Soccer
41 feliratkozó
több mint 12 éve
Van Gaal a Mu-ba????????????? szerintem ne akarjátok. Szakmailag lehet, hogy nem rossz, bár szerintem jó ideje nem tud megújulni, és főleg emberileg nagyon nem bírom. Nagyon bennem van ahogy kezelte a Fradit is anno mikor az Ajax edzője volt, és a Bl-ben találkoztak, de a Barcás időszaka alatt meg egyáltalán nem bírtam. Talán RvP jól járna vele de meglepődnék ha Rooney is....
több mint 12 éve
DVTK - Paks, végre hozzuk a kötelezőt.szabaamúgy ez most tippmix meccs vagy csak ez most a Diósgyőr? ha az utóbbi akkor ez lesz Szivics első olyan állomása Mo.-n, ahol nem épít jó csapatot
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 12 éve
DVTK - Paks, végre hozzuk a kötelezőt.
több mint 12 éve
ááá végre ismét régi old school Manu foci van,végre idén egy olyan meccs ahol tényleg akarnak a srácok,van elképzelés és jó játék és nem mellékesen gólokat is lövünk 😀
több mint 12 éve
Hát ez bizony Loki örömfoci a végére. Ez a Kulcsár gól a végén 5 csillagos.
több mint 12 éve
www.fourfourtwo.hu/hirek/anglia/premier-league/man-united/megvan-az-united-uj-edzojenagy guru, de nagyon erős személyiség. Lazán padra baszta a 40 milliós Gomezt, meg a 11 milliós Tymoschukot, meg berakta a kapuba a 3. számú kapust.
Még nem hivatalos, de ha igaz szerintem jól jár a United. Ideális választás ő, jól le fogja menedzselni a generációváltást, aztán 3 év múlva feláll a padról.Sebii
Nem tudom, hogy Rooneyval hogy fognak kijönni.
több mint 12 éve
www.fourfourtwo.hu/hirek/anglia/premier-league/man-united/megvan-az-united-uj-edzojeremélem megtartja Giggset másodedzőnek, aztán majd ő átveszi ha elég tapasztalatot gyűjtött.
Még nem hivatalos, de ha igaz szerintem jól jár a United. Ideális választás ő, jól le fogja menedzselni a generációváltást, aztán 3 év múlva feláll a padról.Sebii
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Nyíregyházán azért sokan kimentek meccsre mindig.m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-750-millios-tamogatast-kap-a-nyiregyhaza-ha-feljut-2331097mondjuk a nézőszámhoz kötött támogatás szerintem kifejezetten jó ötlet, mely önmagában legitimálja az önkormányzati pénzosztástbaggio
Á nem pénzmosoda 😀Toca
több mint 12 éve
www.fourfourtwo.hu/hirek/anglia/premier-league/man-united/megvan-az-united-uj-edzojeMég nem hivatalos, de ha igaz szerintem jól jár a United. Ideális választás ő, jól le fogja menedzselni a generációváltást, aztán 3 év múlva feláll a padról.
több mint 12 éve
Bazza! És akkor még ezt a nyilatkozatot üdvözölni kéne v mi? Azért mert 6-8 évig ő volt a kezdő kapus az alanyi jogon garantálja neki, hogy amìg vissza nem vonul bérelt helye van a kezdő 11ben? Az, hogy mentornak/cserének szánják az neki degradál mert ő akkora király, hogy ez neki csak bohóckodás? Arról nem is beszélve, hogy az uccsó másfél évben már szar is volt... az h az öltözőben mi van nem tudom, lehet abban neki van igaza, de ez itt nem számìt szvsz. ez a nyilatkozat jó példa rá mi az egyik legnagyobb baj a magyar játékosokkal....peachFélreérted a dolgot.
Arra akartam rávilágítani, hogy jelenleg mi a helyzet Újpesten.
Van egy bizonyított kapus aki csere egy tehetséges fiatal mögött ami nem is lenne még baj.
