Soccer
41 feliratkozó
több mint 12 éve
Hogy baszná meg...Szar emberek vagyunk mind nyugi.
u.i.: ennek a Chelsea-nek hogy képes valaki szurkolni?gdavid
több mint 12 éve
függetlenül attól hogy ki kinek szurkol, jóérzésű ember erre nem mondhatja hogy foci. én ha leülnék a kedvenc csapatom meccse elé, és ezt nyomnák, elsírnám magam.nevezzük célfutballnak. nem mondom, hogy élvezem, de ha ezzel nyerünk kupákat, akkor néhány nagyobb meccsen le tudom nyelni.
mourinho ennyit tud, ami nem rossz, csak nézhetetlen. beáll 11 emberrel a kapu elé, aztán véletlenül bepattan valakiről a labda, és megnyerik a meccset.Zolee23
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 12 éve
pozitívum: a Mourinho mögötti fotós USC sapkában a második gólnálnegatívum: minden más

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Hogy baszná meg...u.i.: ennek a Chelsea-nek hogy képes valaki szurkolni?
Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
írtam egy hosszabb kommentet, de inkább töröltem, a lényeg, hogy két ugyanolyan DPI egyetlen meccsen szinte teljesen esélytelen...Akkor beszéljünk a holdingokról?
ezt meg csak azért, hogy ne legyek off
www.origo.hu/sport/focivilag/20090512-felreertett-es-hianyos-szabalyok-a-labdarugasban.htmlbaggio
Na tényleg befejeztem.
Hajrá Lilák!
több mint 12 éve
Nagyobb Liverpool fan kommentátor nem jutott a meccsre? Szánalmas.
több mint 12 éve
írtam egy hosszabb kommentet, de inkább töröltem, a lényeg, hogy két ugyanolyan DPI egyetlen meccsen szinte teljesen esélytelen...ezt meg csak azért, hogy ne legyek off
www.origo.hu/sport/focivilag/20090512-felreertett-es-hianyos-szabalyok-a-labdarugasban.html

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Szerintem meg tök ugyanaz a két eset.ne keverjük a konzekvenciát a szubjektivitással, a kettő közel sem ugyanazbaggioMost mondjuk pont nekünk NFL/NCAA foci fanoknak nem kellene nagyon a nem konzekvens ítéletek miatt kiakadni.a 45. perc környékén volt egy ugyanilyen eset a félpálya környékén, amit meg befújt a bíró, szóval ennyit a konzekvens szabályokról...hihetetlen a kezezés megítélése is csak hab a tortánbaggiotesóm a másik szobában nézi ő pool drukker és mondtam neki, hogy a kezezés nálam tizi!
derékszögben állt a keze, ment a labda a kapura, Persze ő szerintem nem volt az😊NB2
agymenés az egészbaggio
Legyen itt példának a DPI/OPI szabály.
De lehetne még sorolni sokat.Bazzani
Van egy szabály aztán vagy megítéli a bíró vagy nem.
Akár egy meccsen belül is van két teljesen ugyanolyan DPI. Az egyiket megfújja a másikat nem.
Ugyanez van a kezezésnél. Egyik mehet tovább míg a másik szabadot ér.
több mint 12 éve
ne keverjük a konzekvenciát a szubjektivitással, a kettő közel sem ugyanazMost mondjuk pont nekünk NFL/NCAA foci fanoknak nem kellene nagyon a nem konzekvens ítéletek miatt kiakadni.a 45. perc környékén volt egy ugyanilyen eset a félpálya környékén, amit meg befújt a bíró, szóval ennyit a konzekvens szabályokról...hihetetlen a kezezés megítélése is csak hab a tortánbaggiotesóm a másik szobában nézi ő pool drukker és mondtam neki, hogy a kezezés nálam tizi!
derékszögben állt a keze, ment a labda a kapura, Persze ő szerintem nem volt az😊NB2
agymenés az egészbaggio
Legyen itt példának a DPI/OPI szabály.
De lehetne még sorolni sokat.Bazzani

