Soccer
41 feliratkozó
több mint 12 éve
óóóóóóóóóóóóó na most nézek ki igazán tudatlan pöcsnek csak. Sorry, nem töltött telo rendesen és nem láttam hogy már bent van 😥ano92Nem kell magyarázkodni, tudjuk hogy csak vénülsz 😀
touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
óóóóóóóóóóóóó na most nézek ki igazán tudatlan pöcsnek csak. Sorry, nem töltött telo rendesen és nem láttam hogy már bent van 😥
több mint 12 éve
gondolkoztam a vicc rovatban, de ott nem biztos hogy mindenki tolerálja 😀ano92nem azért kérdezte zinedine5 kolléga, hanem mert az előző négy hozzászólás is erről szólt
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 12 éve
gondolkoztam a vicc rovatban, de ott nem biztos hogy mindenki tolerálja 😀
több mint 12 éve
Dani Alves... 😀 hatalmas jelenet volt. 😀ezt most komolyan idelinkelted?
Videó a banánevésről 😀
mtc.cdn.vine.co/r/videos/8BFA5F7C731072301325246676992_2639df371fa.0.2.13996042744693109758.mp4?versionId=eBD7CQ6UFtmwpxPoYR3D6p9b.FvNCnkLano92
több mint 12 éve
betömörült védelem ellen meg lehet átlövésekkel operálni, CR tegnapi első góljánál 5 védő volt közvetlen előtte, a másodiknál 4. Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy egy Osasuna védelmet annyi feltörni mint egy Chelsea-t, de a Pool még csak nem is próbálkozott nagyon távolról.eaglesmcnabbValld be, hogy csak fél szemmel nézted a meccset! 18 lövés volt a 16-oson kívülről, ebből 5-öt blokkoltak, 7 ment mellé, 6 talált kaput 😉
Ilyen jól "banán-dobást" kezelni, ahogy Dani Alves tette, még nem láttam 😀😀
Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
És ha valami doppingot csempésztek bele?😊
több mint 12 éve
nem igazán bírom Alvest, de ez zseniális megmozdulás volt tőle 😀
több mint 12 éve
azért ez szép volt 😀
betömörült védelem ellen meg lehet átlövésekkel operálni, CR tegnapi első góljánál 5 védő volt közvetlen előtte, a másodiknál 4. Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy egy Osasuna védelmet annyi feltörni mint egy Chelsea-t, de a Pool még csak nem is próbálkozott nagyon távolról.
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Elhunyt Vujadin Boskov.Kedvenc edzőm volt.
Pagliuca, Pari, Lanna, Vierchowood, Mannini, Katanec, Cerezo, Lombardo, Dossena, Vialli, Mancini.
Fejből megy a mai napig.
Talán még a gombfoci csapat is megvan valahol. Én vagdostam ki hozzá a fejeket egy Labdarúgás nevű újságból. 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én nagyon bírom Mou-t, a világ legjobb edzője 😉"Kétszáz oldalas könyvet tudnék írni a Marióval töltött két évemről, de ez a könyv nem dráma lenne, hanem komédia. Emlékszem, egyszer a Rubin Kazan ellen játszottunk a Bajnokok Ligájában, és azon a meccsen óriási gondban voltam, mivel az összes csatárom sérült volt. Se Milito, se Eto'o, csak Mario volt bevethető. Kapott egy sárga lapot a mérkőzés 42. percében, ezért mikor a félidőben az öltözőbe mentünk, a szünet 15 percéből 14-et csak Marióval beszélgettem. Arra kértem, szinte könyörögtem, hogy csak a labdával foglalkozzon és próbáljon meg a meccs végéig a pályán maradni, mivel nem tudok senkit behozni a helyére, nincs több csatárom a padon. Kértem, hogy ne érjen senkihez, kértem, hogy ha provokálják, ne reagáljon. Kértem, hogy ha a bíró hibát követ el, ne reagáljon. Erre mi történt? A 46. percben kiállították."
szerk.: a 60. percben nyomták ki, de így is nagy sztori 😀
több mint 12 éve
Tony
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Az egészben csak az az érdekes, ha a Chelsea ellen védekezik valaki, akkor Mou lenyilatkozza, hogy "XIX. századi labdarúgás", meg "beparkolt az ellenfél a busszal", illetve " a szurkolók kérjék vissza a pénzüket, mert csak a Chelsea akart játszani". Viszont ha Ő (Mourinho) csinálja, akkor "tökéletesen elértük a célunkat" vagy "célfocit játszottunk". Szóval, ha már ő is így játszat, akkor kussoljon és ne pofázzon, amikor ő ellene is antifocit játszanak.
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
több mint 12 éve
Nem láttam, szerencsére, de idegenben valahogy így kell játszani. Nem kellett volna hagyni őket, hogy megöljék a játékunkat - mondom ezt elvben. A tét sajnos minket nyomott agyon.Szomorú.
- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 12 éve
Imádom, hogy ilyen jó edző és hogy ilyen jól tud nyilatkozni és hogy a Pool edzője. : )
több mint 12 éve
szerk.: egyébként nem tudom mi a gond, amerikai fociban is vannak csapatok, akik a védelmükkel nyerik a meccseket, viszonylag gyenge támadójátékkal. Mivel itt gurulósban a 2 szekció egyszerre van a pályán, nyilván nehéz egyszerre jól védekezni és támadni iseaglesmcnabbpont ez a baj, maga a játék a sz@r 😊 (amit még le is nyelnék, ha nem ez lenne a világ messze legnépszerűbb sportja és ne hallanék minden héten olyan nyilatkozatokat, hogy a "futball művészet" és a többi...)
és utóbbiból következik, hogy a fifa abszolút nincs is rákényszerülve a szabályváltoztatásokra, sőt

