Soccer
41 feliratkozó
több mint 12 éve
jaja, tényleg jól csinálták sajnos 😕 mou meg nem tom miért hajtott ennyire a 2. gólért a 2. félidő elejétől, (jóval) később kellett volna behozni eto-t meg ba-t.asszem most az atleti be fog állni 10 emberrel védekezni, ne lepődjetek meg 😀Dexxter Tailornagyot nőtt a szememben most Simeone ugyanis egyáltalán nem álltak vissza, ugyanis tudták hogy a biztos továbbjutáshoz kell még legalább 1 gól, Etoo el is intézte nekik 😊davemayer
hanyadik elbukott bl elődöntője ez Mounak egyébként?

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
ajjaj. Karma néni még mindig egy ordas nagy ribanc...
több mint 12 éve
Na most már madrileno lesz. Jó és szimpatikus ez az Atleti.
I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
YoungZeeZee
9 847
Csak egy pillanatra...Pepről.. nem az a baj, hogy kikaptak hanem hogy így és ennyivel És az, hogy tapasztalatlan..igen az út elején van, de szerintem ha az ember belekezd valamibe, legyen szó bármiről, mindig kell, hogy legyen b terve...minimum egy b terve, ha ez nem működik akkor megjátszom ezt, de ha hátrányba kerültünk akkor ezt...tanuló pénz volt ez is.ATL:
Nem semmi, egy elég szerény kerettel eddig és így. Remélem ezek után megnyerik a bajnokságot. Igazi csapat.
több mint 12 éve
asszem most az atleti be fog állni 10 emberrel védekezni, ne lepődjetek meg 😀Dexxter Tailornagyot nőtt a szememben most Simeone ugyanis egyáltalán nem álltak vissza, ugyanis tudták hogy a biztos továbbjutáshoz kell még legalább 1 gól, Etoo el is intézte nekik 😊
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 12 éve
basszameg a kurvaélet

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
asszem most az atleti be fog állni 10 emberrel védekezni, ne lepődjetek meg 😀

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
ez az, egál
I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Érik a nagy taktikai csata: Real-Dinamo London
több mint 12 éve
hiába próbál kontrázni mindkét csapat, olyan gyorsan visszazárnak, hogy tuti nem lesz itt két gólnál több, és az(ok) is pontrúgásból lesz(nek)Dexxter Tailorhát, majdnem 😊

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
hiába próbál kontrázni mindkét csapat, olyan gyorsan visszazárnak, hogy tuti nem lesz itt két gólnál több, és az(ok) is pontrúgásból lesz(nek)

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
Bazzeg.... gyönyörű mozdulat
I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Szerintem Guardiola volt az utóbbi időben az egyetlen edző aki valami tényleg újat honosított meg a fociban. Senkitől nem látok újításban még csak hasonlót sem. Nyilván ez az egész nem a bajorokra lett kitalálva és ez látszott is tegnap, de hogy hatékony az akkor is biztos, ha tegnap nagy zakó volt. A Reál zseniálisan játszotta azt amit tudnak vagyis védekezni 4 védővel és 3 középpályással és azonnal kontrázni a világ talán leggyorsabb játékosaival. Évek óta ezt játsszák a Barca ellen is, de nyilván amikor a Barca formában van és tudja játszani a tiki-takát akkor inkább kevesebb sikerrel. Nagyon érdekes lenne a teljesen hasonló cselszki elleni BL döntő, talán a csapatok beáshatnák magukat a saját 16-osuk környékére.
több mint 12 éve
Bátor kezdő hazai pályán:Schwarzer – Ivanovics, Cahill, Terry, Azpilucueta – David Luiz, Ramires, Cole – Hazard, Willian – Torres
több mint 12 éve
Ti még egy ilyen fantasztikus győzelem után is csak ilyenekkel tudtok foglalkozni az öröm helyett? Annyira vicces!! Szegény ártatlan reál játékosok. Ők sosem tennének ilyet. Pepe különösen nem...ő nem olyan 😀😀😀Ribery pofonja?Plusz még amiről mindenki elfeledkezik:Mandzukicnak is volt egy gyomros környéki ütése még az elején a Real szögletzászlójánál.Mondanom sem kell.hogy abból sem lett semmi mivel ott is Carvajal volt a szenvedő alany,ráadásul a spori is pont háttal volt mert valakinek magyarázott...JoeyPorter
Ha Pepe csinálta volna már ettől lenne hangos az internet.Bazzani
több mint 12 éve
Ribery pofonja?Plusz még amiről mindenki elfeledkezik:Mandzukicnak is volt egy gyomros környéki ütése még az elején a Real szögletzászlójánál.Mondanom sem kell.hogy abból sem lett semmi mivel ott is Carvajal volt a szenvedő alany,ráadásul a spori is pont háttal volt mert valakinek magyarázott...
Ha Pepe csinálta volna már ettől lenne hangos az internet.Bazzani
több mint 12 éve
végre az őszinteségé a terep a magyar soccerpályákon
május 16-án pedig irány Felcsút! 😊

