Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 906
Szegény Szaba, megkapta Csertői Norrist.JC6
Remélem idén ez lesz a legnagyobb bajom. 😀 Amúgy az egész soccerre egy jó Peter Griffinnel tudok válaszolni:
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szegény Szaba, megkapta Csertői Norrist.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Csertői Aurél --> Paks 😀FViktor93
Good jobszaba
Irány felfelé.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 906
Csertői Aurél --> Paks 😀FViktor93
Good job
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 251 — Axel Foley
Szerintem tuti azért rakták át a VB-t a télre mert megijedtek attól, hogy a Mennyei srácok nyáron bombaformában lennének.
Más indok nincs.

több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 129 — no es importante
A fifa közben hivatalosan máris cáfolta a hìrt.... 😀😀peach
Nem kicsit mutatja, hogy mennyire inkompetens emberek dolgoznak a fifánál, mikor a szövetség főtitkára képes egy ilyet lenyilatkozni, hónapokkal a hivatalos döntés előtt... De ugyanaz van, mint az f1-nél, ha két zsák krumpliból állna a vezetőség, akkor se néznék kevesebben a kiírást


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
A fifa közben hivatalosan máris cáfolta a hìrt.... 😀😀peach
Akkor még van remény. Egyébként nem hiszem, hogy ne tudnák megoldani a bajnokságok, hogy 4 hétig nincs forduló. Van ahol alapból tartanak téli szünetet. Mondjuk tényleg elég szar lesz a szabad helyet egy zsúfolt kocsmában nézni a meccseket.FViktor93
Ahogy most elnézem az időjárást, addigra itt is lesz vagy 25 fok novemberben... 😀

Mindig jövőre
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Csertői Aurél --> Paks 😀
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Abba bele se gondoltok, hogy ez a mi fiainknak milyen jó? Akkor úgy sincs mennyei úgyhogy simán ráérnek.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
A fifa közben hivatalosan máris cáfolta a hìrt.... 😀😀peach
Akkor még van remény. Egyébként nem hiszem, hogy ne tudnák megoldani a bajnokságok, hogy 4 hétig nincs forduló. Van ahol alapból tartanak téli szünetet. Mondjuk tényleg elég szar lesz a szabad helyet egy zsúfolt kocsmában nézni a meccseket.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
A fifa közben hivatalosan máris cáfolta a hìrt.... 😀😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
bazza 😀 sztem a többiek úgy besz*rnak a pintér vezette nemzeti csapattól, hogy előre feladják, minket kikiáltanak örökös bajnoknak és a katari meg nem rendezett csörtével kezdődöen eltörlik a világbajnokság rendszerét...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 129 — no es importante
Fasza, ennyit a jó kis default nyári teraszos sörözős meccsnezős programjainkról.... 😕peach
Nem csak az, de hogyan fogják megoldani a bajnokságokat? Olyan lesz mint a hoki vb, hogy tök sok játékos a klubjánál marad? Vagy a BL, vagy az ANK? Meg a katariak úgy nyerték meg a pályázatot, hogy olyan körülményeket teremtenek nyáron, hogy lehessen ott focizni. Volt itt mindenféle hűtési rendszer kidolgozva stb.kisvanek4
A korrupt fifa érdekei ütköznek a rugalmasságukról híres angolokéval, na ez az a meccs, amire én befizetek 😊baggio
mér rögtön korrupt, mer mindenki csak a saját foteljából tud gondolkodni,a világ országainak egy része a déli féltekére esik, tehát az ő pisztlicsáré bajnokságaikat még véletlenül se zavaja a "nyári" rendezés. hümm?!sutianap
Mert alapból nyáron lett volna a torna, ezért beszéltek anno futurisztikus hűtésrendszerekről... Közben meg rájöttek, hogy ezeket mégsem lehet megvalósítani, erre a mindenki által nyilvánvaló "túl meleg lesz" indokkal átvariálják az egész világ sportnaptárát 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 163 — Cowboys fan
De ha van 3-4 sztárod és a többi hajtós, rakkolós egy kis szerencse és máris továbbmész. Nekünk ezek közül ki van?😊 Nemhogy sztár, de mér hajtós, rakkolós ember sem😊NB2
nem is a magyarokról volt szó, hanem arról, hogy az angolok hogyan juthattak ki.
nem találták még fel azt az edzőt (Hodgson included), aki ebből a négyesből ne tudta volna kivinni őket.

persze, ott volt McClaren vagy ki a tököm 2008-ban, de akkor a horvátok sem voltak kutyaütők, és a ruszkik is harmadikok lettek végül, nem?
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Fasza, ennyit a jó kis default nyári teraszos sörözős meccsnezős programjainkról.... 😕peach
Nem csak az, de hogyan fogják megoldani a bajnokságokat? Olyan lesz mint a hoki vb, hogy tök sok játékos a klubjánál marad? Vagy a BL, vagy az ANK? Meg a katariak úgy nyerték meg a pályázatot, hogy olyan körülményeket teremtenek nyáron, hogy lehessen ott focizni. Volt itt mindenféle hűtési rendszer kidolgozva stb.kisvanek4
A korrupt fifa érdekei ütköznek a rugalmasságukról híres angolokéval, na ez az a meccs, amire én befizetek 😊baggio
mér rögtön korrupt, mer mindenki csak a saját foteljából tud gondolkodni,a világ országainak egy része a déli féltekére esik, tehát az ő pisztlicsáré bajnokságaikat még véletlenül se zavaja a "nyári" rendezés. hümm?!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 251 — Axel Foley
Bonazzoli a Honvédban!
Mekkora király lesz itt!

