Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Shao Khan nagyon peches a csapataival. Megvette a Jaguarst 2011ben, amely 2012ben a franchise történetének legrosszabb mérlegével zárt. Tavaly megvette a Fulhamet, idén kiestek a Premiere Leagueből... De azért a nyáron jönnek meccset játszani az Everbank Fieldre. 😀iktriad
Rossz Scoutokat alkalmaz melyik csapatot vegye meg 😛
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shao Khan nagyon peches a csapataival. Megvette a Jaguarst 2011ben, amely 2012ben a franchise történetének legrosszabb mérlegével zárt. Tavaly megvette a Fulhamet, idén kiestek a Premiere Leagueből... De azért a nyáron jönnek meccset játszani az Everbank Fieldre. 😀
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondtam már hogy rühellem a madridi csapatokat 😛 de főleg Sandro Rosell-t. tudom hogy hülyeségnek tartjátok s valószínű igaz is de szerintem igenis ő a felelős, ő indította el ezen az úton ahol tartunk a Barcát. Hozzuk csak szépen vissza Pep-t meg Laportat. Csuda vigye el.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 460 — je suis poloska
Torghellét ha szezon elején hozzuk simán gólkirály.
Remélem kedden is így játszik az UTE, mert valljuk be ma nem mi voltunk jók hanem ők gyengék.
Amellett hogy a 2. félidőben végig szidták a csapatukat (jogosan), minek kell Buzi MTK-zni nem tudom, mi legalább próbáltunk focizni.

bammeg uccsó 9 meccsen annyi pontot szereztünk mint a 17 őszi fordulóba. Kemények vagyunk!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Egész 2. félidőben azon gondolkodtam, hogy amit a Barca játszik az nem méltó ehhez a csapathoz. Egyszerűen szégyen, hogy egy Getafe könnyed 2-2-t tud hozni idegenben. Nagyon komoly frissítésre van itt szükség, legalább 4-5 új igazolással, különben ez csak még rosszabb lesz jövőre.
több mint 12 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 779
 www.nemzetisport.hu/nemet_labdarugas/nemet-3-liga-feljutas-es-ujabb-nezocsucs-lipcseben-2333163

német 3. osztály; 42 ezer ember.Amadeus91
igen, most, hogy a Red Bull felvásárolta a Lokomotiv Leipziget (aminek ezért van némi múltja, meg a város sem kicsi), meg megy a szekér is, most mindenki elkezdett meccsre járni

ezt már csak azzal lehet kontrázni, hogy a skót negyedosztályban is ötvenezer feletti a nézőcsúcs, és negyvenezer feletti a rekord átlagnézőszámslowmotion
nem vásárolt fel semmit. 2009-ben alapították a csapatot.Amadeus91
Pontosítsunk a SSV Markranstädt együttesét felvásárolták, igaz ma már külön vált a két csapat. A Lokomotivot viszont tényleg nem vásárolták fel, az az információ téves.
több mint 12 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
 www.nemzetisport.hu/nemet_labdarugas/nemet-3-liga-feljutas-es-ujabb-nezocsucs-lipcseben-2333163

német 3. osztály; 42 ezer ember.Amadeus91
igen, most, hogy a Red Bull felvásárolta a Lokomotiv Leipziget (aminek ezért van némi múltja, meg a város sem kicsi), meg megy a szekér is, most mindenki elkezdett meccsre járni

ezt már csak azzal lehet kontrázni, hogy a skót negyedosztályban is ötvenezer feletti a nézőcsúcs, és negyvenezer feletti a rekord átlagnézőszámslowmotion
nem vásárolt fel semmit. 2009-ben alapították a csapatot.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Már a riporter is röhög Tchibuabua-n. Szánalmas az egész csapat.

