Soccer
41 feliratkozó
több mint 12 éve
az meg a másik, hogy hírességek gyakran adnak ki önéletrajzot a saját nevük alatt, de valaki más tollából, szóval az is lehet, hogy tényleg nem tudja bekapcsolni a gépet... bár azért gondolom PS3 megvolt neki, az meg talán nem túlzottan különbözika trollfocit viszont igen 😀Mivel majdnem egyidősek vagyunk, ezért gondolom már az ő sulijában is volt számítástechnika óra általánosban. 😀😀iktriad
| mondjuk meglepett, mert én azt sem nézem ki belőle, hogy a számítógépet be tudja kapcsolni ez a büdös tahó | berger90
több mint 12 éve
a trollfocit viszont igen 😀Mivel majdnem egyidősek vagyunk, ezért gondolom már az ő sulijában is volt számítástechnika óra általánosban. 😀😀
| mondjuk meglepett, mert én azt sem nézem ki belőle, hogy a számítógépet be tudja kapcsolni ez a büdös tahó | berger90
több mint 12 éve
a trollfocit viszont igen 😀Ez megvan?Az ajánló alapján világos, hogy Sanyi nem olvassa a mi fórumunkat. 😀iktriad
Bunkó vagyok. Egy sötét tapló, egy nagyképű majom.ez rendkívül szórakoztató olvasmánynak ígérkezik.berger90
Édes istenem, hányszor hallottam ezt vissza magamról!
Tinédzserkoromban talán zavart volna, ha vadidegenek bírálnak, ma már hidegen hagy, pedig a neten aztán ömlik a mocsok. Nem csak rám, nem csak a futballunkra – mindenki célponttá vált.
Nem azért írok könyvet, hogy megváltoztassam a rólam kialakult képet. Holott az ismerősök mindig mondják: Sanyi, te egyáltalán nem olyan vagy, mint azt gondolják az emberek! Még Betty, életem párja sem akart velem szóba állni, amikor elkezdtem nyomulni rá, mondván, sok rosszat hallott rólam. Őt sikerült meggyőznöm, és immár egy tündéri kislányt nevelünk együtt.
Még csak 32 vagyok, de rengeteg minden van mögöttem: a Facebook-generációnak pusztán egy troll vagyok, akin nevetnek, ugyanakkor én büszkén tekintek a karrieremre.Torghelle
| mondjuk meglepett, mert én azt sem nézem ki belőle, hogy a számítógépet be tudja kapcsolni ez a büdös tahó |
Mindig jövőre
több mint 12 éve
Ez megvan?Az ajánló alapján világos, hogy Sanyi nem olvassa a mi fórumunkat. 😀
Bunkó vagyok. Egy sötét tapló, egy nagyképű majom.ez rendkívül szórakoztató olvasmánynak ígérkezik.berger90
Édes istenem, hányszor hallottam ezt vissza magamról!
Tinédzserkoromban talán zavart volna, ha vadidegenek bírálnak, ma már hidegen hagy, pedig a neten aztán ömlik a mocsok. Nem csak rám, nem csak a futballunkra – mindenki célponttá vált.
Nem azért írok könyvet, hogy megváltoztassam a rólam kialakult képet. Holott az ismerősök mindig mondják: Sanyi, te egyáltalán nem olyan vagy, mint azt gondolják az emberek! Még Betty, életem párja sem akart velem szóba állni, amikor elkezdtem nyomulni rá, mondván, sok rosszat hallott rólam. Őt sikerült meggyőznöm, és immár egy tündéri kislányt nevelünk együtt.
Még csak 32 vagyok, de rengeteg minden van mögöttem: a Facebook-generációnak pusztán egy troll vagyok, akin nevetnek, ugyanakkor én büszkén tekintek a karrieremre.Torghelle
több mint 12 éve
Ez megvan? 
Bunkó vagyok. Egy sötét tapló, egy nagyképű majom.ez rendkívül szórakoztató olvasmánynak ígérkezik.
Édes istenem, hányszor hallottam ezt vissza magamról!
Tinédzserkoromban talán zavart volna, ha vadidegenek bírálnak, ma már hidegen hagy, pedig a neten aztán ömlik a mocsok. Nem csak rám, nem csak a futballunkra – mindenki célponttá vált.
Nem azért írok könyvet, hogy megváltoztassam a rólam kialakult képet. Holott az ismerősök mindig mondják: Sanyi, te egyáltalán nem olyan vagy, mint azt gondolják az emberek! Még Betty, életem párja sem akart velem szóba állni, amikor elkezdtem nyomulni rá, mondván, sok rosszat hallott rólam. Őt sikerült meggyőznöm, és immár egy tündéri kislányt nevelünk együtt.