A katari VB meg egy dolog miatt lesz igazán érdekes. Oda már címvédőként utazunk Pinyő vezérletével!

több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 129 — no es importante
Fasza, ennyit a jó kis default nyári teraszos sörözős meccsnezős programjainkról.... 😕peach
Nem csak az, de hogyan fogják megoldani a bajnokságokat? Olyan lesz mint a hoki vb, hogy tök sok játékos a klubjánál marad? Vagy a BL, vagy az ANK? Meg a katariak úgy nyerték meg a pályázatot, hogy olyan körülményeket teremtenek nyáron, hogy lehessen ott focizni. Volt itt mindenféle hűtési rendszer kidolgozva stb.kisvanek4
A korrupt fifa érdekei ütköznek a rugalmasságukról híres angolokéval, na ez az a meccs, amire én befizetek 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
kisvanek4 313 — Jaguars fan
Fasza, ennyit a jó kis default nyári teraszos sörözős meccsnezős programjainkról.... 😕peach
Nem csak az, de hogyan fogják megoldani a bajnokságokat? Olyan lesz mint a hoki vb, hogy tök sok játékos a klubjánál marad? Vagy a BL, vagy az ANK? Meg a katariak úgy nyerték meg a pályázatot, hogy olyan körülményeket teremtenek nyáron, hogy lehessen ott focizni. Volt itt mindenféle hűtési rendszer kidolgozva stb.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Fasza, ennyit a jó kis default nyári teraszos sörözős meccsnezős programjainkról.... 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/vb-2022-a-fifa-fotitkara-kimondta-nem-nyaron-lesz-a-torna-2306043

Na ez érdekes lesz.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
"Tegnap egymás "mozgását vettük át", aztán a labdakihozatalon kellett csiszolni, mert azt is át kell venni –"
Pintér.

anno mi is tanultuk ezt.6 évesen.Ezért megéri összehívni a keretet Attila 😀Kenny
Legalább rájött, hogy az alapoktól kell kezdeni mindent. 😊FViktor93
Jó, Pintér egy kurva nagy vicc, és az is, hogy ő lett a szövetségi kapitány, de attól még nincsen hiba ebben a meglátásában.
Ezt a sok buzernyákot konkrétan labdakezelésre és passzra is újra kell tanítani, 10 éves koruk óta totál szarul lettek kinevelve, akkor meg miért meglepő, ha az elejéről akarja kezdeni valaki velük? Most mit tagadjuk, ezek az idióták a béka segge alatti szinten vannak (tisztelet a kivételnek), valahogy fel kell őket rázni.
Nem ez a baj, hanem az, hogy ilyen Pintérek teszik ezt meg, akik erre alkalmatlanok, és akikkel ismét 1-2-3-4 év elmegy majd, érdemi változás nem lesz, aztán jön a következő időhúzó megoldás Csányi mestertől.
Még mindig a fejétől bűzlik a hal sajnos, amíg ez így lesz, az kivetül az egész mennyei futballra. 😊
És mi meg is érdemeljük, hogy ilyen szarrágó csapatunk legyen, mert amikor lehetne ellene tenni, akkor sem csinál senki semmit. (Itt még mindig a felsőbb körökre gondolok, nem arra, hogy a nép vonuljon utcára. 😀)

több mint 12 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 831 — Sa da tay!
Rohadtul sajnálom Theot, még a vb-je is elúszott.
Gnabry time! (valamint Ox is elkezdte az edzéseket)Chevy
Valószínű a 24-én az FA kupa meccsen tér vissza Oxi
több mint 12 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Nemhogy sztár, de mér hajtós, rakkolós ember sem😊NB2

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 055 — nabege2@yahoo.com
De ha van 3-4 sztárod és a többi hajtós, rakkolós egy kis szerencse és máris továbbmész. Nekünk ezek közül ki van?😊 Nemhogy sztár, de mér hajtós, rakkolós ember sem😊
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 163 — Cowboys fan
az angolok kinn vannak a VB-n???csebi
azér' csúnya lett volna, ha az ukrán-montenegrói-lengyel hármas mellett nem jutnak be (+Moldova, San Marino)slowmotion
Azért ez egy baromi erős 4-es volt. A csoportban 3. lettek a lengyelek, akik nálunk szerintem röhögve lettek volna 2-ok és pl görögöket is verték volna. Ukránoknak is egy gólon múlt a VB.NB2
ellenben ha megnézed a 2012-es EB-t, akkor a polákok simán kiestek a leggyengébb csoportból, az ukránok meg bár éppen csak lemaradtak a kieséses körről, azért ez nagymértékben köszönhető Seva papának, aki azóta visszavonult ugye.
megkockáztatom, hogy hülyének mondhassatok, de a lengyeleknek a három dortmundin meg Szczesny-n kívül európai szinten tucatjátékosaik vannak, az ukránoknak meg még annyi "sztárjuk" sincs.