Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley

Nyugaton megoldották már csak nálunk van baj!

több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 134 — Bears fan
óóóóóóóóóóóóó na most nézek ki igazán tudatlan pöcsnek csak. Sorry, nem töltött telo rendesen és nem láttam hogy már bent van 😥ano92
Nem kell magyarázkodni, tudjuk hogy csak vénülsz 😀

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 312 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
óóóóóóóóóóóóó na most nézek ki igazán tudatlan pöcsnek csak. Sorry, nem töltött telo rendesen és nem láttam hogy már bent van 😥

több mint 12 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
gondolkoztam a vicc rovatban, de ott nem biztos hogy mindenki tolerálja 😀ano92
nem azért kérdezte zinedine5 kolléga, hanem mert az előző négy hozzászólás is erről szólt

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 12 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 312 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
gondolkoztam a vicc rovatban, de ott nem biztos hogy mindenki tolerálja 😀

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 532 — Ajmo Vatreni
Dani Alves... 😀 hatalmas jelenet volt. 😀
Videó a banánevésről 😀
 mtc.cdn.vine.co/r/videos/8BFA5F7C731072301325246676992_2639df371fa.0.2.13996042744693109758.mp4?versionId=eBD7CQ6UFtmwpxPoYR3D6p9b.FvNCnkLano92
ezt most komolyan idelinkelted?
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 936 — Patriots fan
betömörült védelem ellen meg lehet átlövésekkel operálni, CR tegnapi első góljánál 5 védő volt közvetlen előtte, a másodiknál 4. Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy egy Osasuna védelmet annyi feltörni mint egy Chelsea-t, de a Pool még csak nem is próbálkozott nagyon távolról.eaglesmcnabb
Valld be, hogy csak fél szemmel nézted a meccset! 18 lövés volt a 16-oson kívülről, ebből 5-öt blokkoltak, 7 ment mellé, 6 talált kaput 😉

Ilyen jól "banán-dobást" kezelni, ahogy Dani Alves tette, még nem láttam 😀😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 065 — nabege2@yahoo.com
És ha valami doppingot csempésztek bele?😊
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
nem igazán bírom Alvest, de ez zseniális megmozdulás volt tőle 😀

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska

azért ez szép volt 😀

betömörült védelem ellen meg lehet átlövésekkel operálni, CR tegnapi első góljánál 5 védő volt közvetlen előtte, a másodiknál 4. Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy egy Osasuna védelmet annyi feltörni mint egy Chelsea-t, de a Pool még csak nem is próbálkozott nagyon távolról.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Elhunyt Vujadin Boskov.
Kedvenc edzőm volt.
Pagliuca, Pari, Lanna, Vierchowood, Mannini, Katanec, Cerezo, Lombardo, Dossena, Vialli, Mancini.
Fejből megy a mai napig.
Talán még a gombfoci csapat is megvan valahol. Én vagdostam ki hozzá a fejeket egy Labdarúgás nevű újságból. 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én nagyon bírom Mou-t, a világ legjobb edzője 😉

"Kétszáz oldalas könyvet tudnék írni a Marióval töltött két évemről, de ez a könyv nem dráma lenne, hanem komédia. Emlékszem, egyszer a Rubin Kazan ellen játszottunk a Bajnokok Ligájában, és azon a meccsen óriási gondban voltam, mivel az összes csatárom sérült volt. Se Milito, se Eto'o, csak Mario volt bevethető. Kapott egy sárga lapot a mérkőzés 42. percében, ezért mikor a félidőben az öltözőbe mentünk, a szünet 15 percéből 14-et csak Marióval beszélgettem. Arra kértem, szinte könyörögtem, hogy csak a labdával foglalkozzon és próbáljon meg a meccs végéig a pályán maradni, mivel nem tudok senkit behozni a helyére, nincs több csatárom a padon. Kértem, hogy ne érjen senkihez, kértem, hogy ha provokálják, ne reagáljon. Kértem, hogy ha a bíró hibát követ el, ne reagáljon. Erre mi történt? A 46. percben kiállították."

szerk.: a 60. percben nyomták ki, de így is nagy sztori 😀
több mint 12 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Az egészben csak az az érdekes, ha a Chelsea ellen védekezik valaki, akkor Mou lenyilatkozza, hogy "XIX. századi labdarúgás", meg "beparkolt az ellenfél a busszal", illetve " a szurkolók kérjék vissza a pénzüket, mert csak a Chelsea akart játszani". Viszont ha Ő (Mourinho) csinálja, akkor "tökéletesen elértük a célunkat" vagy "célfocit játszottunk". Szóval, ha már ő is így játszat, akkor kussoljon és ne pofázzon, amikor ő ellene is antifocit játszanak.
több mint 12 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 576
Nem láttam, szerencsére, de idegenben valahogy így kell játszani. Nem kellett volna hagyni őket, hogy megöljék a játékunkat - mondom ezt elvben. A tét sajnos minket nyomott agyon.
Szomorú.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 12 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Imádom, hogy ilyen jó edző és hogy ilyen jól tud nyilatkozni és hogy a Pool edzője. : )
több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 133 — no es importante
szerk.: egyébként nem tudom mi a gond, amerikai fociban is vannak csapatok, akik a védelmükkel nyerik a meccseket, viszonylag gyenge támadójátékkal. Mivel itt gurulósban a 2 szekció egyszerre van a pályán, nyilván nehéz egyszerre jól védekezni és támadni iseaglesmcnabb
pont ez a baj, maga a játék a sz@r 😊 (amit még le is nyelnék, ha nem ez lenne a világ messze legnépszerűbb sportja és ne hallanék minden héten olyan nyilatkozatokat, hogy a "futball művészet" és a többi...)