De a fiatal (Dmitrovics) már alighanem távozik a nyáron és érkezik helyette valaki aki megint csak addig marad ameddig el nem lehet adni.
Hosszú távon csak a szarok (Tschibuabua) maradnak, olyanok akik sehová nem kellenek.
Biztos vagyok benne, hogy a Suljics-Simon páros is távozik nyáron.
több mint 12 éve
m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-750-millios-tamogatast-kap-a-nyiregyhaza-ha-feljut-2331097mondjuk a nézőszámhoz kötött támogatás szerintem kifejezetten jó ötlet, mely önmagában legitimálja az önkormányzati pénzosztást
Á nem pénzmosoda 😀Toca

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-750-millios-tamogatast-kap-a-nyiregyhaza-ha-feljut-2331097Á nem pénzmosoda 😀
több mint 12 éve
WOW - A Honvéd leigazolta tegnap Abdel-Kader Keïtát, aki a Lyonban, a Lilleben és a Galatasarayban is nem épen peremember volt az előző évtizededben(A Lyon 18 millió eurót fizetett 2007ben érte, a Galata 8.5 milliót adott érte 2009ben, az Al Sadd 2010ben meg 8.15őt)!Jó, már 32 éves, és 2 éve nincs csapata(az elöző valami arab volt), de a Mennyiben (pl Bonazzolit elnézve) szerintem nem rossz fogás, sőt.
több mint 12 éve
én már sok mindent hallottam...majd csak akkor hiszem el ha ott ül kispadon 😀és igen, viszlát Gomes mester..igaz még pár forduló hátra vanpeteynem biztos, hogy annyira örülni fogsz, mikor kinevezik | egérvárit | utódnak :pbaggio
több mint 12 éve
Persze, mert egy eb/vb alkalom egy új stadion építésére, de azt te is elismered, hogy Olasz, Francia, Angol, Német, Spanyol most is csont nélkül le tudna hozni egy vb-t. Marketinghez kell az új stadion.Olyan nincs, hogy egy világversenyre egyik országnak sem kéne stadiont építeni. Nézzétek meg 2006-t, németek nem egy új arénát húztak fel vb-re.AsbeeLehet ördögtől való, de én csak olyan országba vinném a VB-t vagy EB-t, ahol nem kell felépíteni az infrastruktúrát. Ahol eddig nem kellett, az esemény után sem fog kelleni a stadion, akkor meg felesleges pénzkidobás.TonyEz lenne a normális, csak a FIFA-nál vannak barmok. Simán van legalább a földön 8 ország ahol megvan rá a stadion (és infrastruktúra) ez alapján akár csak 30 évente ismétlődnének a helyszínek. Kíváncsi leszek, hogy a nagy liberalizmusban Afrikában kit fognak előkaparni, hogy rendezze meg😊NB2
több mint 12 éve
és igen, viszlát Gomes mester..igaz még pár forduló hátra vanpeteynem biztos, hogy annyira örülni fogsz, mikor kinevezik | egérvárit | utódnak :p

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Felejthetetlen amit Villanova a csapatért tett. Talán nem is tudjuk Pepnek is mennyit jelentett. Nyugodjék békében, szegényebb lesz nélküle egy ország, egy város, egy csapat, egy család élete. De reméljük ott Menyben gazdagodtak vele 😕
több mint 12 éve
és igen, viszlát Gomes mester..igaz még pár forduló hátra van
több mint 12 éve
Bazza! És akkor még ezt a nyilatkozatot üdvözölni kéne v mi? Azért mert 6-8 évig ő volt a kezdő kapus az alanyi jogon garantálja neki, hogy amìg vissza nem vonul bérelt helye van a kezdő 11ben? Az, hogy mentornak/cserének szánják az neki degradál mert ő akkora király, hogy ez neki csak bohóckodás? Arról nem is beszélve, hogy az uccsó másfél évben már szar is volt... az h az öltözőben mi van nem tudom, lehet abban neki van igaza, de ez itt nem számìt szvsz. ez a nyilatkozat jó példa rá mi az egyik legnagyobb baj a magyar játékosokkal....
