Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
a trollfocit viszont igen 😀
| mondjuk meglepett, mert én azt sem nézem ki belőle, hogy a számítógépet be tudja kapcsolni ez a büdös tahó | berger90
Mivel majdnem egyidősek vagyunk, ezért gondolom már az ő sulijában is volt számítástechnika óra általánosban. 😀😀iktriad
az meg a másik, hogy hírességek gyakran adnak ki önéletrajzot a saját nevük alatt, de valaki más tollából, szóval az is lehet, hogy tényleg nem tudja bekapcsolni a gépet... bár azért gondolom PS3 megvolt neki, az meg talán nem túlzottan különbözik
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
a trollfocit viszont igen 😀
| mondjuk meglepett, mert én azt sem nézem ki belőle, hogy a számítógépet be tudja kapcsolni ez a büdös tahó | berger90
Mivel majdnem egyidősek vagyunk, ezért gondolom már az ő sulijában is volt számítástechnika óra általánosban. 😀😀
több mint 12 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
Ez megvan?



Bunkó vagyok. Egy sötét tapló, egy nagyképű majom.

Édes istenem, hányszor hallottam ezt vissza magamról!

Tinédzserkoromban talán zavart volna, ha vadidegenek bírálnak, ma már hidegen hagy, pedig a neten aztán ömlik a mocsok. Nem csak rám, nem csak a futballunkra – mindenki célponttá vált.

Nem azért írok könyvet, hogy megváltoztassam a rólam kialakult képet. Holott az ismerősök mindig mondják: Sanyi, te egyáltalán nem olyan vagy, mint azt gondolják az emberek! Még Betty, életem párja sem akart velem szóba állni, amikor elkezdtem nyomulni rá, mondván, sok rosszat hallott rólam. Őt sikerült meggyőznöm, és immár egy tündéri kislányt nevelünk együtt.

Még csak 32 vagyok, de rengeteg minden van mögöttem: a Facebook-generációnak pusztán egy troll vagyok, akin nevetnek, ugyanakkor én büszkén tekintek a karrieremre.Torghelle
ez rendkívül szórakoztató olvasmánynak ígérkezik.berger90
Az ajánló alapján világos, hogy Sanyi nem olvassa a mi fórumunkat. 😀iktriad
a trollfocit viszont igen 😀
| mondjuk meglepett, mert én azt sem nézem ki belőle, hogy a számítógépet be tudja kapcsolni ez a büdös tahó |

Mindig jövőre
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez megvan?



Bunkó vagyok. Egy sötét tapló, egy nagyképű majom.

Édes istenem, hányszor hallottam ezt vissza magamról!

Tinédzserkoromban talán zavart volna, ha vadidegenek bírálnak, ma már hidegen hagy, pedig a neten aztán ömlik a mocsok. Nem csak rám, nem csak a futballunkra – mindenki célponttá vált.

Nem azért írok könyvet, hogy megváltoztassam a rólam kialakult képet. Holott az ismerősök mindig mondják: Sanyi, te egyáltalán nem olyan vagy, mint azt gondolják az emberek! Még Betty, életem párja sem akart velem szóba állni, amikor elkezdtem nyomulni rá, mondván, sok rosszat hallott rólam. Őt sikerült meggyőznöm, és immár egy tündéri kislányt nevelünk együtt.

Még csak 32 vagyok, de rengeteg minden van mögöttem: a Facebook-generációnak pusztán egy troll vagyok, akin nevetnek, ugyanakkor én büszkén tekintek a karrieremre.Torghelle
ez rendkívül szórakoztató olvasmánynak ígérkezik.berger90
Az ajánló alapján világos, hogy Sanyi nem olvassa a mi fórumunkat. 😀
több mint 12 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
Ez megvan?



Bunkó vagyok. Egy sötét tapló, egy nagyképű majom.

Édes istenem, hányszor hallottam ezt vissza magamról!

Tinédzserkoromban talán zavart volna, ha vadidegenek bírálnak, ma már hidegen hagy, pedig a neten aztán ömlik a mocsok. Nem csak rám, nem csak a futballunkra – mindenki célponttá vált.

Nem azért írok könyvet, hogy megváltoztassam a rólam kialakult képet. Holott az ismerősök mindig mondják: Sanyi, te egyáltalán nem olyan vagy, mint azt gondolják az emberek! Még Betty, életem párja sem akart velem szóba állni, amikor elkezdtem nyomulni rá, mondván, sok rosszat hallott rólam. Őt sikerült meggyőznöm, és immár egy tündéri kislányt nevelünk együtt.

Még csak 32 vagyok, de rengeteg minden van mögöttem: a Facebook-generációnak pusztán egy troll vagyok, akin nevetnek, ugyanakkor én büszkén tekintek a karrieremre.Torghelle
ez rendkívül szórakoztató olvasmánynak ígérkezik.

