Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
azért vicces, hogy olyan ember nyerné meg az Aranylabdát, akit 2013-ban még egy területi kupát sem nyert...mindezt azért, mert egy pótselejtezőn lőtt 4 gólt...imádom azt, hogy mki azzal jön, hogy mennyi gólt lő... hát ja 300 lövésből könnyű, meg eleve abban a spanyol bajnokságban még Sowunmi is lőne 20 gólt szezononként... más statisztika meg nem számít ugye? pl. gólpassz, kialakított helyzet, védekezés, futott mennyiség...csebi
Én meg imádom, hogy mindenki azzal jön, hogy Ribery megnyert mindent. Ja mert azt aztán egyedül nyerte meg a Bayernnek... Az aranylabda nem csapat díj, hanem egyéni. És tetszik nem tetszik egyénileg Ronaldo mindenki főlé nőtt tavaly. Számára pech, hogy a csapattársai nem tudták megközelíteni se, és így nem nyert semmit de, ettől még fantasztikus éve volt.
Arról meg ne is beszéljünk, hogy a német bajokság mennyivel nincs előrébb mint a spanyol. A Bayernnek nem volt ellenfele otthon. Tudom tudom ott volt a Dortmund, de ők jól láthatóan feladták a hazai szereplést a BL-ért.
Félre értések miatt, Ribery is megérdemelné, (bár nálam Robben kiemelkedőbb volt) csak kicsit gáz, hogy lassan ott tartunk, hogy ha Ronaldo megnyeri akkor az évszázad legnagyobb csalása lesz.FViktor93
hmmmm... ép a BL elődöntők mutatták meg, hogy a német bajnokság a spanyol előtt van... igen lehet azt mondani, hogy otthon nem volt ellenfele a BM-nek, de a spanyolban a Barcanak sem, ezért megérdemelné a CR, mert annyira jó volt, hogy még az ellenfele sem tudott lenni a bajnokságban... talán néha a puffogtatás helyett passzolhatott volna, ja akkor csapatember lenne, nem pedig kis síró, picsogó ovis...csebi
Azt hiszem aki ennyit tud leírni az utóbbi 5 év egyik legjobb focistájáról, annak a véleményét nem lehet nem kinevetni.
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 947 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
azért vicces, hogy olyan ember nyerné meg az Aranylabdát, akit 2013-ban még egy területi kupát sem nyert...mindezt azért, mert egy pótselejtezőn lőtt 4 gólt...imádom azt, hogy mki azzal jön, hogy mennyi gólt lő... hát ja 300 lövésből könnyű, meg eleve abban a spanyol bajnokságban még Sowunmi is lőne 20 gólt szezononként... más statisztika meg nem számít ugye? pl. gólpassz, kialakított helyzet, védekezés, futott mennyiség...csebi
Én meg imádom, hogy mindenki azzal jön, hogy Ribery megnyert mindent. Ja mert azt aztán egyedül nyerte meg a Bayernnek... Az aranylabda nem csapat díj, hanem egyéni. És tetszik nem tetszik egyénileg Ronaldo mindenki főlé nőtt tavaly. Számára pech, hogy a csapattársai nem tudták megközelíteni se, és így nem nyert semmit de, ettől még fantasztikus éve volt.
Arról meg ne is beszéljünk, hogy a német bajokság mennyivel nincs előrébb mint a spanyol. A Bayernnek nem volt ellenfele otthon. Tudom tudom ott volt a Dortmund, de ők jól láthatóan feladták a hazai szereplést a BL-ért.
Félre értések miatt, Ribery is megérdemelné, (bár nálam Robben kiemelkedőbb volt) csak kicsit gáz, hogy lassan ott tartunk, hogy ha Ronaldo megnyeri akkor az évszázad legnagyobb csalása lesz.FViktor93
azért ez az újraszavazósdi a pót-selejtezők után kicsit szánalmassá teszi az egészet.