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Én nem leszek itt bohóc.BazzaniTényleg, Szabi, nem leszel...
több mint 12 éve
Balajcza Szabi:– Mi a baj?
– Mi a baj? Például az, hogy nem vagyunk egységes brigád, nem alkotunk jó, egymásért is küzdeni tudó közösséget. A jelenlegi Újpestet nem nevezném baráti társaságnak, márpedig anélkül nem beszélhetünk csapatról.
– Mi az oka a széthúzásnak?
– Leginkább az, hogy sok a külföldi. Az öltözőben alig hallani magyar szót, és azok a fiúk, akik idekerültek hozzánk, tisztelet a kivételnek, egyszerűen csak ugródeszkának tekintik ezt a klubot. Úgy vannak vele, eljátszogatnak itt, hol jobban, hol rosszabbul, aztán úgyis továbbállnak. Legtöbbjüknek fogalma sincs, milyen klubnál vannak, pedig az internet világában öt perc alatt elolvashatnák, hogy az Újpest egykor Európa legjobb csapatai közé tartozott, és hogy itt igazi sztárok, közönségkedvencek futballoztak. Ma viszont…
– Nem örülnek majd a kritikus mondatainak…
– Már nem érdekel. Szeretem az Újpestet, szeretnék itt maradni, de erre jelen állás szerint egyre kisebb az esély.
– A hírek szerint szerződéshosszabbítást ajánlott önnek Roderick Duchatelet, a belga tulajdonos.
– Ez igaz. Leültünk, beszélgettünk, és azt mondta, hosszú távon számít rám. Csakhogy aztán mondott még valamit. Hogy ha Marko Dmitrovicsot esetleg eladják, jön egy másik tapasztalt kapus, én meg afféle biztonsági tartalék legyek. Olyan futballista, aki nyugodtan ül a kispadon, és bármikor bevethető. Na, erre mondtam Duchatelet úrnak, hogy sok sikert kívánok neki és a csapatnak. Én nem leszek itt bohóc.
– Mások ilyenkor a tutit választják, jön a fizetés, azzal a biztos megélhetés, az öltözőben van meleg víz, ingyen ásványvíz, az ember elvan, akár még a kispadon is…
– Nekem is mondják többen, hogy mit ugrálok, vegyem fel a lóvét, aztán a többivel ne foglalkozzak. Csakhogy én védeni akarok. Védeni, futballozni, mert van hozzá erőm és lelkesedésem. Nézem Szűcs Lajost, negyvenévesen egyenletes, jó teljesítményre képes. Miért ne tehetném meg én is ugyanezt?
több mint 12 éve
RIP Tito Vilanova | 1968 - 2014
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
www1.skysports.com/football/news/11833/9282902/former-barcelona-coach-tito-vilanova-has-died-at-the-age-of-45 😕

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
Olyan nincs, hogy egy világversenyre egyik országnak sem kéne stadiont építeni. Nézzétek meg 2006-t, németek nem egy új arénát húztak fel vb-re.Lehet ördögtől való, de én csak olyan országba vinném a VB-t vagy EB-t, ahol nem kell felépíteni az infrastruktúrát. Ahol eddig nem kellett, az esemény után sem fog kelleni a stadion, akkor meg felesleges pénzkidobás.TonyEz lenne a normális, csak a FIFA-nál vannak barmok. Simán van legalább a földön 8 ország ahol megvan rá a stadion (és infrastruktúra) ez alapján akár csak 30 évente ismétlődnének a helyszínek. Kíváncsi leszek, hogy a nagy liberalizmusban Afrikában kit fognak előkaparni, hogy rendezze meg😊NB2
