Soccer
41 feliratkozó
több mint 12 éve
Persze, hogy ott hagyta, mivel már tavaly márciusban belentettéh a köv szezontól guardiola lesz az edző...
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Tony
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Azért baromi nagy röhej, hogy a 6 éve vezetőedző Pep-et elkezdik hasonlítgatni Heynckes-hez, aki 34 (!!!) éve kezdte, na meg Ancelotti-hoz, aki meg 19 éve vezetőedző. Persze a hate faktor erős, ha Guardioláról van szó, de ennyire nem kellene elszakadni a realitástól, hogy 34 illetve 19 éve a pályán lévőkhöz kezdjük hasonlítani a munkáját.
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Heynkes (csak úgy mint Ferguson) a csúcson hagyta ott a csapatot, olyan teljesítmény után, amit nehéz utána csinálni. Könnyen megeshet érezte, hogy ez volt a csúcs. Guardiola annak ellenére, hogy teljesen átvariálta a stílust, rekordokat döntögetett a Bayern-el és jajj volt 3-4 szar meccsük egész évben. Nos nézzük már meg pl Moyes teljesítményét az MU kispadján, pedig ő sem 6 éve kezdte a szakmát. Várjunk még 3-5 évet és utána kezdjünk hülyeségeket fröcsögni és hasonlítgatni évtizedes pályafutásúakhoz.
több mint 12 éve
szebben már nem nagyon lehet bukni, megnyerte a bajnokságot és a bl elődöntőben elvérzett. Ennél szebb bukás ha a döntőben vérzik el 😀 De az meg rosszabb lett volna a szurkolóknak is.ano92Azért a 0-5-öt nem nevezném annyira szép bukásnak... De nekem is feltűnt, hogy mintha ki lett volna herélve a Bayern a tavalyi játékhoz képest. Próbálták a tiki takát amit rájuk erőltetett Pep de aztán mikor már gond volt rátértek a beívelésre de addigra nem volt bent Mandzukic aki ezekkel kezdhetett volna valamit. Lahm eleve rossz helyen volt, Götze későn jött, Neuer az idény legrosszabb meccsét tolta. Ennyi meg nem fér bele a mostani Madrid ellen.

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
szebben már nem nagyon lehet bukni, megnyerte a bajnokságot és a bl elődöntőben elvérzett. Ennél szebb bukás ha a döntőben vérzik el 😀 De az meg rosszabb lett volna a szurkolóknak is.
több mint 12 éve
Stez nem sajnálni kell Pep-et csupán nem szeretem ezt az ekézést még ha nem is bírom Guardiolat es sose fogom. Senki nem vitatja hogy kurva sok hibaja van , az hogy mit tud tudtak a Bayern vezetoi, ha barki azt varta hogy nem a sajat stilusat huzza a Bayernre akkor az vak 😀Igen ő most ennyit tud, de mondj egy edzot aki job lett volna a Bayernnel es mozdithato?
Ez a Real raadasul ellene lett kitalava csak azota mar erosebb, fegyelmezettebb, gyorsabb, én nem is értem mért csodálkozik bárki is hogy megfőttek.
Götzeről meg annyit hogy lábába volt, hogy a Bayern irányíthassa a meccset de belelőtte Ikerbe es egesz evben gyenge...
Mondjuk hogy kepest volt a Mandzukic - Martinez cserét meghúzni az teljesen megmutatta kurvára nem tudja mi a picsát csináljon ebben egyet értünk. Meccsekbe belenyúlni még mindig nem tud ( nah nem mindha az öreg Carlo nem fürdött volna be többször ilyen helyzetelben...).
Én annyit mondok várjunk még egy évet Pep teljes sárba tiprásával, ahol ő átvette a csapatot onnan csak bukni lehetett, bukhatott volna szebben lehet, majd meglatjuk kovetkezo evben marade ilyen hulye makacs vagy rajon, hogy a tiki-taka addig jó amíg szembe nem jön egy fegyelmezett csapat.