és utóbbiból következik, hogy a fifa abszolút nincs is rákényszerülve a szabályváltoztatásokra, sőt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 261 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Pont szar meccset lestél meg. Azért, hogy egy busz ellen jól focizni és látványos meccset játszani nem nagyon lehet. : )kristóf17
na ja, emiatt vesztett pontokat a Chelsea a West Ham meg a többi "kis csapat" ellen 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
idegenben B csapattal 2-0 a Pool ellen és ekézik 😀 Imádom ezt az embert! 😀

ez a második Pool meccsem idén amit láttam, úgy hallottam hogy európa egyik legszebb támadófociját nyomják, na ebből a hype-ból sajnos semmit se láttam, Mourinhóról tudom hogy kurvajól védekezik és kontrázik a csapata, ez jött is.

szerk.: egyébként nem tudom mi a gond, amerikai fociban is vannak csapatok, akik a védelmükkel nyerik a meccseket, viszonylag gyenge támadójátékkal. Mivel itt gurulósban a 2 szekció egyszerre van a pályán, nyilván nehéz egyszerre jól védekezni és támadni iseaglesmcnabb
Pont szar meccset lestél meg. Azért, egy busz ellen jól focizni és látványos meccset játszani nem nagyon lehet. : )
több mint 12 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 261 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Azért az a csapat sem érdemel győzelmet, amely eddig 96 gólt rúgott, de ma így játszott. Ment előre a csapat, de ha reggelig játszik, sem rúgott volna gólt. Erőtlen fos volt ez, és jellemzően minden lövés középre ment az egy Allen próbálkozást kivéve.
Ez van, nyerni kell a két hátralévő meccset, és szurkolni a City botlásáért. Nem lehetetlen egyik sem.Mikey
Ha mindenki nyer mindent Akkor pontegyenlőség van nem? 86-86. (City-Pool) Ez esetben pedig gólkülönbség?kristóf17
jaja


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Azért az a csapat sem érdemel győzelmet, amely eddig 96 gólt rúgott, de ma így játszott. Ment előre a csapat, de ha reggelig játszik, sem rúgott volna gólt. Erőtlen fos volt ez, és jellemzően minden lövés középre ment az egy Allen próbálkozást kivéve.
Ez van, nyerni kell a két hátralévő meccset, és szurkolni a City botlásáért. Nem lehetetlen egyik sem.Mikey
Ha mindenki nyer mindent Akkor pontegyenlőség van nem? 86-86. (City-Pool) Ez esetben pedig gólkülönbség?
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Hogy baszná meg...

u.i.: ennek a Chelsea-nek hogy képes valaki szurkolni?gdavid
Szar emberek vagyunk mind nyugi.Hanni
Ki mondta, hogy szar emberek vagytok? Feltettem egy egyszerű kérdést, ha nem megy a válaszadás, akkor max. buta vagy.gdavid
Ez nem képesség hanem szerelem első látásra.
Legalábbis nálam így volt.
(Nem vagyok Chelsea drukker, de gondolom akik azok sem ebbe a játékba szerettek bele anno.)

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 829
Azért az a csapat sem érdemel győzelmet, amely eddig 96 gólt rúgott, de ma így játszott. Ment előre a csapat, de ha reggelig játszik, sem rúgott volna gólt. Erőtlen fos volt ez, és jellemzően minden lövés középre ment az egy Allen próbálkozást kivéve.
Ez van, nyerni kell a két hátralévő meccset, és szurkolni a City botlásáért. Nem lehetetlen egyik sem.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
idegenben B csapattal 2-0 a Pool ellen és ekézik 😀 Imádom ezt az embert! 😀

ez a második Pool meccsem idén amit láttam, úgy hallottam hogy európa egyik legszebb támadófociját nyomják, na ebből a hype-ból sajnos semmit se láttam, Mourinhóról tudom hogy kurvajól védekezik és kontrázik a csapata, ez jött is.

szerk.: egyébként nem tudom mi a gond, amerikai fociban is vannak csapatok, akik a védelmükkel nyerik a meccseket, viszonylag gyenge támadójátékkal. Mivel itt gurulósban a 2 szekció egyszerre van a pályán, nyilván nehéz egyszerre jól védekezni és támadni is

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 936 — Patriots fan
Hogy baszná meg...

u.i.: ennek a Chelsea-nek hogy képes valaki szurkolni?gdavid
Szar emberek vagyunk mind nyugi.Hanni
Ki mondta, hogy szar emberek vagytok? Feltettem egy egyszerű kérdést, ha nem megy a válaszadás, akkor max. buta vagy.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 261 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
FUCK YEAH! 😊 mondjuk zseniális, hogy a Sunderland, CP, Villa trión megy el a bajnoki címünk 😕
persze epikusabb lenne, ha a Pool elromozná


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!