több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
azért vicces, hogy olyan ember nyerné meg az Aranylabdát, akit 2013-ban még egy területi kupát sem nyert...mindezt azért, mert egy pótselejtezőn lőtt 4 gólt...imádom azt, hogy mki azzal jön, hogy mennyi gólt lő... hát ja 300 lövésből könnyű, meg eleve abban a spanyol bajnokságban még Sowunmi is lőne 20 gólt szezononként... más statisztika meg nem számít ugye? pl. gólpassz, kialakított helyzet, védekezés, futott mennyiség...csebi
Én meg imádom, hogy mindenki azzal jön, hogy Ribery megnyert mindent. Ja mert azt aztán egyedül nyerte meg a Bayernnek... Az aranylabda nem csapat díj, hanem egyéni. És tetszik nem tetszik egyénileg Ronaldo mindenki főlé nőtt tavaly. Számára pech, hogy a csapattársai nem tudták megközelíteni se, és így nem nyert semmit de, ettől még fantasztikus éve volt.
Arról meg ne is beszéljünk, hogy a német bajokság mennyivel nincs előrébb mint a spanyol. A Bayernnek nem volt ellenfele otthon. Tudom tudom ott volt a Dortmund, de ők jól láthatóan feladták a hazai szereplést a BL-ért.
Félre értések miatt, Ribery is megérdemelné, (bár nálam Robben kiemelkedőbb volt) csak kicsit gáz, hogy lassan ott tartunk, hogy ha Ronaldo megnyeri akkor az évszázad legnagyobb csalása lesz.FViktor93
hmmmm... ép a BL elődöntők mutatták meg, hogy a német bajnokság a spanyol előtt van... igen lehet azt mondani, hogy otthon nem volt ellenfele a BM-nek, de a spanyolban a Barcanak sem, ezért megérdemelné a CR, mert annyira jó volt, hogy még az ellenfele sem tudott lenni a bajnokságban... talán néha a puffogtatás helyett passzolhatott volna, ja akkor csapatember lenne, nem pedig kis síró, picsogó ovis...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Valami kegyetlen nagy szériája van (valahogy 40 meccs felett, de nem tudom pontosan) Ribéry-nek, hogy mikor pályára lépett akkor nem kapott ki Bayern. Ez nálam jóval többet ér, mintha valaki lő x mennyiségű gólt. Pláne úgy, hogy a csapatával dominálta egész Európát. De német csapat játékosa nem sűrűn kaphat ilyen díjat, ezt láttuk anno Kahnnal is...Asbee
Dehogynem, emlékszem amikor a púpos Sammer nyert, világszerte felsírtak a gyerekek, miközben volt egy Ronaldo is(még az 1.0-ás verzió) 😊, aki talán többet elért azóta.

Nálam akkor ment ki a biztosíték, amikor 2010-ben nem Xavi kapta, aki ugyanabban a csapatban játszik, mint Messi, jó szezonja is volt, csak ő nyert egy vb-t is, tehát természetes volt, hogy Messi kapja (akit nagyon csípek egyébként, de abban az évebn nem ő érdemelte meg). Azóta én leszarom, ki kapja az Aranylabdát, egy szubjektív nyálcsorgatássá vált az egész........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Értem... Tehát tavaly Flacco volt a legjobb NFL játékos... értem. 😀
Hiába futott AP 5milliárd Yardot meg 2millió TD-t nem ő nyerte a bajnokságot, nem lehet ő a legjobb.
ugyanezzel a logikával Ha idén valamilyen oknál fogva a frisco bajnok lesz akkor Kaep jobb mint Manning. Logikus, de hülye vagyok.