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
 www.nemzetisport.hu/nemet_labdarugas/nemet-3-liga-feljutas-es-ujabb-nezocsucs-lipcseben-2333163

német 3. osztály; 42 ezer ember.Amadeus91
igen, most, hogy a Red Bull felvásárolta a Lokomotiv Leipziget (aminek ezért van némi múltja, meg a város sem kicsi), meg megy a szekér is, most mindenki elkezdett meccsre járni

ezt már csak azzal lehet kontrázni, hogy a skót negyedosztályban is ötvenezer feletti a nézőcsúcs, és negyvenezer feletti a rekord átlagnézőszám
több mint 12 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
 www.nemzetisport.hu/nemet_labdarugas/nemet-3-liga-feljutas-es-ujabb-nezocsucs-lipcseben-2333163

német 3. osztály; 42 ezer ember.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 446 — #NoStress
Amikor még megesett, hogy gurulós focimeccsre jártunk (ez a 90-es évek eleje, közepe), akkor Vasas drukker voltam, viszont a barátaim meg Fradi. Nem a B-középbe jártunk az Üllőire, hanem szépen a félpályához közel, de akkoriban még majdnem tele volt a Fradipálya. Ott gond nélkül üvölthettem a néma csendbe, hogy "jeeee, ez aaaaaazzzzzz" egy Vasas gólnál, igaz, pár arc kissé furcsán méregetett, de inkább amiatt, hogy miképp lehet a Vasasnak drukkolni, nem pedig ártó szándékkal, ahogy a Népstadionban is amikor valami Vasas-Fradi kupameccsen egálnál Szilveszter egy az egyben vezette a kapusra a labdát a félpályától, de gól nem lett belőle, és ezalatt végig ordítottam is csak lesajnálva néztek, nem pedig dühösen vagy sértetten.
Talán az a konklúzió, hogy akkor egy Vasas szurkoló (ahogy most egy MTK-s) nem lépi át az ingerküszöböt.

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
 www.facebook.com/photo.php?v=4415009808163&set=vb.70254297877&type=2&theaterkishaszi
de szaaaar 😊
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Amúgy igen, most még divat kimenni a stadionba.Nem vicc, a fél facebook üzenőfalam stadionavatós képekkel van tele. (mondanom se kell, ezeknek az embereknek a 80%-nak köze sincs a soccerhez)
A következő évre ez már le fog ülepedni, kiváncsi leszek akkor hányan lesznek kint a meccseken...

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
 www.facebook.com/photo.php?v=4415009808163&set=vb.70254297877&type=2&theater

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
csodálkozom is hogy nem csaptak eddig agyon, UTEs teli buszon is utaztam MTK sállal a nyakamon, és fradis villamoson is, egyelőre egyszerű zsidózásnál tovább nem jutottak. Én annak tulajdonítom mindezt, hogy mindig olyan ismerősömmel mentem, aki az ellenfélnek drukkolt, látták hogy jóba vagyok vele és nem bántottak. Azt tanácsolom valami lokis haveroddal menj, tuti nem szednek szét.
eaglesmcnabb
Valószínű annak az arcnak lett volna gázos később az eset aki agyoncsap. Egy MTK sállal nem is nagyon tud menőzni haveroknak, pláne nem úgy, hogy 50 emberrel a háta mögött húzta azt be. Normálisabb helyeken azért nem divat az ilyesmi. Balfaszok mondjuk mindenhol vannak, szóval inkább ne keresd a bajt😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Én nem az ultrákra gondoltam, hanem a békésebb szurkolókra. Lehet tévedek, de nem gondolom, hogy Lisszabonban az összes Atlético vagy Real szurkolót végigterelnék majd gyalog a stadionig és vissza.