De attól azt tartom, hogy valaki nem lesz attól szar edző mert van nála 2-3 jobb.
több mint 12 éve
Götze meg irányító, Thiagonál röhögve jobb. Az, hogy kapott 20 percet egy ilyen meccsen, az no comment.StezGötz€ nem véletlenül nem játszik! A szezonban is teljesen súlytalan, se szélen, se betolva nem tesz hozzá semmi pluszt a játékhoz. BVB-nél sem fordított meccseket vagy vitte hátán a csapatot. Nem sírom vissza, pedig tkp posztra elférne a jó játékos.
több mint 12 éve
Kapott egy csapatot amelyet a következő dinasztiának tekintett szinte mindenki. Egy egységes, elit képességű játékosokból álló csapatot. Erre mit csinál? 😊 Teljesen leépíti.Itt egy cikk még a tegnapi meccs előttről az nst blogjáról. Remekül kiemeli a videó,hogy milyen tiki-taka kislány csapatot csinált egy tökéletes gépezetből.
nst.postr.hu/mi-a-legfobb-kulonbseg-heynckes-es-guardiola-kozott
szerk: A Bayern fanok helyében pedig egyenesen sértőnek találnám,hogy hazai pályán a második félidőre már úgy jön fel a csapatom,hogy nem akar megpróbálni fordítani, csak a nagyobb pofont elkerülni, és a 85. percben a Real az aki a 16-osnál letámad, nem a saját, hátrányban lévő, német csapatom.
Arról nem is beszélve,hogy -habár nem sok Bayern meccset láttam tavaly, csak a Bl-t-, de szerintem tavaly nem volt divat,hogy sípszó után azonnal 5-6 Bayern játékos állja körül a bírót és húzzák-vonják, ordítanak vele, viszont anno a Barcelonától több ilyet is láttam 😊
több mint 12 éve
Azért meg ne sajnáljam már Pepet, milyen szar helyzetbe van ezzel a csapattal. Götze meg irányító, Thiagonál röhögve jobb. Az, hogy kapott 20 percet egy ilyen meccsen, az no comment. Carlo sem tévedhetetlen és verhetetlen, ilyen edző sosem lesz. De ez a tegnapi, meg az egy héttel ezelőtti is konkrétan egy hatalmas győzelme Pep felett. Nyilván tapasztaltabb edző, amivel semmi gond sincsen, de attól még ez a helyzet. Az, hogy 5-10 év múlva mik lesznek az erőviszonyok, senki sem tudja és engem momentán nem is érdekel. Most ez a helyzet, ez a lényeg.Normális csatár pedig van, ahogy tavaly is volt. Csak most a Bayern stílusa volt annyira más, amit viszont már nem bírt el a csapat és amit szerintem nem is fog elbírni, mert nekik nem fekszik ez a játék. A németek nem ilyenek. Rá lehet erőszakolni ezt a spanyol stílust egy német csapatra, csak nem biztos, hogy akkora lesz a siker, mint előtte volt.
Egy B-tervvel előállni pedig volt ideje. Hogy a Bayernnél nem volt? Azt ki nem szarja le? A Barcánál ugyanez volt, nem tudott mit kezdeni végül a szituval. De évei voltak egy B-tervre, és ezt a bizonyos B-tervet már tegnap, 20 perc után meg kellett volna lépnie.
Ja, rá lehet fogni, hogy tapasztalatlan, egyebek, de ez szvsz sokkal inkább makacsság, mint sem tapasztalatlanság. És az, hogy ő nem is tud váltani, még ha akar sem. Neki ennyi van a tarsolyában. Azt meg pont te mondod, kiknek a helyét nem találja. Hát bazeg, akkor neki ez is hiányossága. Miért van az, hogy az elődje megtalálta ezeknek a játékosoknak a helyeit?
