem tudom mikor volt utoljára... 😊Sinisa
mikor volt két csatárunk egyáltalán 😀
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 794 — Gràcies Pep!
Szép volt Juják.
Végre a válogatottban is egy pont a kanadai táblába!Sinisa
Arra nem biztos, de erre már tényleg megkapja. 😊
És Szalai a gólszerző, ennek külön örülök.F.Schleck
Mindkét csatárunk betalált.
Ilyen sem tudom mikor volt utoljára... 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szép volt Juják.
Végre a válogatottban is egy pont a kanadai táblába!Sinisa
Arra nem biztos, de erre már tényleg megkapja. 😊
És Szalai a gólszerző, ennek külön örülök.

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 794 — Gràcies Pep!
Szép volt Juják.
Végre a válogatottban is egy pont a kanadai táblába!

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 794 — Gràcies Pep!
Játszottunk már korábban is névre szóló mezekben?
Mert én nem emlékszem rá.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
szlovákok szopnak Örményországban 3-1re. Nem kis meglepetés és nem kis öröm. 😊tüsi91
Ajjaj, azt hiszem ezért kapni fogsz. 😊

Puhl csak engem idegesít kurvára?F.Schleck
És Nyilasi mint MLSZ alkalmazott csak nekem furcsa mint "szakkomentátor"?Sinisa
Nekem vele van a kevesebb bajom, de Puhlt egyszerűen nem tudom elviselni. Az sem tiszta nekem, hogy miért kellene értenie a foci szakmai részéhez egy bírónak, de az állandó nagyképűsködése végképp kiakaszt... Már tanulhattunk volna abból, hogy az ellenfél lenézése nem jött be nekünk párszor.

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 101 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
zárják már be a puskást... nem és nem tudom megérteni, hogy az ilyen meccseket mi a francért kell odavinni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 794 — Gràcies Pep!
Puhl csak engem idegesít kurvára?F.Schleck
És Nyilasi mint MLSZ alkalmazott csak nekem furcsa mint "szakkomentátor"?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
szlovákok szopnak Örményországban 3-1re. Nem kis meglepetés és nem kis öröm. 😊
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jól játszottak Ronaldo, Robinho, Kaká, Maicon nélkül, a csapat így állt fel: Victor - Daniel Alves, Thiago Silva, David Luiz, André Santos - Lucas Leiva, Ramires, Carlos Eduardo - Robinho, Pato, Coutinho.
újságírás...gameover
Robinho bizonyára olyan gyenge volt, mintha a pályán sem lett volna 😉