Még csak 32 vagyok, de rengeteg minden van mögöttem: a Facebook-generációnak pusztán egy troll vagyok, akin nevetnek, ugyanakkor én büszkén tekintek a karrieremre.Torghelle
Mindig jövőre
több mint 12 éve
A csudába túl szép lett volna Roncika csak berúgta az egyenlítést és nem hiszem, hogy innentől pontot veszítenének.......... mindegy azért legalább a reményért hálás vagyok, de azért bosszant rendesen.
több mint 12 éve
Mivel szép hét volt tippmixen, megígértem haveroknak, hogy én fizetem a piát kupavisszavágón. Hetek óta készültünk, mindenki kikérte a szabadságát, tegnapelőtt dolgoztam cserébe, a tegnapi meccset a tévében se láttam, megint meló.A hetvenedik percben hívott haverom a kanyarból, szó szerint idézem (a beszélgetést ő kezdte):
- Figyeled?
- Aha, az eredmények.comon.
- És?
- Hát mit mondjak, bazmeg?
- ...
- Utána jöttök inni?
- Nem, lemegyünk a székházhoz.
- Ok. Kupa akkor?
- Szerinted?
- Jogos. Majd nézzük nálam.
Azt kell mondanom, hogy ennél nincs lejjebb. Darabig kiesőjelölt, nem működő, nem összeszokott MTK ellen rúgott gól és elképzelés nélkül egy sima 0-4, A Paks elleni 0-6-ba ugye belebukott a teljes akkori vezetőség, és akkor reménykedtünk hogy majd most. Faszomat, drágán összevásárolt senkik, akiket talán nem is scoutoltak soha, teljes káosz, védelmünk pedig konkrétan nincsen. Hánynom kell, ha látom, hová süllyedtünk. Kellett volna az a hetedosztály, ifivel végigmenni a hat osztályon, azok legalább akarnának, ezek meg felnyalják a félmilliónál is többet EZÉRT, aztán csá.
UN-DO-RÍ-TÓ.
Mindig jövőre
több mint 12 éve
Remélem a srácok is látják az esélyt ami bízom benne ma este még nagyobb lehet. dandeNa jó, de most a Real játékosoknak is meg kell látni az esélyt a két meccs eredményének tükrében, és be kell abálni a Valenciát
több mint 12 éve
Köcsög Norwich, ennyire ki akarnak esni? Jólesett volna a 11-szeres szorzó a Chelsea ellen, na mindegy 😀
Mindig jövőre
több mint 12 éve
Erre mondhatjuk hogy bunda váááááááááá (Atletico kikapott a Levantétól)😀 Kikapna a Real a Valenciától akkor egyrészt elmondhatnánk kezünkben a sorsunk és még bajnok lehet a Barca másrészt elmondhatnám mennyre szeretem a valenciai csapatokat 😀 😀 😀Ugyanis ha a Real kikapna (nem valószínű) vesztett pontok tekintetében azonosan állnánk, és a végelszámolásnál ha azonos lenne a kér madridi csapattal a pontszám az egymás elleni eredményekből mi jönnék ki jobban. S mielőtt kérdezi valaki a gól arány is a mi javunkra dönthetne. El se hiszem. Remélem a srácok is látják az esélyt ami bízom benne ma este még nagyobb lehet. De egyenlőre óvatosan álmodom 😀
több mint 12 éve
Na kérem bajnok a Juve!!!!! Legalább ennyi örömöm van az idei európai fociban. 😀 A Fradi még szerezzen érmet legalább Messi kapja össze magát a VB-re s szerepeljenek jól (ARG-SPA döntőnek örülnék ,nem tudom összejöhet e), aztán szeptembertől hajrá újra Fradi Barca Juve Spurs 😀 Ja és még valami csoda folytán legyen meg a Poolnak idén a bajnoki cím. léci léci 😛
több mint 12 éve
Őszintén, bárcsak lenne a válogatottba 11 iszákos akik meccs előtt bebasznak ,de másnap bombaformában fociznak, minthogy abszcinens balfaszok...Tocasok absztinens most sincs köztük, de akkor az arra volt elég, most meg ez erre
nemzetközi szinten nem véletlenül vitte egyik se semmire, ennyit a - megfoghatatlan - "bombaformáról"

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
ohh persze, pl. Törő tényleg karakteres volt, a "nem az öltözőben" alatt melyik kocsmára gondolsz?Őszintén, bárcsak lenne a válogatottba 11 iszákos akik meccs előtt bebasznak ,de másnap bombaformában fociznak, minthogy abszcinens balfaszok...
kedvenc sztorim róla Nyilasitól:
Autodidakta orvosként ugyanis arra jutottam, hiányozhat belőlem egy enzim, ezért a szervezetem alig bontja le az alkoholt. Nyolc-kilenc éve egy kortyot sem ittam, akkor, egy egész napos lábteniszezés közben is csak két-három sört, de majdnem bele is pusztultam.
Bezzeg egyik legkedvesebb cimborája, Törőcsik András, a „Törő”, az újpesti zseni! Akit állítólag az egyik rangadó előtt az ön ösztönzésére próbáltak a Fradi-drukkerek leitatni és a forgalomból kivonni. Így történt, vagy ez is a legendárium része?