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Persze, hogy ott hagyta, mivel már tavaly márciusban belentettéh a köv szezontól guardiola lesz az edző...peachHeynkes meg már januárban vagy előtte, hogy nyugdíj és még távol volt bármi féle BL cím. Kicsit R. Lewis Baltimore SB feelingem van ezzel kapcsolatban 😛
Mindegy, az idő majd eldönti hogyan leszen tovább.
több mint 12 éve
Stez nem sajnálni kell Pep-et csupán nem szeretem ezt az ekézést még ha nem is bírom Guardiolat es sose fogom. Senki nem vitatja hogy kurva sok hibaja van , az hogy mit tud tudtak a Bayern vezetoi, ha barki azt varta hogy nem a sajat stilusat huzza a Bayernre akkor az vak 😀2-3 jobbat? Hát Mou tavaly elment a Realtól, már szezon közepén állt a cirkusz, szóval mozdítható lett volna. És amúgy Ancelotti is megmondta, hogy nem maradna a PSG-nél. Mindkettő stílust tekintve sokkal közelebb áll a Bayernhez, mint Pep. Jó, Mouval azért bekerülne egy kis "dirty" is a gépezetbe, de jobbnak jobb. Most nagyon nem akarom nézegetni az edzőket, de szerintem a Bayernhez pont, hogy bárkit odavihettek volna, szívesen mondott volna igent rá az illető, sőt, ha Heynckesnek konkrétan nem köszönik meg hónapokkal a szezon előtt a melót és nem jelentik be Pepet a helyére, talán maradt is volna. Mert itt azért nem az történt, hogy a szemét Heynckes visszavonult a semmiből, aztán kényszerből kénytelenek voltak Guardiolát leszerződtetni. A Bayern kifejezetten őt akarta, szerintem hibáznak ezzel, de ez szubjektív véleményem. És kb. hatodszorra mondom, hogy Peppel nincsen semmi bajom, amilyen hibái vannak, azok azért tények, hiszen sokak írják le velem párhuzamosan meg veszik észre. Összehasonlítani meg miért ne hasonlítanám össze Carloékkal?
Igen ő most ennyit tud, de mondj egy edzot aki job lett volna a Bayernnel es mozdithato?
Ez a Real raadasul ellene lett kitalava csak azota mar erosebb, fegyelmezettebb, gyorsabb, én nem is értem mért csodálkozik bárki is hogy megfőttek.
Götzeről meg annyit hogy lábába volt, hogy a Bayern irányíthassa a meccset de belelőtte Ikerbe es egesz evben gyenge...
Mondjuk hogy kepest volt a Mandzukic - Martinez cserét meghúzni az teljesen megmutatta kurvára nem tudja mi a picsát csináljon ebben egyet értünk. Meccsekbe belenyúlni még mindig nem tud ( nah nem mindha az öreg Carlo nem fürdött volna be többször ilyen helyzetelben...).
Én annyit mondok várjunk még egy évet Pep teljes sárba tiprásával, ahol ő átvette a csapatot onnan csak bukni lehetett, bukhatott volna szebben lehet, majd meglatjuk kovetkezo evben marade ilyen hulye makacs vagy rajon, hogy a tiki-taka addig jó amíg szembe nem jön egy fegyelmezett csapat.
De attól azt tartom, hogy valaki nem lesz attól szar edző mert van nála 2-3 jobb.Toca
Bameg, Luckot meg ne hasonlítsam össze Manninggel, mert utóbbi már 88 éves és lehúzott jó pár szezont. van tapasztalata? Hát dehogynem, azért a jobbakat szokás összehasonlítani.
Ez egy ilyen sport. Bizony, ilyen kurva nagy szerepe van sok esetben egy edzőnek. De most ha Pep így leégett konkrétan, azért én csak nem mondanám azt, hogy "na jó, hát kevés még a tapasztalata, majd meglátjuk, mit tud 5 év múlva." A tulaj helyében legalábbis biztosan nem lennék ennyire türelmes. Főleg, mert Pep nem először mutatja meg ezt az edzői hiányosságát, amit tegnap láttunk tőle. Nyilván évek múlva leszünk okosabbak, de akkor most a következő pár évben soha, semelyik tapasztalatlan edzőről ne mondjunk semmi negatívat, mondván majd 15 éves tapasztalattal meglátjuk?
Szerintem ez nem feltétlenül ilyen. Szerintem vannak edzők, akiknél egyszerűen van az a pont, ahol elfogy a tudomány és akiknek a nagy eredménye mögött sokkal többet jelent a csapat, mint maga az edző.
Pep is valami ilyesmi. Ad valamiféle pluszt a csapatának, csak ez a plusz nem elég, illetve a Bayernnek meg ez a plusz pont, hogy negatívan fog jönni szvsz, mert ez a Bayern nem ilyen csapat, mint amit Guardiola csinálni akar belőlük. És szerintem sosem lesz ez a latin mentalitású csapat.
több mint 12 éve
Ribery pofonja?Ha Pepe csinálta volna már ettől lenne hangos az internet.
több mint 12 éve
Tony
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Persze, hogy ott hagyta, mivel már tavaly márciusban belentettéh a köv szezontól guardiola lesz az edző...peachJah, mert előtte nem egyeztettek Heynkes-el mi? Bár ez még mindig nem változtat azon, hogy első évében már bajnokságot nyert és elődöntőt játszott a BL-ben.
Van még mit tanulnia, de ismétlem 6 éve vezetőedző szemben Mourinho-val, aki 14 éve Heynkes 34 éve, Ancelotti 19 éve, Klopp 13 éve. Viszonyításképp Moyes 16 éve kezdte (12 év PL) és mit is tud felmutatni első (egyben utolsó) MU-s szezonjában? Pedig ő is kétszer tapasztaltabb Guardiolánál.
