Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Hová tudok ülni, van-e "semleges", "emberbarát", "kulturált ember" szektor?Tony
VIP? 😀 ott van mindenféle szurkoló, bár nyilván többségben a hazaiaknak szurkolnak. mindenesetre átérzem a problémád, mikor diósgyőriként mentem újpestre a vendégszektorba, hálát adtam az égnek, hogy semleges színekben utazom a 30-as buszon, miközben a hazai "szurkolók" épp szétverték maguk alatt az üléseket és az anyámat szidták 😊
tőlem legutóbb pont a Hidegkutiban (vendégszektor) kérték el a személyimet, de nagyobb sor esetén nem baszakodnak, nekik se árt ha mindenki időben bejut.


más: az újpestiek vagy külföldi válogatott vendégtáborai mennyi jegyet szoktak kapni a Puskásba? mi jövőhétre elvileg 1377-et fogunk, amit rettentően keveslek.kristof
Nem kevés az szerintem.
Elvileg a megnyitott rész cirka 18-20ezre, abból lejön a lezárt szektor(ok) és annak kell a 10%át adni. Mondjuk 2000-t símán adhattak volna.

több mint 12 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Hová tudok ülni, van-e "semleges", "emberbarát", "kulturált ember" szektor?Tony
VIP? 😀 ott van mindenféle szurkoló, bár nyilván többségben a hazaiaknak szurkolnak. mindenesetre átérzem a problémád, mikor diósgyőriként mentem újpestre a vendégszektorba, hálát adtam az égnek, hogy semleges színekben utazom a 30-as buszon, miközben a hazai "szurkolók" épp szétverték maguk alatt az üléseket és az anyámat szidták 😊
tőlem legutóbb pont a Hidegkutiban (vendégszektor) kérték el a személyimet, de nagyobb sor esetén nem baszakodnak, nekik se árt ha mindenki időben bejut.


más: az újpestiek vagy külföldi válogatott vendégtáborai mennyi jegyet szoktak kapni a Puskásba? mi jövőhétre elvileg 1377-et fogunk, amit rettentően keveslek.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Debrecen

"A műsor nemzetközi sztárja Lou Bega volt, "
xDZoliMP
10 éve még ez talán igaz is lett volna.iktriad
végülis Németország meg Magyarország, az már két állam, az meg már nemzetközislowmotion
Azért amikor kijött a Mambo No.5 nem csak ebben a 2 országban volt nagy sláger. Csak annak már több mint 10 éve, több nagy slágere meg nem volt Lou Begának.iktriad
pedig én aszittem, hogy Lou Bega sikerének feltétele a BRAVO magazin széles olvasói bázisa 😊
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Igen, a fotelban otthon.
Amúgy sehol sincs semleges szektor a világon.Bazzani
Ettől tartottam. Csak gáz, hogyha ülök, miközben "aki nem ugrál az újpesti" rigmust skandálják, akkor a saját "táborom" kezd velem balhézni, illetve a meccsre menet/jövet a rendőrök végigvezetnek a városon, mint egy birkát. Valamint magyarázkodhatok, hogy vendégszurkoló vagyok, de a hazaiak városában élek, ha haza szeretnék jutni. Ha meg ebből nem kérek, akkor szintén atrocitások érnek, mert az ellenfélnek szurkolok.
Szóval hiába szeretnék én kimenni egy meccsre, régen se tudtam, most se tudok. Ezen mit sem változtatott a "csodastadion".Tony
Ülj be valamelyik hazai szektorba ne fradis cuccban és ne nagyon mutasd ki, hogy melyik csapatnak szurkolsz. Ellenkező esetben viszont ne lepődj meg ha nem lesz kellemes végignézni a meccset. Nagyjából ennyi az egész.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez se rossz:

 www.nemzetisport.hu/nemet_labdarugas/bayern-guardiola-elfogadja-a-kritikak-a-csapat-dont-2332913
több mint 12 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838