vedd ki abból a bayernből Riberyt, és rakd be a helyére bármelyik cseréjét. És mondd azt hogy nem nyertek volna meg ugyanúgy mindent. mert akkor körberöhöglek.eaglesmcnabb
Látszik, hogy nem néztél Bayern meccset...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
Értem... Tehát tavaly Flacco volt a legjobb NFL játékos... értem. 😀
Hiába futott AP 5milliárd Yardot meg 2millió TD-t nem ő nyerte a bajnokságot, nem lehet ő a legjobb.
ugyanezzel a logikával Ha idén valamilyen oknál fogva a frisco bajnok lesz akkor Kaep jobb mint Manning. Logikus, de hülye vagyok.

vedd ki abból a bayernből Riberyt, és rakd be a helyére bármelyik cseréjét. És mondd azt hogy nem nyertek volna meg ugyanúgy mindent. mert akkor körberöhöglek.

Látszik, hogy nem néztél Bayern meccset...Asbee
egyenes kieséses résznék a BL-ben 7 meccs alatt egyetlen gólt lőtt, a barca ellen a 7.-et. Igazi húzóember 😀
Értem én hogy nem minden a góllövés, ráadásul nem is csatár, de be kell látni, a Bayern nélküle is ugyanaz a csapat lenne.
A döntőt se ő nyerte meg a bayernnek hanem robben. Ez a Bayern annyival erősebb volt tavaly minden csapatnál, hogy nem egy Ribery volt a differencia.
Arról nem is beszélve hogy a franciák miatta aztán simán lecsúszhattak volna a VB szereplésről.
Ott amikor kellett volna villantani, akkor sportszerűen átadta a többieknek a lehetőséget 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Valami kegyetlen nagy szériája van (valahogy 40 meccs felett, de nem tudom pontosan) Ribéry-nek, hogy mikor pályára lépett akkor nem kapott ki Bayern. Ez nálam jóval többet ér, mintha valaki lő x mennyiségű gólt. Pláne úgy, hogy a csapatával dominálta egész Európát. De német csapat játékosa nem sűrűn kaphat ilyen díjat, ezt láttuk anno Kahnnal is...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
azért vicces, hogy olyan ember nyerné meg az Aranylabdát, akit 2013-ban még egy területi kupát sem nyert...mindezt azért, mert egy pótselejtezőn lőtt 4 gólt...imádom azt, hogy mki azzal jön, hogy mennyi gólt lő... hát ja 300 lövésből könnyű, meg eleve abban a spanyol bajnokságban még Sowunmi is lőne 20 gólt szezononként... más statisztika meg nem számít ugye? pl. gólpassz, kialakított helyzet, védekezés, futott mennyiség...csebi
Én meg imádom, hogy mindenki azzal jön, hogy Ribery megnyert mindent. Ja mert azt aztán egyedül nyerte meg a Bayernnek... Az aranylabda nem csapat díj, hanem egyéni. És tetszik nem tetszik egyénileg Ronaldo mindenki főlé nőtt tavaly. Számára pech, hogy a csapattársai nem tudták megközelíteni se, és így nem nyert semmit de, ettől még fantasztikus éve volt.
Arról meg ne is beszéljünk, hogy a német bajokság mennyivel nincs előrébb mint a spanyol. A Bayernnek nem volt ellenfele otthon. Tudom tudom ott volt a Dortmund, de ők jól láthatóan feladták a hazai szereplést a BL-ért.
Félre értések miatt, Ribery is megérdemelné, (bár nálam Robben kiemelkedőbb volt) csak kicsit gáz, hogy lassan ott tartunk, hogy ha Ronaldo megnyeri akkor az évszázad legnagyobb csalása lesz.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
azért vicces, hogy olyan ember nyerné meg az Aranylabdát, akit 2013-ban még egy területi kupát sem nyert...mindezt azért, mert egy pótselejtezőn lőtt 4 gólt...imádom azt, hogy mki azzal jön, hogy mennyi gólt lő... hát ja 300 lövésből könnyű, meg eleve abban a spanyol bajnokságban még Sowunmi is lőne 20 gólt szezononként... más statisztika meg nem számít ugye? pl. gólpassz, kialakított helyzet, védekezés, futott mennyiség...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 12 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 515
FIRE ALLEGRI

Nem mintha szarból lehetne várat építeni, de akkor is...
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Shawcross 1 gól, 1 gólpassz. Az eredmény Stoke 0-2 Liverpool. 😀

szerk.: azóta 2-2, a Stoke két gólját két ex-liverpooli szerezte. Hmm.Mikey
Minden jó, ha a vége jó 😉 😊gdavid
Vicces meccs volt.