Lehet rosszul következtetek, bár tévútra vihet, hogy amikor a Barca és az Atléti játszott egymással, akkor lassításban ott volt egy Barca szurker körbevéve Atléti szurkolókkal és azután sem lett semmi baja, miután bosszankodott a kihagyott helyzet miatt. Lehet ez a kép tévesztett meg és meglehet nincs igazam, csak feltételezem.Tony
A két tábor jóban van egymással, közös pont a Real gyűlölet.
Sok ilyen példa is van persze, az egyik legerősebb a Samp és a Verona meg a Samp és a Parma csakhogy saját példát említsek. 😉

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Egyébként külföldön is biztos előfordul olyan, hogy más csapatnak szurkol, mint amilyenben él, de feltételezem nincs (és nem is kell) díszkíséret, nincs megszabva mivel mehetsz a stadionig és nem kordonokon kell keresztülmenned, hogy még csak véletlenül se térhess le az "útról". Tony
Hát ez szerintem nagyon nem így van.
Olaszban tuti nem keverednek az utcán de máshol sem hiszem, hogy nem lennének balhék.Bazzani
Premiere League-ben van kíséret a stadionig rendőrök által.
Londoni nemzetközi meccsen pedig a transport police megtermett legényei viszik a szurkolói csoportokat a helyszínre.

Amúgy jellemzően fizikai atrocitás nem ér, ha másnak szurkolsz-habár simán benne van,hogy egy-két ittasabb verbálisan inzultál,de a tömeg általában nem hagyja,hogy ez elfajuljon- és vannak(!) semleges zónák, ahová gyerekkel mehetsz pl.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 460 — je suis poloska
engem az basz fel, hogyha nálunk játszik idegenben az UTE vagy a Fradi, akkor meccs végén ők mehetnek el hamarabb, emiatt le is késtem a buszomat, és nem értem el a Real meccs elejét... Elvileg azért van ez hogy ne legyen balhé, de
1. aki balhét akar az úgyis megvár minket a villamosmegállóban
2. idegenben kurvára nem engedtek haza hamarabb, amikor 25en voltunk se..
3.: nekem egy jó kis bunyó többet érne mintsem halálra fagyjak, mint a ftc meccs után majdnem 😀

csodálkozom is hogy nem csaptak eddig agyon, UTEs teli buszon is utaztam MTK sállal a nyakamon, és fradis villamoson is, egyelőre egyszerű zsidózásnál tovább nem jutottak. Én annak tulajdonítom mindezt, hogy mindig olyan ismerősömmel mentem, aki az ellenfélnek drukkolt, látták hogy jóba vagyok vele és nem bántottak. Azt tanácsolom valami lokis haveroddal menj, tuti nem szednek szét.

a békés együtt szurkolás meg utópia idehaza szerintem, még mennyei megye 3-ban is anyáznak, BLSZ talán az egyetlen kivétel ahol nem mindenhol.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Én nem az ultrákra gondoltam, hanem a békésebb szurkolókra. Lehet tévedek, de nem gondolom, hogy Lisszabonban az összes Atlético vagy Real szurkolót végigterelnék majd gyalog a stadionig és vissza.

Lehet rosszul következtetek, bár tévútra vihet, hogy amikor a Barca és az Atléti játszott egymással, akkor lassításban ott volt egy Barca szurker körbevéve Atléti szurkolókkal és azután sem lett semmi baja, miután bosszankodott a kihagyott helyzet miatt. Lehet ez a kép tévesztett meg és meglehet nincs igazam, csak feltételezem.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Egyébként külföldön is biztos előfordul olyan, hogy más csapatnak szurkol, mint amilyenben él, de feltételezem nincs (és nem is kell) díszkíséret, nincs megszabva mivel mehetsz a stadionig és nem kordonokon kell keresztülmenned, hogy még csak véletlenül se térhess le az "útról". Tony
Hát ez szerintem nagyon nem így van.
Olaszban tuti nem keverednek az utcán de máshol sem hiszem, hogy nem lennének balhék.

több mint 12 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Ezért is gondolkodtam el, hogy most már ki lehetne menni meccsre, mert ezelőtt eszembe nem jutott. Főleg miután láttam, hogy egy-egy meccs után a kb. 50 Fradistát vagy 4 begyűjtő, 3 terepjáró, 4 rendőrautó, és vagy 60 rohamrendőr vonultatott végig a Nagyerdőről, a Nagyállomásig. Na ott magyaráztam volna meg, hogy én itt lefordulok jobbra, mert arra lakom. 😀😀