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
függetlenül attól hogy ki kinek szurkol, jóérzésű ember erre nem mondhatja hogy foci. én ha leülnék a kedvenc csapatom meccse elé, és ezt nyomnák, elsírnám magam.mourinho ennyit tud, ami nem rossz, csak nézhetetlen. beáll 11 emberrel a kapu elé, aztán véletlenül bepattan valakiről a labda, és megnyerik a meccset.
I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 12 éve
Most mondjuk pont nekünk NFL/NCAA foci fanoknak nem kellene nagyon a nem konzekvens ítéletek miatt kiakadni.a 45. perc környékén volt egy ugyanilyen eset a félpálya környékén, amit meg befújt a bíró, szóval ennyit a konzekvens szabályokról...hihetetlen a kezezés megítélése is csak hab a tortánbaggiotesóm a másik szobában nézi ő pool drukker és mondtam neki, hogy a kezezés nálam tizi!
derékszögben állt a keze, ment a labda a kapura, Persze ő szerintem nem volt az😊NB2
agymenés az egészbaggio
Legyen itt példának a DPI/OPI szabály.
De lehetne még sorolni sokat.
több mint 12 éve
a 45. perc környékén volt egy ugyanilyen eset a félpálya környékén, amit meg befújt a bíró, szóval ennyit a konzekvens szabályokról...hihetetlen a kezezés megítélése is csak hab a tortánbaggiotesóm a másik szobában nézi ő pool drukker és mondtam neki, hogy a kezezés nálam tizi!
derékszögben állt a keze, ment a labda a kapura, Persze ő szerintem nem volt az😊NB2
agymenés az egész

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
hihetetlen a kezezés megítélése is csak hab a tortánbaggiotesóm a másik szobában nézi ő pool drukker és mondtam neki, hogy a kezezés nálam tizi!
derékszögben állt a keze, ment a labda a kapura, Persze ő szerintem nem volt az😊
több mint 12 éve
előbbi az egyetlen (na meg a csapat többi tagja), aki felmentést kaphat, de hogy ehhez a fifától kezdve a szurkolókon át mindenki asszisztál, az nehezen fér a fejembeAz tényleg komoly, hogy az 5 pont hátrányban levő Chelsea 0-0-nál húzza az időt a Liverpool ellen? Ezt ha nem a saját szememmel látom, nem hiszem el, hova süllyed még ez a játék? (míg a népszerűsége az egeket ostromolja...)baggioTe szerinted most érdekli Mou-t vagy bárkit aki a Chelseanek szurkol?NB2
még az f1-nél vagyok így, ami úgy lett egyre nézettebb, hogy egyre nézhetetlenebbé vált, hihetetlen
a kezezés megítélése is csak hab a tortán

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Szerintem a kutyát sem érdekli ha nyernek.Az tényleg komoly, hogy az 5 pont hátrányban levő Chelsea 0-0-nál húzza az időt a Liverpool ellen? Ezt ha nem a saját szememmel látom, nem hiszem el, hova süllyed még ez a játék? (míg a népszerűsége az egeket ostromolja...)baggioTe szerinted most érdekli Mou-t vagy bárkit aki a Chelseanek szurkol?NB2
Bár az én csapataim nyernének rendszeresen, akár bunkerfocival.
Az sem zavarna ha még a vécésnéni is a védekezne, csak végre nyerne bármelyik valami kupát.
több mint 12 éve
A labdarúgás meggyalázása az, hogy a Chelsea ilyen "játékkal" vezethet félidőben.A legrosszabb mégis az, hogy nem lepődtem meg, amikor Gerrard elcsúszott...
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 12 éve
Az tényleg komoly, hogy az 5 pont hátrányban levő Chelsea 0-0-nál húzza az időt a Liverpool ellen? Ezt ha nem a saját szememmel látom, nem hiszem el, hova süllyed még ez a játék? (míg a népszerűsége az egeket ostromolja...)baggioTe szerinted most érdekli Mou-t vagy bárkit aki a Chelseanek szurkol?
több mint 12 éve
ehh... azért a 6-kor kezdődő Fener meccset még megnézem, mivel december után újra csak nők és gyerekek lesznek a stadionban, a férfiakat megint kitiltották a lelátókról xD különös pikantériája az összecsapásnak, hogy ma bajnokavatás is lehet, igaz jövőre nem szerepelhetnek az európai porondon sem