Suárez 16 meccs, 22 gól. :cool:

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 936 — Patriots fan
Shawcross 1 gól, 1 gólpassz. Az eredmény Stoke 0-2 Liverpool. 😀

szerk.: azóta 2-2, a Stoke két gólját két ex-liverpooli szerezte. Hmm.Mikey
Minden jó, ha a vége jó 😉 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Shawcross 1 gól, 1 gólpassz. Az eredmény Stoke 0-2 Liverpool. 😀

szerk.: azóta 2-2, a Stoke két gólját két ex-liverpooli szerezte. Hmm.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 12 éve
YoungZeeZee 9 845
Úgy látszik a Siófok árnyékában megerősödött egy másik csapat a Balaton partján.Minek nekik mennyei ők inkább a brit virtusra mennek rá.
Ma rangadó lesz
BALA town - Carmarthen
😀
pfff
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 162 — Cowboys fan
Szivics már lázad a foci NER ellen...csebi
más nézőpontból vizsgálják a dolgokat. Szivics a sportélettani oldalát nézi az egésznek, Pintér meg a pszichológiait.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
Szivics már lázad a foci NER ellen...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
Vass---->MTK.berger90
managerbe bezzeg nem engedte leigazolni!!!

Aztarohadtélet. 😀 Domonyai Hofi nyomdokában.

"Domonyai László hozzátette, hogy az együttes a magyar bajnokság csapatai közül a kevesebb fizetést adó klubok közé tartozik.– Az MTK a fizetési rangsorban a 10. és a 16. helyezés között van, de talán ebben a rangsorban is a hátsó régiókban -nyilatkozta.
Nem mondod bazmeg? 😀 végülis az utolsó is a 10. és a 16. helyezés között van.

"és a Hidegkuti-stadionban nagyjából ötödét vagy tizedét lehet keresni a Vidinél vagy a Fradinál kapható összegeknél"
nagyképű kijelentés szerintem meg annyi sincs. 😀 de vagy kamuztál a múltkor, miszerint "senki sem keres 350ezernél kevesebbet" , vagy a Fradinál és a Vidinél legalább 1,75-3,5M a kereset.

érdekes mód 3 nap alatt több játékos érkezett mint az elmúlt x évben. "mondta el Domonyai, aki hozzátette, hogy így már sem ő, sem Tamási Zsolt nem tulajdonosa semekkora mértékben sem a klubnak" ja értem, így már minden világos 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 12 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
Vass---->MTK.

Mindig jövőre
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 606 — SaintGooner
A Tottenham csapatának több játékosa ma felkeresett egy árvaházat. "Annyira rossz érzés volt látni azokat a szomorú arcokat, a reménytelenséget a szemükben" - nyilatkozta később a 6 éves Jason.

😀😀 De láttam már magyar válogatottal is.
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
 indavideo.hu/video/Cristiano_Ronaldo_I_belive_i_can_fly_RMA_2-0_Osasuna_?utm_source=flash&utm_medium=watchoninda&utm_campaign=videoplayer
a holdon volt a meccs? 😀

több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
honlapunkon olvastam hogy Borit mi is akarjuk. Torghelle-VassÁdám, Bori, csempiönsipeaglesmcnabb
Nagyon remélem hogy Vass nem megy hozzátok.Nagyon nagy szükségünk lenne rá.Kenny
kieső helyen vagyunk ember, azt hiszem nem kell ragozni hol van rá nagyobb szükség 😀eaglesmcnabb
Vass Fradi nevelés,nem kérdés hol a helye!