Minden így igaz. Belőle nem hiányzott az a bizonyos enzim, ezt kihasználva megkértem néhány szurkolónkat a törzshelyünkön: a Dózsa-meccs előtti éjszakán köszöntsék már fel párszor Törőt! Másnap délelőtt azt a hírt kaptuk, valószínűleg a stadionba se fog tudni kijönni, ezért már azon meglepődtünk, hogy a szobrok között melegített, aztán a meccsen parádézott, mindenkit lefutballozott, mi pedig egymást szidtuk: ennyi pénzt elszórni a semmire!baggio
több mint 12 éve
ohh persze, pl. Törő tényleg karakteres volt, a "nem az öltözőben" alatt melyik kocsmára gondolsz?kedvenc sztorim róla Nyilasitól:
Autodidakta orvosként ugyanis arra jutottam, hiányozhat belőlem egy enzim, ezért a szervezetem alig bontja le az alkoholt. Nyolc-kilenc éve egy kortyot sem ittam, akkor, egy egész napos lábteniszezés közben is csak két-három sört, de majdnem bele is pusztultam.
Bezzeg egyik legkedvesebb cimborája, Törőcsik András, a „Törő”, az újpesti zseni! Akit állítólag az egyik rangadó előtt az ön ösztönzésére próbáltak a Fradi-drukkerek leitatni és a forgalomból kivonni. Így történt, vagy ez is a legendárium része?
Minden így igaz. Belőle nem hiányzott az a bizonyos enzim, ezt kihasználva megkértem néhány szurkolónkat a törzshelyünkön: a Dózsa-meccs előtti éjszakán köszöntsék már fel párszor Törőt! Másnap délelőtt azt a hírt kaptuk, valószínűleg a stadionba se fog tudni kijönni, ezért már azon meglepődtünk, hogy a szobrok között melegített, aztán a meccsen parádézott, mindenkit lefutballozott, mi pedig egymást szidtuk: ennyi pénzt elszórni a semmire!

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Vignjevics– Igyekszem megtalálni azokat a karakteres labdarúgókat, akik méltók az Újpest-mez viselésére, akik bírják az állandó győzelmi kényszert, nyomást.
Segítek:



Őket nem az öltözőben találod Nebojsa.
több mint 12 éve
Végül is ja. Megoldható hogy a hátralévő 2 meccsen 10-zel jobb gólarányunk legyen, mint a ManCitynek. 😀Mi lesz velünk Mikey? Én vér pozitív szurkoló/ember vagyok, szóval nálam ma 8-1-re nyerünk.kristóf17Hát faszom, becsülettel ki kéne kapni a Citytől, erre vezetünk 😀gabokockaAzért sikerült. 😕Mikey
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 12 éve
De legalább nem érheti szó a házelejét, vagy legalább nagyon hitelesen eladtuk, hogy nyerni akartunk 😀Hát faszom, becsülettel ki kéne kapni a Citytől, erre vezetünk 😀gabokockaAzért sikerült. 😕Mikey
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Mi lesz velünk Mikey? Én vér pozitív szurkoló/ember vagyok, szóval nálam ma 8-1-re nyerünk.Hát faszom, becsülettel ki kéne kapni a Citytől, erre vezetünk 😀gabokockaAzért sikerült. 😕Mikey
több mint 12 éve
Hát faszom, becsülettel ki kéne kapni a Citytől, erre vezetünk 😀gabokockaAzért sikerült. 😕
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 12 éve
Shao Khan nagyon peches a csapataival. Megvette a Jaguarst 2011ben, amely 2012ben a franchise történetének legrosszabb mérlegével zárt. Tavaly megvette a Fulhamet, idén kiestek a Premiere Leagueből... De azért a nyáron jönnek meccset játszani az Everbank Fieldre. 😀iktriadnehogy megvegye a Kispestet is
több mint 12 éve
nem tehetek róla de ezt valahogy imádom !!! Nosztalgia is talán!!! 😊))több mint 12 éve
Eddig úgy voltam vele, hogy ne a Mezőkövesd essen ki, de a mai "focijuk" után örülök, hogy amilyen gyorsan csak lehet, távoznak az mb1-ből...Hurvinyek meg csak hozta a szokásosat.

több mint 12 éve
Tony
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Ez a barom, most miért állította ki Pavlovicot? A túloldalt könyöklésért sárga (amikor Jennert lekönyökölték), Pavlovicnak csak azért, mert ott állt egy idegbeteg előtt, sárga. Ezek szerint egy könyöklés annyit ér, mintha valaki szenvedő alanya egy ütésnek. Na elmegy ez a bíró a jó büdös picsába.
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
több mint 12 éve
Hurvinyek ismét nagyon korrektül vezeti a meccset...Ezt nem hiszem el.
Pavlovic megint azért kap pirosat, mert megütik.
BMLSZ
Sikerült a korrekt bírónak mindkét belső védőt kivenni a Diósgyőr elleni meccsből!!!
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Hát faszom, becsülettel ki kéne kapni a Citytől, erre vezetünk 😀
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.