NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
persze most nem az ember a lényeg, hanem a formáció!Little Jarry
en nalam ez a barca default kezdo:
valdes - alves,puyol,pique,abidal - xavi,busquets,iniesta - pedro,messi,villa.

mascherano pedig v busquets helyen jatszik, vagy padon a pocsivel.gabtsi
sztem azért nem jó ez a felállás, mert ide egy olyan közép-közép kell, aki jól tud támadni és védekezni is egyaránt, míg az előbbi Busquetsnek egyáltalán nem megy
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Padra akkor minek kéne Mascherano? :/Little Jarry
hát ha megnézed a barca legutóbbi játékospolitikáját, brutál mélységű csapatot építenek. olyan cserék vannak, mint bojan, zlatan, keita, maxwell, milito, és szerették volna fabregast is.

lesz itt rotáció rendesen.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
inkább az a kérdés h mascherano mért menne oda padra. elhiszem h nyerni akar de ilyet én nem tudnék magaménak érezni
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Padra akkor minek kéne Mascherano? :/
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
persze most nem az ember a lényeg, hanem a formáció!Little Jarry
en nalam ez a barca default kezdo:
valdes - alves,puyol,pique,abidal - xavi,busquets,iniesta - pedro,messi,villa.

mascherano pedig v busquets helyen jatszik, vagy padon a pocsivel.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
egy kérdésem lenne. mascherano kinek a helyén fog játszani a barcaban, márha sikerül tényleg átpasszolni odaa.kacsa
Nem hiszem, hogy alapesetben kezdő lenne. A 4-3-3 marad, és Pep biztos Busquetset játszatja elsősorban.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
egy kérdésem lenne. mascherano kinek a helyén fog játszani a barcaban, márha sikerül tényleg átpasszolni odaa.kacsa
lehet két szűrő lesz?
nem követem a spanyol focit, így nem tudom milyen rendszerben játszott a barca a felkészülési meccseken

lehet így fognak játszani:

------------Villa
Iniesta-----Xavi------Messi

----Busquets-Mascherano

vagy

------------Villa
Iniesta----------------Messi
------------Xavi
----Busquets-Mascherano

szerk.
persze most nem az ember a lényeg, hanem a formáció!
több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
egy kérdésem lenne. mascherano kinek a helyén fog játszani a barcaban, márha sikerül tényleg átpasszolni oda
több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
állítólag Gourcuff elment a lyonba... hát a Bordeaux is egy 2-3 idényes csapat volt sztem, idény már sehol se lesznek.kisvanek4
kíváncsi vagyok milyen lesz. eddig egy valamire való éve volt.maximilien
mielőtt elment a Milanba, szerintem már akkor is volt jó szezonja
nagyot foghat a Lyon vele


JT Daniels fan
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Én most hétvégén tudtam meg, hogy a mi kábeltévénken is van digi sport, így rögtön meg is néztem a Newcastle-Aston Villa meccset. Régen láttam utoljára a Szarkákat, de nagyon tetszett a játékuk! Meg nagyon eredményesek voltak. Örülnék ha folytatnák ezt a tendenciát és sok sok meccset nyernének. Főleg hazai pályán, mert már nagyon régóta veretlenek, asszem másfél éve.

GO Magpies! 😊
több mint 14 éve
Geronimo 151 — Kickoff
egy szájbakurt cselt nem tudunk megcsinálni.de tényleg.egy megtolás nmem egy. torres nagyon szenved, ngog nem tudja odaadni a legközelebbi embernek, jovanovics meg kuyt labdát se kap...a.kacsa
Ugyan nem vagyok szakember, de rohadtul nem látom, hogy mit is akar Hodgson játszatni a csapattal.
Legalább az egyértelműen kiderült számomra az első 45 perc alapján, amit eddig csak feltételeztem: sokkal jobb csapat ez a manciti, mint mi.
Masch hihetetlenül hiányzik ebből a csapatból. Nincs aki megszűrje a MoneyCity támadásait...Mikey
Hodgson keresi a megfelelő taktikát a kerethez szvsz ha még novemberben is ennyire elképzeléstelen lesz a Pool akkor kell csak kongatni a vészharangokat.
Más: állítólag a Milan megegyezett Ibrával az anyagiakról a Barcáának meg letettek egy 30 millió euró + Borriello ajánlatot. Utóbbi időben fennálló garasoskodásunk mellett mondhatni már-már meglepő de örülnék neki 😀empty taxi
Boriello se kell csak vigyéééék! 😀

több mint 14 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Még jó, hogy Bellamy-t kölcsönadták. Pedig micsoda köcsögtengely összeállhatott volna Balotellivel és Tevezzel. Még szerencse, hogy múltat és hagyományt nem lehet pénzért vásárolni. Remélem Given hamar elhúz onnan. 😊
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 559
De a meccs legvége nagyon jellemző volt. Man City 3-0 Liverpool, a liverpooli szurkolók éneklik csapatuk himnuszát, a mancok pedig fütyülnek és boooznak. Ez nekem mindennél többet jelent.Mikey
Ez azért nem meglepő, idegenbe általában azok utaznak el, akik végigéneklik a meccset, míg a hazai közönség - főleg, ha jó a csapat és sok a frontrunner drukker - soraiban több, aki csak néz, de nem danolászik.marci
Nem meglepő, persze, és az írásom egyik mondanivalója pont az lett volna, hogy a hazai szurkolók túlnyomó többsége debil divatfan volt.
több mint 14 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
bale szombati gólja, ha valaki nem látta volna must watch 😛miilann
aztarohadt, nemkicsit jól eltalálta 😊

több mint 14 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
el visszavágón érdemes fogadni a poolra? esetleg x v h? tök tanácstalan vagyok annyira fekete bárány lett ez a csapat..kristof
Az első meccsen teljesen nulla játékot mutattak a törökök, és így is csak 1-0-ra nyertünk. Ha ez segít valamit. 😊

empty taxi, én nem kongatok semmilyen vészharangot. Az, hogy a 7-9. helyre várom a csapatot (O'Neill lemondásával nem kicsit gyengült a Villa), az nem vészharangkongatás, hanem realista elvárás. 😉

De a meccs legvége nagyon jellemző volt. Man City 3-0 Liverpool, a liverpooli szurkolók éneklik csapatuk himnuszát, a mancok pedig fütyülnek és boooznak. Ez nekem mindennél többet jelent.Mikey
Ez azért nem meglepő, idegenbe általában azok utaznak el, akik végigéneklik a meccset, míg a hazai közönség - főleg, ha jó a csapat és sok a frontrunner drukker - soraiban több, aki csak néz, de nem danolászik.
több mint 14 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
4 ekkora védés csak a mesében van egymás utána.kacsa
nem láttam sajnos a meccset, így a védéseket sem, de ha hart kezdett a kapuban és róla van szó, akkor elég csak megnézni a múlt heti spurs elleni meccsét. mindent kifogott, egyet-kettőt nem kis bravúrral..

bale szombati gólja, ha valaki nem látta volna must watch 😛

child please!
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 559
Én addig bizakodok amíg csak lehet 😊 Csak jobb lehet 😊 YNWAkristóf17
Azért vagyunk szurkolók, hogy bízzunk, minden helyzetben. 😊
Én is bízom abban, hogy néhány év múlva "visszakapjuk" szeretett Liverpool FC-nket, amelyre igaz Shankly mondása.
"At a football club, there's a holy trinity - the players, the manager and the supporters. Directors don't come into it. They are only there to sign the cheques."
Ennél a jelenlegi LFC-nél mintha ez pont fordítva lenne...
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát ez a Pool valami elképesztően gyenge volt ma..
A Cityről viszont csak pozitívat tudok most mondani, hihetetlen erős a középpálya, a védelem is Richardssal szépen kezd összeállni, Yaya Touré pedig elképesztő, a Barca hatalmasat bakizott az eladásával. Tévez még mindig egy köcsög, ettől függetlenül neki is nagyon ment, lemosták a Poolt a pályáról. Ha nem szórakozzák el a kiscsapatok ellen a meccseket, könnyedén első 4-ben lesz ez a csapat, drukkolok is nekik, csapatként voltak jók ma, nem csak egyénileg.

több mint 14 éve
maximilien 214 — #5
állítólag Gourcuff elment a lyonba... hát a Bordeaux is egy 2-3 idényes csapat volt sztem, idény már sehol se lesznek.kisvanek4
kíváncsi vagyok milyen lesz. eddig egy valamire való éve volt.

http://twitter.com/bencsics05
több mint 14 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
el visszavágón érdemes fogadni a poolra? esetleg x v h? tök tanácstalan vagyok annyira fekete bárány lett ez a csapat..kristof
Az első meccsen teljesen nulla játékot mutattak a törökök, és így is csak 1-0-ra nyertünk. Ha ez segít valamit. 😊

empty taxi, én nem kongatok semmilyen vészharangot. Az, hogy a 7-9. helyre várom a csapatot (O'Neill lemondásával nem kicsit gyengült a Villa), az nem vészharangkongatás, hanem realista elvárás. 😉

De a meccs legvége nagyon jellemző volt. Man City 3-0 Liverpool, a liverpooli szurkolók éneklik csapatuk himnuszát, a mancok pedig fütyülnek és boooznak. Ez nekem mindennél többet jelent.Mikey
Szeretem hogy sokszor egyet értünk. Én addig bizakodok amíg csak lehet 😊 Csak jobb lehet 😊 YNWA
több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
nekem a cityről a legtöbbet azt mond el, hogy a tevez a csapatkapitány. azért az nem gyenge
több mint 14 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
állítólag Gourcuff elment a lyonba... hát a Bordeaux is egy 2-3 idényes csapat volt sztem, idény már sehol se lesznek.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Cső Pool...ez sem a ti évetek lesz :/
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 559
el visszavágón érdemes fogadni a poolra? esetleg x v h? tök tanácstalan vagyok annyira fekete bárány lett ez a csapat..kristof
Az első meccsen teljesen nulla játékot mutattak a törökök, és így is csak 1-0-ra nyertünk. Ha ez segít valamit. 😊

empty taxi, én nem kongatok semmilyen vészharangot. Az, hogy a 7-9. helyre várom a csapatot (O'Neill lemondásával nem kicsit gyengült a Villa), az nem vészharangkongatás, hanem realista elvárás. 😉

De a meccs legvége nagyon jellemző volt. Man City 3-0 Liverpool, a liverpooli szurkolók éneklik csapatuk himnuszát, a mancok pedig fütyülnek és boooznak. Ez nekem mindennél többet jelent.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
el visszavágón érdemes fogadni a poolra? esetleg x v h? tök tanácstalan vagyok annyira fekete bárány lett ez a csapat..