És az sem mentség, hogy ha a Barca sosem volt ilyen korán bajnok. Baszki, egy edzőnek előre fel kell készülnie alap esetben a történésekre, hogy ha kell, akkor még időben le tudja reagálni, nem pedig ezzel elpöcsölni egy évet, aztán legyinteni, hogy ebből tanulunk, aztán majd jövőre. Ha felkészült, de így is buknak, akkor ez van, valóban tapasztalatnak kurva jó volt, de jelenleg ennyire futotta mind tőle, mind a csapatától. Ha konkrétan ő nem képes meccs előtt feltüzelni a csapatát és kellő motivációt beléjük adagolni és hagyja őket leereszteni, akkor az súlyos edzői hiba.
Benne is van egy plusz, amit megad a csapatának, egyszerűen csak szerintem az a nagy helyzet, hogy a Bayernnek nem ez a plusz kellett. Szerintem a két fél nem passzol egymáshoz, ennyi. A Bayernhez pont egy Ancelotti-féle edző illene, az ő stílusa sokkal inkább feküdne nekik. És én nem azért ekézem Pepet, mert bajom lenne vele, én nagyon bírom őt, de sokadszorra látom azt, hogy egyszerűen elfogy a tudomány. Ez pedig súlyos gond. Az meg, hogy egy Götze-Martinez párost ennyire nem akar játszatni, szintén elég érdekes döntés szvsz, ha nincsen sérülés a háttérben.
Én nem gondolom, hogy ő rossz edző, egyszerűen szerintem csak nincsen ott a legjobbak között, Barca ide vagy oda.
több mint 12 éve
Nem beszélve arról, hogy Carlo se mindig mindenhol tudott maradandót alkotni bármennyire is nagy edző. Sokkal összetettebb dolgok ezek annál.Mourinho képességeit meg nyilán nem lehet elvitatni csak néha maradna csendben 😀 De hát ez is a zsenije meg a taktika része.
több mint 12 éve
Jó azért Pepet tudom, hogy menő ekézni, de azért tegyünk emelleé pár dolgot.Ez még nem teljesen Pep csapata, kezdve ott, hogy az az ember aki ilyenkor jobban tudna irányítani (Thiago) sérült. Nincs normális csatár. És hátul se feltétlen ez lenne a helyzet ha Badstuber mozog. Ő kapott egy csapatot, nem tud mit csinálni csak saját fazonjára szabni. Lahm-os dolog picit besült, Shweini helyét se nagyon találja. Nekem Ribéry játéka se tetszik, de ő erre képes.
Azért kb 2-3 meccsre volt, hogy ugyanazt csinálja mint tavaly lehet mondani hogy ilyen kerettel még Egervári is megcsinálta volna csak ez kamu...
Mellesleg tegyük hozzá, hogy Pepnek egy Carlo/Jose/Jupp trióhoz képest sok tapasztalata nincs.
Olyan dolgokkal került szembe amiből majd tanul.
Pl. Barcanal azert azzal ritkán volt gond, hogy 5-8 fordulóval a vége előtt bajnok lesz aztán leereszt mindenki. Megtanulja ezt is.
Tegyük azt is mellé, hogy a tikitakáját még mindog csak 2 csapat tudta megfogni ( Chelsea / Real) szóval nagyot váltani hülyeség lenne, persze elő kell állnia egy B-tervvel, amire a Bayernnél még nem volt ideje. Jövőre sokkal erősebb lesz a Bayern, ahogy Pep is.
több mint 12 éve
Na azért ez nem feltétlenül igaz.Utálom Mourinhot, mint a szart, de zseni, még szerintem is. És ő ezt bebizonyította akkor is, amikor hátrányban kellett nagyot húznia egy-egy cserével, jó párszor. Ronda focit játszat a csapataival? Na és?
Itt jön be az előző heti hsz-em. Szép focit játszol, de kiesel a picsába, vagy rondát, de megnyersz szinte mindent, amit csak lehet. Te melyiket választanád, akár játékosként, akár edzőként? Ami engem illeti, inkább nyernék meg mindent. És a klubok sem kapják másként a pénzdíjakat azért, mert 5 gólt lőttek, vagy éppen szar focival, 0 lőtt góllal kiestek. Akkor meg?