Mindig jövőre
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
A csudába túl szép lett volna Roncika csak berúgta az egyenlítést és nem hiszem, hogy innentől pontot veszítenének.......... mindegy azért legalább a reményért hálás vagyok, de azért bosszant rendesen.
több mint 12 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
Mivel szép hét volt tippmixen, megígértem haveroknak, hogy én fizetem a piát kupavisszavágón. Hetek óta készültünk, mindenki kikérte a szabadságát, tegnapelőtt dolgoztam cserébe, a tegnapi meccset a tévében se láttam, megint meló.

A hetvenedik percben hívott haverom a kanyarból, szó szerint idézem (a beszélgetést ő kezdte):

- Figyeled?
- Aha, az eredmények.comon.
- És?
- Hát mit mondjak, bazmeg?
- ...
- Utána jöttök inni?
- Nem, lemegyünk a székházhoz.
- Ok. Kupa akkor?
- Szerinted?
- Jogos. Majd nézzük nálam.

Azt kell mondanom, hogy ennél nincs lejjebb. Darabig kiesőjelölt, nem működő, nem összeszokott MTK ellen rúgott gól és elképzelés nélkül egy sima 0-4, A Paks elleni 0-6-ba ugye belebukott a teljes akkori vezetőség, és akkor reménykedtünk hogy majd most. Faszomat, drágán összevásárolt senkik, akiket talán nem is scoutoltak soha, teljes káosz, védelmünk pedig konkrétan nincsen. Hánynom kell, ha látom, hová süllyedtünk. Kellett volna az a hetedosztály, ifivel végigmenni a hat osztályon, azok legalább akarnának, ezek meg felnyalják a félmilliónál is többet EZÉRT, aztán csá.

UN-DO-RÍ-TÓ.

Mindig jövőre
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Remélem a srácok is látják az esélyt ami bízom benne ma este még nagyobb lehet. dande
Na jó, de most a Real játékosoknak is meg kell látni az esélyt a két meccs eredményének tükrében, és be kell abálni a Valenciát
több mint 12 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
Köcsög Norwich, ennyire ki akarnak esni? Jólesett volna a 11-szeres szorzó a Chelsea ellen, na mindegy 😀

Mindig jövőre
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Erre mondhatjuk hogy bunda váááááááááá (Atletico kikapott a Levantétól)😀 Kikapna a Real a Valenciától akkor egyrészt elmondhatnánk kezünkben a sorsunk és még bajnok lehet a Barca másrészt elmondhatnám mennyre szeretem a valenciai csapatokat 😀 😀 😀

Ugyanis ha a Real kikapna (nem valószínű) vesztett pontok tekintetében azonosan állnánk, és a végelszámolásnál ha azonos lenne a kér madridi csapattal a pontszám az egymás elleni eredményekből mi jönnék ki jobban. S mielőtt kérdezi valaki a gól arány is a mi javunkra dönthetne. El se hiszem. Remélem a srácok is látják az esélyt ami bízom benne ma este még nagyobb lehet. De egyenlőre óvatosan álmodom 😀
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na kérem bajnok a Juve!!!!! Legalább ennyi örömöm van az idei európai fociban. 😀 A Fradi még szerezzen érmet legalább Messi kapja össze magát a VB-re s szerepeljenek jól (ARG-SPA döntőnek örülnék ,nem tudom összejöhet e), aztán szeptembertől hajrá újra Fradi Barca Juve Spurs 😀 Ja és még valami csoda folytán legyen meg a Poolnak idén a bajnoki cím. léci léci 😛
több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 133 — no es importante
Őszintén, bárcsak lenne a válogatottba 11 iszákos akik meccs előtt bebasznak ,de másnap bombaformában fociznak, minthogy abszcinens balfaszok...Toca
sok absztinens most sincs köztük, de akkor az arra volt elég, most meg ez erre
nemzetközi szinten nem véletlenül vitte egyik se semmire, ennyit a - megfoghatatlan - "bombaformáról"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
ohh persze, pl. Törő tényleg karakteres volt, a "nem az öltözőben" alatt melyik kocsmára gondolsz?

kedvenc sztorim róla Nyilasitól:
Autodidakta orvosként ugyanis arra jutottam, hiányozhat belőlem egy enzim, ezért a szervezetem alig bontja le az alkoholt. Nyolc-kilenc éve egy kortyot sem ittam, akkor, egy egész napos lábteniszezés közben is csak két-három sört, de majdnem bele is pusztultam.
Bezzeg egyik legkedvesebb cimborája, Törőcsik András, a „Törő”, az újpesti zseni! Akit állítólag az egyik rangadó előtt az ön ösztönzésére próbáltak a Fradi-drukkerek leitatni és a forgalomból kivonni. Így történt, vagy ez is a legendárium része?
Minden így igaz. Belőle nem hiányzott az a bizonyos enzim, ezt kihasználva megkértem néhány szurkolónkat a törzshelyünkön: a Dózsa-meccs előtti éjszakán köszöntsék már fel párszor Törőt! Másnap délelőtt azt a hírt kaptuk, valószínűleg a stadionba se fog tudni kijönni, ezért már azon meglepődtünk, hogy a szobrok között melegített, aztán a meccsen parádézott, mindenkit lefutballozott, mi pedig egymást szidtuk: ennyi pénzt elszórni a semmire!
baggio
Őszintén, bárcsak lenne a válogatottba 11 iszákos akik meccs előtt bebasznak ,de másnap bombaformában fociznak, minthogy abszcinens balfaszok...
több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 133 — no es importante
ohh persze, pl. Törő tényleg karakteres volt, a "nem az öltözőben" alatt melyik kocsmára gondolsz?

