Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Kíváncsi vagyok, hogy ezeket a sötét idiótákat (gyk. Egyenlítői Guinea) mennyire meszeli el a FIFA. Tajparaszt köcsögök!

Akkor szerkesztem: szégyen ez a kontinens! Nem néztem én ez az Afrika kupát, de mondom van vissza egy 20 perc lássuk. Erre nézem a ghánaiakat folyamatosan dobálják, épp gólt lőnek, gólöröm, erre hopp egy vizes palack trafál telibe egy ghánait. 3 perc múlva meg a ghánai szurkolók a pálya szélén álltak. Valszeg a saját biztonságuk miatt jöttek oda. Kb 40 percig állt a meccs, a ghánai szurkolók mellett egy kisebb afrikai ország vízszükségletének megfelelő mennyiségű vizes palack volt körülöttük. Kiürítették a stadion, majd 40 perc után folytatták a meccset. 82. szakadt félbe, az óra 90 percet mutatott az újrakezdésnél és lett 3 perc hosszabbítás és a bíró lefújta. Röhej és szánalom egyben!NB2
a FIFA? egyelőre semennyire. az ANK-t az afrikai szövetség jegyzi, első körben nekik kell szankcionálni.
több mint 11 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
Szombatra ne csinálj programot, ha már van akkor még most mond le:

13:45 - North London Derby
16:00 - Madrid Derby
18:30 - Merseyside Derby
20:45- Juve Vs Milan



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 29 057 — nabege2@yahoo.com
Kíváncsi vagyok, hogy ezeket a sötét idiótákat (gyk. Egyenlítői Guinea) mennyire meszeli el a FIFA. Tajparaszt köcsögök!

Akkor szerkesztem: szégyen ez a kontinens! Nem néztem én ez az Afrika kupát, de mondom van vissza egy 20 perc lássuk. Erre nézem a ghánaiakat folyamatosan dobálják, épp gólt lőnek, gólöröm, erre hopp egy vizes palack trafál telibe egy ghánait. 3 perc múlva meg a ghánai szurkolók a pálya szélén álltak. Valszeg a saját biztonságuk miatt jöttek oda. Kb 40 percig állt a meccs, a ghánai szurkolók mellett egy kisebb afrikai ország vízszükségletének megfelelő mennyiségű vizes palack volt körülöttük. Kiürítették a stadion, majd 40 perc után folytatták a meccset. 82. szakadt félbe, az óra 90 percet mutatott az újrakezdésnél és lett 3 perc hosszabbítás és a bíró lefújta. Röhej és szánalom egyben!
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Mennyi idő alatt keresed meg a topfocisták bérét 😊

 www.bbc.com/news/world-31110113NB2
Míg átolvastam a statisztikákat Ronaldo keresett 15 ezret,szép 😀

több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 29 057 — nabege2@yahoo.com
Mennyi idő alatt keresed meg a topfocisták bérét 😊

 www.bbc.com/news/world-31110113
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
szemét Preetz szembeköpte a német edzőtársadalmat.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Hoppá!
Dárdai lett a Herta vezetőedzője!
Sok sikert neki.Kenny
Bognár Gyurit várják a recepción!
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Hoppá!
Dárdai lett a Herta vezetőedzője!
Sok sikert neki.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/havi-ot-nyolcezer-euros-jatekosok-harca-az-nb-i-ben-maradasert-2392749

érdekelne, hogy az önmagában életképtelen magyar profi labdarúgás, hogy termel ki havi 5-8-10 ezer eurós béreket az aranylábúaknak.Amadeus91
Hogy nem életképtelen.
Csak eredménytelen.
Nem ugyanaz.

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
 m.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/real-madrid-james-laba-eltort-ramos-is-kidolt-2392909


Nincs mese!Kotelezo otthon tartani a 3 pontot!

VAMOS ATLETI !!!
több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/havi-ot-nyolcezer-euros-jatekosok-harca-az-nb-i-ben-maradasert-2392749

érdekelne, hogy az önmagában életképtelen magyar profi labdarúgás, hogy termel ki havi 5-8-10 ezer eurós béreket az aranylábúaknak.
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
egyébként a Pool az utóbbi időben kezd magára találni
Lallana nem lesz rossz, viszont Markovic brutál jó az utóbbi hetekben
mondjuk nem értem hogy miért nem adtunk túl valahogy ballon, bár esélyes hogy a kutyának se kell 😀 nem ok nélkül 😛

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Tuti pont a Juve ellen szedik össze magukat 😛..........dande
BL-ben ősszel sem voltak túl nagy bajban... érthetetlen, ami náluk megy

ma is, ember előny, folyamatosan nagyobb számban találják el a kaput mint az ellenfelük, 3. legkevesebb lövést engedélyezik meccsenként az ellenfeleknek, mégis állandóan ők kapják a gólokat és képtelen elől betalálniZERO_L
azért a Lewandowski helyett Immobile csere az szintlépés vissza. még ha játéktudás szintjén esetleg nem is, Immobile még mindig nincs összeszokva a többiekkel, az azért elég sokat számít.slowmotion
azért "a megpróbáljuk megnehezíteni a BM sorsát" és "utolsó helyen állni a Bundesligában" nem csak egy szintlépést jelent visszafele...

több csapattal előfordult már, hogy a legnagyobb sztárját el kellett adni és nem igazán sikerült megtalálni a helyettesét, mégse kerültek az utolsó helyreZERO_L
valóban. viszont gyakran ők lőtték az első gólt a meccsen, és onnan azért - valljuk be - könnyebb játszani. 19 meccsen 18 gólt rúgtak, tavalyi átlaggal eddig 45-nél kellene járniuk. viszont csatárban visszaléptek, Reust valami vadbarom lerúgta (akit ki sem állítottak mellesleg), és a meccsek felét kihagyta. pusztán matekra átírva az 8 gól mínusz a csatárcsere miatt, 3-4 gól mínusz Reus miatt, annyival könnyen a 8-9. hely környékén lehetnének, mert rendszerint egygólos vereségeket szenvednek, szóval jó pár vereségből lehetett volna döntetlen, és pár döntetlenből győzelem...

és hát származékos hatásai is lehetnek, mert esetleg a régi csatár több embert lekötött - lásd pl. a Liverpool esetét, ahol Suarez elmenetelével nehezebb lett Sturridge dolga is, az ő kiesésével meg gyakorlatilag megfojtották Sterling játékát is, meg Coutinhóét is (oké, Lallana meg nem is nagyon találta meg a sajátját)
több mint 11 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
Tuti pont a Juve ellen szedik össze magukat 😛..........dande
BL-ben ősszel sem voltak túl nagy bajban... érthetetlen, ami náluk megy

ma is, ember előny, folyamatosan nagyobb számban találják el a kaput mint az ellenfelük, 3. legkevesebb lövést engedélyezik meccsenként az ellenfeleknek, mégis állandóan ők kapják a gólokat és képtelen elől betalálniZERO_L
azért a Lewandowski helyett Immobile csere az szintlépés vissza. még ha játéktudás szintjén esetleg nem is, Immobile még mindig nincs összeszokva a többiekkel, az azért elég sokat számít.slowmotion
azért "a megpróbáljuk megnehezíteni a BM sorsát" és "utolsó helyen állni a Bundesligában" nem csak egy szintlépést jelent visszafele...

több csapattal előfordult már, hogy a legnagyobb sztárját el kellett adni és nem igazán sikerült megtalálni a helyettesét, mégse kerültek az utolsó helyre



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
nem kellett volna eladni bajnert, azóta zuhantak össze megugattam

hegyiivan elmehet a rakba, ha mi nyerünk az mindig szerencse. 😀😀
(mondjuk a mai az tényleg az volt 😀)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Tuti pont a Juve ellen szedik össze magukat 😛..........dande
BL-ben ősszel sem voltak túl nagy bajban... érthetetlen, ami náluk megy

ma is, ember előny, folyamatosan nagyobb számban találják el a kaput mint az ellenfelük, 3. legkevesebb lövést engedélyezik meccsenként az ellenfeleknek, mégis állandóan ők kapják a gólokat és képtelen elől betalálniZERO_L
azért a Lewandowski helyett Immobile csere az szintlépés vissza. még ha játéktudás szintjén esetleg nem is, Immobile még mindig nincs összeszokva a többiekkel, az azért elég sokat számít.
több mint 11 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
Tuti pont a Juve ellen szedik össze magukat 😛..........dande
BL-ben ősszel sem voltak túl nagy bajban... érthetetlen, ami náluk megy

ma is, ember előny, folyamatosan nagyobb számban találják el a kaput mint az ellenfelük, 3. legkevesebb lövést engedélyezik meccsenként az ellenfeleknek, mégis állandóan ők kapják a gólokat és képtelen elől betalálni



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tuti pont a Juve ellen szedik össze magukat 😛..........
több mint 11 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
volt róluk egy cikk az origón pár napja
 www.origo.hu/sport/focivilag/20150202-ennel-rosszabb-mar-nem-johet-a-dortmund-az-utolso-a-bundesligaban.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 29 057 — nabege2@yahoo.com
Dortmundot még mindig nem nagyon tudom elhinni????????????dande
Eh, most akartam én is beírni. Bár egyenlőre olyan sűrű ott a mezőny, nyersz 2 meccset azt repülsz a 12. helyre😊 De egyre jobban rezeg a léc...
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Dortmundot még mindig nem nagyon tudom elhinni????????????
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Amekkora paraszt volt a pályán szinte mindig,...Kenny
ez így azért nem teljesen igaz, viszont legalább a sokkal kevesebbért is sokkal többször kiállították.

amikor bejött ez a "felugrás közben ne tedd ki a könyöködet" hullám, akkor kb semmi idő alatt kétszer kiszórták azért, amiért másnak sárgát sem adtak, aztán ottantól felült a szopórollerre, mert a bírók már külön utaztak rá. pl Kaposváron is sikerült úgy kiállítani, hogy egészen konkrétan kontaktot sem csinált az ellenféllel.

tudom, hogy nem ugyanaz a szint, de pl. Patkány Costához és Faszkalap Fellainihez képest egy kezdő kiscserkész, aztán mégis náluk sokkal gyakrabban kellett elhagynia a pályát...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Rajczi
"Nem akarok nagyképűnek tűnni, de én ebből még egyetlen fillért sem kértem el, és egészen addig nem is fogok, amíg a dolgozók nem lesznek kifizetve. A pályamunkásnak, a szertárosnak, a takarítónőnek kenyérre kell a pénz, nekem szerencsére nem. "

Amekkora paraszt volt a pályán szinte mindig,ez nagyon nagy gesztus manapság.Tisztelet.

több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
1-1, ritka, hogy ha valakivel találkozik egy idény alatt 2szer a München és 1szer sem veri meg.

Höwedes pedig még mindig nagy kedvencem!


Liverpool Fc
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
mondjuk az alapján amit Sterling művelt hétvégén a West Ham védőivel 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!