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Az tényleg komoly, hogy az 5 pont hátrányban levő Chelsea 0-0-nál húzza az időt a Liverpool ellen? Ezt ha nem a saját szememmel látom, nem hiszem el, hova süllyed még ez a játék? (míg a népszerűsége az egeket ostromolja...)baggioa Chelseanek a múltheti Sunderland elleni vereség után biztossá vált, hogy nem a PL a prioritás, a BL-re koncentrál a csapat, ezért is kapott engedélyt Mou a vezetőségtől, hogy pihentesse néhány játékosát.
Persze ettől még senki nem szeretne nagy vereséget, én valami hasonlóra számítottam, bár a Poolra fogadtam.
(és hát igen, kedvenc csapat meg minden, de nem a játék élvezetéért nézem már az ilyen meccseket :-/)
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 12 éve
Az tényleg komoly, hogy az 5 pont hátrányban levő Chelsea 0-0-nál húzza az időt a Liverpool ellen? Ezt ha nem a saját szememmel látom, nem hiszem el, hova süllyed még ez a játék? (míg a népszerűsége az egeket ostromolja...)

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Roy Keane pont remek mediátor lenne... 😀
I swung a saber and I was a young Hussar
"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
nagy guru, de nagyon erős személyiség. Lazán padra baszta a 40 milliós Gomezt, meg a 11 milliós Tymoschukot, meg berakta a kapuba a 3. számú kapust.Amadeus91Végre egy olyan edző, aki nem azt nézi ki mennyibe került, hanem azt hogy ki érdemli meg a kezdőbe kerülést. Juhé!
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 12 éve
pontosabban itt jön elő leghamarabb, hogy csak eseti javulást hoz.DVTK - Paks, végre hozzuk a kötelezőt.szabaamúgy ez most tippmix meccs vagy csak ez most a Diósgyőr? ha az utóbbi akkor ez lesz Szivics első olyan állomása Mo.-n, ahol nem épít jó csapatotdavemayer
aztán persze előbb-utóbb mindenhonnan elzavarják.
több mint 12 éve
Van Gaal a Mu-ba????????????? szerintem ne akarjátok. Szakmailag lehet, hogy nem rossz, bár szerintem jó ideje nem tud megújulni, és főleg emberileg nagyon nem bírom. Nagyon bennem van ahogy kezelte a Fradit is anno mikor az Ajax edzője volt, és a Bl-ben találkoztak, de a Barcás időszaka alatt meg egyáltalán nem bírtam. Talán RvP jól járna vele de meglepődnék ha Rooney is....dandehát az igazat megvallva Van Gaalnak én sem igazán örülnék, jó lenne ha maradna a válogatott élén, de sajnos nem, és PLbe akar nagyon menni, de remélem inkább a Spurs lesz a befutó 😀
csak az a baj hogy igazán kiemelkedő edzőt nem tud hozni a csapat mivel mindegyiknek van csapata, szal kíváncsi leszek hogy gondolkodnak....
több mint 12 éve
LOL 😀 Pakson is csak leépítette a csapatot, mondjuk aláírom, hogy nem volt 5csillagos a keret, de Kiskarcsi óta itt mindenki megégett. Érdekes módon mindenki felfelé bukott.DVTK - Paks, végre hozzuk a kötelezőt.szabaamúgy ez most tippmix meccs vagy csak ez most a Diósgyőr? ha az utóbbi akkor ez lesz Szivics első olyan állomása Mo.-n, ahol nem épít jó csapatotdavemayer