kedvenc sztorim róla Nyilasitól:
Autodidakta orvosként ugyanis arra jutottam, hiányozhat belőlem egy enzim, ezért a szervezetem alig bontja le az alkoholt. Nyolc-kilenc éve egy kortyot sem ittam, akkor, egy egész napos lábteniszezés közben is csak két-három sört, de majdnem bele is pusztultam.
Bezzeg egyik legkedvesebb cimborája, Törőcsik András, a „Törő”, az újpesti zseni! Akit állítólag az egyik rangadó előtt az ön ösztönzésére próbáltak a Fradi-drukkerek leitatni és a forgalomból kivonni. Így történt, vagy ez is a legendárium része?
Minden így igaz. Belőle nem hiányzott az a bizonyos enzim, ezt kihasználva megkértem néhány szurkolónkat a törzshelyünkön: a Dózsa-meccs előtti éjszakán köszöntsék már fel párszor Törőt! Másnap délelőtt azt a hírt kaptuk, valószínűleg a stadionba se fog tudni kijönni, ezért már azon meglepődtünk, hogy a szobrok között melegített, aztán a meccsen parádézott, mindenkit lefutballozott, mi pedig egymást szidtuk: ennyi pénzt elszórni a semmire!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Vignjevics
– Igyekszem megtalálni azokat a karakteres labdarúgókat, akik méltók az Újpest-mez viselésére, akik bírják az állandó győzelmi kényszert, nyomást.

Segítek:



Őket nem az öltözőben találod Nebojsa.

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 829
Hát faszom, becsülettel ki kéne kapni a Citytől, erre vezetünk 😀gabokocka
Azért sikerült. 😕Mikey
Mi lesz velünk Mikey? Én vér pozitív szurkoló/ember vagyok, szóval nálam ma 8-1-re nyerünk.kristóf17
Végül is ja. Megoldható hogy a hátralévő 2 meccsen 10-zel jobb gólarányunk legyen, mint a ManCitynek. 😀

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Hát faszom, becsülettel ki kéne kapni a Citytől, erre vezetünk 😀gabokocka
Azért sikerült. 😕Mikey
De legalább nem érheti szó a házelejét, vagy legalább nagyon hitelesen eladtuk, hogy nyerni akartunk 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Hát faszom, becsülettel ki kéne kapni a Citytől, erre vezetünk 😀gabokocka
Azért sikerült. 😕Mikey
Mi lesz velünk Mikey? Én vér pozitív szurkoló/ember vagyok, szóval nálam ma 8-1-re nyerünk.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 829
Hát faszom, becsülettel ki kéne kapni a Citytől, erre vezetünk 😀gabokocka
Azért sikerült. 😕

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Shao Khan nagyon peches a csapataival. Megvette a Jaguarst 2011ben, amely 2012ben a franchise történetének legrosszabb mérlegével zárt. Tavaly megvette a Fulhamet, idén kiestek a Premiere Leagueből... De azért a nyáron jönnek meccset játszani az Everbank Fieldre. 😀iktriad
nehogy megvegye a Kispestet is

több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
nem tehetek róla de ezt valahogy imádom !!! Nosztalgia is talán!!! 😊))

több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 3 151 — Illegális gyakorló
Eddig úgy voltam vele, hogy ne a Mezőkövesd essen ki, de a mai "focijuk" után örülök, hogy amilyen gyorsan csak lehet, távoznak az mb1-ből...

Hurvinyek meg csak hozta a szokásosat.

több mint 12 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Ez a barom, most miért állította ki Pavlovicot? A túloldalt könyöklésért sárga (amikor Jennert lekönyökölték), Pavlovicnak csak azért, mert ott állt egy idegbeteg előtt, sárga. Ezek szerint egy könyöklés annyit ér, mintha valaki szenvedő alanya egy ütésnek. Na elmegy ez a bíró a jó büdös picsába.
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Hurvinyek ismét nagyon korrektül vezeti a meccset...

Ezt nem hiszem el.
Pavlovic megint azért kap pirosat, mert megütik.
BMLSZ
Sikerült a korrekt bírónak mindkét belső védőt kivenni a Diósgyőr elleni meccsből!!!

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Hát faszom, becsülettel ki kéne kapni a Citytől, erre vezetünk 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.