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Pont szar meccset lestél meg. Azért, hogy egy busz ellen jól focizni és látványos meccset játszani nem nagyon lehet. : )kristóf17na ja, emiatt vesztett pontokat a Chelsea a West Ham meg a többi "kis csapat" ellen 😕

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
idegenben B csapattal 2-0 a Pool ellen és ekézik 😀 Imádom ezt az embert! 😀Pont szar meccset lestél meg. Azért, egy busz ellen jól focizni és látványos meccset játszani nem nagyon lehet. : )
ez a második Pool meccsem idén amit láttam, úgy hallottam hogy európa egyik legszebb támadófociját nyomják, na ebből a hype-ból sajnos semmit se láttam, Mourinhóról tudom hogy kurvajól védekezik és kontrázik a csapata, ez jött is.
szerk.: egyébként nem tudom mi a gond, amerikai fociban is vannak csapatok, akik a védelmükkel nyerik a meccseket, viszonylag gyenge támadójátékkal. Mivel itt gurulósban a 2 szekció egyszerre van a pályán, nyilván nehéz egyszerre jól védekezni és támadni iseaglesmcnabb
több mint 12 éve
jajaAzért az a csapat sem érdemel győzelmet, amely eddig 96 gólt rúgott, de ma így játszott. Ment előre a csapat, de ha reggelig játszik, sem rúgott volna gólt. Erőtlen fos volt ez, és jellemzően minden lövés középre ment az egy Allen próbálkozást kivéve.Ha mindenki nyer mindent Akkor pontegyenlőség van nem? 86-86. (City-Pool) Ez esetben pedig gólkülönbség?kristóf17
Ez van, nyerni kell a két hátralévő meccset, és szurkolni a City botlásáért. Nem lehetetlen egyik sem.Mikey

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
Azért az a csapat sem érdemel győzelmet, amely eddig 96 gólt rúgott, de ma így játszott. Ment előre a csapat, de ha reggelig játszik, sem rúgott volna gólt. Erőtlen fos volt ez, és jellemzően minden lövés középre ment az egy Allen próbálkozást kivéve.Ha mindenki nyer mindent Akkor pontegyenlőség van nem? 86-86. (City-Pool) Ez esetben pedig gólkülönbség?
Ez van, nyerni kell a két hátralévő meccset, és szurkolni a City botlásáért. Nem lehetetlen egyik sem.Mikey
több mint 12 éve
Ez nem képesség hanem szerelem első látásra.Ki mondta, hogy szar emberek vagytok? Feltettem egy egyszerű kérdést, ha nem megy a válaszadás, akkor max. buta vagy.gdavidHogy baszná meg...Szar emberek vagyunk mind nyugi.Hanni
u.i.: ennek a Chelsea-nek hogy képes valaki szurkolni?gdavid
Legalábbis nálam így volt.
(Nem vagyok Chelsea drukker, de gondolom akik azok sem ebbe a játékba szerettek bele anno.)
több mint 12 éve
Azért az a csapat sem érdemel győzelmet, amely eddig 96 gólt rúgott, de ma így játszott. Ment előre a csapat, de ha reggelig játszik, sem rúgott volna gólt. Erőtlen fos volt ez, és jellemzően minden lövés középre ment az egy Allen próbálkozást kivéve.Ez van, nyerni kell a két hátralévő meccset, és szurkolni a City botlásáért. Nem lehetetlen egyik sem.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 12 éve
idegenben B csapattal 2-0 a Pool ellen és ekézik 😀 Imádom ezt az embert! 😀ez a második Pool meccsem idén amit láttam, úgy hallottam hogy európa egyik legszebb támadófociját nyomják, na ebből a hype-ból sajnos semmit se láttam, Mourinhóról tudom hogy kurvajól védekezik és kontrázik a csapata, ez jött is.
szerk.: egyébként nem tudom mi a gond, amerikai fociban is vannak csapatok, akik a védelmükkel nyerik a meccseket, viszonylag gyenge támadójátékkal. Mivel itt gurulósban a 2 szekció egyszerre van a pályán, nyilván nehéz egyszerre jól védekezni és támadni is
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Ki mondta, hogy szar emberek vagytok? Feltettem egy egyszerű kérdést, ha nem megy a válaszadás, akkor max. buta vagy.Hogy baszná meg...Szar emberek vagyunk mind nyugi.Hanni
u.i.: ennek a Chelsea-nek hogy képes valaki szurkolni?gdavid
Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
FUCK YEAH! 😊 mondjuk zseniális, hogy a Sunderland, CP, Villa trión megy el a bajnoki címünk 😕persze epikusabb lenne, ha a Pool elromozná

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
