Soccer
41 feliratkozó
több mint 12 éve
Na most már jó, csak nem rúg ötöt a Bayern.
I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
idén ez lett volna az első olyan (nem MU) meccs amit végig akartam nézni, erre Ramos "megöli" 😊de nem bánom mert szív a Bayern
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 12 éve
pont köcsög ramos, az a baj hogy benne van hogy szopunk róla 4-et, még kéne egy 😀lajtos kezdés 😊
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
És pont ez a balfasz Ramos, akit úgy utálok. 😀Nah, léptem aludni.
több mint 12 éve
Pep RAUS!
több mint 12 éve
már ne keressétek nekem a hd streamet, nincs rá szükségem 😀
több mint 12 éve
Ramos 😀😀

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
Sanszosan kihagyom a BL döntőt ha még a Chelsea is bejut...
több mint 12 éve
Pont Ramos akit mindig csak szidni lehet 😊
több mint 12 éve
na asszem most dőlt el

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
több mint 12 éve
Szerencse az Arsenalnak hogy van egy Tottenham mert így minden gyenge szezont pozitívan tudnak megélni 😛
több mint 12 éve
Csak ő lehet. 😀😀m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/video-talan-en-voltam-az-egyetlen-oka-a-kialakult-helyzetnek-rossi-232165Érdekes: Moniz, Rossini, Doll el tudja ismerni...
Magyar edzőtől ilyet sose hallottam mostanában.Toca
Ki lesz a beugró, Szurgent Lajos? 😊Sinisa
Én nagyon sajnálom, hogy a maestro odébb áll, hacsak nem jön valami géniusz a kispadra, nagy veszteséget szenvedtünk ma. 😕
több mint 12 éve
m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/video-talan-en-voltam-az-egyetlen-oka-a-kialakult-helyzetnek-rossi-232165Érdekes: Moniz, Rossini, Doll el tudja ismerni...
Magyar edzőtől ilyet sose hallottam mostanában.Toca
Ki lesz a beugró, Szurgent Lajos? 😊
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/video-talan-en-voltam-az-egyetlen-oka-a-kialakult-helyzetnek-rossi-232165Magyar edzőtől ilyet sose hallottam mostanában.
több mint 12 éve
Felállt Marco Rossi a Honvéd kispadjáról. 😕iktriadVagy felállították...Legalább is a tegnapi meccs utáni nyilatkozatában semmi jel nem utalt arra,hogy lelépne,épp ellenkezőleg.Még mondta is,hogy meg szeretné nézni,hogy kikre számíthat a következő szezonban :-/
több mint 12 éve
Felállt Marco Rossi a Honvéd kispadjáról. 😕iktriadpedig ő is az értelmesebb külföldi edzők között volt akik be merték tenni a lábukat Mo-ra, kár érte
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Felállt Marco Rossi a Honvéd kispadjáról. 😕
BaltimoreDefense