A győzelem, az győzelem.
És ezért mondom már sok-sok éve, hogy Carlo is egy zseni, mert nem játszat szép focit a csapataival, viszont valahogy mindenhol elég komoly eredményeket tud elérni, ami nem véletlen. Ja, mindenkire rá lehet fogni, hogy milyen jó csapatot kap a keze közé, de éppenséggel ezzel a remek Reallal évek óta senki sem tudott mit kezdeni. Nem Bale miatt lettek ilyen jók, tehát valamit itt megint csak Carlo tud kurvára. Pont, hogy meg tudja találni azon játékosok posztját, akiknél sokan csak fogják a fejüket, plusz amit ő nagyon bele tud verni mindenhol a csapatába, az a fegyelem. Ezért lesz mindig csak egy kis plusz ebben az emberben, viszont ez pontosan a jó eredményekre elég.
Pep szerintem egy teljesen más tészta. Ő is jó edző, de szerintem éppen az elmúlt évek bizonyították, hogy nincsen ott a világ legjobbjai között. Pontosan azért, mert ő egy stílust ad a csapatának, csak éppenséggel ez a stílus most már jó pár éve nem elég eredményes, újítani meg nem tud. Ő csak előnyben tud meghatározó lenni, hátrányból sem képes igazán belenyúlni a meccsekbe és nagyokat húzni. Plusz Mou és Carlo is makacs barmok, de mindkettő képes taktikát változtatni és akár meccs közben is nagyot húzni. Egyébként meg Pep szerintem elbaszta ezt a Bayernt. Ez a Bayern mindig is a hajtós, brusztolós focit játszotta, kurvára nem illik hozzájuk ez a tiki-taka szarság, nem az ő stílusuk. Ezt pedig mondjuk az edzőnek kell meglátnia, pont az ilyen meccseken. Nyilván nem a Bundesligás 5-0-ákon fognak kiderülni ezek a bakik, de a Bayernnek idén ez már nem az első és nem is a második olyan blamája volt, ami után el kellett volna gondolkozni, hogy ez mennyire lesz hatásos.
Arra meg már nem tudok mit mondani, hogy egy akkora állatot, mint Götze, alig játszat például. Azt a csávót nem szabadna padoztatni, helyet kell neki csinálni, nincs mese. Javí Martinez meg sérült volt idén? Mert ha igen, akkor az is lol. Ennek az lesz a vége, hogy a kulcsemberek szépen lassan elkezdenek majd előállni azzal, hogy távozni akarnak.
Én bírom amúgy Pep-et, de sosem lesz ott a legjobb edzők között szvsz. Ő egyszer valamit nagyon eltalált, akkor minden össze is jött a Barcának, de utána kipukkadt és még a következő 5-10 évben is véleményem szerint abból a sikeréből fog megélni. Az meg nem kunszt, hogy egy ilyen csapatot elvitt az elődöntőig, inkább szégyen, hogy így búcsúztak el, szóval ebbe sem lehet majd kapaszkodni, hogy huh, de azért csak elviszi a csapatait addig, ameddig. Szerintem most fog kiderülni, hogy inkább a csapatai viszik el őt addig, de amikor már nagyon kellenének az edzői húzásai, akkor csődöt is mond.
Az a baj, hogy imádom Carlot, de nem akarom, hogy a Real nyerjen BL-t. 😀
De a Chelsea most is elbukik majd a döntőben szvsz. 😀
több mint 12 éve
Ácsi, nem azt írtam, hogy ő nem hibázott, csak azt, hogy ő nem állhat oda Ramos mellé, sőt épp azt mondtam, hogy ő fogja elismerni elsőként, hogy hibázott. Szerintem most is megteszi.. Arról meg nem ő tehet, hogy a játékosok 2x nem képesek odaállni Ramos mellé, ezzel el is dőlt a dolog taktika ide meg amoda.mondjuk 2 meccsen 0 lőtt gólnál tök mindegy hova áll a védő. Nem értem, hogyha nyer a csapata akkor ő a király (még akkor is ha bírói tévedések tömkelege által, és most nem csak a realra gondolok, nyilván elfogult vagyok, hanem pl. chelsea), ha kikapnak akkor nem ő a hibás? Ez azért nem túl következetes.