na ez szép lesz
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 460 — je suis poloska
Igen, a fotelban otthon.
Amúgy sehol sincs semleges szektor a világon.Bazzani
Ettől tartottam. Csak gáz, hogyha ülök, miközben "aki nem ugrál az újpesti" rigmust skandálják saját "táborom" kezd velem balhézni, illetve a rendőrök végigvezetnek a városon, mint egy birkát. Valamint magyarázkodhatok, hogy vendégszurkoló vagyok, de a hazaiak városában élek, ha haza szeretnék jutni. Ha meg ebből nem kérek, akkor szintén atrocitások érnek, mert az ellenfélnek szurkolok.Tony
Hidegkutiban elég gyakori jelenség az FTC meg UTE drukker a hazai szektorban, de nem emlékszem attrocitásra 😊 mondjuk gyanítom hogy fordítva más lenne a helyzet
a személyes adataimat meg sohasem nézték, de elképzelhető hogy más pályán szokták nézni, azt nem tudom.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Igen, a fotelban otthon.
Amúgy sehol sincs semleges szektor a világon.Bazzani
Ettől tartottam. Csak gáz, hogyha ülök, miközben "aki nem ugrál az újpesti" rigmust skandálják, akkor a saját "táborom" kezd velem balhézni, illetve a meccsre menet/jövet a rendőrök végigvezetnek a városon, mint egy birkát. Valamint magyarázkodhatok, hogy vendégszurkoló vagyok, de a hazaiak városában élek, ha haza szeretnék jutni. Ha meg ebből nem kérek, akkor szintén atrocitások érnek, mert az ellenfélnek szurkolok.
Szóval hiába szeretnék én kimenni egy meccsre, régen se tudtam, most se tudok. Ezen mit sem változtatott a "csodastadion".
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Kérjük, hogy a jegyvásárláskor a jegyen ellenőrizzék adataik helyességét. A mérkőzésre történő beléptetés során a rendezők jogosultak meggyőződni a jegyen szereplő adatok hitelességéről, ezért a beléptetés zökkenőmentes lebonyolításához is szükséges személyazonosításra alkalmas dokumentum
forrás: dvsc.hu

Tehát akkor most már egy utolsó biztonsági őr is igazoltathat és hozzáférhet személyes adataimhoz, csak mert meg akarok nézni egy meccset? 😀

Na meg egy gyakorlati kérdés. Tegyük fel ki akarok menni egy DVSC-FTC meccsre, de nem akarok a vendégszektorba menni, mert nem akarok balhézni, pirózni, ugrálva más felekezetű és etnikumú embereket szidni. Nem akarom, hogy az egész városon végiggyalogoltassanak, mint egy birkát, pláne nem akarom, hogy azért verjenek meg, mert az egyik utcán lefordulnék, hogy hazajussak. Viszont nem akarok a környezetemben ülőkkel veszekedni, sem balhézni, nem akarom, hogy az anyámat szidják, ha egy Fradi gólnak örülök. Csak nyugodtan végi szeretnék nézni, "szurkolni" egy meccset, békésen. Hová tudok ülni, van-e "semleges", "emberbarát", "kulturált ember" szektor?Tony
Igen, a fotelban otthon.
Amúgy sehol sincs semleges szektor a világon.

több mint 12 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Kérjük, hogy a jegyvásárláskor a jegyen ellenőrizzék adataik helyességét. A mérkőzésre történő beléptetés során a rendezők jogosultak meggyőződni a jegyen szereplő adatok hitelességéről, ezért a beléptetés zökkenőmentes lebonyolításához is szükséges személyazonosításra alkalmas dokumentum
forrás: dvsc.hu

Tehát akkor most már egy utolsó biztonsági őr is igazoltathat és hozzáférhet személyes adataimhoz, csak mert meg akarok nézni egy meccset? 😀

Na meg egy gyakorlati kérdés. Tegyük fel ki akarok menni egy DVSC-FTC meccsre, de nem akarok a vendégszektorba menni, mert nem akarok balhézni, pirózni, ugrálva más felekezetű és etnikumú embereket szidni. Nem akarom, hogy az egész városon végiggyalogoltassanak, mint egy birkát, pláne nem akarom, hogy azért verjenek meg, mert az egyik utcán lefordulnék, hogy hazajussak. Viszont nem akarok a környezetemben ülőkkel veszekedni, sem balhézni, nem akarom, hogy az anyámat szidják, ha egy Fradi gólnak örülök. Csak nyugodtan végi szeretnék nézni, "szurkolni" egy meccset, békésen. Hová tudok ülni, van-e "semleges", "emberbarát", "kulturált ember" szektor?
több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 133 — no es importante
én inkább a szánalmas jelzőt használnám, de hát kinek mi tetszik

borzasztó látni és olvasni azt az erőlködést, amit az index és az ex-indexes újságírók (hvg, cink, 444) folytatnak, de ez már a politika topicba tartozik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
 sportgeza.hu/futball/2014/05/01/aldott_legyen_az_isten_hogy_elkeszult_ez_a_stadion/

ez egy epic cikk lett

A DVSC most úgy kapott osztrák szintű körülményeket, hogy az, amit a pályán csinál majd a csapat, garantáltan nagyon messze van még az osztrákoktól is. Persze kis lépésekben lehet haladni, de amire a mostani állás szerint megtörténhet a felzárkózás, valószínűleg épp előkerülnek az első panaszok, amiért omladozik a Nagyerdei Stadion. 😀

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
valaki linkelte az első részét , itt a második is ( az újra éledező NST-ről)
Pep vitához is jó anyag :

 nst.postr.hu/a-csapat-b-terv
több mint 12 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Gyönyörű a stadion, mind kívül mind belül élmény volt benne lenni, mosolyogtam mint egy kisgyerek az első órában kb. 😀 A műsor is nagyon színvonalas volt meglepően jól éreztem magam, 1 szó mint 100 profi az egész, megvagyok elégedve.