Nem ragaszkodnék én a hazai szektorhoz, ha nem lenne ez a terelős módszer, persze tudom, hogy (sajnos) szükséges, de csak azért nem akarok zűrt, mert 18 éve, gyerek fejjel egy fővárosi csapat tetszett meg és azok szimpatizánsai közt vannak randalírozó marhák. Csapatot meg nem cserélek, mert kitartok a választásom mellett.

Egyébként külföldön is biztos előfordul olyan, hogy más csapatnak szurkol, mint amilyenben él, de feltételezem nincs (és nem is kell) díszkíséret, nincs megszabva mivel mehetsz a stadionig és nem kordonokon kell keresztülmenned, hogy még csak véletlenül se térhess le az "útról". Feltételezem, hogy külföldön odamegyek, jegyet veszek, leülök, szurkolok, majd hazamegyek és nem kell azon merengenem, hogy szurkolhatnék probléma mentesen, minden bajt kerülvén. 😀
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Mondjuk szerintem egy 20ezres Loki stadionban tuti lesz olyan hely ahol le tudsz ülni és a kutya nem lesz a közeledben (még a Fradi meccsen is).
Mert egy darabig biztos vonzó lesz az új stadion de aztán jön a szokásos 3-4ezer néző/meccs.

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Igen, a fotelban otthon.
Amúgy sehol sincs semleges szektor a világon.Bazzani
Ettől tartottam. Csak gáz, hogyha ülök, miközben "aki nem ugrál az újpesti" rigmust skandálják, akkor a saját "táborom" kezd velem balhézni, illetve a meccsre menet/jövet a rendőrök végigvezetnek a városon, mint egy birkát. Valamint magyarázkodhatok, hogy vendégszurkoló vagyok, de a hazaiak városában élek, ha haza szeretnék jutni. Ha meg ebből nem kérek, akkor szintén atrocitások érnek, mert az ellenfélnek szurkolok.
Szóval hiába szeretnék én kimenni egy meccsre, régen se tudtam, most se tudok. Ezen mit sem változtatott a "csodastadion".Tony
Ülj be valamelyik hazai szektorba ne fradis cuccban és ne nagyon mutasd ki, hogy melyik csapatnak szurkolsz. Ellenkező esetben viszont ne lepődj meg ha nem lesz kellemes végignézni a meccset. Nagyjából ennyi az egész.Asbee
Igen, ez a legjobb megoldás.
Én is beültem a Szpari fanok közé Loki szurkolóként a legutóbbi kupa meccsen és lightosan, visszafogottan viselkedve is élveztem a meccset.
Amúgy, ha mindenképp hazai szektorba akarsz, akkor talán a legdrágább középkategóriás szektorba lenne érdemes jegyet venned (3000), ott általában a nyuggerek szoktak ülni. (legalábbis a régebbi stadionban ez volt a módi)
Igaz, hogy ők is nagyon elkötelezettek a csapat mellett, de ők csak nem vernek meg téged.... 😀

több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 065 — nabege2@yahoo.com
Tony!

No offense, de ! Vannak a hazai szurkolók, vannak a vendégek, de a hazai városban élő vendégszurkoló a világon ritkább😊 Ez csak itt Mo-n divat, Fradinak v. Újpestnek szurkolni nagy számban. Sajnos a Loki vendégszurkoló szektora a leggusztustalanabb volt évekig, ha nem nyitották volna meg a kapu mögötti részt, tényleg csak a legfanatikusabbaknak volt helyük. Szégyen volt szerintem a Lokira nézve az a stadion. Most lesz nagyobb vendégszektor, így a sima szurkerek is jobban el tudnak majd különülni.
több mint 12 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
 444.hu/2014/05/02/igy-focizott-kadar-titkosszolgalata/