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ez azért eléggé wtf. Senki nem mondta, hogy a nézőszám alapján választ csapatot. De azért nehogy már ne számítson az hányan vannak kinn egy meccsen. Tv-n keresztül is sokkal jobban átjön a hangulat. Kizártnak tartom, hogy akárkinek is ugyanolyan lenne egy Fradi-Újpest mint egy 0 nézős mtk-gyakadémia. A játékosoknak is teljesen más az egész. Az lenne az alap, hogy tegyék nézőcsalogatóvá a mérkőzéseket, de odafenn ennek az ellenkezőjéért ügyködnek elég keményen. Ha fradinál vannak a legtöbben, akkor miért ne arcoskodhatnának? Nem ők az egyedüli fővárosi csapat, gedeonék ugyanúgy azok...Ha meg majd feljut Dunaújváros és Nyíregyháza, akkor meg lehet majd nézni milyen az mikor rendszeresen kinn van több ezer néző és futballra emlékeztető hangulat van, nem pedig olyan mintha zártkapus meccset néznénk. És az a szomorú, hogy még 2-3 ilyen hely legalább lenne. Ha utóbbi csapatok kiesnének és huzamosabb ideig ott is maradnának a másodosztályban a kutyának nem hiányoznának. Szegedet viszont nem véletlenül hozzák fel majdnem minden egyes alkalommal. BL teljesen rossz példa, azért más az ha egy 80 ezres stadionban félház van, ahhoz képest, hogy egy tízezres helyen kinn vannak 200-an.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
ne a nézőszám miatt járjunk már meccsre. És ne mondja senki hogy azmiatt jár.
1.:Én ha megnézek egy BL meccset, legutolsó szempont számomra hogy a lelátón hányan ülnek 😊 Sokkal inkább érdekel a foci amit a pályán látok.
2.: Az átlag TV nézőt semmivel sem fogja jobban ösztönözni egy Kecskemét meccs mint egy MTK meccs, még ha 3-szor annyian is járnak Kecskeméten meccsre mint a 8. kerületben 😊
3.: Az meg végképp nem érdekel hogy Szegeden több néző lenne-e mint mondjuk Pápán, mert kurvára nem fogok leutazni egy Nb1es meccsért az ország másik szegletébe, meg úgy a TV nézők 99,99%-a sem, arra befizetek.
4.: Most a "kiemelkedő" 6k-s fradi átlagnézőszámra is verik a mellüket egyesek, ami a 2 millás fővárosi népességre levetítve nem túl szignifikáns.
.Egy átlag M1es közvetítésre több mint félmillióan kapcsolnak, míg a legnagyobb nézettségű mérkőzést 16ezren nézték meg a helyszínen.(valami 3k az átlag).
A nézők nagy része még mindig otthon a tv előtt ül, ne jöjjünk már állandóan a nézőszámmal mert nevetséges 😀

pl az is epicfail volt mikor fradista ismerősömtől hallom, hogy a fradi női kézilabda csapata mennyivel szimpatikusabb mint a győr aki televásárolja magát külföldiekkel, ők bezzeg a tehetséges magyarokkal nyomulnak... Mondom bazdmeg úgy mondod mintha a focicsapatotokba 1 külföldi se lenne 😀
Ha már itt tartunk az MTK legalább magyar játékosokra épül, és azon 2 csapat közé tartozik amelyik pénzügyileg nyereséges.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ott kb akkor volt teltház, mikor a 90-es éve közepén a Fradi ott volt, volt is utána balhé, erőteljes😊
Ott ahol nem érdekel embereket a foci, mi a rákért tartanak csapatot? Mindenféle bántás nélkül, de Paks, Mezőkövesd, Pápa 1000 embert nem mozgat meg, Szegeden sokkal szívesebben néznék inkább csapatot.NB2
Irónia fail😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER