Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Szombaton itt volt Tarjánban a Gabora-gálán.
Hadd ne mondjam el, hogy viselkedett. Egyszerűen tegyen vagy mondjon bármennyire szimpatikusat a médiában/nak, képtelenség neki szorítani. Ismerem, tudom ki ő.
Hogy a 3,14csába, (már elnézést) lehet egy ilyen alakból akkor a MAGYAR VÁLOGATOTT SZÖVETSÉGI KAPITÁNYA?
De ne legyen igazam s legyünk sikeresek. Elsők közt leszek, aki személyesen bocsánatot kér tőle.JC6
Basszameg ott voltam Tarjánban hétvégén és nem pacsiztam le vele 😀
Egyébként elmondtam én se értem mért ő lett, én se akartam őt és nem is kedvelem. De kb. már az van mint Ricsinél eredménykövetőben, bármit csinál baszogatják, ez pedig túlzás főleg, hogy egyelőre szerintem még semmi hülyeséget nem csinál csak próbál magyar szinten csinálni valamit.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
"Tegnap egymás "mozgását vettük át", aztán a labdakihozatalon kellett csiszolni, mert azt is át kell venni –"
Pintér.

anno mi is tanultuk ezt.6 évesen.Ezért megéri összehívni a keretet Attila 😀Kenny
Nagyszerű, nagyszerű!!!

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 051 — nabege2@yahoo.com
az angolok kinn vannak a VB-n???csebi
azér' csúnya lett volna, ha az ukrán-montenegrói-lengyel hármas mellett nem jutnak be (+Moldova, San Marino)slowmotion
Azért ez egy baromi erős 4-es volt. A csoportban 3. lettek a lengyelek, akik nálunk szerintem röhögve lettek volna 2-ok és pl görögöket is verték volna. Ukránoknak is egy gólon múlt a VB.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szombaton itt volt Tarjánban a Gabora-gálán.
Hadd ne mondjam el, hogy viselkedett. Egyszerűen tegyen vagy mondjon bármennyire szimpatikusat a médiában/nak, képtelenség neki szorítani. Ismerem, tudom ki ő.
Hogy a 3,14csába, (már elnézést) lehet egy ilyen alakból akkor a MAGYAR VÁLOGATOTT SZÖVETSÉGI KAPITÁNYA?
De ne legyen igazam s legyünk sikeresek. Elsők közt leszek, aki személyesen bocsánatot kér tőle.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
"Tegnap egymás "mozgását vettük át", aztán a labdakihozatalon kellett csiszolni, mert azt is át kell venni –"
Pintér.

anno mi is tanultuk ezt.6 évesen.Ezért megéri összehívni a keretet Attila 😀Kenny
Komolyan mondom lassan kezd szimpatikus lenni Pintér, annyira mindenki meg akarja mondani ,hogy amit csinál szar.
Ha van rá lehetőség szerintem jó ha összeszokhat a csapat az a része ami itt van. Legalább 1-2 hibát megtud oldani, mert tudják merre induljanak, mit várhatnak a társaktól stb.
De persze fanyalogni mindig könyebb, attól előrébb leszünk.
több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
"Tegnap egymás "mozgását vettük át", aztán a labdakihozatalon kellett csiszolni, mert azt is át kell venni –"
Pintér.

anno mi is tanultuk ezt.6 évesen.Ezért megéri összehívni a keretet Attila 😀

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 161 — Cowboys fan
az angolok kinn vannak a VB-n???csebi
azér' csúnya lett volna, ha az ukrán-montenegrói-lengyel hármas mellett nem jutnak be (+Moldova, San Marino)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 49 093 — Whoops, looks like something went wrong.
Angoloknak legalább lesz mire fogni ha kiesnek VBnToca
Nem esnek ki, megnyerik. 😀
Ez az a sztori, amelyben a Milan idén BL döntőt játszik. 😀

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Angoloknak legalább lesz mire fogni ha kiesnek VBn
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
az angolok kinn vannak a VB-n???

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Rohadtul sajnálom Theot, még a vb-je is elúszott.
Gnabry time! (valamint Ox is elkezdte az edzéseket)
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 606 — SaintGooner
Mike Dean újabb alakítása..
 vine.co/v/hYHM2WgxvgAkrixtofer
Nekem tetszik. Sajnálta, hogy nem jött össze a jól alkalmazott előnyszabálya 😀 Ha nem így van, akkor is rohadt vicces 😀kristóf17
Ez nekem is, nem is azért linkeltem. 😊 Együtt élt nagyon itt is, csak amikor látványosan örült a sp*rs góljának az Arsenal ellen, az nem tetszett, nagyon nem. Ettől eltekintve, amúgy sem szeretem a vezetési stílusát...krixtofer
Nem lehet, hogy valami idegrendszerhez köthető problémája van? Az a fejmozdulat igen furcsa volt, nem épp nevezném fejcsóválásnak, plusz keze a teste mellett volt, nem legyintett vele, ahogy bosszankodás közben szokás.Tony
Szerintem ilyen betegséggel akkor nem alkalmaznák, komoly tesztek vannak. Azt gondolom, egyszerűen csak elengedte magát és így reagált, hogy az előnyszabályt megadta, de a játékos rögtön utána eladta a labdát.
több mint 12 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Mike Dean újabb alakítása..
 vine.co/v/hYHM2WgxvgAkrixtofer
Nekem tetszik. Sajnálta, hogy nem jött össze a jól alkalmazott előnyszabálya 😀 Ha nem így van, akkor is rohadt vicces 😀kristóf17
Ez nekem is, nem is azért linkeltem. 😊 Együtt élt nagyon itt is, csak amikor látványosan örült a sp*rs góljának az Arsenal ellen, az nem tetszett, nagyon nem. Ettől eltekintve, amúgy sem szeretem a vezetési stílusát...krixtofer
Nem lehet, hogy valami idegrendszerhez köthető problémája van? Az a fejmozdulat igen furcsa volt, nem épp nevezném fejcsóválásnak, plusz keze a teste mellett volt, nem legyintett vele, ahogy bosszankodás közben szokás.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Nah akk walcottnak ugrott a vb...jó hìr az angoloknak....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 606 — SaintGooner
Mike Dean újabb alakítása..
 vine.co/v/hYHM2WgxvgAkrixtofer
Nekem tetszik. Sajnálta, hogy nem jött össze a jól alkalmazott előnyszabálya 😀 Ha nem így van, akkor is rohadt vicces 😀kristóf17
Ez nekem is, nem is azért linkeltem. 😊 Együtt élt nagyon itt is, csak amikor látványosan örült a sp*rs góljának az Arsenal ellen, az nem tetszett, nagyon nem. Ettől eltekintve, amúgy sem szeretem a vezetési stílusát...
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 161 — Cowboys fan
Buzi Real meg pöröghetett volna az 1.félidőben is.Toca
félidő hazaira tettél? 😊
több mint 12 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Mike Dean újabb alakítása..
 vine.co/v/hYHM2WgxvgAkrixtofer
Nekem tetszik. Sajnálta, hogy nem jött össze a jól alkalmazott előnyszabálya 😀 Ha nem így van, akkor is rohadt vicces 😀
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 606 — SaintGooner
Walcott ACL szakadás...Dexxter Tailor
6 hónap minimum, remélem ezzel hoz Wenger egy csatárt most, elférne bőven.Newman
Amíg van Podolski, addig nem lehet gond.FViktor93
Ne erőltessük Podolskit középen, könyörgöm!!
Az én kívánságlistám most az lenne, hogy kölcsönbe jöjjön valaki (Eduardo, vagy akár Berbatov is ha nagyon muszáj már). Nyáron pedig Remy-re rá kell menni, mindenképp!!
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Walcott ACL szakadás...Dexxter Tailor
6 hónap minimum, remélem ezzel hoz Wenger egy csatárt most, elférne bőven.Newman
Amíg van Podolski, addig nem lehet gond.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Walcott ACL szakadás...Dexxter Tailor
Tuti csak szimulálta...
Arsenal eléggé megszívta 😕

Buzi Real meg pöröghetett volna az 1.félidőben is.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Walcott ACL szakadás...Dexxter Tailor
6 hónap minimum, remélem ezzel hoz Wenger egy csatárt most, elférne bőven.

több mint 12 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 256 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Walcott ACL szakadás...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
 mtkhungaria.hu/index.php?action=main&nid=11227&sact=news
Na látatlanba ide is adhatják a bajnoki címet!!! 😀 Domonyainak respect!

2 órája jelentették be hogy új tulajdonosunk van 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 606 — SaintGooner
Mike Dean újabb alakítása..
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 161 — Cowboys fan
akkor ő egy system QB striker? 😊