dande
Nos én személy szerint azért nem szeretem a pep hypeot mert mindig kész világverő csapat padjára ül le, de amikor szarban van a haza, akkor megáll a tudomány, gyakorlatilag 1 taktikát tud alkalmazni. Lehet hogy nem ellenszenves, de már csak ezért nem szimpatikus, ez a Bayern kis túlzással még Csertői irányítása alatt is bajnokságot nyert volna, a tavalyi bayernről meg ne is beszéljünk, annyival jobb csapat volt mint ez. Csak és kizárólag azért nem tudom most őket sajnálni, mert tavaly mindent megnyertek. Pep "zsenialitásáról" meg mindent elárul, hogy lenyilatkozta az első meccs előtt hogy a Real a világ legjobban kontrázó csapata" majd mit csinált? engedte őket kontrázni.
Mourinho vele ellentétben többnyire leszálló ágban levő csapatokhoz megy oda, nem világverőkbe. Ugyan sokaknak ellenszenves lehet a stílusa -ezt aláírom-, de ha jobban belegondolok sokkal közelebb áll hozzám mint a spanyolé, úgyhogy nem tudok rá haragudni. Bár azt is elhiszem hogy sokaknak túl sok a temperamentuma.eaglesmcnabb
Viszont nem igaz, hogy nem lehet elismerni, hogy a Barcával aratott sikereiben az ő keze is benne volt. No meg Titoé (amit soha nem tagadott ő sem). Igenis kellett hozzá, hogy azokat a sikereket elérjék amiket elértek. A vitás bírói ítéleteket meg kár felhozni mert oda-vissza voltak bőven.
Itt pedig be kell látni hiába a nagy nevek meg erős keret, kockáztatott nem kicsit, de bevállalta. Azért bármennyire könnyűnek tűnik kívülről, van ebben munka nem kicsi. Valamit megtartani sokkal nehezebb mint megszerezni. éppen ez a példa mutatja a legjobban. S a Bl-é hogy legyen bármilyen erős egy csapat keret stb még megvédeni a címet nem sikerült. Juppal sem biztos, hogy sikerült volna.
Murinho meg marha nagy taktikai zseni, hogy beállítja a csapatit azt csókolom. Na most erre is lehetne mondani, hogy nem nagy ügy (pedig így megtanítani fegyelmezetten játszani a játékosokat nem kis dolog). Sajnos nálam emberileg annyira "idiótán" viselkedik kifelé, hogy nehezen tudom elfogadni már bármit is csinál. S tőle még soha nem hallottam: bocs én szúrtam el.
több mint 12 éve
VanillaSky
1 696
Nem történt semmi különös, csak helyre állt a világ rendje!😊
"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
több mint 12 éve
. Arról meg nem ő tehet, hogy a játékosok 2x nem képesek odaállni Ramos mellé, ezzel el is dőlt a dolog taktika ide meg amoda.mondjuk 2 meccsen 0 lőtt gólnál tök mindegy hova áll a védő. Nem értem, hogyha nyer a csapata akkor ő a király (még akkor is ha bírói tévedések tömkelege által, és most nem csak a realra gondolok, nyilván elfogult vagyok, hanem pl. chelsea), ha kikapnak akkor nem ő a hibás? Ez azért nem túl következetes.
dande
Nos én személy szerint azért nem szeretem a pep hypeot mert mindig kész világverő csapat padjára ül le, de amikor szarban van a haza, akkor megáll a tudomány, gyakorlatilag 1 taktikát tud alkalmazni. Lehet hogy nem ellenszenves, de már csak ezért nem szimpatikus, ez a Bayern kis túlzással még Csertői irányítása alatt is bajnokságot nyert volna, a tavalyi bayernről meg ne is beszéljünk, annyival jobb csapat volt mint ez. Csak és kizárólag azért nem tudom most őket sajnálni, mert tavaly mindent megnyertek. Pep "zsenialitásáról" meg mindent elárul, hogy lenyilatkozta az első meccs előtt hogy a Real a világ legjobban kontrázó csapata" majd mit csinált? engedte őket kontrázni.
Mourinho vele ellentétben többnyire leszálló ágban levő csapatokhoz megy oda, nem világverőkbe. Ugyan sokaknak ellenszenves lehet a stílusa -ezt aláírom-, de ha jobban belegondolok sokkal közelebb áll hozzám mint a spanyolé, úgyhogy nem tudok rá haragudni. Bár azt is elhiszem hogy sokaknak túl sok a temperamentuma.
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Jah jó akkor mindent értek 😉Mourinhot se szeretem ami azt illeti. 😀Guardiola megfőtt, öröm nézni.... :pNewmanMert mért? Bár nyilván szíved joga így gondolni.
Csak nem értem. Ha műringyó volna érteném (tuti behúzza holnap az a majom Chelsea-vel), De Guardiola emberileg pont nem tett érte semmit hogy így kárörvendjünk rajta. Van neki baja elég Tito halálával.
Nyilván alig várja/várta mindenki, hogy kárörvendjen rajta meg elverje a port hát tessék. Nem baj hogy ő volt az aki képes volt mindig beismerni ha elszúrta, most is megteszi. s jövőre igyekszik megmutatni tud valamit. Arról meg nem ő tehet, hogy a játékosok 2x nem képesek odaállni Ramos mellé, ezzel el is dőlt a dolog taktika ide meg amoda.
Tudom elfogadom, elfogult vagyok vele szemben mert azt 14 kupát nem olyan egyszerű elfelejteni, de utálom amikor keselyű módjára csapnak le arra aki nem szolgált rá. Mondom ezt úgy,hogy a Bayernt soha nem szerettem nagyon nem.
Remélem azért az Atletico holnap hidegre teszi a Dinamot. Érdekes fordítottja a dolgoknak, a Chealsevel igazán soha nem volt bajom csak most az edzőjével, míg a Bayernél másképp van.dande
Real szurkolóként jó látni.
Emberként meg nem ismerem, ahogy te sem, szóval szerintem nem kéne ilyen szinten túldimenzionálni a dolgokat... :pNewman
több mint 12 éve
Mourinhot se szeretem ami azt illeti. 😀Guardiola megfőtt, öröm nézni.... :pNewmanMert mért? Bár nyilván szíved joga így gondolni.
Csak nem értem. Ha műringyó volna érteném (tuti behúzza holnap az a majom Chelsea-vel), De Guardiola emberileg pont nem tett érte semmit hogy így kárörvendjünk rajta. Van neki baja elég Tito halálával.
Nyilván alig várja/várta mindenki, hogy kárörvendjen rajta meg elverje a port hát tessék. Nem baj hogy ő volt az aki képes volt mindig beismerni ha elszúrta, most is megteszi. s jövőre igyekszik megmutatni tud valamit. Arról meg nem ő tehet, hogy a játékosok 2x nem képesek odaállni Ramos mellé, ezzel el is dőlt a dolog taktika ide meg amoda.
Tudom elfogadom, elfogult vagyok vele szemben mert azt 14 kupát nem olyan egyszerű elfelejteni, de utálom amikor keselyű módjára csapnak le arra aki nem szolgált rá. Mondom ezt úgy,hogy a Bayernt soha nem szerettem nagyon nem.
Remélem azért az Atletico holnap hidegre teszi a Dinamot. Érdekes fordítottja a dolgoknak, a Chealsevel igazán soha nem volt bajom csak most az edzőjével, míg a Bayernél másképp van.dande
Real szurkolóként jó látni.
Emberként meg nem ismerem, ahogy te sem, szóval szerintem nem kéne ilyen szinten túldimenzionálni a dolgokat... :p
több mint 12 éve
Guardiola megfőtt, öröm nézni.... :pNewmanMert mért? Bár nyilván szíved joga így gondolni.
Csak nem értem. Ha műringyó volna érteném (tuti behúzza holnap az a majom Chelsea-vel), De Guardiola emberileg pont nem tett érte semmit hogy így kárörvendjünk rajta. Van neki baja elég Tito halálával.
Nyilván alig várja/várta mindenki, hogy kárörvendjen rajta meg elverje a port hát tessék. Nem baj hogy ő volt az aki képes volt mindig beismerni ha elszúrta, most is megteszi. s jövőre igyekszik megmutatni tud valamit. Arról meg nem ő tehet, hogy a játékosok 2x nem képesek odaállni Ramos mellé, ezzel el is dőlt a dolog taktika ide meg amoda.
Tudom elfogadom, elfogult vagyok vele szemben mert azt 14 kupát nem olyan egyszerű elfelejteni, de utálom amikor keselyű módjára csapnak le arra aki nem szolgált rá. Mondom ezt úgy,hogy a Bayernt soha nem szerettem nagyon nem.
Remélem azért az Atletico holnap hidegre teszi a Dinamot. Érdekes fordítottja a dolgoknak, a Chealsevel igazán soha nem volt bajom csak most az edzőjével, míg a Bayernél másképp van.
Tudom elég bonyolult vagyok a feleségem is mondta már párszor 😛
több mint 12 éve
Teljesen megérdemelt grat a realosoknak! Hosszú offszezon lesz bajorföldön!
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 12 éve
Hát azért jelen esetben Pepe és Ramos úgy játszott mint a világon a két legjobb középhátvéd és ezt nem elfogultságból mondom, hanem mert Ramos végre nem arcozott, Pepét meg az nem ismeri el aki megutálta az évek során mert volt pár olyan húzása, mint mondjuk most Riberynek is egy 😀 Szóval that is all.
több mint 12 éve
YoungZeeZee
9 847
Pep tényleg megbukott.Egyszerűen nem tud újítani, változtatni mikor szükséges lenne..ez nem az első alkalom. Amennyivel előrébb járt mindenkinél annyira lemaradt.
több mint 12 éve
Tudom, hogy nem szép dolog a káröröm, de Robben múlt héten azt nyilatkozta többet várt a Realtól, hát most megkapta 😊
több mint 12 éve
na. katalány földön az volt a baj, hogy volt kimagasló technikai skill, de nem volt kiló, és nem volt hátvédsor. bőrgatyás földön az a baj, hogy van kiló, meg van hátvédsor, de nincs olyan kiemelkedő szintű technikai skill elöl.nekem az a bajom, hogy egy német csapat akar úgy játszani mint egy latin (spanyol). Persze a bundásban lehet elég lesz, de a nagyobb meccseken döcög a dolog, már a MU ellen pengeélen táncoltunk. Előre félek, hogy mi lesz a Borussia ellen, félek csúnya vége lesz annak is. A Real meg úgy játszott mint egy német csapat, kíméletlenül uralta a légteret - elől hátul - erőszakosabban, gyorsabban játszottak, kihasználták a szélsőik gyorsaságát bla bla bla, melyik csapat is nyert meg tavaly így mindent... amelyik ma pirosban játszott?
mondjuk én azt hittem, hogy a német Inzaghi-ról bepattan valami, aztán meccs lesz, erre jön az a Ramos, akinek pályán sem kellene lennie, mert még Piquénél is nagyobb bohóc, erre fejel két gólt. na EZ a megalol kategória.
viszont lehet, hogy Ancelotti rájön a tutira, és előre pakolja be Szerdzsót, aztán hátha egy felívelés bepattan róla - feltéve, hogy holnap a Dinamó jut továbbslowmotion
megjött a pofon, a legyőzhetetlen mítoszt ássuk el, nézzük mit húz Pep.
több mint 12 éve
Ezt a Realt a Milan harommal verte volna. 😀Stezfélidőnként, tudjuk 😉
több mint 12 éve
Ezt a Realt a Milan harommal verte volna. 😀