1,5 hét múlva meg bemutatkozik élesben is a Stadion az UTE ellen, kiváncsi leszek élesben hogy muzsikál. 😀Jughead
A válogatott meccseket leszámítva, talán most volt először és utoljára telt ház. 😀 😀😀 😛
Viccet félretéve nagy dobás lenne, ha a románokat idehoznák és nem Pestre. Akkor ki is mennék, mert az az idő, amikor Fradistaként Debrecenben minden basztatás nélkül tudnék meccsre menni, még igen messze van.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Debrecen

"A műsor nemzetközi sztárja Lou Bega volt, "
xDZoliMP
10 éve még ez talán igaz is lett volna.iktriad
végülis Németország meg Magyarország, az már két állam, az meg már nemzetközislowmotion
Azért amikor kijött a Mambo No.5 nem csak ebben a 2 országban volt nagy sláger. Csak annak már több mint 10 éve, több nagy slágere meg nem volt Lou Begának.
több mint 12 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 779
fél órán belül kezdődik a debreceni stadion megnyitója, stream itt:
 www.kormany.hu/hu/miniszterelnokseg/hirek/a-debreceni-nagyerdei-stadion-megnyitounnepsegebaggio
Gyönyörű a stadion, mind kívül mind belül élmény volt benne lenni, mosolyogtam mint egy kisgyerek az első órában kb. 😀 A műsor is nagyon színvonalas volt meglepően jól éreztem magam, 1 szó mint 100 profi az egész, megvagyok elégedve.

1,5 hét múlva meg bemutatkozik élesben is a Stadion az UTE ellen, kiváncsi leszek élesben hogy muzsikál. 😀
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Debrecen

"A műsor nemzetközi sztárja Lou Bega volt, "
xDZoliMP
10 éve még ez talán igaz is lett volna.iktriad
végülis Németország meg Magyarország, az már két állam, az meg már nemzetközi
több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 065 — nabege2@yahoo.com
Csóri Benfica-s a 97. percben kapott sárgával (szerintem kamu) nem lesz ott a döntőn...
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csóró Valencia. Ami meg a Juve - Benfica utolsó 15 percében ment... Na ezért utálom a latinos focit.

Debrecen

"A műsor nemzetközi sztárja Lou Bega volt, "
xDZoliMP
10 éve még ez talán igaz is lett volna.iktriad
Az a helyzet hogy sajnos ezt most Juve teljesen magának köszönhette. A Benfica még egész elegánsan is csinálta amit kellett. Azt gondolták a srácok majd csak összejön a gól egy Pirlo szabiból vagy más pontrúgásból azt jó lesz. Hát nem jött össze. Nagyon sajnálom. De a Benficának is tudok drukkolni, amit Fehér Miki kapcsán is tettek azt nem lehet elfelejteni. Így hogy a Valencia kiesett egyértelműen nekik drukkolok.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Debrecen

"A műsor nemzetközi sztárja Lou Bega volt, "
xDZoliMP
Teljesen érthető hiszen magyar felmenőkkel rendelkezik egyébként Bega Lajos aki álcaként feketére műtette magát 😛
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csóró Valencia. Ami meg a Juve - Benfica utolsó 15 percében ment... Na ezért utálom a latinos focit.

Debrecen

"A műsor nemzetközi sztárja Lou Bega volt, "
xDZoliMP
10 éve még ez talán igaz is lett volna.
több mint 12 éve
YoungZeeZee 9 847
Debrecen

"A műsor nemzetközi sztárja Lou Bega volt, "
xD
több mint 12 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 263 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Hatalmas meccs volt a valencia - sevilla.

Ha az összes meccsen ilyen hajtás lenne...nem lenne unalmas a spanyol foci-sem...ZoliMP
jaja, hatalmas volt, szegény valencia, igazi comeback mágusok voltak, erre most elromozták 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
YoungZeeZee 9 847
Hatalmas meccs volt a valencia - sevilla.

Ha az összes meccsen ilyen hajtás lenne...nem lenne unalmas a spanyol foci-sem...
több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 133 — no es importante
fél órán belül kezdődik a debreceni stadion megnyitója, stream itt:
 www.kormany.hu/hu/miniszterelnokseg/hirek/a-debreceni-nagyerdei-stadion-megnyitounnepsege


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal